Kronoverse

Kronoverse eSporlar için yenilikçi bir blockchain sistemi üzerinde çalışan bir şirkettir. ESpor pazarı kızgın ve her geçen gün daha popüler hale geliyor. Çoğu oyun gibi, eSporlarda da piyasayı kontrol eden birkaç büyük şirket hakimdir. Platformlarını kullanmak istiyorsanız, kurallarına göre oynamalısınız.

Sorun, bir şirketin bir platformu kontrol etmesi ve şeffaflık olmaması, büyük bir yozlaşma riski olmasıdır. Dünyanın en büyük eSpor platformlarının müşterilerini sarsmak için dışarıda olduklarını söylemiyoruz. Ne münasebet. Ancak hat üzerinde çok fazla para olduğunda ve platform şeffaflığı açısından çok az şey olduğunda, er ya da geç çarpık bir şey olacak..

Blockchain, eSpor platformlarının müşterilerine adil bir sarsıntı vermesini sağlamanın bir yoludur, ancak blockchain ayrıca eSpor oyuncularına (ve genel olarak oyunculara) çok daha fazlasını sunabilir. Kronoverse, blockchain’in oyun sektöründe sahip olduğu potansiyeli görüyor ve sektörde daha fazla şeffaflık ve hesap verebilirlik yaratmaya nasıl yardımcı olabileceği konusunda bazı harika fikirlere sahip..

Kronoverse

Kronoverse, Blockchain’i GameChanger Olarak Görüyor

Oyun endüstrisinde blockchain’i benimsemek için birçok neden var. ESporlar daha popüler hale geldikçe, daha fazla insan hesaplarının güvende olduğundan emin olmak istiyor. Ne yazık ki, bir şirket tüm ekosistemi kontrol ettiğinde bu neredeyse imkansızdır, bu Kronoverse’in değiştirmeye çalıştığı bir pazar dinamiğidir..

Şirkete göre:

“Oyuncuların bir blockchain oyununun ekosistemi içinde finansal olarak etkileşime girmesi için, oyun içi para birimi işlevi görecek oyun içi jetonlara güvenecekler. Blok zincirindeki bu tür bir ekosistem, Tokenomics olarak da bilinir. Geleneksel merkezi oyunlarla karşılaştırıldığında, oyun içinde satın aldığınız öğelere asla sahip değilsiniz. Hesabınız askıya alınırsa veya sunucu çökerse tüm öğelerinizi kaybetme riskiniz vardır. Blockchain oyunları, öğelerinizi cüzdanınızda kaldıklarından saklamanıza olanak tanır ve artık hesabınızı kullanamasanız bile bunları takas edebilirsiniz. Bir jetonun değeri, blok zinciri oyununa göre değişir ve blok zinciri oyununun kurallarına göre kullanılabilir. “

Kronoverse, oyuncuların dijital varlıklarının nasıl saklandığı ve takas edildiği konusunda daha fazla hakka sahip olması gerektiğini ve blockchain’in hedeflerine ulaşmanın en iyi yollarından biri olabileceğini açıkça anlıyor..

Tüm bunların gerçek kazananı oyunculardır, bu yüzden büyük oyun şirketleri her türlü sistem entegrasyonuna direndiler. Oyuncular, blockchain’in onları başka hiçbir teknolojinin sahip olmadığı bir şekilde güçlendirdiğini fark etmeye başladıkça, eGaming endüstrisinde işler değişmeye başlayabilir..

Vizyon

Verimlilik Yaratmanın Yeni Yolları

Kronoverse’nin platformu, popüler eGaming sitelerinde olup bitenlerin halka açık bir kaydını oluşturmaya yardımcı olacak, böylece tüm kurallara uyulduğundan emin olmak isteyen herkes bunu yapabilir. Kronoverse platformunun yardımcı olabileceği başka alanlar da var. Müşterini Tanı (KYC) düzenlemeleri, vergi yasalarının ve finansal güvenlik düzenlemelerinin uygulanmasını sağlamaya yardımcı olur.

Kronoverse’e göre platformu:

“Tam Müşterinizi Tanıyın (KYC) + Oyuncu katılımı için Kara Para Aklamayı Önleme (AML) taramasının yanı sıra kredi kartları (fiat) ve kripto dahil para yatırma işlemleri için ödeme işlemleri sunuyor. Oyun geliştiricileri artık yerel olarak oyunlarının içinde nakit turnuvalar sunabilir, böylece oyuncular para kazanabilir. ABD oyuncuları için tam 1099 desteğiyle birlikte oyuncu banka hesaplarına nakit çıkışı. “

Vergilerin ödendiğinden ve yasal kuruluşların bir platform kullandığından emin olmak çok önemlidir. Vergi hileleri, hükümetlere her yıl milyarlarca dolara mal oluyor ve çevrimiçi oyun operasyonları, suçluların haksız kazançlarını aklamak için mükemmel bir yer. Kronoverse, eGaming endüstrisine bu sorunlara ve çok daha fazlasına gerçekçi bir çözüm sunuyor.

Kronoverse platformu ayrıca eGaming platformlarının analizini kolaylıkla yapma becerisi yaratır. Bu yetenekler birçok farklı şekilde kullanılabilir ve oyun şirketleri artık verileri saklayamaz (halka açık bir blok zincirinde olurdu – Kronoverse teşekkürler).

Kronoverse şu yorumu yaptı:

“Oyuncular ve oyunlar, bir hamle gerçekleştirildikten sonra değiştirilemeyen ve anında denetimlere izin veren bir oyun defteri oluşturmak için matematiksel bir modelle içsel olarak birbirine bağlıdır. Hangi oyunların oynandığı, nasıl oynandığı, belirli bir oyuncuya bahis oynayan kişi sayısı, hatta tam oyuncu hareketine kadar bile büyük miktarda oyun verisine sahip olmak artık analiz edilebiliyor ve herhangi bir amaç için kullanılabiliyor. “

Kronoverse Zaten Sahada

CryptoFights yaklaşan bir 1v1 PVP oyunudur Kronoverse ile çalışıyor. Kronoverse, bazı projelerin aksine oyun şirketleri tarafından yeni ürünler geliştirmek için kullanılmaya hazır. Blockchain oyun dünyası çok yeni ve Kronoverse yeni oyunların piyasaya sürülmesine yardımcı olmaya hazır bir ürüne sahip.

Oyuncuların oyun öğelerine sahip olmalarına izin vermenin bazı büyük avantajları vardır ve blockchain teknolojisinin oyun endüstrisindeki etkisi şu anda hafife alınabilir. Büyük oyun geliştiricilerinin açık sistemleri benimseme konusundaki isteksizliği, oyuncular yeni seçenekler olduğu gerçeğini fark ettikçe onlar için bir sorun olabilir..

Cryptofights

Blockchain Bir Sahiplik Kültürü Yaratır

İnsanlar yasal haklara sahip olduklarında kendilerini güçlendirilmiş hissederler. EGaming dünyasında, bu haklar basitçe mevcut değildir ve oyun şirketlerinin krallıkları üzerindeki kontrolü bırakmaları için hiçbir neden yoktur. Artık blockchain, oyuncuların zor kazandıkları paralarla oyun platformlarını destekleyenler olduğu için hak talep etmeleri için bir teşvik yaratıyor..

Sahiplik kültürü, insanlara adil davranılmasını ve güçlü kurumların kendilerine güvenen kişilerin haklarını kötüye kullanmamalarını sağlamak için hayati önem taşır. Oyuncular, Kronoverse gibi bir platformun onlara yardım etmek için burada olduğunu görmeli ve haklarını savunmalıdır..

Bir oyuncu dijital bir ürüne para harcadığında, bu onun egemen mülkü olmalıdır. Oyun platformları, oyunlarında bulunan dijital öğeleri kontrol edebildi ve herhangi bir aklı başında kişinin ticari bir işlemde talep edeceği hakları kaldırabildi..

Blockchain, oyuncular için ileriye doğru bir yoldur ve dijital öğelere sahip olma becerisine izin veren platformlar, varlıkların sahipliğinin özgürlük ve hesap verebilirlik için ne kadar önemli olduğunu anlayan herkes arasında popüler olmalıdır..

Kronoverse’e Göz Atın

Kronoverse, oyun geliştiricilerin blockchain kullanmasına izin verecek çok yönlü bir platform yaratıyor. Bu hareketin faydalarını abartmak, özellikle oyuncular açısından zordur. Blok zinciri yalnızca dijital oyunlarda sahiplik kültürü olasılığını yaratmakla kalmaz, aynı zamanda bir ülkenin kurallarına ve düzenlemelerine uyulduğundan emin olmaya da yardımcı olur..

Blok zinciri oyun sektörü, herhangi bir yeni teknoloji gibi hala küçük olsa da, tüketicilere onlara ne kadar yardımcı olabileceğini göstermenin yollarını buluyor. Kronoverse, pazardaki en eksiksiz blockchain oyun çözümlerinden birine sahiptir ve bu, şirketin ilk hamle avantajı elde etmesine yardımcı olacaktır..

Blockchain’in eGaming için neden bu kadar mantıklı olduğu hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, buraya tıklayın.

Kronoverse ayrıca oyun platformlarına dahil edilmeye hazırdır, bu nedenle platformu bir oyunda nasıl kullanabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, doğrudan web sitesi aracılığıyla şirketle iletişime geçin..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me