Ether Estates

EtherEstates Ethereum Blockchain’e dayanan en yeni koleksiyon oyunudur, kullanıcıların bir emlak kralı olmasına izin verir. Çoğunlukla eğlence amaçlı olduğu için çeşitli blok zinciri teklifleri arasında benzersizdir, ancak aynı zamanda kira yoluyla biraz para kazanmanıza da olanak tanır. EtherEstates ile, en azından dijital temsilleri biçiminde, dünyanın dört bir yanından mülklere sahip olabilirsiniz..

Ether Estates

EtherEstates Nasıl Çalışır?

EtherEstates ile ilgilenen kullanıcılar, ünlü yer işaretleri de dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki mülkler için tapu satın almak için akıllı sözleşmeler kullanır ve hemen yeni satın alma fiyatını belirler. Bir mülk satın alır almaz, fiyat artar ve herkes sizden bu yeni fiyata onu satın alabilir. Ek olarak, sahibi olduğunuz mülklerde kira toplayarak mülkü satın almak için harcadığınız paranın bir kısmını size geri verebilirsiniz..

Ether Estates Özellikleri

Kira Nedir?

EtherEstates, kira konseptini tanıtan ilk oyun olarak öne çıkıyor. Rent, EtherEstates’te gerçek dünyada sahip olduğunuz bir binanın sorumluluğunu geçici olarak almanıza izin verdiğiniz ve bunun için size ödeme yaptığınız mülklerle olduğundan farklı çalışır. Bunun yerine, EtherEstates’teki kira, bir oyuncu farklı bir oyuncudan bir mülk satın aldığında elde edilen kârın bir yüzdesinden gelir. Tüm bu para, şu anda mülk sahibi olan herkes arasında bölünen bir kira havuzuna gider, kirayı yaratmak için satın alınan değil.

Emlak Kiralama

Kirayı Nasıl Toplarsınız?

Kira toplamak çok kolaydır ve istediğiniz zaman yapılabilir. “Gayrimenkullerim” sayfasına gidin ve “Kirayı Topla” yı tıklayın. Düğmenin yukarısında, ne kadar kiranız olduğunu tahsil edebilirsiniz. Kirayı alır almaz para doğrudan cüzdanınıza aktarılır. Herkes mülkünüzü herhangi bir zamanda satın alabilse de, bu olmadan önce kira toplama şansınız yoksa endişelenmenize gerek yok. Oyun, işlemin bir parçası olarak söz konusu mülkten tahsil edilmemiş kiraları anında size aktarır..

Emlak Kira Ödeme Çizelgesinde her bir gayrimenkulün ne kadar fazla veya az kira aldığını görebilirsiniz. Mülke bağlı olarak, ödeme yüzde 5 ila yüzde 0,01 arasında değişebilir ve birinci sınıf mülkler için 19,9257 ETH kadar büyük ödemeler olabilir. Aldığınız havuzun yüzdesi, diğer faktörlerin yanı sıra mülkün ününe ve değerine bağlıdır..

Ne Tür Mülklere Sahip Olabilirsiniz?

EtherEstates’te sahip olduğunuz mülkler, gerçek dünya mülklerinin dijital temsilleridir ve oyunculara gerçek hayatta asla görme şansı bulamayacakları bir mülke sahip olma şansı verir. Bunlar arasında Çin Seddi ve Büyük Giza Piramidi gibi Dünya Harikaları; Beyaz Saray gibi siyasi sitelerle; ve Disneyland gibi ilgi çekici yerler. Mülkler ayrıca tarihi yapılar, dini binalar, anıtlar ve ünlü iş binalarını içerir..

Nasıl Emlak Satın Alırsınız?

Bir mülk satın almak için MetaMask’ı indirirsiniz, böylece tarayıcınız Ethereum blok zincirine bağlanabilir. Oradan “satın al” düğmesine tıklamanız yeterlidir ve fonlar otomatik olarak MetaMask’a bağladığınız cüzdandan gelir. Daha sonra mülkün sahibi olarak görünecek ve bunu “Sitelerim” sayfanızda göreceksiniz. Mülkü satın alır almaz kira kazanmaya başlıyorsunuz.

MetaMask nedir?

Mevcut mülklere göz atmak ve kendi mülklerinize erişmek için MetaMask kullanmanız gerekir. Bu, tarayıcınız aracılığıyla Ethereum blok zincirine erişmenizi sağlayan bir uzantıdır. Chrome, Firefox ve Opera için uzantılar var veya sadece Brave Brave ile kullanabilirsiniz..

Metamask

MetaMask temelde, normal bilgisayarınızı ve seçtiğiniz tarayıcıyı dağıtılmış web sitelerini ziyaret etmek için kullanmanıza izin veren bir köprü görevi görür. Tam bir Ethereum düğümü kullanmak zorunda kalmadan Ethereum’da dApp’leri çalıştırmak için kullanabilirsiniz..

MetaMask Güvenli mi?

MetaMask, güvenliği bir öncelik haline getirir, böylece hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmaz. MetaMask, çeşitli blok zinciri sitelerinde kimliğinizi ve ayrıca imzalama işlemlerini yönetmenize olanak tanıyan güvenli bir kimlik kasası sunar.

Daha fazla güvenlik için hesabınızın değeri şifrelenir ve yerel olarak tarayıcınızda saklanır. Bu, güvenli bilgilerin hiçbirinin sunuculara gitmediği anlamına gelir.

MetaMask’ı Nasıl Kullanırsınız?

Yapması ücretsiz olan MetaMask’ı indirerek başlayın. İlk kez oturum açtığınızda, MetaMask kasanızdaki tüm hesapları geri yüklemek için kullanılan 12 kelimeden oluşan bir çekirdek kelime öbeği alırsınız. Bu cümleyi güvenli ve gizli bir yere koyun. Tarayıcınızdaki MetaMask simgesine tıkladıktan sonra kolaylıkla hesap değiştirebilir veya ekleyebilirsiniz. Gerektiğinde hesabı diğer tarayıcılarda geri yüklemek için çekirdek ifadenizi kullanın.

Metamask Satın Alma

MetaMask’ı diğer cüzdanlarda yaptığınız gibi Ether göndermek için kullanabilirsiniz. Ayrıca Ethereum blockchain kullanan web sitelerine sorunsuz bir şekilde erişmenizi sağlar. Ethereum blok zincirine erişimi olan bir web sitesini ziyaret ettiğinizde ve blok zincirine veri göndermek istediğinde, Web3, MetaMask’tan onaylamanızı isteyen bir bildirim yoluyla izin ister. Bu şekilde, MetaMask kullanarak blok zincirindeki işlemleri tamamlayabilirsiniz. MetaMask, hangi ağa bağlandığınızı değiştirmenize de olanak tanır.

MetaMask, EtherEstates ile Nasıl Çalışır??

MetaMask’ı anlamak, EtherEstates’i kullanmanın anahtarıdır. Tarayıcınızda MetaMask hesabınıza giriş yaptıktan sonra, satılık veya sahip olduğunuz mülkleri görüntülemek için “Pazar Yeri” veya “Gayrimenkullerim” sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. MetaMask daha sonra bir mülk satın aldığınızda ve kira toplamaya başladığınızda işlemleri etkinleştirir.

Sonuç

EtherEstates, yerleşik güvenlik ile kullanıcıların blok zincirinde oynayabilecekleri yeni bir oyun türü sunar. Oyunculara dünya çapında ünlü mülkleri toplama, ne kadarına sahip olabileceklerini görme ve ünlü simge yapılar hakkında biraz bilgi edinme yeteneği verir. Aynı zamanda, kullanıcılar kira yoluyla ve diğer oyuncular tarafından gelecekteki satın alımlarla yatırımlarından bir miktar getiri elde ederler, böylece kripto para birimini harcamanın yanı sıra kazanabilirler.

Ethereum platformuna dayanan, son zamanlarda piyasaya sürülen birçok koleksiyon oyunu var. Belirli bir varlığın sahipliğinin mutlak kanıtını sağlayan ve Metamask ile birlikte bu yeni teknolojiyi daha sıradan kullanıcılara tanıtmaya yardımcı olan Ethereum ve ERC belirteçleri için iyi bir kullanım durumudur..

kullanışlı bağlantılar

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me