Evinizin rahatlığında dijital para ticareti yapmak istiyorsanız, araçlar, bilgiler ve tabii ki rekabetçi ücretler ve komisyonlarla dolu bir platform kullandığınızdan emin olmanız gerekir..

Bununla birlikte, deneyimli tüccarlar, belirli pazarlara ve çiftlere erişmek veya arbitraj fırsatlarından yararlanmak için genellikle birkaç borsadan yararlanacaklar. Borsadan borsaya geçiş, ancak hem külfetli hem de zaman alıcı olabilir.

Bunu akılda tutarak, Bitsgap tüm borsalarınızı tek bir yerde bağlamanızı mümkün kılar. Bu, arbitraj stratejilerini kolaylıkla uygulayabilmek ve birden fazla platformda eşzamanlı ticaret yapmak için gelişmiş botları dağıtmak gibi birçok artı noktayla birlikte gelir..

Bu nedenle, Bitsgap, kripto para tüccarlarının birçok ihtiyacını ve beklentisini karşılayacak şekilde gelişti..

Bu Bitsgap incelemesinde, sağlayıcı tarafından sunulan çapraz değişim hizmetleri hakkında bilinmesi gereken her şeyi araştırıyoruz..

Bitsgap’i ziyaret edin

Bir Bakışta Bitsgap

Bitsgap , en iyi oranları bularak ve portföyünüzü etkin bir şekilde yöneterek birden fazla borsada işlem yapmanın yeni bir yolu olarak tanıtılır. Platform, tüm bu unsurları tek bir çatı altında toplayarak tek bir hesaptan tek bir tıklama ile erişim sağlar. Aşağıdakileri yapmanızı sağlayacak özenle tasarlanmış özelliklere sahiptir:

 • Bir yığın dijital para piyasasından oranları hızla karşılaştırın
 • Farklı borsalar arasında ticaret yapın ve anında geçiş yapın
 • Yatırımlarınızı takip edin
 • Temel ve gelişmiş sipariş türleri
 • Arbitraj kullanarak borsalar arasındaki fiyat farkından yararlanın
 • Stratejilerinizi herhangi bir sermaye riskine girmeden bir demo hesap olanağı aracılığıyla test edin

Şu anda Bitsgap, Binance, Kraken, Bitfinex ve daha fazlası dahil olmak üzere 30 borsayla entegre durumda. Yatırımcılar, stratejilerinizi formüle etmek için 10.000’den fazla kripto para birimi alım satım çiftine ve çeşitli teknik göstergelere erişebilir. Platform, hem yeni başlayanlar hem de deneyimli tüccarlar için optimize edilmiş ve sezgisel bir arayüz sunar.

Bitsgap Hepsi bir arada işlem platformuBitsgap Hepsi bir arada işlem platformu

Bitsgap ile ne yapabilirsiniz??

Aşağıda bazı ana özellikleri çözüyoruz Bitsgap’te mevcut.

Ticaret

Bitsgap’in ticaret bölümü, tamamen işlevsel olan şık bir arayüze sahiptir. Ticaret deneyiminizi olabildiğince sorunsuz hale getirmek için Bitsgap aşağıdaki yetenek ve özellikleri sunar:

 • TradingView grafikleri
 • 100’den fazla teknik gösterge
 • Özelleştirilebilir grafik türleri
 • Grafikler aracılığıyla ticaret görselleştirme

İşlem alanı, son işlemleriniz ve açık emirleriniz dahil olmak üzere etkileşimli bir grafik ekranına sahiptir. Ayrıca bağlantılı borsalarınızın her birinde bakiyenizi yönetebilir, açık pozisyonları takip edebilir ve ticaret geçmişinizi görüntüleyebilirsiniz..

İşlem Ekranıİşlem Ekranı

Arayüz, grafik ekranının üstündeki platform adına tıklayarak farklı borsalar arasında kolayca geçiş yapmanızı sağlar..

Bitsgap, kripto para birimi alım satım çabalarınız üzerinde size daha fazla kontrol sağlamak için farklı alım satım emirleri de oluşturdu..

 • Stop-Loss ve Take-Profit Emirleri ticaretinizin kötüye gitmesi durumunda kayıplarınızı sınırlandırmak için.
 • Gölge Düzeni bu, borsanın emir defterinden takas etmenize olanak tanır – emirlerin yalnızca sizin belirlediğiniz fiyata ulaşıldığında yürütülür. Sipariş, yalnızca API aracılığıyla gönderilen talimatlar aracılığıyla var olacak, ancak diğer tüccarlardan gizlenecek.
 • Limit Emirlerini Durdur emrin, limit fiyattan alım veya satım için bir limit emri olarak kabul edildiği belirli bir fiyat üzerinden gerçekleştirilir.
 • Piyasa Emirleri mevcut en iyi piyasa fiyatından emirleri anında gerçekleştirmenizi sağlar.

Ek olarak, Bitsgap ayrıca tüm popüler ticaret çiftlerinin performansını araştırmak için bir dizi analitik ticaret aracı sağlar. Bir zaman çerçevesi belirleme, bir grafik stili seçme ve çeşitli göstergelerle birlikte çalışma seçeneğini entegre edebilirsiniz..

Cryptocurrency Ticaret Botu

Bitsgap ticaret botu son derece değişken kripto para piyasasından en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayan benzersiz bir özelliktir. Bot, yatırımlarınızın seçtiğiniz aralıkta orantılı olarak dağıtılmasını sağlar, böylece her piyasa hareketinde küçük ama sık kar elde edebilirsiniz. Fiyat istenen aralığa ulaştığında, siparişler işleme alınır ve yenileri verilir.

Bot, mevcut fiyatlara göre alım ve satım siparişlerinizin otomatik olarak en iyi fırsatları bulacak şekilde ayarlanmasını sağlayacaktır. Buradaki en önemli fayda, botun işlemlerinizi anında gerçekleştirmesidir..

Cryptocurrency Ticaret BotuCryptocurrency Ticaret Botu

Böylelikle, piyasadaki en küçük fiyat hareketlerinden bile yararlanma şansına sahipsiniz – aynı zamanda kayıplarınızı sınırlandırırsınız. Yatırımlarınız, fiyat aralığınızı birden çok seviyeye veya ızgaraya bölerek ızgara stratejisine göre dağıtılır.

Bitsgap platformunda kullanılabilen iki bot stratejisi vardır. İlk olarak, “Klasik” bot, her gridde aynı miktarda temel para birimi eşdeğerini kullanır. Bu, her seviyede aynı miktarda temel para birimi alıp sattığı anlamına gelir..

‘SBOT’ stratejisi, her şebeke seviyesinde farklı miktarlarda temel para birimi satın alır ve satar. Ancak aynı zamanda eşit bir yatırım dağılımı da sağlar.

Ticaret botu hizmetini kullanabilmek için minimum miktarda paraya sahip olmanız gerekir. Bu miktar şu şekilde belirlenir:

 • İlgili borsadaki seçilen çiftin minimum sipariş büyüklüğü
 • Bot tarafından verilen siparişlerin sayısı

Exchange API’nizi Bitsgap ticaret botuna bağladıktan sonra, tercih ettiğiniz ticaret stratejisi üzerinde çalışmak için botu seçebilirsiniz. Bitsgap, geriye dönük testlerle kanıtlanmış birkaç önceden tanımlanmış strateji oluşturmuştur..

Yeni bir stratejiyi test etmek veya her şeyin sorunsuz çalıştığından emin olmak istiyorsanız, arka test özelliği botunuzun pazar değişikliklerine nasıl tepki vereceğini gösterebilir..

Ticaret botu diğer özelliklerle birlikte kullanılabileceğinden, platformun iki farklı seçeneği arasında seçim yapmayacaksınız. Bunun yerine, platformu günlük olarak birden fazla işlem yapan kullanıcılar için daha çekici hale getirirken kar etme şansınızı artıracaktır..

İşaretler

İşaretler Bitsgap’in sizi önemli pazar değişiklikleri hakkında güncel tutmanın yolu Bunlar size fiyat anormalliklerini bildirecektir. Bir kripto para biriminin değerinde önemli bir hareket varsa, uyarılacaksınız. Tüm alım satım çiftlerinizin zirvesinde kalmanıza ve piyasa sizin lehinize veya aleyhinize giderse hızla harekete geçmenize yardımcı olacaktır..

İşaretlerİşaretler

Bitsgap, farklı kripto para birimi alım satım çiftlerinin eğilimleri hakkında veriler topladı. Herhangi bir madeni para, olağan modelin dışında bir düzensizlik göstermeye başlarsa, sinyal listesine girilecektir. Ayrıca platform, hızlı bir hareketin bir ticaret sinyali olarak kabul edilip edilemeyeceğini doğrulamak için teknik göstergeler de kullanıyor..

Bitsgap’in alım satım sinyalleri, yatırımcıların riskinizi azaltmak için doğru zarar durdurma ve kar alma emirlerini belirlemelerine yardımcı olmak için oldukça faydalıdır. Sinyal gücüne, artış yüzdesine, değiş tokuşa ve zamana göre sizin için bir sinyali oluşturan şeyleri filtreleyebilirsiniz..

Kripto Arbitrajı

Farklı borsalarda ticaret yapmak karmaşık bir görev gibi görünebilir. Ancak, arbitraj fırsatlarından yararlanmada oldukça faydalı olabilir..

Örneğin, fiyatın daha düşük olduğu bir borsada kripto para birimi satın aldığınızı varsayalım. Aynı kripto para birimini aynı miktarda, fiyatın daha yüksek olduğu başka bir borsada satarak avantaj elde edersiniz..

Arbitraj fırsatlarıArbitraj fırsatları

Bu, kripto arbitrajı olarak bilinir. Genellikle, aynı çiftin aynı anda, ancak iki farklı borsada gerçekleşen bir dizi kripto para birimi alım satım emiridir. Bunu manuel olarak yapmak neredeyse imkansız görünse de, Bitsgap otomatik ve yapay zeka destekli sisteminin güçlerini birleştirerek kolay görünmesini sağlar.

Bitsgap’ta arbitraj potansiyeli hesap bakiyenize göre hesaplanır. Ayrıca kriptodan kriptoya ve kriptodan fiat arbitraj fırsatlarına kadar seçim yapabilirsiniz..

Rakip borsalar tarafından alınan farklı ücret ve komisyonları hesaba katan Bitsgap, bunu tahmini kar yüzdesine dahil edecektir. Bu, süreci daha verimli hale getirir ve sayılar birikirse bir arbitraj ticaretine devam etmenize olanak tanır.

Bitsgap Portföy

Bitsgap’in parladığı bir başka alan da geniş alanı portföy yönetimi özelliği. Bir borsanın API anahtarını her eklediğinizde, ticari portföyler kullanımınıza sunulur.

Portföy YönetimiPortföy Yönetimi

Bitsgap portföyünüz:

 • Tüm işlemleri otomatik olarak güncelleyin
 • İşlem geçmişinize göre izleme gerçekleştirin
 • Tüm kripto varlıklarınıza erişimi kolaylaştırın
 • İşlemler, performanslar ve bakiyelerin gerçek zamanlı görünümünü sunun.

Her şeyden önce etkileyici olan bu portföyleri sisteminize çıkarabilmenizdir. Belirli borsalardaki işlemlerinizi görüntülemek ve yansıtmak için raporları özelleştirebilir ve filtreleyebilirsiniz..

Bitsgap Demo Hesabı

İşlem yaparken bir demo hesabı kullanmanın değerini vurgulamak önemlidir. Daha fazla yeni tüccar kripto para birimi ticareti sahnesine girdikçe, bu parçacık giderek daha fazla önem kazanıyor.

The Bitsgap demo tesisi simüle edilmiş “kağıt para” ile önceden yüklenmiş olarak gelir ve sıfır finansal riskle ticaret yapmanızı sağlar.

Bitsgap demo hesabı aracılığıyla şunları yapabilirsiniz:

 • Önde gelen 5 kripto borsasına erişim kazanın
 • Sanal fonlarda 5 BTC ile ticaret yapın
 • Canlı piyasa koşullarında ticareti deneyimleyin
 • Ticaret stratejilerini test edin
 • Sinyalleri, ticaret botlarını ve arbitrajı deneyin.

Bitsgap Güvenliği Nasıl Sağlar?

Paranızla herhangi bir hizmete güvenirken, sermayenizin emin ellerde olmasını sağlamak için çok dikkatli olmalısınız. Ya da değil, Bitsgap durumunda.

Platform, sizin ve yalnızca sizin paranıza erişiminiz olduğunu vurguluyor. Bitsgap, farklı alanlardaki güvenlik endişelerini nasıl ele aldığını ayrıntılı olarak açıkladı.

Hesap Erişimi

Tüm oturum açma girişimleri güvenlidir ve bilinmeyen bir cihazdan veya konumdan bir girişimde bulunulması durumunda, anında bir e-posta alırsınız. Sistem ayrıca, tekrarlanan başarısız oturum açma girişimleri varsa hem API’nizden hem de hesabınızdan geçici bir kilitleme yetkisi verecektir..

Ayrıca, Bitsgap hesabınız ve ilgili e-posta kimliğiniz için 2FA kullanmanız önerilir. Bu, paranız ve kişisel verileriniz için ek bir güvenlik katmanı sağlayacaktır..

Bitsgap GüvenliğiBitsgap Güvenliği

API Anahtarları

Paranız ilgili borsada güvenceye alınır ve yalnızca tamamen şifrelenmiş API anahtarlarınız aracılığıyla bağlanır. Bu API’ler, Bitsgap’in sizin adınıza işlem yapmasına ve bilgi toplamasına izin verir. Bunun dışında API herhangi bir kişisel veri sağlamaz.

Aktarılan tüm bilgi türleri şifrelenir ve bir güvenlik duvarı tarafından korunur. Basit bir ifadeyle, bu, Bitsgap’in söz konusu borsa tarafından tutulan hassas bilgileri görüntüleyemeyeceği veya çıkaramayacağı anlamına gelir..

API anahtarınızın ayarlarına karar verecek kişi sizsiniz. Para çekme seçeneklerini etkinleştirdiyseniz, API anahtarınız kabul edilmeyecektir. Değişim cüzdanınız parayı tutacak ve Bitsgap aracılığıyla herhangi bir para çekme veya para yatırma işlemi yapamazsınız.

Çalışan Güvenliği

Çalışanlara sadece kendi uzmanlık alanlarına erişim izni verilir. Hiçbir hesap bilgisi ve hassas veri şirket ağının dışına veya herhangi bir üçüncü şahsa aktarılmaz.

Sistem ve Sunucu

Bitsgap, tüm hizmetlerinde RSA 2048 şifrelemesini kullanır. Genel olarak, bankaların ve diğer finans kuruluşlarının çoğu 1024 bit şifreleme kullanırken, Bitsgap bunların iki kat koruma sunduğunu vurguluyor.

Bitsgap Fiyatlandırması

Bitsgap kullanmayı mı düşünüyorsunuz? Öyleyse, aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç planınız olacak – hem ücretsiz hem de ücretli.

Bitsgap FiyatlandırmasıBitsgap Fiyatlandırması

0 $ ‘dan Ücretsiz Plan

Ücretsiz plan aslında 14 gün boyunca kullanılabilen bir deneme planıdır. Tüm standart özellikler, aylık 1.000 dolarlık işlem limiti ile birlikte bu plana dahil edilmiştir. Ücretli bir sürüme kaydolmadan önce platformun nasıl çalıştığını anlamak için bu ücretsiz denemeden yararlanmanızı önemle tavsiye ederiz..

Aylık 19 $ Temel Plan

Temel hesap, tüm standart özelliklerle birlikte gelir ve sınırsız takas yapmanıza izin verir. Ancak, 25.000 $ ‘lık bir işlem limiti vardır..

Ayrıca, çapraz döviz portföyünüze erişebilir ve alım satım sinyalleri ve genişletilmiş sipariş türleri ayarlayabilirsiniz. Demo ticaret seçeneği, iki aktif otomatik ticaret botuyla birlikte de mevcuttur.

Aylık 44 $ ‘a Gelişmiş Plan

Bu hesap size 100.000 $ aylık işlem limiti ile temel planın tüm avantajlarını sunar. Ayrıca aktif ticaret botlarının sayısında 2’den 5’e artış var. Ek olarak, Bitsgap arbitraj hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz..

Ayda 110 Dolarlık Profesyonel Plan

Pro Plan, en çok sınırsız borsalarda sınırsız limit arayan yatırımcılar için uygundur. Ayrıca canlı piyasa koşullarında işlem yapmak için 15 aktif bot kurabilirsiniz. Pro Plan sahipleri de öncelikli destek alacak.

Not: Bistgap hiçbir işlem için herhangi bir ücret talep etmez. Tüm hizmetleri aylık abonelik ücretine dahildir. İşlemlerle ilgili herhangi bir ücret, işlem yaptığınız ilgili borsa tarafından uygulanır..

Bitsgap’i Kullanmaya Nasıl Başlanır

Bitsgap’teki ticaret yolculuğunuz üç basit adımla başlar.

Kayıt işlemi, e-posta kimliğinizi girerek ve şifrenizi belirleyerek tamamlanabilir. Kurulumu bitirmek için yalnızca e-posta kimliğinizi onaylamanız istenecektir.

Ek olarak, hesabınızı Google veya Facebook’a bağlayabilir ve ilgili platformun oturum açma kimlik bilgileri hesaplarınızdan erişim elde edebilirsiniz..

API’ler exchange hesaplarınızdan edinilebilir. Bitsgap’teki tüm ticaret işlemleri benzersiz API anahtarınız aracılığıyla işlenir. Herhangi bir platformu kullanmanın en güvenli ve en güvenilir yollarından biridir, çünkü başkalarına paranıza veya verilerinize erişim hakkı vermez..

Bitsgap Kullanmaya Değer mi?

Bitsgap’in lansmanından bu yana uzun bir yol katettiğini belirtmek gerekir. Platformun bir numaralı önceliği, bir adım önde olmasa bile, özelliklerinin endüstri standartlarıyla güncel olmasını sağlamaktır..

API özelliği, borsalar arasındaki teknolojik boşluğu kapatmak, verimliliği ve güvenliği artırmak için alınmıştır. Eksik olduğu yer kaynak departmanındadır.

Özel bir Bilgi Tabanı olmasına rağmen, yazılımın nasıl kullanılacağına dair kapsamlı bir genel bakış sunamamaktadır. Bununla birlikte, platformu gerçekten denemek istiyorsanız, ücretsiz deneme, özelliklerinin nasıl çalıştığını daha iyi anlamanızı sağlamalıdır..

Her borsada ayrı ayrı hesap oluşturmanız gerekecek, yani her platforma para yatırmanız gerekecek. Bitsgap herhangi bir düzenleyici kurum tarafından lisanslanmamıştır, bu yüzden bunu aklınızda bulundurun.

Bununla birlikte, Bitsgap’in gerçekten parladığı bazı alanlar var.

 • Borsalarla kolay kurulum ve entegrasyon
 • Tam otomatik ticaret botları
 • 2048 bit şifreleme ile güvenli ticaret
 • Kapsamlı portföy yönetimi
 • Ticaret içgörüleri alın
 • Önceden tanımlanmış pazar stratejilerinin mevcudiyeti
 • Desteklenen para birimleri ve borsaların uzun bir listesi

Bitsgap’in kripto para birimi ticaretini daha erişilebilir hale getirmeyi amaçladığı göz önüne alındığında, hareket halindeyken tüm hizmetlere erişmek için bir mobil uygulamaya sahip olmak da harika olacaktır..

Bitsgap: Karar?

Kripto para birimi ticareti artık ana akım, yani teknik olarak becerikli ticaret hizmetleri için artan bir talep var. Gelişmiş ticaret araçları, teknik göstergeler ve kullanım kolaylığının bir kombinasyonunu arıyorsanız, Bitsgap dikkate almaya değer.

Genel olarak, Bitsgap ticaret için güvenli, güvenli ve tamamen şifrelenmiş bir platformdur. Otomatik işlem algoritması, çok az riskle sabit bir gelir akışı oluşturmanıza olanak tanıyan açıkça göze çarpan bir avantajdır..

Platform ayrıca çeşitli piyasa emirleri ve çıkış stratejileri aracılığıyla alım satımlarınızı kontrol etmenin birkaç yolunu sunar..

Platformun ne kadar ilerlediğini düşünürsek, Bitsgap’in gelecekte daha fazla kaynak sunmasını beklemek adildir. Sonuç olarak, platformu kendi aracılığıyla deneyerek riske atabileceğiniz çok az şey var. 14 günlük ücretsiz deneme.

Bitsgap’i ziyaret edin

Bitsgap

src = “~ resimler \ bitsgap-review-cryptocurrency-trading-arbitraj-signal-trading-bots.gif”

alt = “Bit aralığı”

class = “photo photo-wrapup wppr-product-image” /> 8.6

Kullanım kolaylığı

9.0 / 10

İtibar

8.0 / 10

Ücretler

9.0 / 10

Müşteri desteği

8.0 / 10

Ödeme metodları

9.0 / 10

Artıları

 • 14 Gün Ücretsiz Deneme
 • Kullanımı kolay & Temiz Arayüz
 • Birçok Özellik
 • Makul Fiyatlandırma

Eksileri

 • Mobil uygulama yok
 • Daha yeni platform

Ziyaret etmek {"@context":"http: \ / \ / schema.org \ /","@type":"Ürün","isim":"Bitsgap","görüntü":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2020 \ / 09 \ /bitsgap-review.gif","açıklama":"Evinizin rahatlığında dijital para birimleri ticareti yapmak istiyorsanız, araçlar, bilgiler ve tabii ki rekabetçi ücretler ve komisyonlarla dolu bir platform kullandığınızdan emin olmanız gerekir. Bununla birlikte, deneyimli tüccarlar belirli pazarlara ve çiftlere erişmek için genellikle birkaç borsadan yararlanacaklardır.,…","teklifler": {"@type":"Teklif","fiyat":"0.00","priceCurrency":"$","satıcı": {"@type":"Kişi","isim":"Kane Pepi"}},"gözden geçirmek": {"@type":"gözden geçirmek","reviewRating": {"@type":"Değerlendirme","en iyi derece":"10","worstRating":"0","ratingValue":"8.60"},"isim":"Bitsgap","reviewBody":"Evinizin rahatlığında dijital para birimleri ticareti yapmak istiyorsanız, araçlar, bilgiler ve tabii ki rekabetçi ücretler ve komisyonlarla dolu bir platform kullandığınızdan emin olmanız gerekir. \ R \ n \ r \ nBununla birlikte, tecrübeli tüccarlar, belirli pazarlara ve çiftlere erişmek veya arbitraj fırsatlarından yararlanmak için genellikle birkaç borsadan yararlanır. Ancak borsadan borsaya geçiş hem külfetli hem de zaman alıcı olabilir. \ R \ n \ r \ nBunu göz önünde bulundurarak, Bitsgap tüm borsalarınızı tek bir yerde bağlamanızı mümkün kılar. Bu, arbitraj stratejilerini kolaylıkla yürütme ve birden fazla platformda eşzamanlı ticaret yapmak için gelişmiş botları dağıtma gibi birçok artı noktayı beraberinde getirir. \ R \ n \ r \ nBu nedenle, Bitsgap birçok ihtiyacı karşılayacak şekilde gelişti ve kripto para tüccarlarının beklentileri. \ r \ n \ r \ nBu Bitsgap incelemesinde, sağlayıcı tarafından sunulan çapraz değişim hizmetleri hakkında bilinmesi gereken her şeyi araştırıyoruz. \ r \ nBitsgap \ r \ n \ r \ nBitsgap’i ziyaret edin Bakış \ r \ nBitsgap, en iyi oranları bularak ve portföyünüzü etkin bir şekilde yöneterek birden fazla borsada işlem yapmanın yeni bir yolu olarak tanıtılır. Platform, tüm bu unsurları tek bir çatı altında toplayarak tek bir hesaptan tek bir tıklama ile erişim sağlar. Aşağıdakileri yapmanızı sağlayacak özenle tasarlanmış özelliklere sahiptir: \ r \ n \ r \ n \ tDijital döviz piyasalarının yığınlarındaki oranları hızlı bir şekilde karşılaştırın \ r \ n \ tTicaret yapın ve farklı borsalar arasında anında geçiş yapın \ r \ n \ t yatırımlar \ r \ n \ tTemel ve gelişmiş emir türleri \ r \ n \ tArbitraj kullanarak borsalar arasındaki fiyat farkından yararlanın \ r \ n \ t Stratejilerinizi herhangi bir sermaye riskine girmeden bir demo hesap olanağı aracılığıyla test edin \ r \ n \ r \ nŞu anda Bitsgap, Binance, Kraken, Bitfinex ve daha fazlası dahil olmak üzere 30 borsa ile entegre edilmiştir. Yatırımcılar, stratejilerinizi formüle etmek için 10.000’den fazla kripto para birimi alım satım çiftine ve çeşitli teknik göstergelere erişebilir. Platform, hem yeni başlayanlar hem de deneyimli tüccarlar için optimize edilmiş ve sezgisel bir arayüz sunar. \ R \ n \ r \ n \ r \ nBitsgap ile ne yapabilirsiniz? \ R \ nAşağıda Bitsgap’te bulunan bazı temel özellikleri açıklıyoruz. \ R \ nTicaret \ r \ nBitsgap’in alım satım bölümü, tamamen işlevsel olan şık bir arayüze sahiptir. İşlem deneyiminizi olabildiğince sorunsuz hale getirmek için Bitsgap aşağıdaki yetenek ve özellikleri sunar: \ r \ n \ r \ n \ tTradingView çizelgeleri \ r \ n \ t100’den fazla teknik gösterge \ r \ n \ tÖzelleştirilebilir grafik türleri \ r \ n \ t Grafikler aracılığıyla ticari görselleştirme \ r \ n \ r \ nTicaret alanında, son işlemleriniz ve açık emirleriniz dahil olmak üzere etkileşimli bir grafik ekranı bulunur. Ayrıca, bağlantılı borsalarınızın her birinde bakiyenizi yönetebilir, açık pozisyonları takip edebilir ve ticaret geçmişinizi görüntüleyebilirsiniz. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nArayüz, tıklayarak farklı borsalar arasında kolayca geçiş yapmanızı sağlar. grafik ekranının üstündeki platform adında. \ r \ n \ r \ nBitsgap, kripto para birimi alım satım çabalarınız üzerinde size daha fazla kontrol sağlamak için farklı alım satım emirleri de ayarladı. \ r \ n \ r \ n \ tStop-Loss ve Take- İşleminizin kötüye gitmesi durumunda zararlarınızı sınırlandırmak için Kâr Emirleri. \ R \ n \ tBorsanın emir defterinden takas yapmanızı sağlayan Gölge Emir – emirlerin yalnızca sizin belirlediğiniz fiyata ulaşıldığında yürütülür. Emir, yalnızca API aracılığıyla gönderilen talimatlar aracılığıyla var olacak, ancak diğer tüccarlardan gizlenecektir. \ R \ n \ tStop Limit Emirleri, belirli bir fiyat üzerinden gerçekleştirilir ve bunun üzerine, emir, emir alım veya satım için bir limit emri olarak kabul edilir. Sınır fiyat. \ r \ n \ tMarket Orders, emirleri anında mevcut en iyi piyasa fiyatından gerçekleştirmenize olanak tanır. \ r \ n \ r \ nAyrıca, Bitsgap ayrıca tüm popüler ticaret çiftlerinin performansını araştırmak için bir dizi analitik işlem aracı sağlar . Bir zaman çerçevesi belirleme, bir grafik stili seçme ve çeşitli göstergelerle birlikte çalışma seçeneğini entegre edebilirsiniz. \ R \ nKripto Para Birimi Ticaret Botu \ r \ nBitsgap ticaret botu, son derece değişken kripto para piyasasından en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayan benzersiz bir özelliktir. . Bot, yatırımlarınızın seçtiğiniz aralıkta orantılı olarak dağıtılmasını sağlar, böylece her piyasa hareketinde küçük ama sık kar elde edebilirsiniz. Fiyat istenen aralığa ulaştığında, siparişler gerçekleştirilir ve yenileri verilir. \ R \ n \ r \ nBot, mevcut fiyatlara göre alım ve satım siparişlerinizin en iyi fırsatları bulacak şekilde otomatik olarak ayarlanmasını sağlayacaktır. Buradaki en önemli fayda, botun işlemlerinizi anında gerçekleştirmesidir. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nBöylece, piyasadaki en küçük fiyat hareketlerinden bile yararlanma şansına sahipsiniz – \ u00a0 kayıplarınızı sınırlarken. Yatırımlarınız, fiyat aralığınızı birden çok seviyeye veya ızgaraya bölerek ızgara stratejisine göre dağıtılır. \ R \ n \ r \ nBitsgap platformunda kullanılabilen iki bot stratejisi vardır. İlk olarak, \ u2018Classic \ u2019 botu, her ızgarada aynı miktarda temel para birimi eşdeğerini kullanır. Bu, her düzeyde aynı miktarda temel para birimi alıp sattığı anlamına gelir. \ R \ n \ r \ n \ u2018SBOT \ u2019 stratejisi, her ızgara düzeyinde farklı miktarlarda temel para birimi satın alır ve satar. Bununla birlikte, aynı zamanda eşit bir yatırım dağılımı da sağlar. \ R \ n \ r \ nTicaret bot hizmetini kullanabilmek için, minimum miktarda fon bulundurmanız gerekir. Bu miktar şu şekilde belirlenir: \ r \ n \ r \ n \ t İlgili borsada seçilen çiftin minimum sipariş boyutu \ r \ n \ t Bot tarafından verilen siparişlerin sayısı \ r \ n \ r \ n Exchange API’nizi Bitsgap ticaret botuna bağladığınızda, tercih ettiğiniz ticaret stratejisi üzerinde çalışmak için botu seçebilirsiniz. Bitsgap, geriye dönük testlerle kanıtlanmış birkaç önceden tanımlanmış strateji oluşturmuştur. \ R \ n \ r \ nYeni bir stratejiyi denemek veya her şeyin sorunsuz çalıştığından emin olmak istiyorsanız, arka test özelliği botunuzun pazara nasıl tepki vereceğini gösterebilir \ r \ n \ r \ nTicaret botu diğer özelliklerle birlikte kullanılabileceğinden, platformun iki farklı seçeneği arasında seçim yapmayacaksınız. Bunun yerine, kar elde etme şansınızı artırırken, platformu günlük olarak birden fazla alım satım gerçekleştiren kullanıcılar için daha çekici hale getirecektir. \ R \ nSinyaller \ r \ nSinyaller, Bitsgap’in sizi önemli piyasa değişikliklerinde güncel tutmasını sağlar. Bunlar size fiyat anormalliklerini bildirecektir. Bir kripto para biriminin değerinde önemli bir hareket varsa, uyarılacaksınız. Tüm alım satım çiftlerinizin zirvesinde kalmanıza ve piyasa sizin lehinize veya aleyhinize giderse hızlı bir şekilde harekete geçmenize yardımcı olacaktır. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nBitsgap, farklı kripto para birimi ticaret çiftleri. Herhangi bir madeni para, olağan modelin dışında bir düzensizlik göstermeye başlarsa, sinyal listesine girilecektir. Ayrıca, platform aynı zamanda hızlı bir hareketin bir alım satım sinyali olarak kabul edilip edilemeyeceğini doğrulamak için teknik göstergeler kullanır. \ R \ n \ r \ nBitsgap’in alım satım sinyalleri, yatırımcıların doğru zarar durdurma ve kar alma emirlerini belirlemelerine yardımcı olmak için oldukça faydalıdır. riskinizi azaltın. Sinyal gücü, artış yüzdesi, değişim ve zamana göre sizin için neyin sinyal oluşturduğunu filtreleyebilirsiniz. \ R \ nKripto Arbitrajı \ r \ nFarklı borsalarda alım satım yapmak karmaşık bir görev gibi gelebilir. Ancak arbitraj fırsatlarından yararlanmada oldukça faydalı olabilir. \ R \ n \ r \ nÖrneğin, fiyatın daha düşük olduğu bir borsada bir kripto para birimi satın aldığınızı varsayalım. Aynı kripto para birimini, fiyatın daha yüksek olduğu başka bir borsada satarak avantaj elde edersiniz. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nBu, kripto arbitrajı olarak bilinir. Genellikle, aynı çiftin aynı anda, ancak iki farklı borsada gerçekleşen bir dizi kripto para birimi alım satım emiridir. Bunu manuel olarak yapmak neredeyse imkansız gibi görünse de, Bitsgap, otomatikleştirilmiş ve AI destekli sisteminin güçlerini birleştirerek kolay görünmesini sağlar. \ R \ n \ r \ nBitsgap’te, arbitraj potansiyeli hesap bakiyenize göre hesaplanır. Ayrıca, kriptodan kriptoya ve kriptodan fiat arbitraj fırsatlarına kadar seçim yapabilirsiniz. \ R \ n \ r \ nRakip borsalar tarafından alınan farklı ücret ve komisyonları hesaba katan Bitsgap, bunu tahmini kâr yüzdesine dahil edecektir. Bu, süreci daha verimli hale getirerek, sayılar birikirse bir arbitraj ticaretine devam etmenizi sağlar. \ R \ nBitsgap Portföy \ r \ nBitsgap’in parladığı başka bir alan, kapsamlı portföy yönetimi özelliğidir. Bir borsanın API anahtarını her eklediğinizde, ticaret portföyleri kullanımınıza sunulur. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nBitsgap portföyünüz: \ r \ n \ r \ n \ tOtomatik olarak tüm işlemleri güncelleyin \ r \ n \ tTicaret geçmişinize dayalı izleme gerçekleştirin \ r \ n \ tTüm kripto varlıklarınıza erişimi kolaylaştırın \ r \ n \ tİşlemlerin, performansların ve bakiyelerin gerçek zamanlı bir görünümünü sunun. \ r \ n \ r \ n Her şeyden önce etkileyici olan bu portföyleri sisteminize çıkarabilmenizdir. Belirli borsalardaki alım satımlarınızı görüntülemek ve yansıtmak için raporları özelleştirebilir ve filtreleyebilirsiniz. \ R \ nBitsgap Demo Hesabı \ r \ nTicaret yaparken bir demo hesabı kullanmanın değerini vurgulamak önemlidir. Daha fazla yeni tüccar kripto para birimi ticareti sahnesine girdikçe, bu parçacık giderek daha fazla önem kazanıyor. \ R \ n \ r \ nBitsgap demo tesisi, simüle edilmiş \ u2018 kağıt parayla \ u2019 önceden yüklenmiş olarak gelir ve işlem yapmanıza olanak tanır sıfır finansal risk. \ r \ n \ r \ nBitsgap demo hesabı aracılığıyla şunları yapabilirsiniz: \ r \ n \ r \ n \ tSanal fonlarda 5 BTC ile 5 BTC ile işlem yapma pratiği yapın \ r \ n \ r \ n \ t r \ n \ tCanlı piyasa koşullarında ticaret deneyimini yaşayın \ r \ n \ tTicaret stratejilerini test edin \ r \ n \ tSinyalleri, ticaret botlarını ve arbitrajı deneyin. \ r \ n \ r \ nBitsgap Güvenliği Nasıl Sağlar \ r \ nHer birine güvenirken Paranızla hizmet veriyorsanız, sermayenizin emin ellerde olmasını sağlamak için ekstra dikkatli olmalısınız. Ya da değil, Bitsgap durumunda. \ R \ n \ r \ nPlatform, paranıza yalnızca sizin erişiminizin olduğunu vurguluyor. Bitsgap, farklı alanlardaki güvenlik endişelerini nasıl ele aldığını ayrıntılı olarak açıkladı. \ R \ nHesap Erişimi \ r \ nTüm oturum açma girişimleri güvenlidir ve bilinmeyen bir cihazdan veya konumdan bir girişimde bulunulması durumunda anında bir e-posta alırsınız. Sistem ayrıca, tekrarlanan başarısız oturum açma girişimleri olması durumunda hem API’nizden hem de hesabınızdan geçici bir kilitleme yetkisi verecektir. \ R \ n \ r \ nAyrıca, Bitsgap hesabınız ve ilişkili e-posta kimliğiniz için 2FA kullanmanız da önerilir. Bu, paranız ve kişisel verileriniz için ek bir güvenlik katmanı sağlayacaktır. \ R \ n \ r \ n \ r \ nAPI Anahtarları \ r \ nParalarınız ilgili borsada güvenceye alınır ve yalnızca tamamen şifrelenmiş API anahtarlarınız aracılığıyla bağlanır. Bu API’ler, Bitsgap’in sizin adınıza işlem yapmasına ve bilgi toplamasına izin verir. Bunun dışında, API herhangi bir kişisel veri sağlamaz. \ R \ n \ r \ nTüm bilgi formları şifrelenir ve bir güvenlik duvarı tarafından korunur. Basit bir ifadeyle bu, Bitsgap’in söz konusu borsa tarafından tutulan hassas bilgileri görüntüleyemeyeceği veya çıkaramayacağı anlamına gelir. \ R \ n \ r \ nAPI anahtarınızın ayarlarına siz karar verirsiniz. Para çekme seçeneklerini etkinleştirdiyseniz, API anahtarınız kabul edilmeyecektir. Borsa cüzdanınız parayı tutacak ve Bitsgap aracılığıyla herhangi bir para çekme veya para yatırma işlemi gerçekleştiremezsiniz. \ R \ nÇalışan Güvenliği \ r \ nÇalışanlara yalnızca uzmanlık alanlarına erişim izni verilir. Hiçbir hesap bilgisi ve hassas veri şirket ağının dışına veya herhangi bir üçüncü şahsa aktarılmaz. \ R \ nSistem ve Sunucu \ r \ nBitsgap, tüm hizmetlerinde RSA 2048 şifrelemesini kullanır. Genel olarak, bankaların ve diğer finans kuruluşlarının çoğu 1024-bit şifreleme kullanırken, Bitsgap iki kat koruma sunduğunu vurgular. \ R \ nBitsgap Fiyatlandırma \ r \ nBitsgap kullanmayı mı düşünüyorsunuz? Öyleyse, aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç planınız olacak – hem ücretsiz hem de ücretli. \ R \ n \ r \ n \ r \ n0 $ ‘dan Ücretsiz Plan \ r \ nÜcretsiz plan aslında mevcut bir deneme planıdır 14 gün kullanım içindir. Tüm standart özellikler, aylık 1.000 dolarlık işlem limiti ile birlikte bu plana dahil edilmiştir. Ücretli bir sürüme kaydolmadan önce platformun nasıl çalıştığını anlamak için bu ücretsiz denemeden yararlanmanızı önemle tavsiye ederiz. \ R \ nAyda 19 $ Temel Plan \ r \ nTemel hesap tüm standart özelliklerle birlikte gelir ve size izin verir sınırsız takas yapmak. Ancak, 25.000 $ ‘lık bir işlem limiti vardır. \ R \ n \ r \ nAyrıca, çapraz döviz portföyünüze erişim elde edersiniz ve ticaret sinyalleri ve genişletilmiş sipariş türleri ayarlayabilirsiniz. Demo alım satım seçeneği, iki aktif otomatik ticaret botu ile birlikte de mevcuttur. \ R \ nAyda 44 $ ‘a Gelişmiş Plan \ r \ nBu hesap, 100.000 $ aylık alım satım limiti ile size temel planın tüm avantajlarını verir. Ayrıca aktif ticaret botlarının sayısında 2’den 5’e bir artış var. Ek olarak, Bitsgap arbitraj hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. \ R \ nAyda 110 $ ‘lık Pro Planı \ r \ nPro Plan tüccarlar için en uygun olanıdır sınırsız borsalarda sınırsız limit arayanlar. Ayrıca canlı piyasa koşullarında işlem yapmak için 15 aktif bot kurabilirsiniz. Pro Plan sahipleri de öncelikli destek alacaklar. \ R \ n \ r \ nNot: Bistgap herhangi bir işlem için herhangi bir ücret talep etmez. Tüm hizmetleri aylık abonelik ücretine dahildir. İşlemlere ilişkin tüm ücretler, işlem yaptığınız ilgili borsa tarafından uygulanır. \ R \ nBitsgap Kullanmaya Nasıl Başlanır \ r \ nBitsgap’teki ticaret yolculuğunuz üç basit adımla başlar. \ R \ n \ r \ n \ tKullanıcı hesabınızı oluşturun \ r \ n \ tBorsa API’lerinizi bağlayın. \ r \ n \ t Ticarete başlayın \ r \ n \ r \ nKayıt işlemi e-posta kimliğinizi girerek ve şifrenizi ayarlayarak tamamlanabilir. Kurulumu bitirmek için yalnızca e-posta kimliğinizi onaylamanız istenecektir. \ R \ n \ r \ nAyrıca, hesabınızı Google veya Facebook’a da bağlayabilir ve ilgili platformun oturum açma kimlik bilgileri hesaplarınızdan erişim elde edebilirsiniz. \ R \ n \ r \ nAPI’ler exchange hesaplarınızdan edinilebilir. Bitsgap’teki tüm ticaret işlemleri benzersiz API anahtarınız aracılığıyla işlenir. Herhangi bir platformu kullanmanın en güvenli ve en güvenilir yollarından biridir, çünkü başka hiç kimsenin paranıza veya verilerinize erişmesine izin vermez. \ R \ nBitsgap Kullanmaya Değer mi? \ R \ nBitsgap’in geldiğini fark etmeye değer lansmanından bu yana uzun bir yol. Platformun bir numaralı önceliği, bir adım önde olmasa bile, özelliklerinin endüstri standartlarıyla güncel olmasını sağlamaktır. \ R \ n \ r \ n API özelliği, borsalar arasındaki teknolojik boşluğu doldurmak ve verimliliği ve güvenliği artırın. Eksik olduğu yer kaynak departmanındadır. \ R \ n \ r \ nÖzel bir Bilgi Tabanı olmasına rağmen, yazılımın nasıl kullanılacağına dair kapsamlı bir genel bakış sunamamaktadır. Bununla birlikte, platformu gerçekten denemek istiyorsanız, ücretsiz deneme, özelliklerinin nasıl çalıştığını daha iyi anlamanızı sağlamalıdır. \ R \ n \ r \ nHer bir borsada ayrı ayrı hesap oluşturmanız gerekecek, yani siz her platforma para yatırmanız gerekecek. Bitsgap herhangi bir düzenleyici kurum tarafından lisanslanmamıştır, bu yüzden bunu aklınızda bulundurun. \ R \ n \ r \ nAncak, Bitsgap’in gerçekten parladığı bazı alanlar vardır. \ R \ n \ r \ n \ tKolay kurulum ve borsalarla entegrasyon \ r \ n \ tTamamen otomatik ticaret botları \ r \ n \ t2048 bit şifreleme ile güvenli ticaret \ r \ n \ tGenel portföy yönetimi \ r \ n \ tTicaret içgörüleri alın \ r \ n \ tÖnceden tanımlanmış piyasa stratejilerinin kullanılabilirliği \ r \ n \ tDesteklenen para birimlerinin ve borsaların uzun bir listesi \ r \ n \ r \ nBitsgap’in kripto para birimi alım satımını daha erişilebilir hale getirmeyi amaçladığı düşünüldüğünde, hareket halindeyken tüm hizmetlere erişmek için bir mobil uygulamaya sahip olmak harika olurdu. \ r \ nBitsgap: Karar? \ r \ nKripto para birimi ticareti artık yaygın, yani teknik olarak becerikli ticaret hizmetleri için artan bir talep var. Gelişmiş ticaret araçları, teknik göstergeler ve kullanım kolaylığının bir kombinasyonunu arıyorsanız, Bitsgap dikkate almaya değer. \ R \ n \ r \ nGenel olarak, Bitsgap ticaret için güvenli, güvenli ve tamamen şifrelenmiş bir platformdur. Otomatik işlem algoritması açıkça göze çarpan bir avantajdır ve çok az riskle sabit bir gelir akışı oluşturmanıza olanak tanır. \ R \ n \ r \ nPlatform ayrıca çeşitli piyasa emirleri aracılığıyla işlemlerinizi kontrol etmenin birkaç yolunu sunar ve çıkış stratejileri. \ r \ n \ r \ nPlatformun ne kadar ilerlediğini düşünürsek, Bitsgap’in gelecekte daha fazla kaynak sunmasını beklemek doğru olacaktır. Sonuç olarak, platformu 14 günlük ücretsiz deneme ile deneyerek riske girecek çok az şeyiniz var. \ R \ nBitsgap’i ziyaret edin.","yazar": {"@type":"Kişi","isim":"Kane Pepi"},"datePublished":"2021-01-06"}}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me