Dentacoin Rehberi

Blockchain teknolojisi kadar yıkıcı olsa da, endüstrinin her alanına ulaşması sadece bir zaman meselesidir. Diş endüstrisi, blockchain teknolojisinin geniş kapsamlı etkilerine karşı bağışık değildir. Dentacoin dişçilik endüstrisi için kripto para birimidir. Diş hekimliğine yılda 440 milyar dolar harcanmaktadır. Bu yüksek maliyetlerle ilgili sorun, insanların diş hekiminde düzenli kontroller yapmamasıdır. Önleyici tedbirler almak yerine diş sorunlarını çözmek için daha fazla harcama yapıyorlar. Tek bir küresel dental para birimi, insanlara daha kaliteli dişhekimliği hizmetlerinin yanı sıra daha büyük bir dişhekimliği uzmanlık havuzuna erişim sağlayacaktır. Peki tüm bunlar nasıl çalışıyor? Hadi Dentacoin’i paketinden çıkaralım.

Dentacoin Web Sitesi

Dentacoin nedir?

Geleneksel diş hekimliği endüstrisinin kısıtlamalarını çözmeyi amaçlamaktadır. İlk olarak, Dentacoin, insanların araştırma ve incelemeler yoluyla ve bir şeyi geri vererek – kripto para birimi ile topluma katkıda bulunmaları için teşvikler yaratır. Dentacoin topluluğu, şeffaflık ve paylaşılan sorumluluk temel değerleri üzerine kurulmuştur. Hatta şirketin dişhekimliği endüstrisinde bir menfaati var ve Londra merkezli Dentaprime International diş kliniğini satın aldı. Klinik 90 milyon dolara mal oldu ve tamamen Dentacoin (DCN) kripto para birimiyle ödendi.

Dentacoin Özellikleri

Dentacoin Hangi Çözümleri Sağlayacak?

Dentacoin Vakfı üç ana sorunu çözmeye çalışıyor. Diş bakımı kalitesinin dünya çapında iyileştirilmesi gerekiyor. Dünyanın dört bir yanında mali imkânları olmayan veya kaliteli dişhekimliği sağlayıcılarına erişimi olmayan birçok insan var. Belirtildiği gibi, yüksek diş maliyetleri de önemli bir sorundur. Koruyucu diş bakımı sayesinde, büyük sorunlar erken teşhis edilebilir ve büyük bir masraf haline gelmeden tedavi edilebilir. Gerçek bir küresel diş hekimliği topluluğu yoktur. Dentacoin bu ağı oluşturacak ve sürdürecektir. Dentacoin’in bir parçası olarak farklı araçlar olacak. Hastalar, iyi diş hekimlerini gözden geçirip tavsiye edebilecekleri ve madeni para kazanabilecekleri güce sahip olacaklar. Öte yandan dişhekimlerinin de çabalarına katkıda bulunmanın ve ayrıca kripto para kazanmanın yolları da olacak..

Dentacoin Hangi Hedeflere Ulaşmak İstiyor??

Herhangi bir hizmet sektörü, kullanıcı geri bildirimleriyle büyür. İşletmeyi yenilik yapmaya ve daha iyisi için değişmeye iten şey bu geri bildirimdir. Sağlık sektörü ve özellikle diş hekimliği bunu büyük bir etki için kullanabilir. Güven, bir işletmenin sahip olabileceği en değerli mallardan biridir. Şu anda dişhekimliği endüstrisinde bu tür bir ilişki kuracak merkezi bir dişhekimliği topluluğu yoktur. Dentacoin güvenilir inceleme platformu burada devreye girecek.

Dentacoin Güvenilir İnceleme Platformu nedir?

Bu platform, dental incelemeler için blockchain tabanlı bir inceleme platformudur. Bu tür platformlar halihazırda mevcut olmasına rağmen, bu türden merkezi olmayan bir platform yoktur. Merkezi platformlarla, derecelendirmeleri değiştirmek veya bireylere olumlu derecelendirmeler bırakmaları için ödeme yapmak genellikle kolaydır. Merkezi olmayan bir platform ile derecelendirme sistemini manipüle etmek neredeyse imkansızdır. Bu hem doktora hem de hastaya fayda sağlar. Hastaların kendilerini duyurabilecekleri ve ödüllerle doğrulanacakları bir platform vardır. Aynı şekilde, doktorlar, iyi bir müşteri tabanı oluşturmalarına yardımcı olacak kaliteli geri bildirim verilerine ve hasta profillerine erişebilecekler. Dentacoin platformu, DCN’yi kullanıcılara ödül olarak göndermek için inceleme sistemini veya Ethereum akıllı sözleşmelerini kullanacaktır..

Dentacoin’in Faydaları Nelerdir??

Blockchain tabanlı bir inceleme sisteminin en büyük avantajı, verilerin değişmez olmasıdır. Blockchain’de bu, incelemelerin hiç kimse tarafından düzenlenemeyeceği veya değiştirilemeyeceği anlamına gelir. Geleneksel bir veritabanına yapılan bir veritabanı istismarı, kötü niyetli bir bilgisayar korsanı kullanıcısının incelemeleri değiştirmesine izin verir. Bu, merkezi olmayan bir inceleme sisteminde gerçekleşecek olsaydı, değiştirilen inceleme, veritabanının diğer kopyalarıyla mutabakat içinde olmadığı için, basitçe blok zinciri tarafından reddedilecektir. Bu platformun bir başka yararı da dişhekimlerinin derecelendirilmesi ve değerlendirilmesinin şeffaf olması ve böylece hastaların bir diş hekimini ziyaret etmeyi seçtiklerinde bilinçli kararlar alabilmesidir. İncelemeler anonimdir, bu nedenle hastalar akıllarını konuşma özgürlüğüne sahiptir. Diş hekimi herhangi bir olumsuz yorumu silemediği için sansüre de dayanıklıdır. Ayrıca kaliteli bir inceleme yazma sorumluluğu hastanın üzerindedir. Bu incelemelerin iyi bir standartta olması gerekir, aksi takdirde hastalar yorumları için ödüllendirilmeyecektir. Ayrıca araştırma anketleri yaparak DCN (Dentacoin) kripto para birimi kazanabilirler..

DCN Coin Nedir?

Ethereum blok zincirinde çalışan, Ethereum tabanlı ERC-20 uyumlu bir token. Mevcut sekiz trilyon madeni para var. Bu madalyonun faydası, hastaların bu paraları platforma katkılarından dolayı kazanmalarıdır. Madeni paralar gerçek dünya uygulamasına sahiptir ve Dentacoin ortağı diş hekimlerinin veya kliniklerinin herhangi birinin diş tedavileri için ödeme olarak kullanılabilir.

Dentacoin İstatistikleri

Dentacoin Cüzdanlar

DCN bir Ethereum belirtecidir, bu nedenle Trezor veya Ledger Donanım cüzdanları, Jaxx, MyEtherWallet, Metamask, Coinomi ve imToken gibi jetonları işleyebilen çoğu Ethereum cüzdanında güvenle saklanabilir..

Dentacoin Cüzdanlar

Dentacoin DCN Jetonları Nasıl Satın Alınır

DCN’yi “Fiat” para birimi ile satın alamazsınız, bu nedenle önce başka bir para birimi satın almanız gerekir – satın alması en kolay olanı, Coinbase’de banka havalesi veya banka / kredi kartı satın alma yoluyla yapabileceğiniz Bitcoin veya Ethereum’dur ve ardından bunu takas edebilirsiniz Jetonu listeleyen bir borsada DCN için. Nasıl satın alacağınızı öğrenmek için okumaya devam edin.

Coinbase’e kaydolun

Kripto para birimini ilk kez satın alan müşteriler için, ilk satın alma işleminizi yapmak için Coinbase’i kullanmanızı öneririz – kullanımı kolaydır, tamamen ABD hükümeti tarafından düzenlenir, böylece kripto para satın alabileceğiniz en güvenli ve en saygın yerlerden biri olduğunu bilirsiniz. Coinbase, bir kredi kartı veya banka kartı ile veya banka havalesi göndererek Bitcoin, Litecoin ve Ethereum satın alma imkanı sunar. Kartlar için ücretler daha yüksektir ancak para biriminizi anında alacaksınız.

Sıkı mali kurallara uymaları gerektiğinden, kaydolurken kimlik doğrulaması yapmanız gerekecek.

Kaydolmak için bağlantımızı kullandığınızdan emin olun, 100 $ ‘lık ilk satın alımınızı yaptığınızda 10 $’ lık ücretsiz bitcoin ile alacaklandırılacaksınız..

Coinbase Web Sitesi

Başlamak için, adınızı, e-postanızı girmeniz ve bir şifre seçmeniz gereken bir kayıt formuna yönlendirileceğiniz “Kaydol” düğmesine tıklayın..

Ethereum satın alın

Coinbase’de, üstteki “Al / Sat” sekmesini ziyaret edin, “Ethereum” u seçin, ödeme yönteminizi seçin ve satın almak istediğiniz tutarı girin – bir ABD Doları tutarı veya bir miktar Eter girebilirsiniz..

Etherum satın alın

Daha sonra sizden işleminizi onaylamanız istenecektir, eğer bir kartla ödeme yapıyorsanız, kart sağlayıcınızla bir doğrulama işlemini tamamlamanız gerekebilir. Bu tamamlandığında, Ethererum’unuz hesabınıza eklenecek.

Exchange’de DCN satın alın

Artık Ether’inizi Dentacoin’de işlem gören bir borsaya gönderebilirsiniz. Şu anda aşağıdaki seçeneklere sahipsiniz:

  • Cryptopia
  • HitBTC
  • CoinExchange
  • Mercatoks

Dentacoin Borsaları

Güvenilir İncelemeler Nasıl Çalışacak??

İyi bir inceleme standardı sağlamak için, kullanıcı tarafından gönderilen incelemeler, standart incelemeler ve güvenilir incelemeler olarak ayrılacaktır. Herhangi bir kullanıcı bir inceleme yazabilir ancak güvenilir incelemeler gerçek hastalar tarafından yapılacaktır. Bir diş hekimini ziyaret ettikten sonra hasta, ziyaret ettiği diş hekimini inceleyebilecekleri bir e-posta bağlantısı alacaktır. Bu, hastanın doğru diş sağlayıcısına bağlanmasını sağlar. Güvenilir incelemeler, standart bir incelemeden daha fazla DCN ile ödüllendirilir. Bu aynı zamanda, diş hekimine veya sağlayıcıya bu değerli geri bildirimi sağlamaya yönelik mali bir teşvik olduğundan, hastaları bir incelemeyi takip etmeye ve bırakmaya teşvik eder. Tek bir gözden geçirme çok değerli değildir, ancak bağlamda etki daha da artar. Milyonlarca güvenilir ve tarafsız yorum çok paraya değer.

Yol Haritası Nasıl Görünüyor?

Ekip yakında yayınlayacak Dentacare mobil uygulaması. Uygulama şu anda Android için geliştirilme aşamasındadır. Bu uygulamanın amacı, kullanıcıları iyi diş alışkanlıkları hakkında eğitmektir. Oyunlaştırma yoluyla bu alışkanlıkları üç ay boyunca tanıtıyor. İyi diş davranışı pekiştirilir ve uygulamanın kullanımı, yeni ve iyileştirilmiş diş alışkanlıkları yaratarak kullanıcının hayatının bir parçası haline gelir. Kullanıcıların soruları ile diş hekimlerine başvurabilecekleri bir özellik de bulunmaktadır. Uygulamanın en iyi özelliği, kullanıcıların üç aylık dönemin tamamını DCN jetonlarıyla tamamladıkları için ödüllendirilmesidir. Bir başka büyük gelişme de DentaVox aracıdır.

Dentacoin Yol Haritası

DentaVox nedir?

DentaVox aracı, hastalardan görüş ve geri bildirim toplayan bir müşteri zekası aracıdır. Geribildirimi sağlamak için anketler kullanır. Bir seferde 8-100 sorudan oluşan çeşitli sağlık konuları ve soruları vardır. Hastalar, çabaları ve harcadıkları zaman ve çabaya bağlı olarak DCN paraları kazanacaklar. Akıllı bir algoritma, sorularla etkileşim düzeylerini tespit edecek ve buna göre ödüllendirilecek. Bu, yüksek kaliteli sonuçları garanti edecek ve hastaların cevapları değiştirmesini önleyecektir. Bu anketlerden elde edilen geri bildirimler, platformdaki tüm diş hekimleri ve sağlayıcılar için mevcuttur. Özel anketler, belirli bir hedef kitleye göre şirketler tarafından da yapılabilir..

Sonuç

Dentacoin, hastaların diş hekimini ziyaret etmeleri için teşvikler oluşturarak diş maliyetlerini düşürmeyi amaçlamaktadır. Dentacoin platformunda kaliteli incelemeler bırakarak ödül olarak DCN paraları kazanacaklar. Bu, Dentacoin diş ağında gerçek ödeme olarak kullanılabilir. İncelemeler gerçek kişilerce yapılır ve manipüle edilemez. Diş hekimleri ve diş klinikleri, herhangi bir hizmet endüstrisi işletmesi için paha biçilmez bilgiler olan dürüst geri bildirimlere erişebilir. Dişhekimliği sağlayıcılarına kaliteli geri bildirimi artırmak için anketler de sunulmaktadır..

kullanışlı bağlantılar

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me