Token Kart Rehberi

TokenCard risk alan ve token tutanların aradığı rahatlığı sunan ilk token-to-card satıcısı oldu. TokenCard ile kullanıcılar, bir karta kripto para birimi yükleyebilir ve başka herhangi bir kredi veya banka kartı gibi kullanabilirler. İlk kart satıcısı olmasına rağmen, TokenCard bir şekilde göz ardı edildi, bu nedenle bu tür bir hizmet arayan herkes bunun varlığından haberdar değil.

Jeton Kartı

Kripto para biriminin kullanımı genişledikçe, giderek daha fazla insan kripto varlıklarını tıpkı fiat varlıklar gibi kullanmanın bir yolunu arıyor. TokenCard gibi çözümler en basit yöntemler arasındadır. Daha fazla perakendecinin kripto para biriminde ödemeleri kabul etmesini beklerken, TokenCard, bir satın alma işlemi gerçekleştirirken kripto paranızı fiat olarak harcayabilmenizi sağlamanın en iyi yoludur..

TokenCard Nasıl Çalışır?

TokenCard’ın arkasındaki dayanak inanılmaz derecede basit ancak oldukça kullanışlıdır. Kullanıcılar kripto para birimlerinin çoğunu akıllı bir sözleşme kullanarak belirteç olan TKN’ye yatırırlar. Oradan bir fiat ödeneği alırsınız. TokenCard’ın en büyük avantajlarından biri, kullanıcıların fonlarını tamamen kontrol etmesidir. Geçilecek merkezi bir kanal yok. Bunun yerine, kullanıcı olarak akıllı sözleşme aracılığıyla doğrudan blockchain ile etkileşime girersiniz..

Banka Kartının Temelleri Nelerdir??

TokenCard, ATM’ler de dahil olmak üzere, banka ve kredi kartlarının kabul edildiği dünyanın herhangi bir yerinde kullanabileceğiniz bir banka kartıdır. Kartınıza, daha önce belirtildiği gibi ERC-20 uyumlu sözleşme cüzdanınızdan bir ödenekle para yatırırsınız.

Banka kartı

Piyasaya çıktığında, kartınız için zaten birden fazla para yatırma seçeneği var. Her kullanıcı TokenCard’ına ETH ve TKN ile para yatırmayı tercih edebilir. Aşağıdaki kripto para birimlerinden en fazla beşini de seçebilirsiniz: REP, DGD, MKR, ICN, GNT, MLN, SNGLS ve 1ST. Topluluk, TokenCard’ın işlevselliğine hangi özel tokenlerin dahil edileceğini seçecektir..

Token Sözleşmesi Cüzdanı Nasıl Çalışır??

TokenCard’ın işlevselliğinin anahtarı Token Sözleşme Cüzdanıdır. Bu Ethereum akıllı sözleşme cüzdanı, tokenlerinizi sakladığınız yerdir. TokenCard’ınızı kaydırdığınızda, para bu cüzdandan silinir. M-cüzdan nedeniyle, TokenCard ile para yatırmanıza gerek yoktur. Bunun yerine, tüm paranızı yalnızca sizin kontrolünüzde olan bir akıllı sözleşme cüzdanında tutarsınız..

TokenCard’ın Hangi Ek Özellikleri Var??

TokenCard, dünyanın her yerindeki satıcıların yanı sıra milyonlarca ATM’de kabul edilmektedir. Rekabetçi fiyatlandırma kullanarak varlıklara anında yerleşir. Dilerseniz harcamalarınız için limitler belirleyebilir, böylece kontrol her zaman sizdedir. Bu limitler Token Sözleşme Cüzdanı aracılığıyla yapılır ve günlük fiat limitlerini, günlük token limitlerini, yüzde limitlerini ve zamana dayalı limitleri içerebilir. Ayrıca kartınızı kaybederseniz veya çalınırsa anında dondurabilirsiniz, böylece para kaybetmezsiniz.

Token Uygulaması Nedir?

Kartın kendisine ek olarak, TokenCard’ın kendi uygulaması vardır. Bu, varlıklarınızı tek ve uygun bir yerde yönetmenize ve görüntülemenize ve harcamalarınızı gerçek zamanlı bilgilerle izlemenize olanak tanır. İşlemler, TokenCard’ı nerede kullandığınız, kuruluş türü, ne kadar harcadığınız (hem jeton hem de yerel itibari para birimi cinsinden) ve işlem yeri gibi bilgileri Google Map’ın API’sı aracılığıyla görüntüler.. Token Uygulaması

Varlıkları güvenli ve hızlı bir şekilde almak ve göndermek için uygulamayı kullanın. Uygulama aracılığıyla, tek bir kaydırmayla dijital varlıklardan euro, dolar veya pound’a kolayca geçiş yapabilirsiniz. Token Uygulamasının cüzdanını kullanarak, ICO’lara, bunlara yatırım yapma ve jeton alma yeteneği de dahil olmak üzere erişebilirsiniz. Uygulama ayrıca sizi destek için TokenCard ekibine bağlayan bir sohbet işlevine sahiptir..

TKN Token Hakkında Bilmeniz Gerekenler?

Söylendiği gibi, TokenCard’ın arkasındaki belirteç TKN’dir. TKN, TokenCard’ınızda tutulan tokenlerinizin değerini temsil eden bir vekil varlık görevi görür. TokenCard’ınızı her kullandığınızda, TokenCard projesinden yazılım protokolünü kullanmanın karşılığı olarak hareket eden yüzde 1 lisans ücreti olan bir kaydırma ücreti vardır..

TokenCard, ön satış sırasında oluşturulan sabit bir sayı ile yalnızca sınırlı bir süre boyunca TKN tokenleri oluşturacaktır. Bunu takiben artık TKN oluşturulmayacaktır. TKN’leri olanlar, daha önce belirtilen ekstra lisans ücretlerini ödemeden TokenCard’larını işlemlerde kullanma hakkına sahiptir. Elbette, ödeme sistemi sağlayıcısından veya üçüncü taraf kart düzenleyicilerinden gelen işlem ücretleri oyunda kalacaktır. TokenCard’ınızı bir ödeme yapmak için kullanırsanız ve bunu yapmak için TKN kullanmazsanız, kartı veren ortağın üçüncü şahıs ücretlerine ek olarak bu lisans ücretini de ödemeniz gerekecektir. Bu ücretler, tamamen otomatik olan TKN Varlık Sözleşmesine otomatik olarak gönderilir..

TKN sahipleri isterlerse, birikmiş lisans ücretlerinin orantılı payları karşılığında TKN’lerini yakma seçeneğine sahiptirler. Bu, TokenCard’ın lisans verdiği New Alchemy’nin “Cash and Burn” mekanizması ile mümkündür. TKN’lerinizi “Nakde Çevir ve Yakmayı” seçerseniz, TKN’yi geri alınamaz bir şekilde imha edersiniz ve ilgili jetonları TKN Varlık Sözleşmesinden alırsınız..

TokenCard Güvenliği Nasıl Sağlar??

TokenCard, kartınızı anında dondurabilmenin ve harcama limitleri belirlemenin yanı sıra, tasarım gereği güvenli bir mobil uygulama da dahil olmak üzere birçok başka güvenlik özelliğine sahiptir. Tüm varlıklar, güvenli ve üçlü denetlenen bir akıllı sözleşme cüzdanında saklanır. Benzersiz parolanızla, herhangi bir cihazı geri yükleyebilir ve yedekleyebilirsiniz, bu da hackleme olasılığını önemli ölçüde azaltır. Acil bir durumda tüm varlıkları anında geri çekme seçeneği de vardır..

Sonuç

Kripto para birimlerini çoğu perakendecide harcama ve ATM’lerden nakit olarak çekme kabiliyetini isteyenler, TokenCard’ı takdir edeceklerdir. Türünün ilk projesi olan TokenCard, herhangi bir sorunu çözmek için bolca zamana sahipti ve ürünün sorunsuz çalışmasını sağladı. TokenCard ile kullanıcılar, kripto varlıklarını diğer herhangi bir banka veya kredi kartında olduğu gibi günlük satın alımlar için kullanabilir ve kripto para birimine sahip olmaya bir kolaylık katmanı ekleyebilir..

kullanışlı bağlantılar

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me