Red Pulse RPX Kılavuzu

Kırmızı Nabız Çin pazarlarına odaklanan bir blockchain istihbarat toplama ve analiz hizmetidir. Bir ICO’ya sahip olan ve NEO platformunda piyasaya sürülen ilk token oldu. Red Pulse, çoğu zaman kafa karıştıran Çin pazarının bütünsel bir görünümünü sunmak için finans ve sermaye piyasalarındaki 60.000 kullanıcısından veri toplar.

Red Pulse RPX Kılavuzu

O nasıl çalışır?

Sevmek Cindicator, Blockchain teknolojisini kullanan daha genel bir finansal analitik araç olan Red Pulse, kullanıcı tabanından ve ayrıca Çince web sitelerinde otomatik web tarayıcılarından bilgi toplar ve daha sonra küratörlüğü yapılır ve dağıtılır. Toplanan bilgiler, araştırma içgörüleri veya Red Pulse kullanıcıları tarafından gönderilen ham veriler şeklinde olabilir, bu veriler daha sonra kalite açısından kontrol edilir ve editoryal formda toplanır. Bitmiş ürün daha sonra Red Pulse blok zincirinde yayınlanır. Araştırma üreticileri, jeton RPX ödemeleriyle ödüllendirilirken, aynı belirteç, araştırma tüketicilerinin Red Pulse tarafından oluşturulan bilgilere erişmesi için bir geçiş görevi görür..

Araştırma

Kırmızı Nabız Geleneksel Pazar Araştırmasından Nasıl Farklıdır??

Red Pulse, özellikle Çin kadar büyük ve karmaşık bir pazarı analiz ederken, geleneksel pazar araştırmasını fazlasıyla merkezileştirilmiş olarak görüyor. Çin şu anda dünyanın en büyük ikinci ekonomisi ve satın alma gücü paritesinde en önde gelen ülke. Ayrıca, kısmen yerel bilgilerin toplanması ve dağıtılmasının zorluğu nedeniyle en az anlaşılanlardan biridir. Red Pulse, mevcut araştırma kaynaklarında var olan bazı darboğazları ortadan kaldırarak, bu bilgileri toplu olarak kullanmak ve blok zinciri aracılığıyla kullanıma sunmak istiyor..

İşlem

Geliştiriciler, “Vizyonumuz, RPX belirteci tarafından kolaylaştırılan, küresel bir meslektaşlar topluluğu yaratan bir doğrudan teşvik ekosistemi oluşturmaktır” diye yazdı. “Aynı zamanda Red Pulse, platform yapısının editoryal denetimini sağlayarak, adil ve şeffaf bir teşvik sistemi uygulayarak ve uzman düzeyinde katkıda bulunanlar olarak seçilmiş araştırma üreticilerini inceleyerek ve onaylayarak kaliteyi koruyor. RPX, araştırma yapan tüketicilerin ve üreticilerin Çin pazarına yönelik artan talebe uyum sağlamasına ve böylece Çin ekonomisinin yükselişinden yararlanmasına yardımcı oluyor. “

Çin Pazarına Girmek Neden Bu Kadar Zor??

Red Pulse, sorunun Çin hakkındaki piyasa bilgilerinin eksikliği olmadığını iddia ediyor; sorun, şüpheli kalitede çok fazla bilgidir. Red Pulse’un ham verileri seçilmiş editoryal içeriklere dönüştürmesi, kullanıcıların bilgiye dayalı finans ve sermaye piyasası seçimleri yapmak için mevcut bilgi yığınını gözden geçirmesine olanak tanır.

“Çin’in finans piyasaları ve sektörleri hakkında bilgi kaynakları bol olsa da, bilgi doğruluğu ve şeffaflığı süregelen sorunlar. Çin piyasası uzmanlarının ve saygın haber kaynaklarının sabahları bir piyasa söylentisini bildirmeleri, ancak öğleden sonra reddedilmesi ortak bir tema. Geliştiriciler, tüm gürültülerin arasında kime ve neye güvenileceğini bilmek zor, “diye yazdı.

Bu sorun, nüfusu ve göreceli teknolojik gelişmişliği nedeniyle Çin içinde akan çok miktarda veri ile birleşiyor..

Geliştiriciler, “Çin, dünyanın en mobil ve İnternet bağlantılı toplumlarından biri olma yolunda hızla ilerledikçe, piyasa bilgileri artık sadece her yerde değil, aynı zamanda ortalama bir analistin insanca işleyebileceğinden çok daha fazla hale geldi,” dedi. “Bu aşırı bilgi yüklemesi olgusu, Çin’e özgü olmasa da, analistlerin işini daha da zorlaştırdı.”

Red Pulse, Çin Finans ve Sermaye Piyasaları ile Sınırlıdır?

Red Pulse’un şu anki odak noktası bu olsa da, geliştirici ekip, Çin’de geliştirilen sistemin omurgasının diğer dünya finans piyasalarına ve hatta finansın kendisi dışındaki pazarlara kolaylıkla uygulanabileceğini kabul ediyor..

“Bugün var olan araştırma içeriği ekosistemi bozuldu. Geliştiriciler, araştırma işinin ekonomisine, içerik üretimi (satış tarafı araştırması) ve içerik dağıtımında (başlıca finansal terminaller) birkaç kilit oyuncu tarafından hakim hale geldi ”diye yazdı. “Yiyebildiğin kadar ye” fiyatlandırma modeline zorlanan irili ufaklı tüm finans kurumları gibi daha küçük ve bağımsız araştırma üreticileri de kaybediyor. “

Red Pulse Herhangi Bir Eski Araştırmayı Kullanıyor mu?

Red Pulse, blok zinciri aracılığıyla sürekli iyileştirilen ve eklenen altı yıllık analitik içerik birikimiyle başladı..

Red Pulse Verileri Nasıl Düzenliyor??

Veri iyileştirme sürecinin bir parçası olarak veri sağlayıcılar, verileri sınıflandırılabilir hale getirmek için 4.000 adede kadar meta veri etiketi uygular. Bu, verileri, Çin finans ve sermaye bilgilerinin gerçek zamanlı beslemesinde düzenlenmiş, veri tüketicileri için kullanılabilir ve aranabilir kategorilere ayırır..

Red Pulse’un Arkasındaki Takım Kimdir?

Red Pulse’un CEO’su Jonathan Ha’dır. Ha daha önce hem operasyonel hem de stratejik cephelerde birkaç büyük finans kuruluşunda hizmet vermiştir..

Red Pulse Ekibi

Şirketin veri sorumlusu Stanley Chao’dur. Chao’nun yatırım sektöründeki deneyimi, yüksek riskli yatırım fonları, nicel ticaret ve alternatif yatırımlarla çalışmayı içerir..

RPX Token – Pazar Neye benziyor?

Mayıs 2018 itibariyle, Red Pulse 2,8 milyon $ / gün işlem hacmi ile 0,10 $ ‘ın hemen altında bir fiyatla çoğu büyük borsada listelendi. Madeni para, yaklaşık 806 milyonluk dolaşımdaki arz ile 80 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahiptir. Madeni paranın toplam arzı yaklaşık 1,36 milyar.

Red Pulse RPX Nasıl Satın Alınır

“Fiat” para birimi ile RPX satın alamazsınız, bu nedenle önce başka bir para birimi satın almanız gerekir – satın alması en kolay olanı, Coinbase’de banka havalesi veya banka / kredi kartı satın alımını kullanarak yapabileceğiniz Bitcoin veya Ethereum’dur ve ardından bunu takas edebilirsiniz jetonu listeleyen bir borsada RPX için.

Kaydolmak için bağlantımızı kullandığınızdan emin olun, 100 $ ‘lık ilk satın alımınızı yaptığınızda 10 $’ lık ücretsiz bitcoin ile alacaklandırılacaksınız..

Coinbase Web Sitesi

Ethereum satın aldıktan sonra, aşağıdaki borsalarda RPX jetonları için ticaret yapabilirsiniz:

  • Binance
  • Kucoin
  • HitBTC

En Son Haberler Nelerdir?

Red Pulse, kısa süre önce TrueBlocks ile yaptığı ortaklıkla Güney Kore pazarına girdi. Ortaklığın amacı, şirketin pazarlama müdürünün yazdığı bir blog gönderisine göre, Red Pulse’un Güney Kore’deki pazarlama varlığının iyileştirilmesi ve genişletilmesidir..

Yönetici, “Güney Kore merkezli bir hızlandırıcı ve Kore’nin blok zinciri ve kripto para piyasasına odaklanan pazar geliştirme ekibi olan TrueBlocks ile yeni bir stratejik ortaklığı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz” diye yazdı. “Ortaklığımızın temel bir parçası olarak Red Pulse, Kore’nin kripto para birimi pazarında RPX Kore topluluğu geliştirme, pazarlama stratejisi ve büyüme hızlandırma konularında TrueBlocks ile işbirliği yapacak. Bu, Red Pulse’un Kore topluluğunda daha geniş bir farkındalık ve daha güçlü bir marka imajı oluşturmasına yardımcı olacak. “

Red Pulse Ortaklıkları

Red Pulse, Fintech Innovation Lab, Neo cryptocoin projesi, Z-Ben Advisors, Kenetic ve PexNex ile ortaktır..

Red Pulse’un Mobil Varlığı Var mı?

Red Pulse, hem iOS hem de Android platformlarında gerçek zamanlı veri akışlarına sahiptir.

Nasıl Daha Fazla Bilgi Edinebilirim?

Ekibin web sitesine bakabilirsiniz İşte ve blogu okuyun İşte.

kullanışlı bağlantılar

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me