Quantfury Kılavuzu

Quantfury kullanıcılara, kripto para birimlerinin yanı sıra hisse senetleri, itibari para çiftleri ve emtialar dahil olmak üzere diğer finansal araçların ticaretini yapmak için kullanabilecekleri sezgisel bir ticaret uygulaması sunar. Quantfury ile işlem yaparken, kaldıraç ücretleri veya komisyonlar dahil herhangi bir ücret alınmaz. Quantfury’yi daha da kullanışlı hale getirmek için, tüm finansal enstrümanlar, gerçek zamanlı alış ve satış fiyatları için piyasa fiyatlarına sahiptir, hiçbir zaman yapay ayarlamalar içermez.

Quantfury Kılavuzu

Komisyoncu, Nisan 2017’de kuruldu ve uluslararası bir varlık için hem Toronto hem de Singapur’da ofisleri var. Quantfury, İngiliz Virgin Adaları’ndan 2010 “SIBA” olan Yatırım Ticareti Hukuku Yasası ile uyumludur..

Quantfury’nin Arkasında Kim Var?

Quantfury, kripto para birimine güçlü bir ilgi ve geçmişe sahip bir fintech şirketidir. Şirket bir grup soru, makine öğrenimi uzmanı ve tüccar ile başladı. Perakende ticaretini sömürücü doğasından şeffaf, adil bir versiyona değiştirme hedefi vardı..

Quantfury Neden Gerekli??

Quantfury’de işlem yapabileceğiniz varlıklara benzer bir dizi varlığın alım satımını yapmak için birçok broker bulunsa da, hepsinin sorunları var. Çoğu perakende brokerı, müşterilere karşı spreadleri, gerçekçi olmayan ücretleri ve yapay olarak ayarlanmış piyasa fiyatları aracılığıyla bahis oynar. Bu komisyoncular, kripto para sahiplerinin bu pazarlara erişmek için kriptolarını kullanmalarını imkansız olmasa da neredeyse imkansız hale getiriyor. Her şeyi tamamlamak için, kripto para varlıklarının alım satımını destekleyen çoğu broker, kripto ile ilgili işlemler için daha büyük komisyonların yanı sıra yüksek kaldıraç ücretleri talep edecek..

Quantfury hakkında

Quantfury, Rakiplerden Nasıl Ayrılıyor??

Quantfury’nin rekabette öne çıkmasının birçok yolu vardır. En önemli farklardan biri, kullanıcıların kripto para birimlerini teminat olarak kullanabilmeleri ve geleneksel ve kripto varlıklarıyla ticaret yapmak için fiat fonları alabilmeleridir. Çoğu broker, kullanıcıların kripto para birimlerini yatırmadan önce fiat’a dönüştürmelerini gerektirirken, kripto para birimi borsaları yalnızca mevcut kripto para birimi varlıklarınızla diğer kriptoları takas etmenize izin verir..

Ek olarak, Quantfury ile rekabet arasındaki güçlü bir fark noktası, bu platformla ticaret yapmanın maliyetidir. Komisyon, kaldıraç ücreti veya başka herhangi bir tür gizli ücret yoktur.

Son olarak, tüm finansal araçlar Quantfury gerçek piyasa teklifinde kote edilir ve doğrudan küresel borsalardan ve ECN’lerden gelen fiyatları sorar. Quantfury spreadleri ayarlamaz, böylece kullanıcılar her zaman gerçek piyasa fiyatlarını kullanarak ticaret yapar.

Quantfury Kullanmaktan Kimler Yararlanabilir?

Kripto para birimine sahip olan herkes Quantfury’den yararlanabilir, çünkü bu uygulama piyasalarda kolayca ticaret yapmanızı sağlar. Portföyünüzü çeşitlendirmek için emtialara veya hisse senetlerine yatırım yapmak için kripto para birimi kullanma yeteneği, Quantfury lehine çok güçlü bir noktadır ve kripto sahiplerine hitap etmesine yardımcı olur..

Quantfury, gerçek piyasa değerlerine dayalı şeffaf fiyatlandırma ve hiçbir ücret olmadan yatırımlarından en iyi şekilde yararlanmak isteyen herkese hitap edecek..

Quantfury Hangi Cihazlarla Uyumludur??

Quantfury her ikisi için de mevcuttur iOS ve Android cihazlar, geniş bir müşteri kitlesine hitap etmesini sağlar. Quantfury’yi kullanmaya başlamak için sadece birkaç dakikaya ihtiyacınız var.

Sadece uygulamayı indirin, kayıt olun ve teminat olarak kripto paranızı gönderin. Bu noktada ticarete hazır olacaksınız. Tüm sürecin tamamlanması yaklaşık iki dakika sürecektir, böylece dakikalar içinde ticarete başlayabilirsiniz..

Quantyfury Uygulaması

Quantfury’nin Kabul Ettiği Kripto Para Birimleri?

Quantfury’yi çok çeşitli tüccarlar için erişilebilir kılmak için, platform en popüler kripto para birimlerini kabul ediyor. Teminat yatırabilirsiniz Bitcoin, Ethereum veya Tether.

En popüler kripto para birimleri için bu destek, kullanıcıların hem kripto pazarında hem de geleneksel pazarlarda ticaret yapmak için kripto para varlıklarından yararlanmalarına olanak tanır..

Quantfury ile Hangi Varlıklarla İşlem Yapabilirsiniz??

Quantfury, fiat çiftleri ve kripto para birimlerinin yanı sıra Avrupa ve ABD pazarlarından fiat ve emtia ve hisse senedi alım satım gücü elde etmek için kripto para birimini kullanmayı mümkün kılar. Orta ve büyük hisse senetleri dahil olmak üzere AB ve ABD’de listelenen 779 farklı hisse senedi seçeneği bulunmaktadır. Emtia açısından, Quantfury’yi ham petrol, doğal gaz, bakır, gümüş, platin veya altın ticareti yapmak için kullanabilirsiniz..

Sekiz kripto para birimi ticaret çifti ve 14 fiat döviz çifti vardır. Kripto para birimi çiftleri arasında BTC / USD, BTC / EUR, ETH / USD, ETH / EUR, LTC / USD, LTC / EUR, XRP / USD ve XRP / EUR bulunur. Fiat çiftleri arasında USD / CAD, EUR / GBP, EUR / USD, USD / JPY, GBP / USD, NZD / USD, AUD / USD, USD / CHF, CAD / JPY, EUR / JPY, GBP / JPY, NZD / JPY, AUD / JPY ve CHF / JPY.

Quantfury Piyasaları

Quantfury ile Ticaret Yapmanın Maliyeti Ne Kadar??

Quantfury ile ilgili benzersiz şeylerden biri, bu platformun başka hiçbir yerde bulamayacağınız eşsiz koşullar sunmasıdır. Platform, şeffaf veya gizli, endişelenmeniz gereken herhangi bir komisyon, kaldıraç veya diğer ücretler olmadan gerçekten ücretsizdir..

Ayrıca Quantfury’nin mümkün olan en iyi satış ve teklif fiyatlarını sunabileceği de öne çıkıyor. Bu, fiyatlar doğrudan ECN’lerden ve küresel borsalardan geldiği için mümkündür. Çoğu broker spreadler veya ücretler yoluyla kar elde ederken, Quantfury ikisini de ücret almaz ve tüccarlara mümkün olan en iyi fiyatları verir..

Quantfury Kaldıraçla Ticareti Destekliyor mu?

olmasına rağmen Quantfury kaldıraç kullanımı için herhangi bir ücret talep etmez, platform kaldıraç kullanımını destekler. Bununla birlikte, Quantfury üzerindeki kaldıraç, kripto pazarındaki ortak anlayıştan farklı çalışır. Kullanıcılar teminatlarını kripto ile finanse ediyor ve ticaret yapmak için fiat fonlarından 20 kat alıyorlar, ancak hepsini kullanmak zorunda değiller. 20 $ değerinde Ripple satın alabilir, 150 $ değerinde Altın satabilir veya 1000 $ ‘a 3 Tesla hissesi satın alabilirsiniz. Her alım satım 20x kaldıraçla değildir, kullanıcılar ticaret güçlerini nasıl tahsis edeceklerini, ne alacaklarını veya satacaklarını seçmekte özgürdür. Bu, Quantfury ile ticaret yoluyla kazanılan potansiyel kârda çarpıcı bir artışa izin verir. Kaldıraç kullanmanın bir dereceye kadar risk taşıdığını unutmayın, çünkü potansiyel kayıplarınız da büyür..

Quantfury’nin Geleceği Neye benziyor?

Quantfury, finansal piyasaların alım satım sürecini tamamen adil ve şeffaf hale getirmek için çalışıyor. Dünya çapındaki kullanıcılar için kaldıraç ücreti veya komisyon sunmaya devam edecek. Quantfury, ticaret uygulamasının başlamasından bir yıl sonra, Kasım 2019’a kadar günlük en az 70.000 aktif kullanıcıya sahip olmayı hedefliyor..

Sonuç

Quantfury, ekosistemi içinde uygun maliyetli işlem yöntemleri için kripto kullanan ve iş modelini bir endüstri farklılaştırıcısı yapmak için blockchain kullanan bir zincir dışı finansal teknoloji şirketine iyi bir örnektir. Şirket, kullanıcıların kripto para birimlerinin yanı sıra hisse senetleri, emtialar ve fiat çiftleri gibi geleneksel varlıkların ticaretini yapmalarına olanak tanıyan, tümü kripto para birimini teminat olarak ve herhangi bir ücret ödemeden kullanan bir akıllı telefon mobil uygulamasına sahiptir..

kullanışlı bağlantılar

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me