Ethos Kılavuzu

Ethos kendisini insanlar tarafından desteklenen bir blockchain platformu olarak pazarlıyor. Amaç, adil, açık ve güvenli bir finansal ekosistem sağlamaktır. Ekip; tasarım, sosyal zeka ve teknolojiyi birleştirerek herkese Yeni Ekonominin bir parçası olma şansı vermek istiyor..

Ethos Kılavuzu

Ethos’un temel özelliklerinden biri, platformun Evrensel Cüzdanıdır. Bu cüzdan evrensel olduğundan, birden çok kripto para birimini tutabilir ve birden fazla özel anahtar ve cüzdanı tutma ve düzenleme ihtiyacını ortadan kaldırır. Bunun yerine, kullanıcılar tek bir güvenli blok zinciri cüzdanına güvenebilirler. Cüzdan ücretsizdir ve varlıklara anında her yerden erişmeyi mümkün kılar. Ethos SmartKeys, birden fazla özel anahtarı hatırlamak yerine, Evrensel Cüzdanınızı tek bir özel anahtarla kontrol etmenize olanak tanır.

SmartWallet, birden çok blok zincirinde birden çok varlığa güvenli bir şekilde arayüz sağlayan mobil ilk sıcak cüzdandır. Yakın gelecekte Ethos, güvenliği en üst düzeye çıkarmak için kendi SmartKey’i olan ve çevrimdışı olarak depolanan bir ColdWallet da ekleyecektir..

Ethos Evrensel Cüzdan Güvenliği

Evrensel Cüzdan’ı kurduğunuzda, 256 bitlik bir tohum olan 24 kelimelik bir anımsatıcı oluşturursunuz. Bu tohum, oluşturduğunuz her cüzdandaki her bir özel anahtar için ana şifreleme sağlar ve sonsuza kadar güvenlik sağlar. Ethos SmartKeys, her SmartKey’in ultra güvenli ve benzersiz olmasını sağlamak için ivmeölçerler ve geri bildirim kullanır. Tek SmartKey’i kullanarak, farklı kripto para birimlerinde olsalar bile tüm dijital varlıklarınıza erişebilirsiniz..

Güvenlik

Daha fazla güvenlik için varlıklarınızın kontrolü her zaman sizdedir ve Ethos onları asla elinde tutmaz. Benzer şekilde, Ethos, cüzdan tohumunuzu asla sunucuda saklamaz ve tuş kaydını durduran sanal bir klavye vardır. PIN koruması ve biyometri gibi birçok güvenlik özelliği vardır. Telefonunuzu kaybederseniz, benzersiz 24 kelimelik anımsatıcı ile cüzdanınızı kolayca kurtarabilirsiniz..

Ethos Universal Wallet’ın Özellikleri

WatchFolio, portföyünüzü izler, başka bir cüzdanda depolanan dijital varlıklar için bilgi eklemenize, belirli paraları izlemenize veya biraz pratik yapmak istiyorsanız bir fantezi portföyü oluşturmanıza izin verir. Madeni paralar, sosyal zeka ve ham verilerden yararlanarak derecelendirmeler, pazar performansı ve teknik bilgiler gibi ayrıntılı bilgiler içeren madeni para profilleri sunar.

Özellikleri

Ethos ayrıca Ethos Doğrulanmış Cüzdan Etki Alanları üzerinde çalışıyor. Bunlar, kaydolmanıza ve ardından adınızı doğrulamanıza ve Ethos Evrensel Cüzdan’ın sağladığı herhangi bir madeni para için aynı desteği içeren markalı bir cüzdan alanı edinmenize olanak tanır. Birisinin kolayca yanlış girebileceği, hatırlanması zor bir kripto para birimi adresi vermek zorunda kalmak yerine, blok zinciri işlemlerinizle senkronize edilen basit bir ad alırsınız..

Ethos Evrensel Cüzdan Diğer Cüzdanlarla Nasıl Karşılaştırılır??

Ethos Universal Wallet ile rakip cüzdanlar arasında neredeyse hiç karşılaştırma yok. CASE, UberPay, Exodus, Mist, Trezor, Coinbase, Ledger Nano S ve Mycelium ile karşılaştırıldığında, Ethos tüm kutuları işaretleyen tek kişidir. Bitcoin, altcoinler ve ERC20 jetonlarının yanı sıra jeton sınıflandırmaları için desteğe sahiptir. Aynı zamanda varlık tahsisi, soğuk depolama, yönetilen anahtarlar, fon transferi, mobil destek, bir yazılım arayüzü ve bir sosyal unsur içerir. Rakipler bu özelliklerden yalnızca bir avuç kadarına sahip ve yukarıdaki rakiplerin hiçbiri sosyal özellikler veya simge sınıflandırmaları sunmuyor.

Ethos Cüzdanını Nasıl Alırsınız?

Şu anda yapabilirsin Ethos Cüzdan için ön kayıt. Ön kayıt, size Doğrulanmış Cüzdan Adresinizi ilk seçenlerden biri olma şansı verir, böylece istediğiniz adı alabilirsiniz. Ayrıca ilk yılınız için ücretsiz Altın Üyelik ve Ethos ortaklarından airdroplara erişim elde edersiniz..

Ethos Sosyal Nedir?

Ethos Social, platforma sosyal bir boyut kazandırarak kullanıcıların daha akıllı yatırımlar yapmaları için başkalarının gücünden (dolayısıyla “insan destekli”) yararlanmalarına izin verir. İncelemeler ve derecelendirmeler gibi özellikler ve ayrıca içgörüler sağlamak için topluluk fikir birliği vardır. Ethos Social ile kullanıcılar, uzman ve meraklı başkalarıyla etkileşime girebilir, bilgi ve verilerinizi paylaşabilir, böylece herkes dijital varlıklarla akıllı yatırımlar yapabilir veya hatta sadece bu tür yatırım hakkında bilgi edinebilir..

Ethos Uygulaması ve Platformunun Bazı Özellikleri Nelerdir??

Ethos kullanırken, kullanıcılar her şeyi basit portföy performans panosundan görüntüleyebilir. Bu, değerlendirmenize ve planlamanıza yardımcı olacak gerçek zamanlı analizleri ve akıllı raporları içerir. Ethos topluluğu sayesinde, platformda dinamik incelemeler ve derecelendirmeler alırsınız. Arayüz sezgisel ve eğlencelidir, yeni başlayanlara, uzmanlara ve aradaki herkese hitap eder. Hepsinden iyisi, Ethos’un hiçbir gizli maliyeti veya kurulum ücreti yoktur, bu da finansal olarak doğru bir şekilde plan yapmanıza olanak tanır.

Ethos Ana Kaya Nedir?

Ethos Bedrock, Ethos ekosistemi ve belirteci ile entegre olan yüksek performanslı ve sofistike API mimarisidir. Gelecekteki finans ve kripto uygulamalarını güçlendirmek için tasarlanmıştır. Tamamlandığında, Ethos ekibi bunu paylaşacak, böylece diğerleri de teknolojiden yararlanabilecektir..

ETHOS Token Nedir?

ETHOS, platformun erişim belirtecidir Bu, kullanıcıların kripto para birimi cüzdanlarını, madeni paraları ve anahtarları güvenli bir şekilde yönetmesini sağlar. Ethereum blok zincirinde ERC-20 denetimli sözleşmelerine sahiptir ve fonlarınızın kontrolünü size veren daha düşük maliyetli işlemler sunar. Başlangıçta, ETHOS çeşitli özelliklere erişmek ve ücret ödemek için olacaktır. Sonunda, daha likit hale gelecektir ve bireysel portföyleri yeniden dengelemek için kullanılabilir..

ETHOS Jetonu

ETHOS tokenları, platformdaki hizmetlere erişmek ve bunları kullanmak ve işlem ücretlerini ödemek için kullanılan ödeme yöntemi olacaktır. Artı, likidite sağlayacaktır. Şirketi kontrol etmeyecek, oy hakkı vermeyecek veya kar ödemeyecektir. Ethos ekibi, gelecekte ETHOS tokenlerinin PayPal’a benzer bir şekilde değer göndermek için kullanılacağını umuyor..

ETHOS Nasıl Satın Alınır

ETHOS’u “Fiat” para birimi ile satın alamazsınız, bu nedenle önce başka bir para birimi satın almanız gerekir – satın alınması en kolay olanı, Coinbase’de banka havalesi veya banka / kredi kartı satın alma yoluyla yapabileceğiniz Bitcoin veya Ethereum’dur ve ardından ticaret jetonu listeleyen bir borsada ETHOS için.

Kaydolmak için bağlantımızı kullandığınızdan emin olun, 100 $ ‘lık ilk satın alımınızı yaptığınızda 10 $ ücretsiz bitcoin ile kredilendirileceksiniz..

Coinbase Web Sitesi

Ethereum’u satın aldıktan sonra, aşağıdaki borsalarda ETHOS tokenları için ticaret yapabilirsiniz:

  • Binance
  • HitBTC
  • IDEX
  • Cobinhood

Sonuç

Ethos, kullanıcılara insanlar tarafından desteklenen bir dizi kripto para birimi ile ilgili hizmetler sunar. Evrensel Cüzdan, kullanıcıların birbirleriyle etkileşime girmesine ve akıllı yatırımlara yol açabilecek içgörüleri paylaşmasına olanak tanıyan sosyal yön gibi yenilikçi özellikler içerir. Cüzdan yakında başlayacak ve şimdiden ön kayıt yaptırabilirsiniz.

kullanışlı bağlantılar

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me