Monnaco Crypto İncelemesi

Monako , kullanıcıların her zaman ücretsiz olan bir hesapta birden fazla fiat ve kripto para birimi bulundurmalarına olanak tanıyan ve bu banka kartlarını kabul eden herhangi bir perakendecide para birimlerinizi harcamak için kullanabileceğiniz VISA ödeme kartlarına erişim sağlayan çevrimiçi bankacılık üzerine inanılmaz derecede faydalı bir yaklaşımdır. Banka her zaman gerçek kur üzerinden borsalar yapar, böylece çeşitli para birimlerini dönüştürürken para kaybetmezsiniz..

Buna ek olarak, Monaco’nun, tüm işlemlerde kartlarından birini kullanarak% 2 geri ödeme oranıyla kazanabileceğiniz, MCO adlı kendi Cryptocurrency jetonu vardır..

Monako Web Sitesi

Bu kılavuzda, kripto para birimleri ile gerçek dünya kullanımı arasındaki boşluğu doldurmayı amaçlayan bu yeni şirkete bir göz atacağız..

Monako Kullanıcılara Nasıl Para Kazandırır??

En başından itibaren, bir Monaco hesabı oluşturmak tamamen ücretsizdir ve sizi diğer bankalarda bulunan aylık ücretler ve minimum bakiye gereksinimlerinden kurtarır. Birden fazla para biriminde işlem yapan herkes, döviz kuru içeren her işlemden tasarruf edecektir. Monako, döviz kurunu kendi lehine çalışacak şekilde ayarlamak yerine reel döviz kurunu sunar. Ortalama bir cadde bankasının borsalarla yapılan işlemlerde yüzde 5 ila 8 arasında artacağı düşünülürse, bu önemli tasarruflar sağlayabilir. Bu nedenle Monaco, birden fazla para birimi ve kripto varlığı olanlara hitap ediyor.

Monaco, kullanıcıların paradan tasarruf etmesine daha fazla yardımcı olmak için, tüm satın alımlarında MCO kripto para birimi şeklinde yüzde 2’ye kadar para iadesi sunuyor. Bu, özellikle daha büyük işlemler için Monaco kullanıyorsanız, hızla artacaktır..

Monako kime hitap ediyor?

Monako’dan herkes faydalanabilirken, özellikle birkaç grup insana hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Bunların en büyüğü, sık seyahat edenler ve seyahatlerini daha pahalı hale getiren ekstra ücretler görmekten hoşlanmayanlardır. Hiçbir ücret olmadığından, Monaco kartı her zaman yerel para birimi gibi hareket eder ve dünyanın neresinde olursanız olun veya nerede olursanız olun en iyi bankalararası döviz kurlarını sunar..

Kripto para satın alan, kazanan veya harcayanlar da Monaco’nun avantajlarını takdir edecekler. Sonuçta, Monaco her zaman dönüşümler ve satın almalar için en iyi oranları sunar. Para iadesi işlevi, Monako ile her harcadığınızda, diğer kripto para birimi cüzdanları ve bankalar için söylenemeyen bir şey olan geri ödeme alacağınız anlamına da gelir..

Monako, herhangi bir ücret ödemeden bankalararası oranlarda para göndermek ve almak için inanılmaz derecede yararlı olabilir. Hem gönderme hem de alma anında gerçekleşir ve popüler para gönderme seçenekleriyle ilişkili olanlar gibi ücret alınmaz.

Monako ile Neler Yapabilirsiniz??

Bir Monaco hesabı açtığınızda, herhangi bir kart veya bankada yaptığınız gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ether ve Bitcoin gibi en popüler kripto para birimleri de dahil olmak üzere uzun bir para birimi listesini tek bir hesapta tutun, harcayın veya takas edin. Paranızı yönetmek ve hesabınıza Bitcoin, Ether, banka havalesi veya banka veya kredi kartı ile para yatırmak için Monaco kullanın. Paranızı dönüştürün ve gönderin veya kartınızı kullanarak her yerde alışveriş yapın. Monako ile ödeme yapabileceğiniz dünya çapında 40 milyondan fazla yer var.

Android veya iOS cihazınız için olan uygulama aracılığıyla, dolandırıcılık konusunda endişelenmenize gerek kalmadan, harcama konusunda anında bildirim de alabilirsiniz. Haftalık veya aylık bütçe gibi yönetilecek faydalı araçlar bulacaksınız. Ne için olduklarını hatırlamanıza yardımcı olması için satın almalara notlar bile ekleyebilirsiniz.

MCO Jetonları Nedir?

MCO jetonları, Monaco jetonlarıdır ve bunları Monaco kartınızı her kullandığınızda kazanacaksınız. Her işlem, yüzde 2’ye kadar MCO nakit iadesi kazanmanıza izin verebilir. MCO’yu en az yedi borsada bulabilirsiniz, bu artan bir rakam. Orada, seçtiğiniz kripto para birimiyle kolayca takas edebilirsiniz ve özellikle Ethereum ve Bitcoin ile takas etmek kolaydır. MCO belirteçleri, aşırı güvenliği ile bilinen küresel merkezi olmayan doğrulama ağı Ethereum’a dayanmaktadır..

Monaco Jetonları

Monaco Kartlarını Karşılaştırma

Var Monako’da bulunan çeşitli kart türleri. En basit olanı, MCO’nun satın alınmasını gerektirmeyen Midnight Blue’dur. MCO satın alarak Monako’ya yatırım yapmadan bile, tüm temel özelliklere sahip olursunuz. Ayrıca sıfır yıllık ve aylık ücret ve kartın ücretsiz gönderimi alırsınız. Ücretsiz ATM para çekme işlemleri için 200 ABD doları ve bankalar arası döviz kuru sınırı 2,000 ABD dolarıdır. Bu kart plastik.

Ruby Steel kartı sınırlı sayıda ve metaldir. Minimum 50 MCO satın almayı gerektirir, ancak bankalar arası döviz kuru limitini ücretsiz olarak 4.000 $ ‘a çıkarır ve sonrasında% 0.5 ücret alır. Ayrıca ücretsiz ATM para çekme limitini 400 dolara çıkarır ve sonrasında yüzde 2 ücret alır. Bu kart ayrıca her satın alma işleminde 500.000 ABD doları tutarında seyahat sigortası kapsamı ve yüzde 1 geri ödeme ekler.

Monaco Kartları

Precious Metal kartı, metalden yapılmış bir başka sınırlı sayıda Monaco kartıdır. En az 500 MCO satın alınmasını gerektirir, ancak geri ödemeyi yüzde 1,5’e çıkarır. Bankalararası döviz kuru limiti ücretsiz olarak 10.000 $ ‘a yükselir. Ek olarak, ATM’lerden 800 $ ‘a kadar ücretsiz çekebilirsiniz (daha önce belirtilen oranlarla daha sonra).

Yine metal olan Obsidian Black kart başka bir sınırlı sayıdır. Bankalararası döviz kurlarında herhangi bir sınır yoktur ve ücretsiz ATM para çekme limiti 1.000 $ ‘a çıkar. Cashback de yüzde 2’ye yükseliyor. Bu kart çok sınırlıdır, toplamda yalnızca 999 kart mevcuttur ve en az 50.000 MCO gerektirir.

Monako Nasıl Güvende Kalır??

Monako, çevrimiçi bankacılık sistemlerinden beklediğiniz en önemli güvenlik özelliklerinden bazılarını içerir. Monaco kartınızı bloke etmek veya blokeyi kaldırmak için yalnızca bir dokunuş yeterlidir. Ayrıca temassız ödemeleri ve ATM kullanımını anında açabilir veya kapatabilirsiniz.

Monako için Sırada Ne Var?

Gelecekte, Monaco gözden geçirilmesi ve kullanılması için daha fazla kullanıcıya kart göndermeyi ve Avrupa’da yaklaşık 30 ülkeye toplu olarak sunmayı planlıyor. Ardından, kullanıcı büyümesini önemli ölçüde etkileyecek iki yeni ürünü duyuracak. Monako’yu yayma planı, Avrupa’ya ve ardından Kuzey Amerika’ya yayılmadan önce Asya’da başlıyor. Aşamalar halinde yapılacaktır. Ekip başlangıçta kapasiteden daha büyük bir talep beklediğinden, ilgilenenlerin kartlarını erken ayırmaları şiddetle tavsiye edilir..

Sonuç

Birden fazla para birimini tutmayı tercih edenler veya hem fiat hem de kripto gibi çeşitli para birimlerinde sık sık işlem yapmayı tercih edenler için Monaco çok faydalı bir araç olacaktır. VISA kartı olduğu için dünya çapında kolaylıkla kabul edilmelidir. Bu, kullanıcılar için herhangi bir ücret ödemeden basitlik sağlar ve en azından finansal açıdan seyahat etmeyi daha az stresli hale getirir.

kullanışlı bağlantılar

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me