Dropil Kılavuzu

Dropil’in sloganına göre, bu proje “kripto para birimi dünyasını otomatikleştirmeyi” hedefliyor. Pratikte bu, Dropil’in bir dizi özerk araç aracılığıyla kripto para birimini analiz etme, ticaret yapma ve depolama söz konusu olduğunda tüm zorlu işleri hallettiği anlamına gelir..

Dropil Kılavuzu

Dropil Kripto para birimine yatırım yapma sürecindeki stresi ortadan kaldırmak ve sadece kripto dünyasına girmekle gurur duyuyor. Ayrıca, Telegram’da bol miktarda destek ve bilginin yanı sıra Dropil’in sosyal yönünü bulabileceğiniz güçlü, aktif bir topluluk da var..

Dropil’in Bazı Temel Özellikleri Nelerdir??

Dropil, platformun kalabalığın arasından sıyrılmasına yardımcı olmak için, umursamadığınız belirsiz analitiklerle zaman ve çaba harcamak yerine ihtiyacınız olan bilgileri sağlayan basitliğe odaklanan akıllı raporlamayı tercih ediyor. Dropil ayrıca herhangi bir zamanda ve herhangi bir yere para çekmeyi mümkün kılar. Dropil’in kullanımı bile ücretsizdir, hizmete erişim için tek gereksinim Dropları tutmaktır. Yönetim veya işlem ücreti yoktur.

Dropil

Dropil Otonom Ticaret

Dropil’in temel özelliklerinden biri, daha basit otomatik ticarete izin veren akıllı ticaret botu Dex’dir. Bot tarafından kullanılan dinamik mantık değiş tokuşu ve çeşitlendirme, diğer platformların aksine, sonuçlar için eşsizdir. Dex, ticaret yapmak için derin öğrenme dinamik algoritmalarını kullanmak üzere tasarlandı. Bu algoritmalar şirket içinde geliştirilmiştir ve mümkün olan en iyi karı elde etmenize yardımcı olacaktır. Ekip geçen yıl Dex’i mükemmelleştirdi, bu nedenle herhangi bir borsadaki herhangi bir kripto için canlı ticaret piyasalarına dayalı stratejileri otomatik olarak değiştirir ve ölçeklendirir. Ek olarak, Dex Sistemi, yeni işlem verilerinden hesaplamalara göre sürekli olarak kendini otomatik olarak günceller..

Otonom Ticaret

Karı en üst düzeye çıkaran ve riski en aza indiren tutarlı sonuçlar için, Dex’in çeşitli güvenlik ağları vardır. Dex’in başarısının sırlarından biri, tek bir kripto para birimi kullanmak yerine platformlar arasında çeşitliliğe sahip olmasıdır. Dex Sistemi ayrıca, seçtiğiniz risk düzeyine bağlı olarak yatırımları birlikte havuzlar, böylece yatırımlarınız her zaman korunur.

Dropil Arbitraj Analizi

Arthur adlı akıllı arbitraj botu olan başka bir bot, arbitraj analizi. Arthur, ihtiyacınız olan tüm bilgileri sağlar, böylece en iyi arbitraj fırsatlarından hemen haberdar olursunuz. Arthur, seçtiğiniz borsaları ve madeni paraları izlemeye çalışır ve fiyat farklılıklarını açıkça gösterir. Sistem, bir kullanıcı hesabı f API’sı gerektirmeden, fiyattaki bu varyasyonlar için 13 farklı borsayı izleyebilir. Ekip, Arthur’un işlevselliğini iyileştirmek için gelecekte çok daha fazla değişim eklemeyi planlıyor..

Arbitraj

Arthur’u, 13 borsayı ve 10 kripto parayı veya istediğiniz kadar azını izleme seçeneğiyle istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Kutuları işaretleyerek ve işaretlerini kaldırarak tercihlerinizi ayarlayın. Seçtiğiniz uyarı eşiğine ulaştığınızda Telegram ve e-posta yoluyla bildirimler alın. Arthur, en az 50 $ değerinde kriptolu Drop sahipleri için kullanmakta serbesttir.

Dropil ayrıca gelecekte SMS bildirimleri, kısa mesaj arbitrajı yürütme, her takas ve para için özelleştirilmiş uyarılar ve otomatik arbitraj için Exchange API anahtarları ekleme gibi premium özellikler eklemeyi planlıyor..

Dropil’in Akıllı Cüzdanı Hakkında Bilmeniz Gerekenler?

Diğer işlevlere ek olarak, Dropil’in kripto para varlıklarınızın güvenli bir şekilde depolanmasına izin veren kendi akıllı cüzdanı vardır. Diğer cüzdanlarla karşılaştırıldığında bu daha akıllı, daha esnek ve daha güvenli ve daha basit bir arayüze sahip. Cüzdan, Max adında özel bir kişisel asistan botu içerecek.

Drop Tokenları

Damla Dropil sisteminin arkasındaki ERC-20 yardımcı jetonlardır. Kullanıcılar fon depolamak ve yatırım yapmak için onlara güvenerek Dex sisteminin her parçasına güç verir.

Damlalar, Ethereum blok zinciri sayesinde hızlı işlemler sunar. Bu tokenlar, Ethereum blok zincirinde halka açık olarak kaydedilen işlemlerle de güvenlidir ve bu da onları izlenebilir hale getirir. Ayrıca, deflasyonu önlemek ve talebin artması ve benimsenmesi ile fiyatın iyileştirilmesine yardımcı olmak için sınırlı bir Damla arzı var. Dropil, Drop tokenlerinin zamanla değer kazanacağını ve bunun net getirileri artıracağını tahmin ediyor.

DROP Jetonları

Dex sistemi, akıllı ticaret algoritmaları tarafından yönetilen varlık hacimlerini kontrol etmek için Drop tokenleri kullanır. Arthur’u arbitraj için kullanmanın da anahtarıdır ve cüzdanın Max gibi çığır açan akıllı özelliklerini güçlendirir..

10 Ocak’taki token etkinliği sırasında üretilen en fazla 30 milyar Drop olacak. Tokenların yüzde altmışı ICO sırasında dağıtıldı ve satıldı, yüzde 20’si kuruculara, yüzde 15’i Dropil kasasına gitti. Dropil ekibine ise yüzde 5. Kurucu jeton arzının yüzde 50’sinde de bir kilit var.

Yazım sırasında Drops, Tidex’te BTC veya ETH ile ticaret çifti olarak ve IDEX’te ETH veya DAI ile bir çift olarak mevcuttur. Dropil, Drop’lar sunan borsa sayısını artırmak için çalışmayı planlıyor.

Dropil ile Nasıl Başlarsınız??

Dropil’den kripto para birimine girmek için yararlanmak isteyenlerin sadece şu şekilde başlamaları gerekir: Damla satın almak. Oradan ücretsiz bir hesap oluşturabilir ve Dex, Arthur ve Max dahil olmak üzere istediğiniz tüm araçları kullanmaya başlayabilirsiniz. Damlalarınız üzerinde tam kontrole sahip olduğunuzdan, Dex kullanırsanız veya istediğiniz zaman nakit çekerseniz getirilerinize otomatik olarak yeniden yatırım yapabilirsiniz..

DROP Tokenları şu anda aşağıdaki borsalarda mevcuttur:

  • Gelgit
  • RightBTC
  • IDEX

Damla Satın Alın

Dropil Yol Haritası Nasıl Görünüyor??

Dropil ön satışı 26 Ocak’ta başladı ve ICO 7 Şubat’tan 7 Mart’a kadar sürdü. En popüler işletim sistemleri için mobil cüzdanlar Nisan ve Mayıs 2018’de piyasaya sürülecek. Nisan ve Haziran arasında Dropil yüksek limit uygulayacak yatırımlar. Ekip, Drops’ı daha büyük kamu borsalarına entegre etmek için çalışıyor. Üçüncü çeyrekten başlayarak, yeni nesil emeklilik planının uygulanmasını platformla tartışmaya başlayacaklar.

Sonuç

Dropil, kullanıcıların kripto para dünyasına girmelerine ve ticaret, arbitraj ve daha fazlası yoluyla topluluktaki etkinliklerini artırmalarına olanak tanıyan yenilikçi bir platformdur. Dropil, belirli işlevlere hizmet eden, otomasyon ve algoritma tabanlı tavsiyeler sunan akıllı bot çeşitleri ile diğer platformlardan sıyrılıyor. Kripto para birimini tutmanın ve yatırım yapmanın daha basit bir yolunu arayanlar kesinlikle Dropil’e daha yakından bakmalıdır..

kullanışlı bağlantılar

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me