Stockstotrade İncelemesi

Hisse Senedi Ticareti, internetin yayına girmesinden bu yana önemli değişikliklere tanık olan bir sektördür. Bugün, yeni başlayan tüccarların deneyimli profesyoneller olmalarına yardımcı olmak için tasarlanmış düzinelerce web uygulaması ve platform var. Ana engel, tüm ticaret ihtiyaçlarınız için tek durak noktası olarak hizmet verebilecek tek bir uygulama bulmaktır..

Bunu akılda tutarak, StocksToTrade tomurcuklanan bir tüccarın borsada başarılı olmak için ihtiyaç duyacağı her şeyi sunduğunu iddia ediyor. Platform, ticaret stratejilerini hızlı bir şekilde analiz etmenize ve belirlemenize yardımcı olmaya çalışır. StocksToTrade, yalnızca alım satım kararlarını kolaylaştırmakla kalmayıp aynı zamanda en iyi yapma fırsatlarını belirlemede size yardım sunanın dijital hedge fon yöneticiniz olabileceğini iddia ediyor.

Peki, StocksToTrade verdiği sözleri ne kadar iyi tutuyor? Bu incelemede, StocksToTrade’in yatırım çabalarınızı bir sonraki seviyeye taşıyıp taşımayacağını öğrenmek için platformun yukarıdan aşağıya neler sunduğunu inceliyoruz..

StocksToTrade’i ziyaret edin

StocksToTrade nedir?

StocksToTrade, tüccarlar tarafından tüccarlar için tasarlanmış bir araştırma platformudur. Sağlayıcı, kendi başına ticaret ve teknik araçlar sağlamaz. Bunun yerine platform, sizi pazardaki potansiyel fırsatlardan haberdar etmek için yerleşik algoritmalar ve tarayıcılar geliştirdi..

StocksToTrade Ana SayfasıStocksToTrade Ana Sayfası

Alım satım tarayıcısı, herhangi bir alım satım stratejisinin pazarlık konusu olmayan bir yönü olan gerçek zamanlı verileri size sağlayabilir. StocksToTrade, herhangi bir yerden alım satım yapmanızı mümkün kılar. Veri yazılımı, hızlı hareketler yapmanıza yardımcı olacak anlık stok uyarılarının yanı sıra strateji oluşturmak için gerekli tüm verileri size sağlayabilir.

Platform sizi aşağıdaki gibi özelliklerle donatıyor:

 • Tüm ABD hisse senetleri için gerçek zamanlı veriler
 • NASDAQ, NYSE, AMEX ve OTC dahil büyük ABD pazarlarına erişim
 • Birden çok kriterle tarar
 • Haber göstergeli grafikler
 • İzleme listeleri ayarlayın
 • Kağıt ticaret tesisleri

Genel olarak, StocksToTrade, ticaretinizi mümkün olduğunca verimli hale getirmek için temel unsurları seçmeyi başardı. Platform, farklı seviyelerdeki tüccarların uzmanlığına uyacak şekilde kurulmuştur. Yeni başlayanlar öğrenirken temel yöntemi kullanabilir ve ileri düzey tüccarlar, bundan yararlanmak için bir dizi üstün gösterge ve tarama özelleştiricisine sahiptir..

StocksToTrade Özellikleri

Göstericiler

StocksToTrade’in en dikkate değer özelliklerinden biri, yerleşik tarayıcılar. Yazılım, potansiyel ticaret fırsatlarını tanımak için önceden tanımlanmış bir dizi hisse senedi taramasıyla birlikte gelir. Görüntüleyiciler, seçtiğiniz stratejilere göre sınırsız izleme listesi oluşturmanıza izin verir.

En iyi yanı, platformdaki deneyimli ticaret profesyonellerinin günlük olarak kullandıkları alım satım kriterlerine göre önceden oluşturulmuş tarayıcılar oluşturmasıdır. Bu, yeni başlayanların fırsatları öğrenmesi ve bulması için özellikle yararlı bir özelliktir.

GöstericilerGöstericiler

Yapmak istediğiniz ticaretin türüne bağlı olarak, son kazançlar, yükseliş veya düşüş taramaları ve bir dizi başka karmaşık faktör gibi ölçümleri dahil eden tarayıcılar bulabilirsiniz..

Görsel grafik katmanı temiz bir yerleşim düzenini takip ederek, tarama parametrelerinin tanımlanmasını ve bunlara bir düğmeye tıklayarak erişilmesini kolaylaştırır. Kapsamlı teknik analiz yapmayı tercih eden tüccarlar için, ayırıcı ayrıca özel teknik göstergelere göre filtreleme yapabilir..

Oracle Tarayıcı

StocksToTrade, Oracle tarayıcısını özellikle pazardaki hareket potansiyeli yüksek hisse senetleri bulmak için tasarladı. Bu tarayıcı 7/24 çalışır ve size potansiyel pazar hareketlerini belirlemenize yardımcı olabilecek yığınla stokla ilgili veri sağlar.

Oracle TarayıcıOracle Tarayıcı

Gerçek zamanlı olarak hesaplar ve daha derinlemesine incelemeniz önerilen hisse senetleri için Destek ve Direnç göstergeleri sağlar. Oracle, hangilerinin benzer koşulları göstereceğini hesaplamak için farklı hisse senetlerinin geçmiş performansını analiz eder.

Görsel aralık, bilinçli bir karar vermenize yardımcı olacak birkaç diğer göstergeyle birlikte stoğun yukarı veya aşağı gidip gitmeyeceğini ortaya çıkaracaktır..

Haber Ticker

Bir hisse senedi yatırımının değerini etkileme potansiyeline sahip temel haberler, ticaret alanında birinci derecede önemlidir. Bunu akılda tutarak StockstoTrade, dağınıklığı azaltmak için size basitleştirilmiş bir sürüm sağlamak için birden fazla finansal haber kaynağının kaydını tutar..

Bu basit ve özlü okuma, elinizin altında yanıtlar varken ticaret kriterlerinizi yenilemenize yardımcı olabilir..

Farklı sektörler, şirket haberleri, kazanç raporları, SEC dosyaları ve daha fazlası hakkında hızlı bir şekilde bilgi bulabilirsiniz. Hisse senetlerini araştırmak için genellikle saatler harcıyorsanız, bu özel özellik size önemli miktarda zaman kazandırabilir.

Sizinle alakalı bilgileri bulmak için web sayfalarını incelemeye gerek yoktur. Ayrıca, bu pazardaki diğer birkaç platformun aksine, StocksToTrade’in hem Seviye 1 hem de Seviye 2 verileri sunduğunu belirtmek gerekir..

Broker Entegrasyonu

StocksToTrade, öncelikle bir komisyoncu olmadan çalışan bir ticaret platformudur. Ancak, halihazırda bir ticaret hesabınız varsa, Broker Entegrasyonu sizin için yararlı olabilecek bir özelliktir.

Bunun nedeni, platformun tüm sipariş bilgilerini ve iletişimi doğrudan brokerinize aktarırken ABD menkul kıymetlerinde işlem yapmanıza izin vermesidir. Bu yazışma, komisyoncunun ilgili API’si aracılığıyla yürütülür ve bunun üzerine komisyoncunun işlemlerinizi yürütme ve size güncellemeler sağlama sorumluluğu vardır..

Broker EntegrasyonuBroker Entegrasyonu

StocksToTrade, yazı yazıldığı sırada ETrade, Tradier Brokerage ve Interactive Brokers ile entegrasyon sunuyor. TradeStation, T.D. Ameritrade ve RobinHood’un da yakın gelecekte platforma entegre olma planları var. Aboneliğinize dahil olduğu için komisyoncu entegrasyonu için ek ücret yoktur.

Henüz bir aracı kurum hesabı açmadıysanız, StocksToTrade size özel paketler sunmak için Tradier ile işbirliği yaptı. Bu, sınırsız siparişler için ayda 14,99 ABD doları ve minimum minimum 500 ABD doları gereksinimidir..

Hisse Senedi Alım Satım Danışmanı Alın

İnternet ortaya çıkmadan önce, etkili bir şekilde ticaret yapmayı öğrenmek, çok az yardımla yorucu bir süreçti. StocksToTrade’de durum böyle değil, çünkü platform kendi “STT Üniversitesi” ni kurdu.

Bu, bloglar, podcast’ler ve videolar açısından çok sayıda kaynağı içerir. STT sisteminin tüm özellikleri dahil nasıl kullanılacağını öğrenebilirsiniz. Ekip ayrıca, ticaret yaklaşımlarınızı planlamanıza yardımcı olacak çeşitli araçlarını nasıl kullanacağınıza dair ipuçları sunar..

Dikkate değer bir diğer özellik de “Sürekli Ticaret” ekibininki. Tim Bohen başkanlığında – birey, çevrimiçi ticaret alanında iyi bilinir. Her gün farklı ticaret unsurları hakkında yayınlanan web seminerleri ve bloglar var..

Nihayetinde, STT Üniversitesi, ister acemi ister deneyimli bir profesyonel olsun, herhangi bir tüccar için zengin bilgi sunar..

StocksToTrade Fiyatlandırması

StocksToTrade teklifleri iki abonelik planı – aylık ve yıllık. Bununla birlikte, platform size özelliklerini bir deneme planıyla küçük bir maliyetle deneme şansı da verir..

StocksToTrade FiyatlandırmasıStocksToTrade Fiyatlandırması

14 gün için 7 $ ‘dan Deneme Planı

 • Hisse senetleri bulun ve halka arzları araştırın
 • Ticaret tarzınıza ve tercihlerinize göre izleme listeleri oluşturun
 • Brokerinizle entegre olarak StocksToTrade’den ticaret yapın

179,95 ABD Doları Aylık Plan

 • Hisse senetlerini ve potansiyel işlemleri izleyin
 • İşlemleri taramak, taramak, planlamak ve gerçekleştirmek için araştırma araçları
 • Gerçek zamanlı veri alın
 • Yerleşik ve özelleştirilebilir özelliklere erişim
 • Komisyoncular aracılığıyla alım satım gerçekleştirin
 • StocksToTrade Üniversitesi’ne Erişim

Yıllık Plan 1,899,50 ABD doları olarak ücretlendirilir ve yukarıda listelenen tüm ürün özellikleriyle birlikte gelir. Uzun vadede işin içindeyseniz, bu plan dikkate değer.

Aylık ve yıllık planlar tüm temel özellikleri sunarken, StocksToTrade size ek araçlar ekleme seçeneği sunar.

Aşağıdakilerle hesabınızı yükseltmeyi seçebilirsiniz:

Small-Cap roketleri Haber Bülteni

Aylık 50 $ ve yıllık 500 $

Oracle Daily Direction Uyarıları

Aylık 97 $ ve yıllık 970 $

TipRanks Ticaret Duyarlılığı

Aylık 8.95 $ ve yıllık 89.5 $

Son Dakika Haberleri Sohbeti

Aylık 49 $ ve yıllık 490 $

Düzey 2 Verileri

Aylık 29 $ ve yıllık 345 $

Birden fazla kaynaktan veri noktaları arayan ciddi bir tüccarsanız, bu eklentiler farklı pazarlar hakkında ek bilgiler elde etmek için yüksek değerli olabilir..

StocksToTrade Kullanmalısınız?

StocksToTrade, biraz değişken hisse senedi arenasına yatırım yapmanın uygun bir yoludur. Çeşitli pazarlarda potansiyel kâr elde etme fırsatlarını belirlemenize yardımcı olacaktır..

İlk bakışta, platformun düzeni yeni başlayanlar için biraz zor görünebilir. Bununla birlikte, işlerin çalışma şekline alıştığınızda, platformun size teknik analize sorunsuz erişim sağladığını ve kişisel stratejilerinizi planlamanıza yardımcı olduğunu göreceksiniz..

StocksToTrade’in Faydaları

 • Size herhangi bir stratejiyi tarama veya kanıtlanmış kriterler arasından seçim yapma yeteneği verir
 • Önceden oluşturulmuş tarama kurulumlarını alma ve ticaret alışkanlıklarınızı oluşturmak için kullanma esnekliği
 • Karlı bir tüccar olmanıza yardımcı olacak çok çeşitli araçlar
 • Oracle Screener ve Seviye 2 veri kullanılabilirliği
 • İzleme listelerini, haberleri ve hisse senetlerini özelleştirme yeteneği

StocksToTrade İnceleme: Karar?

StocksToTrade, borsadaki iniş ve çıkışlarda yolunuzu bulmanız için gereken bazı araçları sunar. Önemli gelişmeler ortaya çıktığında sizi uyaracak ve gerçek zamanlı olarak akıllı kararlar almanıza izin verecektir.

Platform, özellikle ileri düzey teknik tüccarlar düşünülerek tasarlandı. Bununla birlikte, aynı zamanda yeni başlayanları, ticaret çabalarını bir sonraki seviyeye taşımalarına yardımcı olmak için kaynaklarından yararlanmaya ve öğrenmeye teşvik eder..

StocksToTrade’i ziyaret edin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me