Bitcoin Musluklar

Piyasa değerine göre dünyanın en büyük kripto para birimi olan Bitcoin, yakın zamanda ortadan kalkacağına dair herhangi bir işaret göstermeyen bir trendin parçası. Herhangi bir hükümet veya ülke tarafından verilmeyen veya desteklenmeyen popüler kripto para birimi olan bir dijital para biçimi ilk olarak 2009 yılında piyasaya sürüldü. Bugün, dünyanın en çok bilinen ve en çok işlem gören kripto para birimi haline geldi..

Bitcoin Musluklar

Pek çok kişinin bilmeyebileceği şey, Bitcoin’de göründüğünden çok daha fazlası olduğudur. Başlangıç ​​olarak, Bitcoin musluklarını hiç duydunuz mu? Nedir bunlar ve neden popülerlikleri artıyor? Bunlar araştıracağımız sorulardan sadece birkaçı.

Bitcoin Musluk nedir?

Basitçe ifade etmek gerekirse, Bitcoin muslukları, belirli bir web sitesi veya uygulama tarafından belirlenen görevleri tamamlayan kullanıcılar için bir ödül sistemi görevi gören web siteleri veya çevrimiçi uygulamalardır. Görevleri tamamlama veya bir captcha karşılığında kullanıcılara, bilmeyenler için Bitcoin’in (BTC) yüz milyonda biri olan Satoshi verilir..

1 Satoshi = 0,00000001 ฿
10 Satoshi = 0,00000010 ฿
100 Satoshi = 0,00000100 ฿ = 1 Bit / μBTC (siz biti)
1.000 Satoshi = 0,00001000 ฿
10.000 Satoshi = 0.00010000 ฿
100.000 Satoshi = 0,00100000 ฿ = 1 mBTC (em-bit)
1.000.000 Satoshi = 0,01000000 ฿ = 1 cBTC (bitent)
10.000.000 Satoshi = 0.10000000 ฿
100.000.000 Satoshi = 1.00000000 ฿

Kazanılan Satoshi genellikle doğrudan bir bireyin cüzdanına veya mikro cüzdanına yatırılır.

Ödül miktarları genellikle oldukça küçük olduğundan ve herhangi bir zamanda Bitcoin’in değerine bağlı olarak dalgalandığından, muslukların hızlı bir şekilde zengin olma planı olmadığını unutmamak önemlidir. Bu nedenle, Bitcoin musluklarına katılan birçok kullanıcı, cüzdanlarına daha büyük bir ödeme gönderilmeye hazır olana kadar toplam kazançlarının zaman içinde artmasına izin verir. Bu şekilde yapmak, mevcut madencilik ücretlerini de en aza indirir. Ama Bitcoin musluk fikri nasıl başladı?

Bitcoin Musluklarının Amacı

Bitcoin hala nispeten yenidir, bu yüzden dünyanın her yerinden birçok insan, nasıl yatırım yapılacağını veya kendi finansal portföylerine nasıl dahil edileceğini bir kenara bırakıp, hala ne olduğunu öğreniyor. Bitcoin armatürlerinin yaratılmasının nedeni budur. Yatırımla ilgili riskler olmadan insanları Bitcoin konseptiyle tanıştırmak için bir yöntem görevi görürler. Birçok musluk, yeni kullanıcılara Bitcoin hakkında bilgi sunmaya çalışır. Kısacası, musluklar bireylerin Bitcoin hakkında daha fazla bilgi edinmeleri için harika bir yoldur ve onlara herhangi bir para riske atmadan jeton kazanma fırsatı verir. Bugün, bataryalar Bitcoin meraklıları arasında popülerlik kazanmaya başladı ve kullanıcıların uğraşabileceği birçok farklı batarya var..

Bitcoin Madencilik Oyunu

Bitcoin Faucet Örneği, FreeBTCMine.com

Satoshi’niz Nereye Gidiyor??

Yani, Bitcoin bataryalarını denemeye karar verdiniz ve Satoshi’yi kullanıyorsunuz. Hepsi nereye gidiyor ve onunla ne yapabilirsiniz? Başlangıç ​​olarak, musluk görevlerini tamamlayarak kazanılan herhangi bir Satoshi, kendi Bitcoin kartınız veya anahtarınızla birlikte güvenli bir dijital hesap olarak bilinen cüzdanınıza yatırılır. Basit bir ifadeyle, Bitcoin cüzdanınız geleneksel cüzdanınız gibi çalışır ve tüm Bitcoin anahtarlarınız doğrudan banka hesabınıza bağlanabilir..

Ek güvenlik ve çok çeşitli kişilere hitap etmek için, mobil, çevrimiçi ve masaüstü cüzdanlar dahil olmak üzere seçim yapabileceğiniz birkaç farklı cüzdan türü vardır. Gerçekten kişisel tercihlere bağlı. Peki ya mikro cüzdanlar?

Mikro Cüzdan Nedir?

Mikro cüzdan, mikro miktarlarda BTC aktarma ücretleri kazanılan her şeyi iptal edeceğinden, kendi cüzdanınıza aktarmadan önce küçük miktarlarda Bitcoin toplamanıza izin veren geleneksel bir Bitcoin cüzdanının sürümüdür. Bazen, musluklar küçük miktarlarda Satoshi ödediğinde, kullanıcının mikro cüzdan sağlayıcısına yatırılır. Bir kullanıcının bakış açısından, mikro cüzdan almak için atılması gereken fazladan adım yoktur. Aslında, bir kullanıcı bir musluk ile bir hesap oluşturduğunda otomatik olarak oluşturulur. Bununla birlikte, mikro cüzdanların 5.000 ila 10.000 Satoshi arasında herhangi bir sınıra sahip olduğu unutulmamalıdır. Bu limit karşılandığında, Satoshi bir kullanıcının ana Bitcoin cüzdanına ödenecektir..

Neden Bitcoin Muslukları Sunma İşine Girin?

Yeni kullanıcıları Bitcoin hakkında eğitmenin yanı sıra, bazı web siteleri, web sitesi trafiğini artırmak ve para kazanmak da dahil olmak üzere birkaç farklı nedenden dolayı Bitcoin musluklarını kullanmayı tercih ediyor. Tipik olarak, musluklar yüksek web sitesi trafiğini çeker. Bununla birlikte, bir işletmenin veya web sitesinin Bitcoin meraklılarına ve kullanıcılarına reklamını yapacak başka hizmetleri veya içeriği varsa, yüksek trafikli bir musluk, sözcüğü duyurmanın ve daha fazla insanı bir şirket veya markaya aşina hale getirmenin iyi bir yoludur. Tanıtılan içeriğe bağlı olarak, bir web sitesi de son derece rekabetçi bir pazarda elde etmesi zor olan gelir elde edebilir..

Musluk Göbeği

FaucetHub, Farklı Kripto para birimleri için birçok popüler Musluğu listeler.

Musluklar Neden Bedava Para Veriyor??

Birçoğu Bitcoin’in nasıl büyüdüğünü ve bir avuç şanslı insana çok para kazandırdığını duydu. Öyleyse neden musluklar bedava para veriyor? Sadece cömert ve nazik mi davranıyorlar? İşin gerçeği, kullanıcıları Satoshi ile ödüllendirerek bataryaların gelir elde etmesidir. Nasıl yani? İlanlar.

En popüler ve başarılı musluk sitelerinin çoğu çok sayıda reklam barındırır. Reklamlar ister tıklama başına ödeme, ister gösterim başına ödeme olsun, isterse sadece orada olsun, sitenin yalnızca sayfada reklam yayınlayarak sabit bir para akışı sağlama ihtimali vardır. Reklamlara ek olarak, musluk sitelerinde, kullanıcıların bağlantıyı izlemesi ve bir şey için kaydolması veya bir şey satın alması durumunda gelir getirebilecek bağlı kuruluş bağlantıları da olabilir..

Ne yazık ki, musluk sitelerinin kullanıcı deneyimini engelleyecek kadar reklamlarla aşırı yüklenmesi yaygındır. Şimdilik, bu, birkaç bedava jeton almanın takaslarından biri..

Sonuç

Bitcoin musluklarla ilgileniyor musunuz? Tipik olarak, kullanıcılar bataryalara dahil olurlar çünkü endüstri hakkında daha fazla bilgi edinme arzusu vardır ve bedava jeton kazanma ihtimalinden heyecan duyarlar. Ayrıca kendi paranızı yatırımlara harcamak zorunda kalmadan kripto endüstrisine başlamanın stressiz ve risksiz bir yoludur..

Ek olarak, kullanıcıların Bitcoin anahtarlarını anonim tutabilmeleri sayesinde süreç güvenli ve güvenlidir. Öyleyse, denemek için yeni bir şey arıyorsanız veya Bitcoin’in etrafındaki tüm vızıltıların ne olduğunu merak ettiyseniz, şimdi öğrenmenin tam zamanı. Kaybedecek neyin var?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me