Binance Havuzu

Crypteconomy powerhouse Binance, Bitcoin madencilik endüstrisindeki en yeni büyük oyuncu.

27 Nisan Pazartesi günü popüler kripto para borsası duyuruldu lansmanı Binance Havuzu, hem Proof-of-Work (PoW) hem de proof-of-stake (PoS) projelerini destekleyecek bir kripto madenciliği platformu.

Yeni hizmetin ilk girişimi, halihazırda çalışmakta olan ve şu anda BTC.com’a göre bu makalenin yazıldığı sırada Bitcoin ağının toplam hashrate’in% 1.22’sine katkıda bulunan 12. en büyük aktif havuz olan bir bitcoin madenciliği havuzudur. Daha fazla havuz da geliyor, dedi Binance.

Ayrı ve daha derinlemesine tanıtım yazısı, Borsa devi, Binance Pool’un madencilere borsanın daha geniş hizmet teklifleri dahilinde madencilikle çıkarılan kriptolarını doğrudan ve kolayca kullanmanın avantajını sunacağını açıkladı:

Binance Pool ile madenciler için geleneksel madencilik ve finansal hizmetler arasında köprü kurarak madencilik sektörüne daha fazla olanak sağlayacak kapsamlı bir platform oluşturmayı hedefliyoruz. Bir değişim platformunun avantajlarından yararlanarak Binance Pool, kullanıcılara fırsatları artırmak ve madencilerin daha fazla kazanmasını sağlamak için daha düşük ücretler ve daha kapsamlı hizmetler sunar. Binance Pool, madencileri Binance Vadeli İşlemler, Spot dahil olmak üzere Binance’in finans ürünlerine bağlar & Marjin ticareti, Binance Borç Verme ve Binance Staking. “

Binance’in ilk bitcoin madenciliği havuzu için hizmet, Tam Hisse Başına Ödeme (FPPS) ödeme yöntemi olarak bilinen yöntemi kullanacak. Bu, basitçe, katılımcı bir madenci bir blok bulursa, havuzun yalnızca bitcoin blok ödülünü değil, aynı zamanda bulunan blokla birlikte gelen işlem ücreti ödülünü de dağıtacağı anlamına gelir..

Sunum, Binance’in kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao’nun 24 Nisan Cuma günü Binance Pool’un ilk bloğunun keşfiyle dalga geçmesinin ardından geldi..

Tarafından çıkarılmış ilk blok @Binance Madencilik Havuzu. Hala kapalı beta sürümünde. Yakında yayınlanacak.

Her zaman olduğu gibi, herhangi bir madencilik havuzunun EN DÜŞÜK ÜCRETLERİ.

Katılmak isterseniz, e-posta: [email protected] pic.twitter.com/uewbRM6UIy

– CZ Binance &# 128310;&# 128310;&# 128310; (@cz_binance) 24 Nisan 2020

Hareket aynı zamanda Binance’in en büyük rakiplerinden Huobi ve OKEx’in son iki yılda kendi madencilik havuzu kollarını piyasaya sürdükten sonra da geldi..

BTC.com’a göre Huobi ve OKEx, en büyük aktif bitcoin madenciliği havuzlarıyla ilgili olarak şu anda 7. sırada yer alıyorlar, bu nedenle ileriye dönük izlenecek en önemli konu, Binance Pool’un Binance’in daha geniş küresel erişimi sayesinde nihayetinde doğrudan rekabetini geçip geçemeyeceğidir..

Son zamanlarda Binance’de Çok şey Oluyor

Binance, son haftalarda büyük manşetlerin arkasında. Binance Pool’un ötesinde, borsa kısa süre önce adında yeni bir sosyal ödeme uygulaması başlattı Paket Afrika pazarına yönelik.

Bundler’ın kurucusu Yele Bademosi, “Dijital olarak yerli Afrikalı kullanıcıları göz önünde bulundurarak Bundle’ı oluşturduk … Onlar, yerel banka şubelerini ziyaret etmek yerine, mobil uygulamalar aracılığıyla dijital olarak sunulan finansal hizmetlerini tercih ediyorlar” dedi..

Ayrıca, bu ayın başlarında Binance, borsanın mobil uygulamalarında bitcoin opsiyon ticareti için destek başlattı. Bu Nisan ayında, kripto borsasının CoinMarketCap’i gişe rekorları kıran satın aldığını onayladığını ve Ethereum benzeri bir akıllı sözleşme platformu olan Binance Smart Chain’in (BSC) geliştirildiğini duyurduğunu gördük..

Uzaklaştırdığımızda, BSC girişimi bu yıl Binance ekosistemindeki en önemli başlık olabilir. Binance Pool ile birlikte, borsanın kripto ekonominin çeşitli sektörlerine “yukarıdakilerin tümü” yaklaşımına gittiğini gösteriyor. Binance’in whitepaper yayınında projeyi açıkladığı gibi:

“Bugün, topluluk odaklı BCDC, Binance Smart Chain adlı mevcut Binance Chain’e paralel bir blok zinciri fikrini öneriyor; bu, yerel blok zincirinin yüksek performansını koruyacak ve aynı zamanda Akıllı Sözleşmeler işlevselliğinin sezgisel bir sürümünü destekleyecek. Bu yenilikçi çözüm, Ethereum Sanal Makinesi’nin (EVM) birlikte çalışabilirliğini ve programlanabilirliğini Binance Chain’e getiriyor. “

Bunun gibi çabalar, iyi ya da kötü, Binance’i ileride uzayda dikkate alınması gereken büyük bir güç yapmaya devam edecek..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me