PrimeBit kullanımı kolay ve hemen herkes tarafından erişilebilen yeni bir kripto türev borsasıdır. Borsa yeni olsa da, müşterilerine bazı ilginç kripto ticaret araçları ve düşük oranlarda basit kaldıraçlı ticaret sunan eşler arası bir ticaret platformu sunuyor..

Kripto türevleri sunan birçok kripto borsasının aksine PrimeBit, karşı taraf olarak hareket etmez. Bunun yerine, yatırımcıların eşler arası bazda 200 kata kadar kaldıraçla bağlanması için bir platform oluşturur..

PrimeBit’e kaydolmak da kolaydır ve minimum depozito yoktur. PrimeBit’in nasıl çalıştığı veya bazı yatırımcılar için eşler arası ticaretin neden daha iyi bir yol olabileceği ile ilgileniyorsanız, PrimeBit’in kripto tüccarlarına kaldıraçlı kripto ticareti için yeni seçenekler sunmak için neler yaptığına bir göz atalım..

PrimeBit’i ziyaret edin

PrimeBit, Kripto Türevleri ile Eşler Arası Ticareti Kolaylaştırıyor

PrimeBit, BitMEX gibi bir borsayla karşılaştırılabilecek bir hizmet sunan bir kripto türevleri komisyoncusudur. PrimeBit müşterileri, gerçek belirteçlerle ticaret yapmak yerine, değerlerini Bitcoin, Ethereum ve Litecoin’den alan sözleşmelerle işlem yapma olanağına sahiptir..

PrimeBit’te hesap açmak basittir. İhtiyacınız olan tek şey bir e-posta adresi ve bir PrimeBit hesabı oluşturabilirsiniz.

Hesabınız açıldıktan sonra, PrimeBit cüzdanınıza Bitcoin yatırabilecek ve ardından borsada işlem yapmaya başlayabileceksiniz. PrimeBit ayrıca müşterilerine tam özellikli bir demo hesabı sunar; bu, Bitcoin’lerini gerçek alım satımları yedeklemek için kullanmadan önce pratik yapmak isteyen tüccarlar için idealdir..

PrimeBit’in yazı yazarken sunduğu üç sözleşme şunlardır:

 • BTC / USD
 • ETH / USD
 • LTC / USD

PrimeBit, bir kripto türev borsası olarak yeni yeni başladığından, bir şirket olarak büyüdükçe müşterilerine sunacağı sözleşmelerin sayısı da artacaktır. Şimdilik PrimeBit, en popüler üç jetonu kapsayan üç sözleşmeye sahip.

Bir Bakışta PrimeBit Özellikleri

 • 200x’e kadar – piyasadaki en yüksek kaldıraç
 • MetaTrader 5 masaüstü ve web uygulaması
 • Uygun Fiyat İşaretlemesi – yüksek kaldıraçla bile değişken varlıklar üzerinde sorunsuz işlem yapmayı sağlayan bir mekanizma
 • Minimum depozito yok ve yeni başlayan tüccarlar için kolay erişim için tam işlevli demo hesapları
 • Son kullanma tarihi yok – Karınıza sınır koymadan kalıcı sözleşmelerle ticaret yapın
 • Sabit puan değeri – doğrusal getirili, anlaşılması kolay fiyat modeli
 • Kadar kazançlı bir ortaklık programı % 20 gelir payı ve gelir akışını kontrol etmek için şeffaf bir gösterge paneli
 • PrimeBit Ticaret Hesaplayıcı yapmayı düşündüğünüz bir siparişin temel parametrelerinin kolay hesaplanması için.

Neden Eşler Arası?

Eşler arası bazda alım satım, hem karşı taraf hem de piyasa yapıcı olarak hareket eden bir borsayı kullanmaya göre bazı avantajlara sahiptir. Bir borsa hem karşı taraf hem de piyasa yapıcı olduğunda, borsanın fiyat belirleme mekanizmasını kendi yararına kullanması riski vardır..

Fark Sözleşmesi (CFD) ticareti dünyasında, CFD aracı kurumlarına karşı, müşteri pozisyonlarından para kazanmak için kendi fiyat belirleme yeteneklerini kullandıklarına dair çok sayıda iddia vardır.

Brokeriniz karşı taraf değilse, komisyoncu yalnızca işlemleri kolaylaştırarak para kazandığından ve kaybederseniz para kazanmadığından, bu tür bir hileye başvurmak mümkün değildir. PrimeBit ile başka bir tüccar karınızı veya zararınızı yaratacak ve PrimeBit, alım satım yapısını oluşturmak için ücretler şeklinde para kazanacaktır..

Bu tür bir platform, PrimeBit platformundaki tüccarlara her sekiz saatte bir doğrudan fonlama ücreti ödediğinden (veya ödemek zorunda kaldığından) Bitcoin varlıklarından gelir elde etmenin bir yolu olarak kripto türevlerini kullanmak isteyen tüccarlar için de iyidir..

Nasıl Çalışır: PrimeBit ile Ticaret

PrimeBit’in oluşturduğu ticaret platformu, çevrimiçi arayüzü aracılığıyla kullanılabilir ve endüstri standardı MT5 ticaret terminalidir. PrimeBit ile bir hesap açıp para yatırdığınızda (veya bir demo hesabı oluşturduğunuzda), çevrimiçi platform üzerinden alım satım açmaya başlayabilirsiniz..

MetaTrader

PrimeBit yalnızca BTC ile para yatırma işlemlerini kabul eder ve hem para yatırma hem de çekme çok hızlı olmalıdır. Şirket, bir Bitcoin düğümü transferi onayladığında depozitoların alacaklandırılacağını söylüyor.

PrimeBit Ücretleri

PrimeBit’te yapımcılar ve alıcılar için ücretler aşağıdaki gibidir (fonlama ücretleri piyasaya göre değişecektir, ancak işlem açıldığında kilitlenir):

 • BTC / USD – Maker Ücreti -% 0,025 – Taker Ücreti% 0,075
 • ETH / USD – Maker Ücreti -% 0,025 – Taker Ücreti% 0,075
 • LTC / USD – Maker Ücreti -% 0,025 – Taker Ücreti% 0,075

Yukarıda belirtildiği gibi PrimeBit, parasını üretici ücretlerinden kazanır ve her sekiz saatte bir ödenmesi gereken fonlama ücretlerinin herhangi bir bölümünü almaz. MT5 platformu, piyasaları analiz etmek için kullanabileceğiniz grafik araçlarına sahiptir ve ayrıca bir dizi üçüncü taraf uygulamasıyla da çalışır..

İşlem Ekranı

MT5, takip eden zarar durdurma emirleri gibi birçok yararlı özelliğe sahip sağlam bir ticaret platformudur. MT5 ile limit emirleri kullanma veya sıfırdan oluşturulmuş hatalı yeni bir ticaret arayüzü ile uğraşma konusunda endişelenmenize gerek yok.

PrimeBit: Sözleşme

PrimeBit’in sunduğu üç sözleşme daimi sözleşmelerdir, bu da sonsuza kadar elde tutulabilecekleri anlamına gelir (fonlama ücretleri ödenebildiği sürece). PrimeBit, kalıcı bir sözleşme kullanarak zaman değerini fiyatlandırma denkleminden çıkarır ve sözleşmelerin temeldeki tokenlerin fiyatını doğrudan takip etmesini çok daha kolaylaştırır..

Sözleşmeler USD cinsinden fiyatlandırılır, ancak BTC’ye göre düzenlenir. Kripto varlığın fiyatı 1 ABD doları değiştiğinde, sözleşmenin değeri 0,1 milyon BTC (0,0001 BTC’ye eşit) artacak veya düşecektir. Bir sözleşmenin fiyatı, fonlama ücretleri gibi sabittir.

Sözleşmeler için fonlama ücretleri, yatırımcıların istedikleri zaman görüntüleyebilecekleri bir prim / indirim endeksi ile belirlenir. Sözleşme değerini belirlemek için kullanılan gerçek fiyatlar bir dizi saygın borsadan elde edilir ve PrimeBit’ten veya tek bir borsanın fiyat hareketinden etkilenemez.

PrimeBit, kripto tüccarlarının karşılaştığı birçok sorunun üstesinden gelmek için çalışan bir fiyatlandırma sistemi oluşturmak için iyi bir iş çıkardı..

MetaTrader 5 MT5

Bazı kripto borsaları tescilli bir ticaret platformu kullanır, ancak bu her zaman en iyi yol değildir. Kripto piyasalarında alım satım diğer piyasalardan farklı değildir, özellikle türevler kullanıldığında. PrimeBit, iyi geliştirilmiş MT5 işlem platformunu kullanmaya karar verdi ve bu muhtemelen çok iyi bir fikirdi.

MetaTrader 4

MT5’in tüccarlara sunduğu şeylerden bazıları:

 • Özel Grafikler MT5, yatırımcıların faydalı bulduğu gelişmiş grafik araçlarına sahiptir. Sahip olması güzel bir özellik olan zaman dilimini ve grafik türünü ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, herhangi bir pazarda işlem yapmak için çok kullanışlı olan MT5’te yerleşik bir dizi gösterge vardır..
 • Emir Türleri MT5, standart bir özellik olarak birçok özelleştirilebilir sipariş türüne sahiptir. Birçok kripto borsasında olmayan MT5 ile limit ve takip emirleri belirleyebileceksiniz. Takip eden zararı durdurma emirleri, hızlı hareket eden ve ticaret platformunuzda yaşamak zorunda kalmayan bir piyasada karınızı kilitleyebilmenizi sağlar.
 • Düzenler Ticaret arayüzünüzün nasıl görüntülendiğini değiştirmek istiyorsanız, MT5 size birçok seçenek sunar. İşlem yaptığınız piyasayı en büyük grafik haline getirebilir ve sembollerin bilgi kutusunda görüntülenme şeklini değiştirebilirsiniz. Çok sayıda seçenek var ve MT5 bilgileri istediğiniz gibi görüntülemeyi kolaylaştırıyor.

Türevler Size Uygun mu?

PrimeBit, eşler arası bir borsadır, ancak kaldıraç kullanımına izin verdiği için, borsa ile Bitcoin yatırmanızı gerektirir. Türev alım satımı, tokenlerinizi kullanmanın ve bir varlığa daha fazla maruz kalmanın harika bir yoludur, ancak her tüccar için doğru olmayabilir.

Kripto türevleri veya herhangi bir türev ürün alım satımına başlamadan önce, kaldıracın ticaretinizi nasıl etkileyebileceğini anlamak mantıklıdır. Bir ticarete ne kadar fazla kaldıraç koyarsanız, piyasanın yönüne bağlı olarak o kadar çok kazanır veya kaybedersiniz..

Kaldıraç kullandığınızda zararı durdur emirlerini kullanmak çok önemlidir, çünkü aleyhinize olan pozisyonları tasfiye etmeniz gerekecektir. Kaldıraçla ticaret yaparken zarar almak kaçınılmazdır ve piyasaya girmeye karar vermeden önce bunun sizi hem finansal hem de psikolojik olarak nasıl etkileyeceğini düşünmelisiniz..

PrimeBit, tam özellikli bir demo hesabı sunar ve bu, gerçek piyasa koşullarında kaldıracın nasıl çalıştığını görmenin iyi bir yoludur. Demo hesabı ücretsizdir ve kaldıraçlı ürünleri hiç kullanmadıysanız, kaldıraçlı işlemlerde gerçek BTC’yi riske atmadan bir veya iki hafta boyunca işlem yapmak iyi bir fikirdir..

PrimeBit, Yenilikçi bir Brokerdir

PrimeBit, kripto türevleri pazarına bazı harika fikirler getiriyor. Borsasının eşler arası yapısı, bir broker hem karşı taraf hem de piyasa yapıcı olduğunda ortaya çıkan sorunların potansiyelini ele alır. PrimeBit ayrıca, borsasındaki fiyatları etkileme girişiminde “oyun oynamanın” neredeyse imkansız olacağı sağlam bir fiyat belirleme mekanizması yarattı..

PrimeBit’in kullanımı da son derece kolaydır ve cüzdanında biraz BTC olan hemen hemen herkesin kaldıraçlı kripto türevlerini alıp satmasına izin verir. PrimeBit’in yalnızca BTC ile para yatırma ve çekme işlemlerine izin vermesi, bazı tüccarlar için bir dezavantaj olabilir, ancak bu günlerde BTC elde etmek zor değil.

Genel olarak PrimeBit, kaldıraçlı olarak BTC, ETH veya LTC ticareti yapmak için piyasada olup olmadığınıza bakmak için harika bir komisyoncu ve muhtemelen daha fazla müşteri çekerken operasyonunu genişletecektir. PrimeBit’in tek gerçek dezavantajı, müşterilerine sağlam hizmet sunma konusunda bir sicil kaydı oluşturması gerekeceğinden ne kadar yeni olduğu..

PrimeBit’i ziyaret edin

PrimeBit

src = “~ resimler \ primebit-review-p2p-crypto-derivatives-exchange.gif”

alt = “PrimeBit İncelemesi”

class = “photo photo-wrapup wppr-product-image” /> 7.8

Kullanım kolaylığı

8.0 / 10

İtibar

7.0 / 10

Ücretler

9.0 / 10

Müşteri desteği

8.0 / 10

Ödeme metodları

7.0 / 10

Artıları

 • 200x’e kadar Yüksek Kaldıraç
 • Düşük İşlem Ücretleri
 • Demo Hesapları
 • Hızlı Yürütme
 • Düşük Para Çekme Ücretleri

Eksileri

 • Daha Yeni Platform
 • Mülkiyet İşlem Platformu Yok
 • Lisanssız
 • Yalnızca Bitcoin’de Para Yatırma

Ziyaret etmek {"@context":"http: \ / \ / schema.org \ /","@type":"Ürün","isim":"PrimeBit","görüntü":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2019 \ / 12 \ /primebit-review.gif","açıklama":"PrimeBit, kullanımı kolay ve hemen hemen herkes tarafından erişilebilen yeni bir kripto türev borsasıdır. Borsa yeni olsa da, müşterilerine bazı ilginç kripto ticaret araçları ve düşük oranlarda basit kaldıraçlı alım satım sunan bir eşler arası ticaret platformu sunuyor. Kripto türevleri sunan birçok kripto borsasının aksine,…","teklifler": {"@type":"Teklif","fiyat":"0.00","priceCurrency":"$","satıcı": {"@type":"Kişi","isim":"Nicholas Say"}},"gözden geçirmek": {"@type":"gözden geçirmek","reviewRating": {"@type":"Değerlendirme","en iyi derece":"10","worstRating":"0","ratingValue":"7.80"},"isim":"PrimeBit","reviewBody":"PrimeBit, kullanımı kolay ve hemen hemen herkes tarafından erişilebilen yeni bir kripto türev borsasıdır. Borsa yeni olsa da, müşterilerine bazı ilginç kripto ticaret araçları ve düşük oranlarda basit kaldıraçlı alım satım sunan eşler arası bir ticaret platformu sunuyor. \ R \ n \ r \ nKripto türevleri sunan birçok kripto borsasının aksine, PrimeBit karşı taraf olarak hareket etmez. Bunun yerine, yatırımcıların eşler arası bazda 200 kata kadar kaldıraçla bağlanabilecekleri bir platform oluşturur. \ R \ n \ r \ nPrimeBit’e kaydolmak da kolaydır ve minimum depozito yoktur. PrimeBit’in nasıl çalıştığı veya bazı yatırımcılar için eşler arası ticaretin neden daha iyi bir yol olabileceği ile ilgileniyorsanız, PrimeBit’in kripto tüccarlarına kaldıraçlı kripto ticareti için yeni seçenekler sunmak için neler yaptığına bir göz atalım. \ R \ n \ r \ n \ r \ nPrimeBit’i Ziyaret Edin \ r \ n \ r \ nPrimeBit, Kripto Türevleriyle Eşler Arası Ticareti Kolaylaştırır \ r \ nPrimeBit, bir borsayla karşılaştırılabilecek bir hizmet sunan bir kripto türevleri komisyoncusudur BitMEX gibi. PrimeBit müşterileri, gerçek belirteçlerle ticaret yapmak yerine, değerlerini Bitcoin, Ethereum ve Litecoin’den alan sözleşmelerle işlem yapma olanağına sahiptir. \ R \ n \ r \ nPriminalBit’te hesap açmak basittir. İhtiyacınız olan tek şey bir e-posta adresi ve bir PrimeBit hesabı kurabilirsiniz. \ R \ n \ r \ nHesabınız açıldığında, PrimeBit cüzdanınıza Bitcoin yatırabilecek ve ardından borsada işlem yapmaya başlayabileceksiniz. PrimeBit ayrıca müşterilerine tam özellikli bir demo hesabı da sunuyor ve bu hesap, Bitcoin’lerini gerçek alım satımları yedeklemek için kullanmadan önce pratik yapmak isteyen tüccarlar için harika. \ R \ n \ r \ n PrimeBit’in o sırada sunduğu üç sözleşme şu şekildedir: \ r \ n \ r \ n \ tBTC \ / USD \ r \ n \ tETH \ / USD \ r \ n \ tLTC \ / USD \ r \ n \ r \ n PrimeBit bir kripto olarak yeni başladığı için Türev borsası, müşterilerine sunacağı sözleşmelerin sayısı, şirket olarak büyüdükçe genişlemesi muhtemeldir. Şimdilik, PrimeBit’in mevcut en popüler jetonlardan üçünü kapsayan üç sözleşmesi var. \ R \ nBir Bakışta PrimeBit Özellikleri \ r \ n \ n \ t 200x \ u2013 piyasadaki en yüksek kaldıraç \ r \ n \ tMetaTrader 5 masaüstü ve web uygulaması \ r \ n \ tFair Fiyat İşaretlemesi \ u2013 yüksek kaldıraçla bile değişken varlıklarda sorunsuz işlem yapılmasını sağlayan bir mekanizma \ r \ n \ tYeni başlayan tüccarlar için kolay erişim için minimum para yatırma ve tam işlevli demo hesapları yok \ r \ n \ tSon kullanma tarihi yok \ u2013 Kârınıza sınır koymadan kalıcı sözleşmelerle işlem yapın \ r \ n \ tSabit puan değeri \ u2013 doğrusal getirili fiyat modeli kolay anlaşılır \ r \ n \ t20’ye kadar kazançlı bir ortaklık programı % gelir paylaşımı ve gelir akışını kontrol etmek için şeffaf bir gösterge panosu \ r \ n \ tPrimeBit İşlem Hesaplayıcısı, vermeyi düşündüğünüz bir siparişin temel parametrelerinin kolay hesaplanması için. \ r \ n \ r \ nNeden Eşler Arası? \ r \ nEkler arası ticaret yapmanın hem karşı taraf hem de piyasa olarak hareket eden bir borsayı kullanmaya göre bazı avantajları vardır aker. Bir borsa hem karşı taraf hem de piyasa yapıcı olduğunda, borsanın fiyat belirleme mekanizmasını kendi yararına kullanması riski vardır. \ R \ n \ r \ nFark Sözleşmesi (CFD) ticareti dünyasında çok sayıda vardır CFD aracı kurumlarına karşı müşteri pozisyonlarından para kazanmak için kendi fiyat belirleme yeteneklerini kullanma iddiaları \ r \ n \ r \ nBrokeriniz karşı taraf değilse, bu tür hileler mümkün değildir, çünkü komisyoncu yalnızca işlemleri kolaylaştırır ve kaybederseniz para kazanmaz. PrimeBit ile başka bir tüccar karınızı veya zararınızı yaratacak ve PrimeBit, alım satım yapısını oluşturmak için ücretler şeklinde para kazanacaktır. \ R \ n \ r \ nBu tür bir platform, kripto türevlerini kullanmak isteyen tüccarlar için de iyidir. PrimeBit platformundaki tüccarlar, her sekiz saatte bir doğrudan fonlama ücreti ödediğinden (veya ödemek zorunda kaldığından) Bitcoin varlıklarından gelir elde etmenin bir yolu olarak. \ r \ nNasıl Çalışır: PrimeBit ile Alım Satım \ r \ nPriminalBit’in ticaret platformu Oluşturulan, çevrimiçi arayüzü aracılığıyla kullanılabilir ve endüstri standardı MT5 ticaret terminalidir. PrimeBit ile bir hesap açıp para yatırdıktan sonra (veya bir demo hesabı oluşturduğunuzda), çevrimiçi platform üzerinden alım satım açmaya başlayabilirsiniz. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPrimeBit yalnızca BTC ile para yatırma işlemlerini kabul eder, ve hem para yatırma hem de para çekme işlemleri çok hızlı olmalıdır. Şirket, bir Bitcoin düğümü transferi onayladığında depozitoların alacaklandırılacağını söylüyor. \ R \ nPrimeBit Ücretleri \ r \ nPrimeBit’te yapımcılar ve alıcılar için ücretler aşağıdaki gibidir (fonlama ücretleri piyasaya göre değişecek, ancak kilitli bir işlem açıldıktan sonra): \ r \ n \ r \ n \ tBTC \ / USD \ u2013 Yapıcı Ücreti -0,025% \ u2013 Taker Ücreti% 0,075 \ r \ n \ tETH \ / USD \ u2013 Yapıcı Ücreti -0,025% \ u2013 Taker Ücreti% 0,075 \ r \ n \ tLTC \ / USD \ u2013 Yapıcı Ücreti -0,025% \ u2013 Taker Ücreti% 0,075 \ r \ n \ r \ nYukarıda belirtildiği gibi, PrimeBit parasını yapımcı ücretlerinden alır ve kazandı ‘ t Her sekiz saatte bir ödenmesi gereken fonlama ücretlerinin herhangi bir kısmını almak. MT5 platformu piyasaları analiz etmek için kullanabileceğiniz grafik araçlarına sahiptir ve aynı zamanda bir dizi üçüncü taraf uygulamasıyla da çalışır. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nMT5 sağlam bir ticaret platformudur. takip eden zarar durdurma emirleri gibi yerleşik birçok yararlı özelliğe sahiptir. MT5 ile limit emirleri kullanma veya sıfırdan oluşturulmuş hatalı yeni bir ticaret arayüzüyle uğraşma konusunda endişelenmenize gerek yok. \ R \ nPrimeBit: Sözleşme \ r \ nPriminalBit’in sunduğu üç sözleşme daimi sözleşmelerdir, yani sonsuza kadar tutulabileceklerini (fonlama ücretleri ödenebildiği sürece). PrimeBit, kalıcı bir sözleşme kullanarak zaman değerini fiyatlandırma denkleminden çıkarır ve sözleşmelerin temeldeki jetonların fiyatını doğrudan takip etmesini çok daha kolaylaştırır. \ R \ n \ r \ nSözleşmeler USD cinsinden fiyatlandırılır ancak BTC ile kapatılır. Kripto varlığın fiyatı 1 ABD doları değiştiğinde, sözleşmenin değeri 0,1 milyon BTC (0,0001 BTC’ye eşit) artacak veya düşecektir. Bir sözleşmenin fiyatı, fonlama ücretleri gibi sabittir. \ R \ n \ r \ n Sözleşmeler için fonlama ücretleri, yatırımcıların istedikleri zaman görüntüleyebilecekleri bir prim \ / indirim endeksi ile belirlenir. Sözleşme değerini belirlemek için kullanılan fiili fiyatlar bir dizi saygın borsadan elde edilir ve PrimeBit’ten veya tek bir borsanın fiyat hareketinden etkilenemez. \ R \ n \ r \ nPrimeBit iyi bir iş çıkardı kripto tüccarlarının karşılaştığı birçok sorunun üstesinden gelmek için çalışan bir fiyatlandırma sistemi oluşturma işi. \ r \ n \ r \ nhttps: \ / \ / www.youtube.com \ / watch? v = IDLFtwJpMd0&feature = emb_logo \ r \ nMetaTrader 5 MT5 \ r \ nBazı kripto borsaları tescilli bir ticaret platformu kullanır, ancak bu her zaman gitmenin en iyi yolu değildir. Kripto piyasalarında alım satım, özellikle türevler kullanıldığında diğer piyasalardan farklı değildir. PrimeBit, iyi geliştirilmiş MT5 işlem platformunu kullanmaya karar verdi ve bu muhtemelen çok iyi bir fikirdi. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n İşte MT5’in tüccarlara sunduğu şeylerden bazıları: \ r \ n \ r \ n \ tÖzel Grafikler MT5, yatırımcıların faydalı bulduğu gelişmiş grafik araçlarına sahiptir. Sahip olması güzel bir özellik olan zaman dilimini ve grafik türünü ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, herhangi bir piyasada işlem yapmak için çok kullanışlı olan MT5’te yerleşik bir dizi gösterge vardır. \ R \ n \ t Sipariş Türleri MT5, standart bir özellik olarak birçok özelleştirilebilir sipariş türüne sahiptir. Birçok kripto borsasında durum böyle olmayan MT5 ile limit ve takip emirleri belirleyebileceksiniz. Takip eden zararı durdurma emirleri, hızlı hareket eden ve ticaret terminalinizde yaşamak zorunda kalmayan bir piyasada karları kilitleyebilmenizi sağlar. \ R \ n \ tDüzenlemeler Ticaret arayüzünüzün nasıl görüntülendiğini değiştirmek istiyorsanız, MT5 bir sürü seçenek var. İşlem yaptığınız piyasayı en büyük grafik haline getirebilir ve sembollerin bilgi kutusunda görüntülenme şeklini değiştirebilirsiniz. Çok sayıda seçenek vardır ve MT5, bilgileri istediğiniz şekilde görüntülemeyi kolaylaştırır. \ R \ n \ r \ nTürevler Sizin İçin Uygun mu? \ R \ nPrimeBit eşler arası bir değişimdir, ancak kaldıraç kullanımı, Bitcoin’i borsaya yatırmanızı gerektirir. Türev alım satımı, tokenlarınızdan yararlanmanın ve bir varlığa daha fazla maruz kalmanın harika bir yoludur, ancak her yatırımcı için doğru olmayabilir. \ R \ n \ r \ nKripto türevleri veya herhangi bir türev ürün alım satımına başlamadan önce, kaldıracın ticaretinizi nasıl etkileyebileceğini anlamaya çalışın. Bir ticarette ne kadar kaldıraç oluşturursanız, piyasanın yönüne bağlı olarak o kadar çok kazanç veya kayıp yaşarsınız. \ R \ n \ r \ nKaldıraç kullandığınızda zararı durdur emirlerini kullanmak sizin için çok önemlidir. aleyhinize olan pozisyonları tasfiye etmek zorunda kalacak. Kaldıraçla ticaret yaparken zarar almak kaçınılmazdır ve piyasaya girmeye karar vermeden önce bunun sizi hem finansal hem de psikolojik olarak nasıl etkileyeceğini düşünmelisiniz. \ R \ n \ r \ nPrimeBit tam özellikli bir demo hesabı sunar ve bu bir gerçek piyasa koşullarında kaldıracın nasıl çalıştığını görmenin iyi bir yolu. Demo hesabı ücretsizdir ve kaldıraçlı ürünleri hiç kullanmadıysanız, kaldıraçlı işlemlerde gerçek BTC’yi riske atmadan bir veya iki hafta boyunca işlem yapmak iyi bir fikirdir. \ R \ nPrimeBit Yenilikçi bir Broker \ r \ nPrimeBit bazılarını getiriyor kripto türevleri piyasası için harika fikirler. Borsasının eşler arası yapısı, bir broker hem karşı taraf hem de piyasa yapıcı olduğunda ortaya çıkan sorunların potansiyelini ele alır. PrimeBit ayrıca, borsasındaki fiyatları etkilemek için ‘oyun oynamanın’ neredeyse imkansız olacağı sağlam bir fiyat belirleme mekanizması yarattı. \ R \ n \ r \ nPrimeBit’in kullanımı da çok kolaydır ve hemen hemen herkese izin verir kaldıraçlı kripto türevleri ticareti yapmak için cüzdanlarında bir miktar BTC ile. PrimeBit’in yalnızca BTC ile para yatırma ve çekme işlemlerine izin vermesi, bazı tüccarlar için bir dezavantaj olabilir, ancak bugünlerde BTC elde etmek zor değil. \ R \ n \ r \ nGenel PrimeBit, eğer öyleyse bakmanız gereken harika bir komisyoncu Piyasada kaldıraçlı olarak BTC, ETH veya LTC ticareti yapacak ve daha fazla müşteri çekerken muhtemelen operasyonunu genişletecektir. PrimeBit’in tek gerçek dezavantajı, müşterilerine sağlam hizmet sunma konusunda bir sicil kaydı oluşturması gerekeceğinden ne kadar yeni olduğudur. \ R \ nPrealBit’i ziyaret edin.","yazar": {"@type":"Kişi","isim":"Nicholas Say"},"datePublished":"2019-12-23"}}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me