Sanal Rehabilitasyon

Kadar ilgi çekici bir isimle Sanal Rehabilitasyon, tam olarak ne olduğunu ve ne işe yaradığını sormak normal bir tepkidir? Bu bir simülasyon mu, bir program mı yoksa yeni bir video oyunu mu?

Aslında, Virtual Rehab bu seçeneklerden çok daha fazlası, çünkü savunmasız nüfustaki milyonlarca insanın ruh sağlığı hizmetlerine erişmesine yardımcı olmak amacıyla yenilikçi teknoloji ve fedakarlığın birleştiği bir şirket. Virtual Rehab, bu tür bir yardım sunarak, insanların daha uzun, daha sağlıklı ve daha mutlu hayatlar yaşamasına olanak tanır..

Sanal Rehabilitasyon

Akıl sağlığı sorunlarıyla ilgili son zamanlardaki tüm medyanın ilgisi göz önüne alındığında, Virtual Rehab, sahneye mükemmel bir zamanda ulaşmak için mükemmel bir fikir. Küresel olarak, nüfusun% 25’i zihinsel ve nörolojik bozukluklardan etkileniyor ve birçoğunun herhangi bir tıbbi veya profesyonel yardıma erişimi yok.

Virtual Rehab Yenilikçi Bir Hizmet Sunacak

Sanal Rehabilitasyon bu boşluğu doldurur en savunmasız ve sorunlu olanlarla ilgilenerek. Ve Virtual Rehab iyi olduğu için, Virtual, zaman ve mekanın sınırlarını aşarak herhangi bir tuğla ve harç ofisinin yapabileceğinden daha fazla insana ulaşabilir..

Veri aktarımının gücü hala anlaşılmaktadır ve sağlık hizmetleri, modern bilgi ekonomisinden herhangi bir düzeyde yararlanmakta başarısız olan bir sektördür. Tıbbi kayıtların çoğu hala kağıt üzerinde ve Elektronik Sağlık Hizmetleri Kayıtlarını (EHR) işleyen dijital sistemlerden hem doktorlar hem de diğer endüstri profesyonelleri tarafından büyük ölçüde nefret ediliyor..

Orada daha iyi fikirler olmalı ve Virtual Rehab hem tıbbi verileri daha verimli yollarla ele almak hem de tıbbi bakımın erişimini genişletmek için uygulanabilir çözümler üzerinde çalışıyor gibi görünüyor..

Peki Virtual Rehab tam olarak nasıl çalışıyor? Dijital bir şirket gerçekten hasta insanlara nasıl davranabilir? Sanal gerçeklik, yapay zeka, blok zinciri ve VRH belirteçlerini içeren dört noktalı bir çözümde en son teknolojiden yararlanarak.

Bu dört teknoloji, otizm için ağrı, madde bağımlılığını önleme ve rehabilitasyon ve iletişimin geliştirilmesine yardımcı olmak için birlikte çalışır..

  • Sanal gerçeklik  Genellikle oyunla ilişkilendirilse de, Sanal Gerçeklik (VR) sağlık hizmetleri de dahil olmak üzere diğer alanlarda giderek daha önemli hale geldi. Gerçek dünyanın sanal bir simülasyonunu oluşturarak, belirli davranışlar ve tetikleyiciler açığa çıkarılabilir ve ele alınabilir..
  • Yapay zeka Artık sadece bir bilim kurgu tahmini veya süslü bir Hollywood filmi değil, Virtual Rehab’daki Yapay Zeka (AI), davranış risklerini belirlemek, tedavi planları oluşturmak ve olası sonuçları tahmin etmek için patentli bir sistem içeriyor. Böylelikle hastalar sadece kendilerine özel çözümler ve öneriler alabilirler..
  • Blockchain Kripto para biriminde önemli bir unsur olan blockchain, gizlilik ve güvenliği sağlamak için dahil edilmiştir. Veri ihlalleri ve bilgisayar korsanlığı ile ilgili tüm haberlerle birlikte siber güvenlik, modern dijital dünyada küresel bir önceliktir. Yasal, ticari ve tıbbi kayıtların gizliliği bir zorunluluktur ve blockchain bu ekstra koruma katmanını sağlar. Virtual Rehab, bunu yalnızca hastalarının mahremiyetini korumak için değil, aynı zamanda veri ve bilgileri merkezden uzaklaştırmak için de kullanır..
  • VHR Jetonları İşte burası daha da ilginç hale geliyor!

Jetonlar, savunmasız nüfusların zihinsel ve nörolojik sorunlarına nasıl yardımcı olabilir??

Çünkü ERC20 yardımcı program belirteci, kullanıcıların hizmet almalarına ve çevrimiçi portal aracılığıyla yardım aradıkları için ödüllendirilmelerine olanak tanır. Evet, Virtual Rehab hastaları sadece çaresizce ihtiyaç duydukları tedaviyi almakla kalmıyor, kendilerini güçlendirmek için adımlar attıkları için ödüllendirilecekler..

Daha ayrıntılı olarak belirteçler, programları sipariş etmek ve indirmek, bu programların ek analizini talep etmek, insanları Virtual Rehab yöntemini kullanmaya ve danışmanlık (Kanıt Kanıtı) almaya motive etmek ve Terapi Merkezinde isimsiz olarak hizmet almak için kullanılır..

Market boyu

VHR Token Satışı Yakında Geliyor

2 Ekim 2019’dan 12 Ekim’e kadar Quoine tarafından Liquid Exchange’de Token halka açık bir şekilde satılacak, böylece insanlar iyileşme sürecini başlatmak için gereken adımları atabilir..

Belki bazıları dünyanın her yerindeki savunmasız nüfuslara neden yardım etmemiz gerektiğini sorabilir..

Ruh sağlığı sorunlarını izleyen korkunç istatistikleri neden önemsemeliyiz, gerçekte muhafazakar tahminler olabilecek istatistikler?

Sadece yapılması gereken erdemli ve etik bir şey olmanın yanı sıra, ruh sağlığı, nörolojik bozukluklar ve madde bağımlılığını ele almak, toplumların güvenli ve etkili işleyişi için bir gerekliliktir..

Sağlıklı ve mutlu insanlar, toplumlarına daha fazla katkıda bulunur, onları daha üretken, karlı ve yaşama ve çalışma için daha keyifli yerler haline getirir..

Blockchain’in Gücü Paranın Ötesine Geçiyor

Dünyanın mevcut sosyo-ekonomik ve jeopolitik durumu göz önüne alındığında, tek başına stres, bir tür başa çıkma mekanizması geliştiren her bir vatandaşı etkiler..

Bazen bu başa çıkma mekanizmaları en iyisi değildir, insanlar madde bağımlılığına, düzensiz davranışlara, depresyona ve intihara yönelirler. Yine de, tüm yüzeysel farklılıklarımıza rağmen, dünya gerçekten simbiyotik bir sistemdir ve bu nedenle acı, her yerde hissedilen yankılarla gerçekten evrenseldir..

Bu geniş kapsamlı sorunlarla mücadele etmek Sisyphean gibi görünse de, Virtual Rehab yalnızca sorunları tanımlayıp kabul etmekle kalmadı, en çok ihtiyaç duyanlara yardım sunarak bunları düzeltmek için dikkatli bir şekilde ayrıntılı bir yol oluşturdu..

Virtual Rehab Yeni Seçenekler Yaratıyor

Teknolojiyi yardım etme arzusuyla birleştiren Virtual Rehab, yenilikçi kripto para birimini ve geleneksel psikolojik danışmanlığı kucaklayan, coğrafyanın kısıtlamalarını ve yönetimin zorluklarını aşan bir dijital hizmet sunarak, kelimenin tam anlamıyla meşhur kutunun dışında düşündü..

Erişimi kolay ve kullanımı kolay olan Virtual Rehab’ın benzersiz yaklaşımı güvenlik ve gizlilik sağlar ve dünya nüfusunun dörtte birinden fazlası için tasarruf sağlayan bir lütuf olabilir..

Ek olarak, Virtual Rehab, blockchain’in coğrafi konum, ekonomik konum veya her ikisi nedeniyle asla kaliteli tıbbi bakıma erişemeyen popülasyonlar için hem kaliteyi hem de bakımın kullanılabilirliğini iyileştirmenin ayrılmaz bir parçası olabileceğini gösteriyor..

Özellikleri

Sınırları veya Ekonomik Sınırları Olmayan Bakım

Gelişmiş dünyada sağlık hizmetleri pahalı hale geldi ve sağlık hizmeti yeniliklerine en çok erişime ihtiyaç duyan gelişmekte olan pazarlara ihraç edilmesi çok zor hale geldi. Aynı zamanda, ABD gibi yerlerde sağlık hizmetlerine erişim kademeli hale geliyor ve ekonomik duruma dayanıyor.

Bir akademisyenlerden şok edici rapor Bu yılın başlarında yayınlanan ABD iflaslarının% 60’ından fazlasının tıbbi konularla ilgili olduğunu gösterdi. Mali sıkıntıya yol açan tıbbi sorunların tümü Virtual Rehab’ın pilot platformunda ele alınmayacak olsa da, aramızdaki en savunmasız kişilere bakım sağlamak için bir model olabilir.

Sağlık sistemi daha ucuz hale geldikçe, harekete geçme çağrıları artacaktır. Mevcut sisteme, nasıl organize edildiğinde ciddi bir kesinti olmaksızın yapılabilecek birkaç iyi çözüm vardır ve ayrıca kamu yararı için hayati önem taşıyan bir alanda çok az yenilikçi vardır..

Virtual Rehab Yol Gösteriyor

Virtual Rehab’ın küresel halka yardımcı olmak için nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, bu geniş kapsamlı röportaja bir göz atın. Virtual Rehab CEO’su ve Kurucusu Dr. Raji Wahidy, NASDAQ ile karşılaştığımız bir dizi zorluk ve şirketinin nasıl gerçek bir fark yaratabileceği hakkında konuşuyor.

Küresel nüfusun akıl sağlığı uzmanları da dahil olmak üzere temel tıbbi bakıma daha kolay erişme zamanı geldi. Standart rehabilitasyon biçimleri herkes için uygun maliyetli olmayabilir, ancak Virtual Rehab insanların travmadan kurtulma şeklini değiştirme potansiyeline sahiptir..

Blockchain, karşılaştığımız birçok sorunun ayrılmaz bir çözümüdür ve Virtual Rehab’ın gösterdiği gibi, faydası bankacılık sektörünün çok ötesine ulaşır. Virtual Rehab’ın önümüzdeki yıllarda bakım sistemlerini nasıl geliştirdiğini görmek ilginç olacak.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me