Skrumble Ağı

Skrumble Ağı mümkün olan en güvenli iletişimi oluşturmaya odaklanan tamamen yeni bir blok zinciridir. Tamamen geliştirildikten sonra, Skrumble Network blok zinciri ve uygulaması, kullanıcıların iletişim ve finansal işlemleri daha hızlı gerçekleştirmesine ve ağı kullanarak kendi uygulamalarını oluşturmasına olanak tanır..

Blockchain’in kendisine ek olarak, Skrumble Network’ün arkasındaki ekip ayrıca ağ üzerinde çalışacak ilk uygulamayı geliştiriyor ve mesajlaşma, ses, video, dosya paylaşımı ve daha fazlası için bir iletişim uygulaması olacak. Ek olarak, geliştiricilerin uygulamalarına kolayca bir iletişim katmanı eklemeleri için kullanıcılara açık kaynaklı belgeler sağlayacaktır..

Skrumble Ağı

Güvenli ve hem veri sahipliğine hem de kullanıcı gizliliğine olanak tanıyan bir iletişim sistemine küresel erişim sağlamak Skrumble Network’ün misyonudur..

Skrumble Ağının Arkasında Kim Var?

Skrumble Network kendisi yeni olsa da arkasındaki ekip değil. Skrumble Technologies Inc, 2014 yılından beri faaliyette olan Toronto, Kanada merkezli bir şirkettir. 40’tan fazla çalışanı ve kurumsal iletişim alanında çok sayıda başarılı ürün hattına sahiptir. Ekip, blok zincirini de içerecek şekilde erişimini genişletmekten heyecan duyuyor.

Skrumble Ağının Hedefleri Nelerdir??

Skrumble Network, iletişimi küresel ölçekte demokratikleştirecek ve kullanıcılara kendi verilerinin sahipliğini geri verecek. Skrumble ekibi, ağın başarısıyla, yenilikçi blockchain iletişimi içeren yeni bir çağın geleceğinden emin. Tescilli iletişim teknolojisini kullanan Skrumble Network, veri gizliliğini ve güvenliğini artırabilecek ve kullanıcılar arasında güvenli, doğrudan işlemlere ve bağlantılara izin verecektir..

Skrumble Network’ün arkasındaki ekip, ademi merkeziyetin bu iletişim hedeflerine ulaşmanın anahtarı olduğunu düşünüyor. Bunun nedeni, ademi merkeziyetin yenilikçi, güvenli ve gelişmiş bilgi paylaşımı ve iletişim yöntemlerine yol açmasıdır. Merkezi olmayan iletişim, veri güvenliği zorlukları, mahremiyet eksikliği, tehlikeye atılma veya engellenme yeteneği ve küresel erişim eksikliği gibi sorunları özellikle ele alacaktır; bunların tümü merkezi iletişimin tipik zorluklarıdır..

Skrumble Ağının Bazı Temel Özellikleri Nelerdir??

Skrumble Network blok zinciri ve yaklaşmakta olan merkezi olmayan iletişim uygulaması arasında, kullanıcılar bir dizi yenilikçi anahtar özelliğe erişebilecek. Sahte kimlik ve kendi kullanıcı adınızı belirleme yeteneği sayesinde blok zinciri tamamen anonim olacaktır. Kullanıcılar ayrıca Skrumble Network’ün içerdiği güvenli veri protokolleri sayesinde kendi verilerine sahip olacaktır; ağ geçilmez ve merkezi değildir, bu da nihayet kullanıcı ve içerik gizliliğini sağlamayı mümkün kılar.

Özellikleri

Sosyal medya ve diğer mesajlaşma platformlarında olan her şey hacklenirken, sansürlenir ve engellenirken, Skrumble Network kullanıcıları dünyanın dört bir yanından güvenli bir şekilde bağlanabilir. Her bir eşler arası bağlantıyı şifrelemek için benzersiz oturum kimlikleri kullanan Skrumble Network, erişimin hiçbir zaman herhangi bir güvenlik duvarı tarafından engellenemeyeceğini veya izlenemeyeceğini garanti eder. Skrumble Network’ün merkezi olmayan protokolleri nedeniyle, ağ, hem tehlikeye atılan veriler hem de saldırılar açısından neredeyse geçilmezdir. Verileri parçalara ayıracak ve ağa yayacak özel teknoloji ile dosya ve veri güvenliğini garanti ederler ve yalnızca benzersiz oturum kimliğine sahip kullanıcılar bilgileri bir araya getirebilir.

Skrumble Ağı Mevcut Blockchain Ağlarından Nasıl Farklıdır??

Skrumble Network, blok zinciri teknolojisinin kullanımını temel olarak finansal işlemlerden değiştirecek ve kurulum süresinde çok hızlı olan ve her türlü veriyi barındıran güvenli iletişim bağlantıları kurmak için bir çözüm bulunmasını sağlayacaktır. Sesi, videoyu ve daha fazlasını küresel olarak getirmek için güvenlik duvarlarını aşması inanılmaz benzersizdir..

Halihazırda mevcut olan pek çok blok zinciri iletişim uygulamasıyla, Skrumble Network farklı bir şey sunuyor. Bu sadece tamamen merkezi olmayan ve anonim bir iletişim yöntemi olmakla kalmaz, aynı zamanda başka hiçbir yerde bulamayacağınız sağlam bir işleve sahiptir. Bu işlevler arasında konferans, sesli veya görüntülü aramalar, mesajlaşma, kullanıcı kontrollü kayıt depolama, dosya transferleri, ekran görüntüsü bildirimleri, ekran paylaşımı, bağlam içi para transferleri için cüzdanlar ve daha fazlası bulunur. Tüm modern tarayıcılarda ve bir uygulamada çalışacak.

Ayrıca başka hiçbir yerde bulamayacağınız tescilli algoritmaları kullanır. Bu algoritmalar, blok zincirindeki herhangi bir bağlantının saldırıya uğramamasını, izlenememesini veya tehlikeye atılmamasını sağlar ve ayrıca rakipsiz veri güvenliği sağlar. Skrumble Network, Skrumble’ın 30’dan fazla üst düzey küresel patentinden bile yararlanmaktadır. Belki de en önemlisi, ekip halihazırda pazardaki iletişim teknolojisine güvenmiştir. Bu da vaat edilen ürünü teslim edebileceklerini kanıtlıyor. Bu, basitçe gerçekleştirilemeyen yüksek hedefleri olan birçok benzer projeyle keskin bir tezat oluşturuyor..

SKM Jetonu Nedir?

SKM, Skrumble Network’ü çalıştırmak için kullanılan yardımcı program belirtecidir. Ağ genelinde ve ayrıca iletişim uygulaması içinde teşvik edilmiş bir sistem olarak kullanılacaktır. Kullanılabilirliği teşvik etmek için, Skrumble Ağı, kullanıcıların konuşma içi ticarette yararlanabilecekleri geniş çapta desteklenen birçok para birimi için de uyumluluk sunacak. Madenciler, enflasyona ayak uydurmak için üç yıl boyunca her yıl piyasaya sürülen belirli bir token yüzdesi ile SKM tokenleri şeklinde tazminat alacaklar. Bunu takiben ekosistem kendini sürdürecek ve topluluk token fiyatını belirleyecek.

Skrumble Ağı için Kullanım Durumları Nelerdir??

Skrumble Network ile, diğer uygulamalar için blok zinciri üzerine inşa edilecek olası kullanım durumları, zengin medya iletişim işlemleri ve daha fazlası etrafında dönen neredeyse her şey dahil olmak üzere inanılmaz derecede kapsamlıdır. Geliştiriciler, ağı birkaç niş eklenti oluşturmak için kullanabilir ve ekosistemdeki mevcut teklifleri tamamlamaya devam edebilir..

Kullanımlar

Örnek kullanım durumu, bağlam içi güvenli aktarmadır. Ağ, görüşme içinde uçtan uca şifreli bir ödeme sistemine sahip olacak ve uçtan uca para transferlerine izin verecek.

Başka bir örnek, potansiyel bir serbest çalışan pazar yeridir. Skrumble Network ile bir geliştirici, bir serbest çalışanı işe almak isteyenlerin birlikte çalışacak birini seçeceği ve iş için parametreleri ayarlayacağı bir sistem kurabilir, böylece serbest çalışan sözleşme şartları yerine getirildiğinde ödeme alır..

Kullanıcılar, yeteneklerini canlı video aracılığıyla paylaşmak için sanal showroomlardan bile yararlanabilir ve paylaşmayı seçtikleri içerik karşılığında konuşma içi ödeme alma imkanı sunar..

Skrumble Şimdiden Neler Başardı ve Gelecekteki Yol Haritası Nasıl Görünüyor??

Belirtildiği gibi, Skrumble Technologies Inc 2014 yılında kuruldu. 2015 yılında 30’dan fazla küresel patent başvurusunda bulundu. 2016’nın 1. çeyreğinde, kendi Birleşik İletişim platformu. Ürünün resmi lansmanı 2017’nin 2. çeyreğinde yapıldı ve aynı yılın 4. çeyreğinde, zengin özelliklere sahip ürün belgelerini açık bir API ile piyasaya sürdüler..

Bu yıl, 2018, Skrumble, merkezi olmayan iletişim uygulamasının beta sürümünü üçüncü çeyrekte ve blok zincirinin beta sürümünü piyasaya sürecek. 4. çeyrekte, gerçek merkezi olmayan uygulamayı başlatacak.

Yol haritası

Ekip, SDK ve API dahil olmak üzere açık iletişim katmanını 2019’un 2. çeyreğinde yayınlamayı planlıyor. Bu aynı zamanda Skrumble Network Ecosystem’in de başlayacağı zamandır..

Sonuç

Birçok blok zinciri ve uygulama zaten mevcut olsa da, Skrumble Network, iletişim merkezli bir blok zinciri arayanlar için tamamen yeni, devrim niteliğinde bir işlevsellik, kullanışlılık ve veri güvenliği seviyesi ekleyecektir. Kullanıcı veya geliştirici olarak blockchain aracılığıyla güvenli iletişim isteyen herkes, blockchain, uygulama ve iletişim katmanı başlatılırken gözlerini Skrumble Network’te tutmalıdır..

kullanışlı bağlantılar

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me