Kibis ICO

KIBIS finansal hizmetlere herhangi bir zamanda ve herhangi bir yerden erişmek için hızlı, verimli ve güvenli bir yöntemdir. Projenin birden fazla yönü var ve blok zinciri mimarisi, self servis kiosklar, kripto para birimi madenciliği ve reklam geliri akışlarını içeriyor. KIBIS kripto para, KIBIS e-cüzdan ödeme ağı ile piyasa işlemlerinin dağıtılmasında, yüksek verimli ödemelerde ve sipariş defteri eşleştirme uygulamasında rol oynar. Madeni para ile kullanıcılar KIBIS self-servis kiosklarında işlemleri tamamlayabilir.

KIBIS’in arkasındaki ekip üyeleri altı yıldır birlikte çalışıyorlar. Hem BT altyapısında hem de hizmet ödeme sektöründe deneyime sahiptirler.

Kibis ICO

Bankasızlar için Ödeme Hizmetleri

KIBIS’in en büyük faydalarından biri, dünya çapında banka hesabı olmayan 2 milyar insanın ödeme hizmetlerinden yararlanmasına yardımcı olabilmesidir. Yenilikçi reklamcılığa sahip şirketler için fırsatlar sağlayacak.

KIBIS, dünya çapında binlerce kendi kendine ödeme kioskuna erişebilecek günlük kullanıcılar için kolaylık sağlayacaktır..

Ek olarak, KIBIS, blok zinciri yeniliklerinden yararlanır ve düşük maliyetli güçle kripto para birimi madenciliğinden yararlanacaktır..

KIBIS Kioskları

KIBIS ağı, dünyanın dört bir yanındaki ülkelerde binlerce kiosk içerecek. Bunlar arasında Suudi Arabistan, Umman, Bahreyn, Birleşik Krallık, Kazakistan, Azerbaycan, Rusya, Gürcistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Kırgızistan, Türkmenistan, Kuveyt ve Özbekistan bulunmaktadır..

KIBIS Kiosk Hizmetleri

KIBIS kiosk hizmetleri ile kullanıcılar, televizyon abonelikleri için ödeme yapabilir, cep telefonlarına kontör yükleyebilir, uçak biletleri için ödeme yapabilir ve elektrik faturalarını ödeyebilirler. Bu kiosklar ayrıca hayır kurumlarına bağışta bulunmanıza ve çevrimiçi oyun satın almanıza izin verir. Yüksek profilli bir değişim ve 2.000’den fazla ek hizmete sahip kripto para birimi hediye kartları bile olacak.

Kiosklar 5 ülkede piyasaya sürülecek: Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Bahreyn, Umman, Kuveyt. Geri kalanında madencilik ekipmanını ortakların mevcut Kiosk ağlarına kuracaklar.

Kioskların üst kısmında LED ekranlı ekstra bir ekran olacaktır. Bu ekran, reklamverenlerin alan satın almasına açık olacak. Kioskları on binlerce kişi ziyaret ettiğinden, bu reklamcılar için gelecek vaat eden bir yatırım ve KIBIS’in hizmetlerini sunmasına olanak tanıyan bir gelir akışı olacaktır. Ek olarak, KIBIS’in demografi araştırması reklam ortaklıkları konusunda yardımcı olabilir.

Kiosk Hizmetleri

Kiosk Ödemeleri için Ortaklıklar

Kioskları daha da kullanışlı hale getirmek için KIBIS, çeşitli şirketlerle ortaklıklar oluşturmak için çok çalışıyor ve bu şirketlerin müşterilerinin KIBIS kiosklarında ödeme yapmasına izin veriyor. Şimdiye kadar KIBIS, AT dahil olmak üzere 140 ülkede 500’den fazla mobil operatörle ortaklık kurdu.&T, Virgin, Telecom, O2 ve Vodafone.

KIBIS, çeşitli bölgelerde çeşitli hayır kurumları ile de anlaşmalar yaptı. Kişiler kiosklar aracılığıyla bu organizasyonlara katkıda bulunduklarında, gelirin verilen organizasyona gittiğini bileceklerdir..

KIBIS kiosklarında ödeme yapabileceğiniz TV ve kablo şirketleri bölgeye göre değişir, ancak bunlar her zaman Amazon Prime ve Netflix gibi abonelik hizmetlerini içerir. Çevrimiçi oyun açısından, KIBIS kiosklarından satın alınan ön ödemeli kuponlar Xbox Live, PlayStation Network ve Steam Cüzdanları için kullanılabilir..

KIBIS ayrıca çeşitli havayollarının yanı sıra temel ihtiyaçların ödenmesine izin vermek için çeşitli hizmet şirketleriyle birlikte çalışacak. Ayrıca Google Play ve iTunes dahil olmak üzere çeşitli hediye kartları da olacak. Bu hediye kartları, makbuz üzerinde bir kod şeklinde olacaktır.

Kiosk Konumları

KIBIS Madencilik

KIBIS madenciliği, yeni ve mevcut kioskların her birine kurulu sıvı soğutmalı birinci sınıf madencilik ekipmanı şeklinde gelecek. Ortak lokasyonların elektrik maliyetleri düşüktür ve bu da projenin gelirini daha da artıracaktır. KIBIS madenciliği, KIBIS son kullanıcıları için daha uygun fiyatlı bir hizmete dönüşmesi gereken başka bir gelir akışı ekleyecektir..

KIBIS Blockchain’i Nasıl Kullanır??

KIBIS jetonu, kiosklarda gerçekleşen işlemleri kolaylaştırır. KIBIS, şu anda Ethereum ana ağında bulunmayan çok sayıda token uygulamasını etkinleştirmeyi planlıyor.

Bu kullanım durumlarını tamamlamak için, KIBIS ya bir ortaklık oluşturacak ya da ana zincire bir aktarıcı (güvenilir veya güvenilir) aracılığıyla bağlanan kendi yan zincirini oluşturacaktır. Bu yaklaşımı benimseyen KIBIS ağı, kullanıcıların dijital varlıklara doğrudan sahip olma ve bunları bir aktarıcıyla ana zincire aktarma yeteneğinden ödün vermeden makul bir ölçeklenebilirliğe sahip olabilir..

Zincir dışı süreçler nedeniyle işlemler, her işlem için bir SHA1 + RSA elektrik imzası gerektiren KIBIS Sanal Özel Şerit Hizmeti (VPLS) üzerinden geçecektir. Her paketteki ekipman kodları sunucuda kaydedilen orijinal kodla eşleşmedikçe paketler temizlenmeyecektir. Bu, anahtarların kiosklardan çalınmasını önler, bu nedenle sahte ödemeler yapmak için kullanılamazlar.

KIBIS Coin & Token Satışı

KIBIS genel ön satışı 10 Aralık’ta başladı ve beyaz listeye eklemeyi gerektirdi. 40 milyon dolarlık yumuşak tavan ve 400 milyon dolarlık sabit tavan var. Minimum katkı 200 $ ‘dır. Coin’ler yalnızca Bitcoin, Tether, Ethereum ve Bitcoin Cash kullanılarak satın alınabilir. ICO, 25 Aralık’ta başlayacak ve 8 Şubat 2019’a kadar devam edecek. Satılmayan tokenler yakılacak ve bu da dolaşımdaki arzın değerini artıracaktır..

Toplam KIBIS tokenlerinin yüzde 56’sı ödül tokenları, yüzde 28’i halka açık satış, yüzde 8’i kurucular için, yüzde 4’ü danışmanlar için ve yüzde 4’ü rezerv için..

ICO Ayrıntıları

KIBIS Madeni Para Tutucu Ödülleri

İlk teklif sırasında KIBIS coin satın alanlar, coinlerini KIBIS e-Wallet içinde tutmayı seçebilirler. Bunu yapmak, 36 aylık bir süre boyunca ödül paraları kazanmanıza yol açacaktır. Ödüller, cüzdanda 12 ay kaldıktan sonra başlar ve düzenli aralıklarla gerçekleşir. 12 ayda, 15, 18, 21, 24 ve 27. aylarda aynı ödüller ile 1 KIBIS jetonu başına 0,25 jeton ödül vardır. Ardından, 33 ve 36. ayda jeton sahipleri, 1 KIBIS jetonu başına 0,125 jeton ödül alır. Bu, 36 aylık süre boyunca tutulan her KIBIS jetonu için toplam 2 ödüllü jeton anlamına gelir. Bu ödüller çevrimiçi ICO yatırımcıları için geçerlidir.

Sonuç

KIBIS, dünyanın her yerinden insanlara çok çeşitli hizmetler için ödeme yapma yeteneği de dahil olmak üzere gelişmiş hizmetler sağlayacak bir self servis kiosklar ağı yaratıyor. Proje blok zinciri mimarisini kullanıyor ve KIBIS, reklam karları ve kripto para madenciliği yoluyla para kazanacak.

kullanışlı bağlantılar

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me