Uçak

AirCraft Şirketi turizm sektöründe faaliyet gösteren bir şirketler ve uzmanlar grubudur. Şirket, dünyanın dört bir yanındaki profesyonelleri bir araya getirme amacına sahip, böylece turizm endüstrisi birleşik deneyimlerini ve blok zincirinin gücünü kullanabilir. AirCraft’ın platformu, kullanıcıların çeşitli kripto para birimleri dahil 30’dan fazla farklı para birimi ile ödeme yapmasına olanak tanır.

Uçak

AirCraft, turizm endüstrisinde şu anda bulunan birçok sorunu çözmek için çalışıyor. Proje, dolandırıcılık, çifte rezervasyon, rezervasyon hataları, düşük kaliteli hizmet sağlayıcılar ve ters ibrazlar gibi hem turizm hem de finansal sorunları çözmek için tasarlanmıştır. Ekip, çeşitli bilgileri toplamak, depolamak ve güncellemek için bağlantılı bir sistem oluşturmanın, hem ağ ortakları hem de istemciler için bu sorunları önlemeye yardımcı olacağını düşünüyor. AirCraft’ın amacı, her bilet ve rezervasyon için tüm işlemlerin herhangi bir müşteri için herhangi bir aldatmaca olmaksızın adil kalmasını sağlamaktır..

AirCraft Sadece Uçuşlara Yardımcı Olur mu?

AirCraft platformu, kullanıcıların bu hızlı ve rahat ulaşım yönteminden yararlanabilmeleri için uçuş bulmalarına yardımcı olur. Ancak, platformda sunulan tek hizmet türü değildir. Dünya çapında en iyi otelleri bulma ve hizmetlerini keşfetme dahil olmak üzere otel rezervasyonu yapmak için AirCraft’ı da kullanabilirsiniz. Platform ayrıca müşterilerin çeşitli destinasyonlarda araba kiralama bulmalarına ve kültürleri ve daha fazlasını tanımanıza olanak tanıyan etkinlikleri keşfetmelerine yardımcı olur..

Teklifler, Asya ve Asya, Akdeniz ve Kuzey Avrupa’da dahil olmak üzere hem yolcu gemilerini hem de feribotları kapsıyor. Platform, kullanıcıların kolaylıkla rezervasyon yapabileceği 500’den fazla farklı yolculuk sunacak. AirCraft, acil tıbbi bakım, kayıp bagaj ve iptal için geri ödeme içeren seyahat sigortası gibi mevcut hizmetlerini sigortayla tamamlar..

Özellikleri

AirCraft Sadece Rezervasyon Yapmak İçin mi?

Çoğu kullanıcı, çeşitli hizmetler için rezervasyon yapmak için AirCraft’tan yararlanacak olsa da, platform bundan çok daha fazlasını yapabilir. Ek hizmet isteyenler, seyahatiniz boyunca size yardımcı olacak AirCraft’tan kişisel bir acente kiralayabilir. Bu kişisel temsilci, seyahatiniz boyunca güvenliği ve hizmeti izleyerek dijital seyahat eskortu olarak hareket edecektir..

Müşteriler AirCraft’ı Nasıl Kullanıyor??

Uçuşlar, gemi yolculukları, araba kiralama ve yukarıda belirtilen diğer tüm hizmetler hakkında en iyi fiyatları bulmak için AirCraft’ı kullanabilirsiniz. Platform, çeşitli ortaklardan gelen teklifleri görüntüler ve en iyi fiyat teklifi, seçtiğiniz para birimine ve AirCraft seyahat acentelerinin derlediği karmaşık tekliflere bağlı olacaktır. AirCraft ile tüm müşteriler istedikleri maceraları yaratabilir.

AirCraft Jetonu

AirCraft jetonu, platformdaki ödeme sistemi için bir madeni para kalkanı olacak şekilde tasarlanmıştır. Cüzdanınızdaki işlemlerin yanı sıra bilgileri korur. Kullanıcılar, çeşitli hizmetler için ödeme yapmak için jetonlara sahip olmalıdır. Bunları uygulamanın mobil cüzdanında tutmaktan başka bir şey yapmanıza gerek yoktur, böylece borsadaki 30’dan fazla para biriminden birini kullanabilirsiniz.

ERC-20 jetonu Ethereum’a dayanmaktadır ve ICO sırasında serbest bırakılacaktır. AirCraft blockchain sistemi piyasaya sürüldüğünde, eski tokenları yenileriyle takas edebilirsiniz..

Mevcut tüm belirteçlerin yüzde 10’u ön-ICO için, yüzde 20’si ICO aşaması için ve yüzde 40’ı ICO aşaması için ayrılmıştır. Geri kalanı ekip için yüzde 20, ortaklar ve danışmanlar için yüzde 5, ödül kampanyası için yüzde 3,5 ve tavsiye programı için yüzde 1,5.

AirCraft Token ICO

Ön ICO 15 Eylül’de başlıyor ve 10 Ekim’e kadar devam ediyor. Satışın bu bölümünde, token başına fiyat 0,60 $ olarak belirlendi ve 5 milyon $ ‘lık sabit bir sınır var.

ICO

ICO öncesi boyunca, hem katkı süresine hem de katkı büyüklüğüne bağlı ikramiyeler vardır. 15 Eylül’de, 100 ila 1.000 ABD Doları arasında katkıda bulunanlar yüzde 10, 1.000 ila 5.000 ABD Doları arasında katkıda bulunanlar yüzde 15, 5.000 ila 10.000 ABD Doları arasında katkı sağlayanlar yüzde 20 ve 10.000 ABD Dolarının üzerindekiler yüzde 30 bonus alıyor. 16-22 Eylül arasında ikramiyeler sırasıyla yüzde 5, yüzde 10, yüzde 15 ve yüzde 25’tir. 23-29 Eylül arasında, bonuslar yüzde 2, yüzde 5, yüzde 10 ve yüzde 15’e düşüyor. Ardından, 29 Eylül’den 10 Ekim’e kadar, bonuslar yüzde 0, yüzde 2, yüzde 5 ve yüzde 10’dur. ICO’nun detayları ve bonusları gelecekte açıklanacak.

AirCraft Uygulaması & Ödeme Bilezik

Tam ve karmaşık uygulama, web sitesi aracılığıyla turizm hizmetlerinde en iyi fırsatları bulmak için arama yapmanızı sağlayan bir cüzdan içerir. Ardından, uygulama üzerinden doğrudan ödeme yapmanıza olanak tanır ve hem işlemler hem de kontrol panelinize erişim için iki faktörlü kimlik doğrulama yoluyla güvenlik sağlar..

Uygulama

AirCraft ödeme bileziği, sistem içinde ödemeleri sağlamaktan sorumlu bir NFC modülüne sahiptir. Bilezik, uygulamaya bağlanır ve AirCraft tatil köylerindeki hizmetler için ödeme yapmanızı sağlar. 5 yıldızlı ortak otelde veya tatil köyünde kalan VIP müşterilere, kaldıkları süre boyunca kolaylık sağlamak için bu bileziklerden biri verilecektir..

AirCraft Yol Haritası

AirCraft projesi Ocak 2018’de tasarlandı ve Ağustos’ta duyuruldu. Ön ICO Eylül ayında ICO birinci aşama ve sonbaharda ERC-20 jetonu oluşturma ile gerçekleşecek.

ICO’nun ikinci turu ve platformun lansmanı 2019’un 1. çeyreğinde gerçekleşecek. 2019 baharında destek ekibi ve ödeme sistemi yer alacak. 2019’un 2. çeyreği ilk ofisleri, cüzdanı ve mobil uygulamayı içerecek. Q3 ve Q4’te 5.000’den fazla ortak, blockchain sürümü, AI (AirBerry) ve PoS madenciliği olacak.

Yol haritası

2020’nin ilk yarısı, ek diller için AirBerry desteğini ve plastik kartların piyasaya sürülmesini içerecek. 2020’nin ikinci yarısında AirCraft’ın sekiz ofisi ve ödeme bileklikleri olacak.

Sonuç

AirCraft, seyahat edenlere iyi fırsatlar bulmak ve seçtikleri para biriminde ödeme yapmak için bir yol sunmayı amaçlayarak turizm endüstrisini hedefliyor. AirCraft, uçuş, otel, araba, gemi yolculuğu, seyahat sigortası ve etkinlikler arama ve rezervasyon yapma becerisini içerecek ve küresel bir müşteri tabanına hitap edecek dünya çapında ekiplere sahip olacaktır..

kullanışlı bağlantılar

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me