BUZ

Intercontinental Exchange Inc. (ICE), başkalarının da aynı şeyi yapmasına izin vererek kripto ekonomisine girmeye devam ediyor..

Geçen hafta, New York Borsası’nın sahibi-işletmecileri ve dünya çapında bir avuç dolusu diğer ana akım borsaların sahibi olan ICE, ICE Cryptocurrency Veri Beslemesi düzinelerce yeni kripto para birimine.

BUZ

Bu besleme, ilk olarak Ocak 2018’de ICE ile kripto para borsalarından gerekli verileri birleştiren ve sağlayan bitcoin teknolojisi şirketi Blockstream arasındaki bir işbirliği olarak duyurulmuştu. Feed, en az 15 kripto borsasından gelen verilerle başlatıldı, ancak geçen haftaki genişleme, ICE’nin 11 Mart’taki bir tweet’te kısa süre önce dalga geçerken “yüzlerce” kripto ekonomi kurumuna dayanma eksenini işaret ediyor.

Nedir: ICE Cryptocurrency Veri Beslemesi

Neden: Daha fazla şeffaflık

Kim: 1000 kripto para birimi, 100’lerce mekan

Nasıl: 1 veri kaynağı

Ne zaman: Şimdihttps://t.co/9bX0sY8aQ7 pic.twitter.com/wM2Bws4rW9

– ICE Veri Hizmetleri (@ICEDataServices) 11 Mart 2019

Birlikte Hareket Eden Planlar

ICE Kripto Para Birimi Veri Beslemesinin genişlemesi, şirketin kripto planlarının plana göre ilerlediğini gösteriyor, çünkü ICE Veri Hizmetleri başkanı ve işletme müdürü Lynn Martin, geçen yılın başında beslemenin açılmasına büyük bir odaklanma olacağını söyledi. daha fazla varlık:

“Geniş bir dizi kripto para birimi ve borsa ile ve borsalar arasındaki fiyat farklılıkları göz önüne alındığında, yatırımcıların kapsamlı bir fiyatlandırma bilgisi kaynağına sahip olması kritik önem taşıyor. Pazara kurumsal kalitede veri getirmeye odaklanan Blockstream ile çalışmaktan heyecan duyuyoruz ve zaman içinde akışı ve Blockstream ile stratejik ilişkimizi genişletmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz. “

Şimdi, yakın zamandaki büyümesinin hemen ardından, ICE Cryptocurrency Veri Beslemesi, bitcoin (BTC), eter (ETH), XRP, litecoin (LTC), EOS, bitcoin cash (BCH) gibi en iyi 25 kripto ekonomi projesi dahil olmak üzere yaklaşık 60 dijital varlığı takip ediyor. ), tether (USDT), lümenler (XLM), Tron (TRX), Cardano (ADA), bitcoin SV (BSV), Zcash (ZEC), Monero (XMR), IOTA, DASH, NEO, Ethereum Classic (ETC), ve XEM.

Cryptocurrency Veri Feed’imize dahil olan kripto para birimlerinin tam listesi

(bu birkaç tweet alacak):

• Kendini

• Gayret

• Augur

• Cardano

• Temel Dikkat

• Bitcoin

• Bitcoin Cash ABC

• Bitcoin Cash SV

• Bitcoin Altın

• BitShares

• Bytom

• CyberMiles

– ICE Veri Hizmetleri (@ICEDataServices) 14 Mart 2019

Ama Ne Yapar?

Beslemesinin açılış sayfasında ICE, kripto beslemesinin yatırımcılara ve firmalara ticareti optimize etmeye yardımcı olmak için kripto ekonomisinin “kapsamlı bir görünümünü” vermek için tasarlandığını söylüyor:

“Fiyat keşif verilerine erişim, kripto pazarının doğru bir şekilde değerlendirilmesine yardımcı olmak için çok önemlidir. Şeffaflık ihtiyacının karşılanmasına yardımcı olmak ve yatırımcılara kapsamlı bir görünüm sunmak için Blockstream ile birlikte çalışarak ICE Cryptocurrency Veri Beslemesini başlattık. “

Daha spesifik olarak, ICE Data Services tarafından yayınlanan yeni bir tanıtım videosu, kripto akışının aşağıdakiler gibi içgörüler için kullanılabileceğini söylüyor:

  • “Gerçek zamanlı fiyatlandırma verileri”
  • “Siparişi yürütmeye kadar takip et”
  • “Dizin oluşturma”
  • “tarihsel veri”
  • “Geriye dönük pazar analizi”
  • “Gelecekteki eğilimleri tahmin et”
  • “Kripto varlıklarının değerlemesi”

Bunun Crypto tüccarları için anlamı budur pic.twitter.com/eb2ejPB639

– ICE Veri Hizmetleri (@ICEDataServices) 14 Mart 2019

İnşa et ve söylendiği gibi gelecekler. ICE, daha fazla ana akım finans kurumunun kripto ekonomiye göz kulak olduğu için, şirketin büyüyen kripto veri akışının, kurumsal düzeyde kripto para birimi ticareti için gereken her şey için tek durak bilgi paketi haline gelebileceğini iddia ediyor..

Ve ne zaman Bakkt?

ICE, Bakkt adlı bir perakende ve kurumsal kripto para birimi ticaret platformu oluşturduğunu açıkladıktan sonra geçen sonbaharda dalgalar yarattı. Bu platformu gerçeğe dönüştürmek için Microsoft ve Starbucks gibi isimlerle işbirliği yapan ICE, aynı zamanda fiziksel olarak teslim edilen bir bitcoin vadeli işlem ürünü yaratma planlarını açıklarken de heyecan yarattı..

Bununla birlikte, Bakkt ve bitcoin vadeli işlemleri, inşaatçıları işleri hızlı bir şekilde yapmaktan ziyade doğru yapmak için çalıştıklarından o zamandan beri defalarca ertelendi. Geçen ay bir kazanç görüşmesinde, ICE CEO’su Jeffrey Sprecher, Bakkt’ın lansmanının yeni zaman çizelgesinin 2019’un sonları olacağını söyledi..

O zaman bu arada, tam yol ileri. Bakkt, Microsoft’un risk sermayesi iştiraki M12 ve ICE dahil olmak üzere yatırımcılarla Aralık 2018’deki açılış fon turunda 182 milyon ABD dolarından fazla para topladı. Yeni başlayan borsa, bu savaş sandığını, önde gelen küresel kripto para birimi ticaret merkezi olmaya çalışırken Coinbase ve Binance ile yakınlaşmak için kullanacak..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me