Tether

USDT destekçileri Tether Ltd., adaşı olan stablecoin’i Proof-of-Stake Algorand blok zincirine getiriyor..

Tether, bir 17 Temmuz blog yazısı, Firmanın hareketini açıklayan firma, “Omni, Ethereum, Tron ve EOS üzerindeki mevcut uygulamalarına eklemek” için yalnızca en son genişleme esnekliği oldu.

Tether

MIT bilgisayar bilimi profesörü ve sıfır bilgi geçirmez öncü Silvio Micali tarafından geliştirilen Algorand, ağ fikir birliğine ulaşmak için inşaatçılarının Pure PoS dediği şeyi kullanıyor. Blok zincirinin blokları, bir piyango süreci kullanılarak kolaylaştırılır ve sistem, son derece ölçeklenebilir olacak şekilde tasarlanmıştır..

Tether baş teknik sorumlusu Paolo Ardoino, şirketin yeni başlayan ama son teknoloji platformu kucaklamak için hevesli olduğunu söyledi:

“Tether’i Algorand ekosistemine genişletmek, blok zincirinin birlikte çalışabilirliğine ve işbirliğine daha fazla katkıda bulunmak için harika bir fırsat. Algorand, bizimkiyle çok uyumlu mükemmel bir ekip; Bu sonraki adımı onlarla birlikte atmaktan gurur duyuyoruz. Bunun merkezi olmayan ekosistemdeki diğer projeler için sağladığı potansiyel konusunda çok heyecanlıyız ve gelecekte birçoğu ile yakın çalışmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. “

Elbette, Algorand ömrünün çok erken döneminde olduğu için, USDT ekosisteminin diğer popüler blok zincirlerinde yayınlanan tether çekişine kıyasla nihayetinde ne kadar popüler olacağını görmeye devam ediyor. Ethereum.

Çarşamba günü yapılan duyuru, Tether’in uzun süredir savaşılan ancak popüler olan stabilcoin talebinin önümüzdeki yıllarda Pure PoS blok zincirinde gerçekten yükseleceğinden emin olduğunu gösteriyor..

Biraz ilgili bir kayda göre, haberler resmi olarak Malta merkezli kripto para borsası devi Binance’den sonra geliyor. uzaklaştı Omni’de yayınlanan tether’den Ethereum tabanlı ERC20 tether tokenlerine.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, “Sebep: Omni yatıran kişi sayısı düşük” dedi. “Kullanıcı talebini takip ediyoruz.”

Sebep: Omni yatıran insan sayısı düşük. Kullanıcı talebini takip ediyoruz. https://t.co/EfL5XzgqVq

– CZ Binance (@cz_binance) 3 Temmuz 2019

Çoğu USDT Baskısı Planlandı, Ama Yakın Zamanda Biri Olmadı

13 Temmuz’da, Tether Ltd. yanlışlıkla amaçladığından beş milyar USDT bastı..

Şirket, kripto borsası Poloniex’e ticaret merkezinin Omni tabanlı USDT’sini Tron blok zincirinde yayınlanan tether ile takas etmesine yardımcı olduğu için muazzam sabit coin yanlış basımının sonucu.

Hatanın ardından, Tether CTO’su Ardoino, kazanın “belirteçli ondalık sayılarla ilgili bir sorun” sonucu meydana geldiğini doğruladı.

Maalesef, birden fazla blochain arasında farklı araç zincirleriyle oynamak zorundayız ve bazen sorunlar ortaya çıkıyor. Bunun gelecekte olmasını önlemek için yine de çalışıyoruz. @Hayalhanemersin https://t.co/QxAF0QorY5

– Paolo Ardoino (@paoloardoino) 13 Temmuz 2019

Başka bir deyişle, büyük miktarda fazla ihraç, görünüşe göre Tether ekibinden yanlış bir token oluşturma toplamı girerek ve işlemle devam ediyor..

Tesadüfi USDT derhal yakıldı, ancak olay, yeni kripto ekonomisinde olduğu gibi UX ile işlemler sırasında titiz olmanın önemli olduğunu bir başka hatırlatmadır..

Algorand, Son Teklifte 60 Milyon Dolar Arttırdı

Geçen ay, Algorand Vakfı, açık artırma işlemleri Algorand blok zincirinin kendisi tarafından işlenerek, 25 milyon “algo” token için ilk token teklifini Hollandalı bir açık artırma yoluyla gerçekleştirdi..

Hollanda müzayedelerinin yapısı nedeniyle, algo token fiyatı, satışta token başına 10 USD’den başlatıldı. Teklif ilerledikçe, bu fiyat her biri 2,40 dolara düştü.

Turda toplamda 60 milyon dolar toplandı, bu da algo’ya yaklaşık 24 milyar dolarlık bir başlangıç ​​zımni piyasa kapitalizasyonu sağlıyor – en azından jetonun tamamlanmış 2024 jeton arzına karşı 10 milyar öngörüldüğünde.

Algorand Vakfı, önümüzdeki aylarda 600 milyon algo daha açık artırmaya çıkacak ve jetonun değeri, daha fazla borsaya ulaştığında dalgalanacak. İşler henüz erken olsa da, projenin piyasa değerinin buradan itibaren nereye gittiğini söylemek mümkün değil.

Algorand ana ağı, ilk algo müzayedesinin başlamasıyla birlikte lanse edildi. Projenin kurucuları cesurca “MainNet’in lansmanı ve başarılı ilk açık artırma, yeni bir küresel ekonomi çağını başlatıyor” dedi..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me