Coinbase Kartı

Coinbase’i sevseniz de sevmeseniz de, önde gelen kripto şirketinin bu Bitcoin ayı piyasasındaki değirmen taşına burnunu soktuğunu inkar etmek mümkün değil. Şimdiye kadarki 2018 ve 2019 boyunca, San Francisco merkezli startup, ek özellikler, dijital varlıklar için destek ve yarın olmayacakmış gibi çalışanlar ekledi..

Ve son olarak, Çarşamba günü, 8 milyar dolarlık girişim, piyasaya çıkacağını açıkladı. Coinbase Kartı. Ve bize inanın, Apple Card’ın utanmaz bir kopyası değil. Bunun yerine, kitlesel benimsemeyi teşvik etmek için kullanılabilecek bir şey olabilir.

Coinbase Kartı

(Aslında) Çalışan Bir Kripto Kartı olan Coinbase Card ile Tanışın

Kripto banka kartları, bu embriyonik endüstride uzun zamandır sivilceli bir üne sahip. Bu tür ürünleri piyasaya sürmeyi deneyen şirketler, genel olarak sefil bir şekilde başarısız oldu, ya tetikten mutlu düzenlemelerin ya da diyelim ki, geleneksel ödeme rayları üzerinde ikamet eden varlıkların baskıcı gücünün kurbanı oldular. Bununla birlikte Coinbase Kartı tamamen kanun dahilinde görünüyor.

Yakında başlayarak, Coinbase, Birleşik Krallık’ta bulunan müşterilerine (yakında takip edilecek Avrupa Birliği ülkeleri) Visa banka kartını kullanma şansı sunacak. tarif Coinbase İngiltere CEO’su Zeeshan Feroz, kullanıcılara kripto paralarını “bankalarındaki para kadar zahmetsizce” harcama şansı veriyor.

Ödeme mekanizması, müşterilerin bölgedeki Coinbase tarafından desteklenen diğer popüler dijital varlıklar arasında Bitcoin, Ethereum, Litecoin ile mağazada ve çevrimiçi olarak mal satın almalarına ve ATM’lerden nakit çekmelerine olanak tanıyacak. Feroz’un yazdığı gibi:

“Müşteriler, kartlarını dünyanın milyonlarca lokasyonunda kullanarak temassız, Çip ve PIN ile ödeme yapmanın yanı sıra ATM’lerden nakit çekebilirler. Müşteriler Coinbase Kartlarını kullandıklarında, kriptoyu satın alma işlemini tamamlamak için kullanılan GBP gibi fiat para birimine anında dönüştürüyoruz. “

İlginç bir şekilde Coinbase Card, doğrudan Coinbase.com arayüzünden veya şirketin geleneksel uygulamasından çalıştırılmayacak. Bunun yerine, “müşterilerin harcamalarını finanse etmek için kullanacakları kripto cüzdanlarını seçmelerine olanak tanıyan” bağımsız bir uygulama olacak.

İlk 1.000 müşteri için şirket, 4,95 £ (6,50 $) kart düzenleme ücretinden feragat edeceğini söyledi..

VISA Banka Kartı

Coinbase’in Card için ne kadar ilgi gördüğü henüz belli olmasa da, bu yeni çıkarılan kartın aslında tüketicileri gerçek dünyada kripto para birimlerini kullanmaya ve bir ödeme aracı olarak ikna etme olasılığı yüksektir..

Coinbase, Stellar Bear Market Büyümesini Görüyor

Coinbase’in, tabiri caizse, yapışan ürünler bulmaya çalışarak (sadece daha fazla kripto para birimi için destek eklemek için borsanın sürekli susuzluğuna bakın) topları duvara vurma stratejisi büyük bir başarıya dönüştü.

Airbnb geliştiricisi tarafından yayınlanan son ‘istatistiklere’ göre Coinbase CEO’su Brian Armstrong, firmasının tüketici odaklı teklifleri sözde “kripto kışı” arasında kesinlikle mükemmel bir büyüme gördü.

Denetlenmediğini iddia ettiği grafikler, başlangıçta kriptodan fiat’a ödeme portalı olan Commerce’de, bir kripto para birimi ödülleri ve eğitim platformu olan Earn’deki kullanıcıların ve Wallet’ın geçtiğimiz aylarda önemli miktarda büyüdüğünü gösterdi..

Coinbase Commerce güzel bir şekilde büyüyor …. https://t.co/lamDEPoGXe

(not: denetlenmemiş tüm numaralar) pic.twitter.com/S8rIeytQgl

– Brian Armstrong (@brian_armstrong) 9 Nisan 2019

Ticaret platformunun kendisi de bir artış görmüş olabilir. Block, Coinbase Markets ürün müdürü Paul Bauerschmidt’in, şirketinin “bir sonraki süper büyük yükselişe” hazırlanmak için yeni eşleştirme motorunu inşa edeceğini açıkladığını bildirdi.

Firmanın içerisindeki istatistikler ve ayrıntılar elbette The Block röportajında ​​ve Armstrong’un tweet’inde yeniden düzenlendi. Ancak, yukarıda görüldüğü gibi, Coinbase’in kullanıcı tabanı, kripto piyasasının derinliklerinde bile, yavaş ve istikrarlı bir şekilde yükseliyor..

Armstrong’un söylediği gibi: “Sadece biz de değiliz – tüm endüstri güzel bir şekilde büyüyor gibi görünüyor. Bu kışsa, umarım devam eder! ” Elbette kimse Bitcoin fiyatındaki bu düşüşün devam edip etmeyeceğinden pek emin değil ama Coinbase kesinlikle zarar vermiyor.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me