PureVPN İncelemesi

İnternette güvenli ve anonim olarak gezinmek istiyorsanız VPN’ler bir gerekliliktir. Hackerlar internetin her köşesinde gizleniyor, internet güvenliğinizden kayarken sizi yakalamak için fırsatlar bekliyorlar. Bir bilgisayar korsanlığı veya veri ihlali ziyareti, size paraya mal olabilir ve kimliğinizi çalıp adınıza dolandırıcılık yapabilecek suçlulara kişisel bilgilerinizin kaybolmasına neden olabilir..

En iyi VPN’i seçmek, hizmetin birçok yeni kullanıcısı için bir endişe kaynağıdır ve bir VPN hizmetinin kalitesinin hız açısından her şirket arasında farklılık gösterdiğini unutmamak önemlidir. En iyi VPN sağlayıcılarını test etmeye ve karşılaştırmaya karar verdik ve en son incelememiz PureVPN.

PureVPN İncelemesi

PureVPN’i ziyaret edin

PureVPN Kimdir?

2006 yılında kurulan PureVPN, VPN hizmetlerinin önde gelen sağlayıcısı olarak zaten bir miras kurmuştur. G.Z.’nin bir yan kuruluşu olarak Systems, PureVPN’in merkezi Hong Kong’da, hükümetlerin meraklı gözlerinin dışında bir yargı yetkisine sahip.

PureVPN, 180’den fazla konumda 2.000’den fazla sunucuyla altyapısının sahibidir ve bu da onu veri koruma ve şifrelemede küresel bir oyuncu haline getirir. PureVPN, ürünlerini tüm masaüstü ve mobil platformlar için sunar ve Chromecast ve Amazon Fire gibi döküm cihazlarıyla uyumludur..

PureVPN’i test etmeye karar verdik. Yazılımı birkaç gün çalıştırdık ve özellikleri, performansı ve değeri hakkındaki bu incelemeyi derledik. Bulgularımıza bir göz atın ve PureVPN’e yerleşmeden önce bilinçli bir satın alma kararı verin.

PureVPN Fiyatlandırması

PureVPN incelememize rakamlara bakarak başlayalım.

Saf VPN üç abonelik planı sunar, aylık, yıllık veya 2 yıllık abonelikle. Diğer VPN sağlayıcılarının, müşterinin ek özellikleri kullanma şansı için paketlerini yükseltebileceği kademeli değerli bir üyelik anlaşması vardır. PureVPN kullanıcıları, hangi planı seçerlerse seçsinler, uygulamanın tüm işlevlerine ve özelliklerine erişim kazandıklarını öğrenmekten mutlu olacaklardır..

PureVPN, müşterilerinin daha uzun vadeli aboneliklere bağlanmalarını sağlamak için iki yıl peşin ödeme yaparsanız yüzde 74’e varan derin indirimler sunar. Şirketin 31 günlük para, iade garantisi sunduğunu düşünürsek, onu indirmek ve risksiz bir deneme yapmak için zaman ayırmaya değer.

PureVPN Fiyatlandırması

PureVPN’den 30 gün sonra para iadesi istediğimizde, paramızı geri alma konusunda hiçbir sorun yaşamadık. Destek ekibi, müşteri tutma programı temsilcileriyle geri ödeme için ilk e-posta talebimize yanıt verdi. Ancak, alıkoymaya yönlendirilmeyi kibarca reddettik ve talebimize sorunsuz bir şekilde uytular.

Geri ödeme 10 iş günü sonra hesabımıza yansıdı ve PureVPN destek ekibinin sunduğu sorunsuz geri ödeme sürecinden memnun kaldık..

PureVPN, abonelik maliyetlerine bakıldığında, müşterilerine aşağıdaki üç aboneliği sunmaktadır.

 • Aylık – Aylık abonelik için $ 10,95 olan PureVPN kesinlikle üst düzey sağlayıcılarda yer alıyor. Bu anlaşmaya üç metrelik bir direkle dokunmayacağız, ancak yine de hiç kimsenin bu aylık planları satın almadığını varsayıyoruz.
 • Yıllık – Aylık 3,33 ABD doları, size aylık aboneliğin yıllık maliyetinden yüzde 70 tasarruf sağlar. Bu fiyat seviyesi, mevcut diğer VPN ürünleriyle karşılaştırıldığında olumludur.
 • 2 yıl – Ayda 2,88 ABD doları olan bu en iyi değer anlaşmasıdır, ancak platformu test etmeden paramızı bir sağlayıcıya 2 yıllığına kilitlemek isteyip istemediğimizi bilmiyoruz.

Özel Promosyonlar – Şu anda, PureVPN 1 yıllık aboneliklerinde bir promosyon yürütmektedir. Aylık ücret 1,99 ABD dolarına düşerek size aylık abonelik fiyatından yüzde 82 oranında inanılmaz bir indirim sağlar.

PureVPN’in yıllık veya 2 yıllık planınız için sizi bir kereye mahsus ücretlendirdiğini unutmamak önemlidir, bu nedenle bir defaya mahsus ödeme için yeterli paranız olduğundan emin olun. Kredi kartları, PayPal, hediye kartları ve hatta kripto dahil olmak üzere çoğu büyük ödeme yöntemini kabul ediyorlar..

PureVPN Ödemeleri

PureVPN’i diğer premium hizmet sağlayıcılarla karşılaştırdığımızda, Özel İnternet Erişiminin ürünleriyle benzer özellikler ve işlevler sunduğunu, ancak 2 yıllık planlarının 2,91 $ aylık maliyetlerle marjinal olarak daha pahalı olduğunu gördük..

Tüm abonelik seviyeleri 31 günlük para iade garantisiyle birlikte gelir. Bu nedenle VPN’lerinin ücretsiz deneme sürümünü sunmadıklarını varsayıyoruz.

Gizlilik ve Günlük Kaydı

İnsanlar VPN’leri iki ana nedenden dolayı kullanır. Birincisi, verileri noktalar arasında ele geçirebilecek bilgisayar korsanlarına karşı korumaktır. İkincisi, çevrimiçi ortamda anonim kalmaktır. Neyse ki, PureVPN’in “kayıt tutmama politikası” vardır, bu da hizmeti kullanırken göz atma verilerinizin hiçbirini saklamadıkları anlamına gelir..

Ancak, küçük baskıyı okursanız, bazı oturum verilerini tuttuklarını belirtir. Bu durum bize çelişkili bir açıklama getiriyor. Şirket, satış açılış sayfasında neden kalın yazı ile günlük tutmadığını söylüyor, ancak küçük harflerle bazı oturumlarınızı kaydettiğinden bahsediyor.?

Konuyla ilgili biraz araştırma yapmaya karar verdik ve PureVPN web sitesinde Hizmet Şartları’nın gelen I.P.’yi kaydettiklerini belirttiğini gördük. adres, oturum uzunluğu ve oturumunuzda kullandığınız toplam bant genişliği miktarı.

Bu tür verileri kolluk kuvvetleriyle paylaşmak bizim için çok önemli görünmüyor ve PureVPN’i kendi sözlerine almaya hazırdık, ancak daha sonra bir meslektaşımız bize 2017’de polisin bir adamı tutukladığı bir hikayeyi içeren bir alt dizin gösterdi siber taciz şüphesi.

Saf VPN gizliliği

Görünüşe göre, adam PureVPN kullanıyordu ve polisler, PureVPN yönetim ekibinin kayıtlarını mahkeme celbi yoluyla izlediler, bu da onların ev adresini ve işyerini almalarına yol açtı..

Tavşan deliğinden daha aşağıya inerken, PureVPN’in iddialara yanıt verdiğini keşfettik. PureVPN’deki yönetim ekibi, eylemlerini açıklayan, oturumlarınızın tam günlüklerini tutmadığını ve tarayıcı geçmişinizi veya çerezlerinizi izlemediğini belirttikleri bir blog yazısı yayınladı..

Blog, PureVPN’in müşteri hizmetleri seviyesi sözleşmesinin şartlarını ihlal etmediği konusunda kararlıydı. Ancak makale, şirketin satış sayfasında “sıfır günlük” politikası sunduğu gerçeğini ele almak için hiçbir şey yapmadı..

Bu tür veriler çoğu insan için bir sorun olmasa da, mesele güven etrafında dönüyor. Burada, gizliliğinize özen gösterdiklerini söyleyen ancak arkanızı dönüp bilgileri istendiğinde ilgili taraflara veren bir VPN şirketimiz var. Bu davranış zihnimizde bir güven ihlali olur, ancak konuyla ilgili kararınızı vermeniz için sizi bırakıyoruz.

Özellikler ve İşlevsellik

Seçtiğiniz abonelik için ödeme yaptıktan sonra, iOS, Mac, Android veya masaüstü için yazılımı veya uygulamayı indirme bağlantıları alacaksınız. PureVPN tüm cihazlar için bir çözüme sahiptir ve kolay kurulumla indirme işlemi hızlıdır. Windows istemcisini Chrome’un tarayıcı uzantısıyla birlikte indirdik.

Giriş bilgilerimizi ve ilk katılım bilgilerimizi içeren bir e-posta aldıktan sonra, istemciyi tarayıcı uzantısı aracılığıyla başlatmaya karar veriyoruz..

Program beş seçenekten birini seçmemizi istedi; İnternet Özgürlüğü, Akış, Dosya Paylaşımı, Güvenlik / Gizlilik veya Özel I.P. Bu özellik, PureVPN’deki ilk engeldi, çünkü modlar arasındaki farkın hemen bir açıklaması yoktur..

Neyse ki, İnternet Özgürlüğü seçeneğinin gezinmek için olduğunu, dosya paylaşımının açıkça Torrenting için olduğunu, akış Netflix için olduğunu ve özel I.P.’yi anlamak için kurnazlığımızı ve zekamızı kullandık. nispeten kendinden açıklamalıdır. Ancak, Güvenlik / Gizlilik modunun neyle ilgili olduğunu merak ediyorduk – belki de Wi-Fi bağlantı noktaları ile bir ilgisi var.?

Destekle sorguladıktan sonra, herhangi bir modun seçilmesinin PureVPN’deki ayarları o belirli görev için optimize edeceğini öğrendik – tamam, anladık, ancak fark hakkında hala bir açıklama yok.

Saf VPN Özellikleri

Neyse ki, destek temsilcisi, Güvenlik / Gizlilik’i seçerek yazılımın güvenliğinizi diğer tüm görevlerin üzerinde önceliklendirdiğini açıkladı. Akış modunu seçmek, platformu hız için optimize eder.

Modunuzu seçtikten sonra, program sizi ülke veya şehre göre sunucu konumunuzu seçebileceğiniz kontrol panelinize götürür. Panel, sunucular arasında geçiş yapmamıza, ping sürelerini test etmemize ve hızları izlememize olanak tanıyan mükemmel bir işlevselliğe sahiptir. Gelecekte kolay erişim için favori sunucu konumunuzun bir listesini oluşturun.

Alternatif olarak, Netflix veya akış sitelerinin engelini kaldırma gibi görevleri görüntüleyen bir Amaç seçeneğini belirleyebilirsiniz. PureVPN, uygulamanızı seçerek, seçiminize bağlı olarak size güvenlik veya hız sağlamak için en uygun sunucuyu otomatik olarak seçer..

İstediğiniz sunucuya bağlandıktan sonra, istemci size bağlantı durumunuzu bildirir ve son etkinliğinizdeki tüketimi gösteren bir bant genişliği grafiğini etkinleştirme seçeneğiniz vardır. Bu özelliği yararlı bulmadık, ancak orada olduğunu bilmek güzel. İstemci, ideal olan Windows masaüstünüze bildirimler gönderir.

Siz istemciye küçültülmüş olarak göz atarken veya onunla çalışırken, hesabınızdaki bağlantıların kesilmesi ve yeniden bağlanmalar gibi herhangi bir etkinliği bilmenizi sağlayan açılır pencereler açar..

Nasıl Bağlanır

“Yerçekimi” adlı ek bonus özellik, potansiyel olarak kötü niyetli sitelere erişimi engellemenize olanak tanır. PureVPN Gravity’de bulunanlarla aynı türden özelliklere sahip yazı tipine sahip bağımsız koruma ürünleri sunan birçok internet güvenlik şirketi vardır..

Gravity, kötü amaçlı sitelere erişimi engellerken, çoğu arama motoru için güvenli bir arama da açar ve tehlikeli bağlantıları engeller, reklamları engeller ve sorunsuz, kesintisiz erişim için en sevdiğiniz sitelerden bir beyaz liste oluşturmanıza olanak tanır..

PureVPN’deki ayarlar kutusu biraz gürültülü ve pek çok simge gözünüzün önünde duruyor. Kullanıcı arayüzünü deşifre etmeye çalışmak ilk başta biraz zordur, ancak programla bir veya iki gün sonra her şeyin nasıl çalıştığını anlayacaksınız.

İstemci başlangıçta açılır ve en sevdiğiniz tarayıcıyı açarken hemen bağlanır – bunun harika bir numara olduğunu düşündük. Ayrıca, farklı bir anahtar protokolü seçmek istiyorsanız, OpenVPN TCP / UDP, L2TP, PPTP, IKEV ve SSTP arasında seçim yapabilirsiniz..

U.I. Ayrıca, sunucuyu en iyi hız ve güvenlik ile otomatik olarak seçtiği varsayılan bir düğme sunar. Ancak, bu özelliği test ettikten sonra, sunucular listesinde döndüğünü ve çalışan ilkine bağlandığını gördük – ideal değil.

Bölünmüş Tünelleme özelliği, kullanıcıların PureVPN aracılığıyla yalnızca onaylanmış uygulamaların trafiğini göndermesine olanak tanır. Bu ayarın kurulması çok zaman alır, ancak veri aktarımı sırasında yazılımın performansını optimize edebilir.

VPN etkin noktası, kullanıcıların yönlendirici görevi gören ana bilgisayara bağlanmasına izin veren harika bir özelliktir. Ağa bağlı diğer tüm cihazlar ana bilgisayarı güvenli bir erişim noktası olarak kullanabilir.

Etkileyici özelliklerin listesi IPv6 sızıntı koruması, bir acil anahtar ve çoklu bağlantı noktası seçenekleriyle devam ediyor. U.I.’nin dezavantajlarına baktığımızda, standartlaştırılmış simgeler veya düğmeler içermeyen ve yazılımla rahatsız edici bir kullanıcı deneyimi sağlayan karmaşık bir karmaşa gibi göründüğünü vurgulamalıyız..

Standart düğmeler, radyo düğmeleri, bağlantılar, simgeler ve kenar çubukları vardır, beklediğiniz gibi çalışmazlar ve sistemde nasıl gezineceğimizi bulmuş olsak da, hiçbir zaman doğal veya rahat hissettirmedi.

Telefonumuz için Android uygulamasını da indirip kurduk. Uygulamayı beğendik ve diğer birçok ürünün aksine, mobil sürüm herhangi bir işlevsellik kaybetmedi – U.I. ayrıca gezinmek için de bir zorluktu.

Verim

Yeni VPN yazılımı üzerinde testler yaptığımızda, programda sunulan performansın objektif bir okumasını elde etmek için üçüncü taraf araçlarını kullanmayı seviyoruz. Ancak bu durumda, standart test platformlarımızdan hiçbirine bağlanamadık.

Bu nedenle, SpeedTest.net ve TestMyNet.com gibi platformlara bağlanmak için test yöntemlerimize geri dönmeye karar verdik. Bu yöntem, bağlantının yüzde 100 doğru bir görünümünü sağlamasa da, yine de sunulan performans hakkında oldukça iyi bir fikir ediniyoruz..

İngiltere sunucuları konuma bağlı olarak değişiklik gösterdi, ki bu bizim görmek istediğimiz şey değil, ancak sunucu 75 Mbps fiber bağlantı kullanarak 50 ile 65 Mbps arasında hızlara ulaşmayı başardı. Yakındaki diğer Avrupa sunucularının tümü daha yavaştı.

Konumlar

ABD sunucuları ile ülkenin Doğu kıyısında 50 Mbps, Batı Yakasında 30 Mbps arasında hızlar yaşadık. Bu söylenecek bir şey olmasa da, akış hizmetlerinizi yönetmek ve dosyaları paylaşmak için hala yeterli hızdır. Yoğun bir Torrent indiriciyseniz – o zaman bu sizin beğeninize yetecek kadar hızlı olmayabilir.

Uluslararası lokasyonlarda hızlar korkunçtu, test oturumunun en önemli özelliği yalnızca 1 Mbps ile kontrol eden Tayvan sunucusu oldu. Güney Doğu Asya’daki diğer siteler, Vietnam sunucusunun yaklaşık 10M-bps hızında çalışmasıyla daha iyi sonuç vermedi.

Bazı sunucuların hız kaybetmesi kabul edilebilir olsa da, performanstaki bu büyük farklılıklar etkileyici değildir. Bir VPN şirketinin çok uluslu bir ayak izinin reklamını yapmasına rağmen, genellikle yalnızca gelişmiş pazarlarda yeterli sunucuları olduğunu gösterir..

PureVPN ve Torrenting

Birçok VPN şirketi artık müşterilerine Torrenting hizmetleri sunmamaktadır. Bunun nedeni, telif hakkı ihlallerinin etkilerinden korkmalarıdır. Hükümetler, müşterilerine bu hizmete izin veren VPN sağlayıcıları konusunda zorlanabilir ve şirket, platformları aracılığıyla telif hakkı ihlaline izin vermekten suçlu bulunursa kapanma ve büyük para cezaları riskiyle karşı karşıya kalabilir..

Ancak, PureVPN, Torrenting’e izin veren birkaç şirketten biridir. Aslında, PureVPN’in Torrenting için özel sunucuları vardır ve ABD ve Birleşik Krallık’taki hızlar, çevrimiçi dosya indirmek veya paylaşmak için mükemmeldir. Tahsis edilmiş sunucuları kullanmanız gerekmez ve indirmeleriniz herhangi bir yerden başlayacaktır, ancak optimize edilmiş sunucuları kullanmak indirmelerinizi daha hızlı hale getirecektir.

Netflix ve PureVPN

Torrenting gibi, birçok VPN de istemcileri için bu engelleri kaldıran hizmetleri sağlama çabasına gitmez. VPN kullanan kişilerin yüzde 95’inin onlara sadece bu amaçla ihtiyaç duyması nedeniyle, herhangi bir sağlayıcının bu hizmeti sunmakta başarısız olması veya buna odaklanmaması aptalca görünüyor..

Neyse ki, PureVPN ile piyasadaki nefesi fark ettiler ve kullanıcıları için oyundaki diğerlerinin çok ötesinde bir teklif oluşturmaya karar verdiler..

PureVPN size akış için özel sunucular sağlar ve bunlar hız için optimize edilmiştir, yani diğer pek çok sağlayıcıda yaptığınız gibi arabelleğe alma süresine katlanmak zorunda kalmazsınız..

PureVPN Netflix

PureVPN yayın sunucuları bize Netflix’in ABD sürümüne anında erişim sağladı ve Amazon Prime, Hulu ve BBC iPlayer gibi diğer sitelerde yayın yaparken hiçbir sorun yaşamadık. Netflix’ten BBC iPlayer’a geçerken dikkatimizi çeken bir hata mesajı aldık. Ancak, sunucu reddi otomatik olarak algılar ve sunucuları değiştirir ve site bize hemen erişim izni verir..

YouTube’da ABD içeriğini görüntülerken de herhangi bir sorun yaşamadık ve bağlantı o kadar iyiydi ki, en sevdiğimiz programları izlerken hiçbir zaman duraklama veya ara belleğe alma yaşamadık. Genel olarak, PureVPN’e akış kapasitesi için tam not veriyoruz ve eğer bir VPN piyasasındaysanız, bir sağlayıcı seçerken en önemli faktörün yayın izleme olduğu, o zaman PureVPN’i tavsiye ediyoruz..

PureVPN Müşteri Desteği

PureVPN’in doğru yaptığı bir şey varsa, müşteri desteği. Kaydolduktan ve yazılımı yükledikten sonra, sitenin destek ve sorun giderme ile ilgili arşivlerini incelemeniz için biraz zaman ayırmanızı öneririz..

PureVPN’inizi nasıl optimize edeceğiniz ve araçlarla deneyiminizden en iyi şekilde nasıl yararlanacağınız hakkında çok çeşitli kılavuzlar, öğreticiler ve videolar bulunmaktadır. Çinli kullanıcılar için ABD Netflix’i nasıl izleyecekleri veya Çinli kullanıcılar için Torrentleri indirmeye yönelik rehberler hakkında kılavuzlar da var..

Kurulum Kılavuzu, yazılımın Windows, Mac, Linux ve iOS ve Android cihazlar için nasıl optimize edileceğine dair belirli alt bölümlerle birlikte gelir. Ayrıca yönlendiricilerde ve akıllı T.V.s’de PureVPN kurulumu için kılavuzlar bulacaksınız..

Web sitesinde aradığınızı bulamazsanız veya bir cevap almak için aceleniz varsa, e-posta masasına bir bilet göndermeyi deneyebilir veya bir destek danışmanıyla canlı sohbet edebilirsiniz. E-posta biletimizi gönderdikten sonra 24 saat içinde bir yanıt aldık.

Canlı sohbet ayrıca etkileyici yanıt süreleri de sundu; danışmanların sohbet sırasında bizimle bağlantı kurması 10 dakikadan az ve sorumuzu yanıtlaması birkaç dakika sürdü. Sohbetteki destek personeli bilgili, arkadaş canlısı ve yardım etmeye istekli görünüyor.

Sunulan destek seviyesi yeterli olsa da, ExpressVPN gibi diğer sağlayıcıların daha iyi yanıt sürelerine sahip olduğunu düşünüyoruz..

Diğer VPN Sağlayıcıları

Blockonomi’de daha önce ele aldığımız diğer bazı sağlayıcılar aşağıdaki gibidir:

 • CyberGhost
 • Avast Secureline
 • NordVPN
 • ExpressVPN
 • AVG VPN

PureVPN Artıları & Eksileri

İşte PureVPN’in kısa artıları ve eksileri.

Artıları

 • Premium VPN’in tüm özellikleri.
 • Mükemmel destek ve ilk katılım.
 • 1,99 $ ‘lık 1 yıllık anlaşma, paranızın tam karşılığını verir..
 • Para iade garantisi.
 • Netflix engelini herhangi bir yerden, hatta Çin’den kaldırır.

Eksileri

 • Android uygulamasında bağlantıyla ilgili birkaç sorun yaşadık.
 • İngiltere ve ABD dışındaki düşük hızlar.
 • Ücretsiz deneme seçeneği yok.
 • Bazı Günlükleri Tutabilir

Sonuç

Sunulan özelliklerin sayısını düşündüğümüzde PureVPN, En iyi abonelik paketinin maliyeti ile karşılaştırıldığında (1.990 $ ‘lık 1 yıllık anlaşma – PureVPN’in paranızın tam karşılığını verdiğini görüyoruz.

U.I. kafa karıştırıcı ve dağınıklıkla dolu olabilir, yazılımın bir VPN’in yapması gerekeni yaptığı gerçeğini değiştirmez ve bunu iyi yapar. Bu tam hizmet VPN, aylık ücretin neredeyse iki katı olan diğer VPN istemcileriyle ilişkili tüm özelliklere sahiptir..

Endişe verici bir neden, günlükleri politikasıdır, ana sayfalarında günlük tutmadıklarını belirtirken, şartlar ve koşullara bakarak müşterilerinin bir tür günlüklerini tuttuklarını göreceksiniz..

Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallık’ta bulunan kullanıcılar, PureVPN kullanmaktan en çok yararlanacaklardır ve bu bölgelerin dışında yaşıyorsanız, bunun yerine başka bir VPN sağlayıcısı kullanmanızı öneririz. İngiltere ve ABD sunucularının dışında hızdaki düşüşler kabul edilemezdi ve şirketin hangi pazarda altyapı geliştirmeye odaklandığı açık..

Birleşik Krallık veya Amerika Birleşik Devletleri merkezli hafif internet kullanıcıları olsaydık, PureVPN’in sunduğu 1 yıllık anlaşmayı ciddiye alırdık. Ancak, bu konumların dışında olsaydık, başka bir VPN teklifine bakmanın daha iyi olacağını düşünüyoruz..

PureVPN’i ziyaret edin

PureVPN

src = “~ resimler \ saf-vpn-inceleme-eksiksiz-başlangıç-kılavuzu.jpg”

alt = “PureVPN”

class = “photo photo-wrapup wppr-product-image” /> 7.6

Kullanım kolaylığı

7.0 / 10

İtibar

7.0 / 10

Fiyat

9.0 / 10

Güvenlik

7.0 / 10

Hız

8.0 / 10

Artıları

 • Premium VPN’in tüm özellikleri
 • Mükemmel destek ve ilk katılım
 • Para için olağanüstü değer
 • Para iade garantisi
 • Netflix engelini herhangi bir yerden, hatta Çin’den kaldırır

Eksileri

 • Android uygulamasında bağlantıyla ilgili birkaç sorun
 • İngiltere ve ABD dışındaki düşük hızlar
 • Ücretsiz Deneme Yok
 • Bazı Günlükleri Tutabilir

Ziyaret etmek {"@context":"http: \ / \ / schema.org \ /","@type":"Ürün","isim":"PureVPN","görüntü":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2019 \ / 06 \ /purevpn-review.jpg","açıklama":"İnternette güvenli ve anonim olarak gezinmek istiyorsanız VPN’ler bir zorunluluktur. Hackerlar internetin her köşesinde gizleniyor, internet güvenliğinizden kayarken sizi yakalamak için fırsatlar bekliyorlar. Bir bilgisayar korsanlığı veya veri ihlalinin ziyareti, size paraya mal olabilir ve kişisel bilgi kaybına neden olabilir….","teklifler": {"@type":"Teklif","fiyat":"0.00","priceCurrency":"$","satıcı": {"@type":"Kişi","isim":"Oliver Dale"}},"gözden geçirmek": {"@type":"gözden geçirmek","reviewRating": {"@type":"Değerlendirme","en iyi derece":"10","worstRating":"0","ratingValue":"7.60"},"isim":"PureVPN","reviewBody":"İnternette güvenli ve anonim olarak gezinmek istiyorsanız VPN’ler bir zorunluluktur. Hackerlar internetin her köşesinde gizleniyor, internet güvenliğinizden kayarken sizi yakalamak için fırsatlar bekliyorlar. Bir bilgisayar korsanlığı veya veri ihlali ziyareti, size paraya mal olabilir ve kimliğinizi çalıp adınıza dolandırıcılık yapabilecek suçluların kişisel bilgilerinin kaybolmasına neden olabilir. \ R \ n \ r \ nEn iyi VPN’i seçmek, hizmetin birçok yeni kullanıcısı ve bir VPN hizmetinin kalitesinin hız açısından her şirket arasında farklılık gösterdiğini unutmamak önemlidir. En iyi VPN sağlayıcılarını test etmeye ve karşılaştırmaya karar verdik ve en son incelememiz PureVPN üzerindedir. \ R \ n \ r \ n \ r \ nPureVPN’i ziyaret edin \ r \ n \ r \ nPureVPN Kimdir? \ R \ n2006’da kuruldu, PureVPN, VPN hizmetlerinin önde gelen sağlayıcısı olarak zaten bir miras kurmuştur. G.Z.’nin bir yan kuruluşu olarak Systems, PureVPN’in genel merkezi Hong Kong’da, hükümetlerin meraklı gözlerinin dışında bir yetki alanına sahip. \ R \ n \ r \ n180’den fazla lokasyonda 2.000’den fazla sunucuyla PureVPN altyapısına sahip ve bu onu veri korumada küresel bir oyuncu yapıyor ve şifreleme. PureVPN, ürünlerini tüm masaüstü ve mobil platformlar için sunar ve Chromecast ve Amazon Fire gibi döküm cihazlarıyla uyumludur. \ R \ n \ r \ nPureVPN’i test etmeye karar verdik. Yazılımı birkaç gün çalıştırdık ve özellikleri, performansı ve değeri hakkındaki bu incelemeyi derledik. Bulgularımıza bir göz atın ve PureVPN’e karar vermeden önce bilinçli bir satın alma kararı verin. \ R \ nPureVPN Fiyatlandırması \ r \ nRakamlara bakarak PureVPN incelememize başlayalım. \ R \ n \ r \ nPure VPN üç teklif sunuyor aylık, yıllık veya 2 yıllık abonelikle abonelik planları. Diğer VPN sağlayıcılarının, müşterinin ek özellikleri kullanma şansı için paketlerini yükseltebileceği kademeli değerli bir üyelik anlaşması vardır. PureVPN kullanıcıları, hangi planı seçerlerse seçsinler, uygulamanın tüm işlevlerine ve özelliklerine erişim elde ettiklerini öğrenmekten mutlu olacaklar. \ R \ n \ r \ nMüşterilerinin daha uzun vadeli abonelikler taahhüt etmelerini sağlamak için, PureVPN teklifleri peşin olarak iki yıl öderseniz yüzde 74’e varan derin indirimler. Şirketin 31 günlük para, iade garantisi, indirip risksiz bir deneme yapması için harcadığınız zamana değdiğini düşünürsek. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPureVPN’den geri ödeme istediğimizde 30 gün sonra, paramızı geri alma konusunda hiçbir sorun yaşamadık. Destek ekibi, müşteri tutma programı temsilcileriyle geri ödeme için ilk e-posta talebimizi yanıtladı. Ancak, alıkoymaya yönlendirilmeyi kibarca reddettik ve talebimizi sorunsuz bir şekilde yerine getirdiler. \ R \ n \ r \ n10 iş günü sonra geri ödeme hesabımıza yansıdı ve sorunsuz geri ödeme sürecinden memnun kaldık. PureVPN destek ekibinden teklif. \ r \ n \ r \ nAbonelik maliyetlerine bakıldığında, PureVPN müşterilerine aşağıdaki üç aboneliği sunuyor. \ r \ n \ r \ n \ tAylık \ u2013 Aylık 10,95 ABD doları PureVPN, kesinlikle üst düzey sağlayıcılarda yer almaktadır. Bu anlaşmaya üç metrelik bir direkle dokunmayacağız, ancak yine de hiç kimsenin bu aylık planları satın almadığını varsayıyoruz. \ R \ n \ tYıllık \ u2013 size yüzde 70 tasarruf sağlayan ayda 3,33 ABD doları aylık aboneliğin yıllık maliyeti üzerinden. Bu fiyat seviyesi, mevcut diğer VPN ürünleriyle karşılaştırıldığında olumludur. \ R \ n \ t2 yıllık \ u2013 Ayda 2,88 ABD doları olan bu en iyi fiyat anlaşmasıdır, ancak paramızı kilitlemek isteyip istemediğimizi bilmiyoruz Platformu test etmeden 2 yıllık bir sağlayıcı. \ r \ n \ r \ nÖzel Promosyonlar \ u2013 Şu anda, PureVPN 1 yıllık aboneliği için bir promosyon yürütüyor. Aylık ücret 1,99 $ ‘a düşerek size aylık abonelik fiyatından yüzde 82 oranında inanılmaz bir indirim sağlar. \ R \ n \ r \ nPureVPN’in yıllık veya 2 yıllık planınız için sizi bir kereye mahsus olmak üzere ücretlendirdiğini unutmamak önemlidir. , bu nedenle bir defaya mahsus ödeme için yeterli paranız olduğundan emin olun. Kredi kartları, PayPal, hediye kartları ve hatta kripto dahil olmak üzere çoğu büyük ödeme yöntemini kabul ediyorlar. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPureVPN’i diğer premium hizmet sağlayıcılarla karşılaştırdığımızda, Özel İnternet Erişiminin sunduğunu gördük benzer bir özellik ve işlev yelpazesi, ancak 2 yıllık planları, aylık 2,91 $ ‘lık maliyetle biraz daha pahalıdır. \ r \ n \ r \ nTüm abonelik seviyeleri 31 günlük para iade garantisiyle birlikte gelir. Bu nedenle VPN’lerinin ücretsiz deneme sürümünü sunmadıklarını varsayıyoruz. \ R \ nGizlilik ve Günlük Kaydı \ r \ nİnsanlar iki ana nedenden dolayı VPN kullanır. Birincisi, verileri noktalar arasında yakalayabilecek bilgisayar korsanlarına karşı korumaktır. İkincisi, çevrimiçi ortamda anonim kalmaktır. Neyse ki, PureVPN’de \"günlük yok politikası, \" Bu, hizmeti kullanırken göz atma verilerinizin hiçbirini saklamadıkları anlamına gelir. \ r \ n \ r \ nAncak, küçük yazıları okursanız, bazı oturum verilerini tuttuklarını belirtir. Bu durum bize çelişkili bir açıklama getiriyor. Şirket, satış açılış sayfasında neden kalın yazıyla günlük tutmadığını söylüyor, ancak küçük harflerle bazı oturumlarınızı kaydettiğinden bahsediyor? \ R \ n \ r \ nBiraz araştırma yapmaya karar verdik Sorun ve PureVPN web sitesinde ToS’nin gelen IP’yi kaydettiklerini belirtmesi adres, oturum uzunluğu ve oturumunuzda kullandığınız toplam bant genişliği miktarı. \ r \ n \ r \ nBu tür verileri kolluk kuvvetleriyle paylaşmak bizim için büyük bir sorun gibi görünmüyor ve biz de bunu yapmaya hazırdık. PureVPN’i sözlerine alalım, ancak daha sonra bir meslektaşımız bize polisin 2017’de siber taciz şüphesiyle bir adamı tutukladığı bir hikayeyi içeren bir alt dizin gösterdi. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n , adam PureVPN kullanıyordu ve polisler, PureVPN yönetim ekibinden gelen mahkeme celbi kayıtlarıyla onu takip ettiler, bu da onların ev adresini ve işyerini almalarına yol açtı. PureVPN iddialara yanıt verdi. PureVPN’deki yönetim ekibi, oturumlarınızın tam günlüklerini tutmadığını ve tarayıcı geçmişinizi veya çerezlerinizi izlemediğini belirttikleri eylemlerini açıklayan bir blog yazısı yayınladı. \ R \ n \ r \ nBlog kararlıydı. PureVPN, müşteri hizmetleri seviyesi anlaşmasının şartlarını ihlal etmedi. Ancak makale, şirketin bir \"sıfır günlük \" \ r \ n \ r \ nBu tür veriler çoğu insanın ayrılması için bir sorun olmasa da, mesele güven etrafında dönüyor. Burada gizliliğinize dikkat ettiklerini söyleyen, ancak geri dönüp istendiğinde ilgili taraflara bilgileri veren bir VPN şirketimiz var. Bu davranış, zihnimizde bir güven ihlali olur, ancak sizi bu konuda karar vermeniz için bırakıyoruz. \ R \ nÖzellikler ve İşlevsellik \ r \ nAbonelik seçiminiz için ödeme yaptıktan sonra, yazılımı indirmek için bağlantılar alacaksınız veya iOS, Mac, Android veya masaüstü için uygulama. PureVPN tüm cihazlar için bir çözüme sahiptir ve kolay kurulumla indirme işlemi hızlıdır. Windows istemcisini Chrome’un tarayıcı uzantısıyla birlikte indirdik. \ R \ n \ r \ nGiriş bilgilerimizi ve ilk katılım bilgilerimizi içeren bir e-posta aldıktan sonra, istemciyi tarayıcı uzantısı üzerinden başlatmaya karar verdik. \ R \ n \ r \ nProgram bizden beş seçenekten birini seçmemizi istedi; İnternet Özgürlüğü, Akış, Dosya Paylaşımı, Güvenlik \ / Gizlilik veya Özel I.P. Bu özellik, PureVPN’deki ilk engeldi, çünkü modlar arasındaki farkın hemen bir açıklaması yok. \ R \ n \ r \ nNeyse ki, İnternet Özgürlüğü seçeneğinin gezinmek için olduğunu anlamak için kurnazlığımızı ve zekamızı kullandık. dosya paylaşımı açık bir şekilde Torrenting içindi, akış Netflix içindi ve özel IP nispeten kendinden açıklamalıdır. Ancak, Güvenlik \ / Gizlilik modunun neyle ilgili olduğunu merak ediyorduk \ u2013 Wi-Fi erişim noktalarıyla bir ilgisi olabilir mi? \ R \ n \ r \ nDestek ile sorguladıktan sonra, iki moddan birini seçmenin optimize edeceğini öğrendik PureVPN’deki bu belirli görev için ayarlar \ u2013 tamam, bunu anladık, ancak yine de farkla ilgili bir açıklama yok. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nNeyse ki, destek temsilcisi Güvenlik \ / Gizlilik, yazılım, güvenliğinize diğer tüm görevlerin üzerinde öncelik verir. Akış modunu seçmek, platformu hız için optimize eder. \ R \ n \ r \ nKodu seçtikten sonra, program sizi ülke veya şehre göre sunucu konumunuzu seçebileceğiniz kontrol panelinize götürür. Panel, sunucular arasında geçiş yapmamıza, ping sürelerini test etmemize ve hızları izlememize olanak tanıyan mükemmel bir işlevselliğe sahiptir. Gelecekte kolay erişim için favori sunucu konumunuzun bir listesini oluşturun. \ R \ n \ r \ nAlternatif olarak, Netflix veya akış sitelerinin engelini kaldırma gibi görevleri görüntüleyen bir Amaç seçeneği de belirleyebilirsiniz. PureVPN, uygulamanızı seçtiğinizde, seçiminize bağlı olarak size güvenlik veya hız sağlamak için en uygun sunucuyu otomatik olarak seçer. \ R \ n \ r \ nİstediğiniz sunucuya bağlandıktan sonra, istemci bağlantı durumunuzu size bildirir ve Son etkinliğinizdeki tüketimi gösteren bir bant genişliği grafiğini etkinleştirme seçeneği. Bu özelliği yararlı bulmadık, ancak orada olduğunu bilmek güzel. İstemci, Windows masaüstünüze bildirimler gönderir ve bu idealdir. \ R \ n \ r \ nMüşteri küçültülmüş olarak göz atarken veya onunla çalışırken, hesabınızdaki herhangi bir etkinliği size bildirmek için açılır pencereler açar. kesilen bağlantılar ve yeniden bağlantılar olarak. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nAdındaki ek bonus özellik \"Yerçekimi,\" potansiyel olarak kötü niyetli sitelere erişimi engellemenize olanak sağlar. Yazı tipinin PureVPN Gravity’de bulunanlarla aynı özelliklere sahip olduğu bağımsız koruma ürünleri sunan pek çok internet güvenlik şirketi vardır. \ R \ n \ r \ nKötü amaçlı sitelere erişimi engellerken, Gravity aynı zamanda çoğu arama motorları ve tehlikeli bağlantıları engeller, reklamları engeller ve sorunsuz, kesintisiz erişim için en sevdiğiniz sitelerden bir beyaz liste oluşturmanıza olanak tanır. \ r \ n \ r \ nPureVPN’deki ayarlar kutusu biraz gürültülü, yüzüne bakan pek çok simge ile. Kullanıcı arayüzünü deşifre etmeye çalışmak ilk başta biraz zor olabilir, ancak programla bir veya iki gün sonra her şeyin nasıl çalıştığını anlayacaksınız. \ R \ n \ r \ nİstemci başlangıçta açılır ve hemen bağlanır. favori tarayıcı \ u2013 bunun iyi bir numara olduğunu düşündük. Ayrıca, farklı bir anahtar protokolü seçmek istiyorsanız, OpenVPN TCP \ / UDP, L2TP, PPTP, IKEV ve SSTP arasında seçim yapabilirsiniz. \ R \ n \ r \ nU.I. Ayrıca, sunucuyu en iyi hız ve güvenlik ile otomatik olarak seçtiği varsayılan bir düğme sunar. Bununla birlikte, bu özelliği test ettikten sonra, sunucular listesinde döndüğünü ve çalışan ilkine bağlandığını gördük \ u2013 ideal değil. \ R \ n \ r \ nBölünmüş Tünelleme özelliği, kullanıcıların yalnızca onaylanan trafiği göndermesine olanak tanır PureVPN aracılığıyla uygulamalar. Bu ayarın kurulması çok zaman alır, ancak veri aktarımı sırasında yazılımın performansını optimize edebilir. \ R \ n \ r \ nVPN hotspot, kullanıcıların yönlendirici görevi gören ana bilgisayara bağlanmasına izin veren harika bir özelliktir . Ağa bağlı diğer tüm cihazlar ana bilgisayarı güvenli bir erişim noktası olarak kullanabilir. \ R \ n \ r \ nEtkileyici özelliklerin listesi IPv6 sızıntı koruması, kill switch ve çoklu port seçenekleriyle devam ediyor. Kullanıcı arayüzünün dezavantajlarına baktığımızda, yazılımda rahatsız edici bir kullanıcı deneyimi sağlayan, standartlaştırılmış simgeler veya düğmeler içermeyen dağınık bir karmaşa gibi göründüğünü vurgulamalıyız. \ R \ n \ r \ nStandart düğmeler, radyo düğmeleri var , bağlantılar, simgeler ve kenar çubukları, beklediğiniz gibi çalışmazlar ve sistemde nasıl gezineceğimizi bulmamıza rağmen, hiçbir zaman doğal veya rahat hissettirmedi. \ r \ n \ r \ nAyrıca indirdik ve Telefonumuz için Android uygulamasını yükledik. Uygulamayı beğendik ve diğer pek çok ürünün aksine, mobil sürüm kullanıcı arayüzüne rağmen \ u2013 hiçbir işlevsellik kaybetmedi. ayrıca gezinmek için de bir zorluktu. \ r \ nPerformans \ r \ nYeni VPN yazılımı üzerinde testler yaptığımızda, programla birlikte sunulan performansın objektif bir okumasını elde etmek için üçüncü taraf araçlarını kullanmayı severiz. Ancak bu durumda, standart test platformlarımızdan hiçbirine bağlanamadık. \ R \ n \ r \ nBu nedenle, SpeedTest.net ve TestMyNet.com gibi platformlara bağlanmak için test yöntemlerimizi kullanmaya karar verdik. . Bu yöntem, bağlantının yüzde 100 doğru bir görünümünü sağlamasa da, yine de sunulan performansla ilgili oldukça iyi bir fikre sahibiz. \ R \ n \ r \ nBirleşik Krallık sunucuları konuma bağlı olarak değişiklik gösterdi, ki bu bizim istediğimiz şey değil görmek için, ancak sunucu 75 Mbps fiber bağlantı kullanarak 50 ile 65 Mbps arasında hızlara ulaşmayı başardı. Yakındaki diğer Avrupa sunucularının hepsi daha yavaştı. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nABD sunucuları ile, ülkenin doğu kıyısında 50 Mbps, Batıda 30 Mbps arasında hızlar yaşadık. Sahil. Bu söylenecek bir şey olmasa da, akış hizmetlerinizi yönetmek ve dosyaları paylaşmak için hala yeterli hızdır. Yoğun bir Torrent indiriciyseniz \ u2013 bu sizin beğeninize yetecek kadar hızlı olmayabilir. \ R \ n \ r \ nUluslararası konumlardaki hızlar korkunçtu, test oturumunun en önemli özelliği Tayvan sunucusuydu. yalnızca 1 Mb / sn. Güneydoğu Asya’daki diğer siteler, Vietnam sunucusunun yaklaşık 10M-bps hızında çalışmasıyla daha iyisini yapamadı. \ R \ n \ r \ nBazı sunucuların hız kaybetmesi kabul edilebilir olsa da, performanstaki bu büyük farklılıklar geçerli değildir. etkileyici. Bir VPN şirketinin çok uluslu bir ayak izinin reklamını yapabilmesine rağmen, genellikle gelişmiş pazarlarda yalnızca yeterli sunucuları olduğunu gösteriyor. \ R \ nPureVPN ve Torrenting \ r \ nBirçok VPN şirketi artık müşterilerine Torrenting hizmetleri sunmuyor. Bunun nedeni, telif hakkı ihlallerinin etkilerinden korkmalarıdır. Hükümetler, müşterilerine bu hizmete izin veren VPN sağlayıcıları konusunda zorlanabilirler ve şirket, platformları aracılığıyla telif hakkı ihlaline izin vermekten suçlu bulunursa kapanma ve büyük para cezaları riskiyle karşı karşıya kalabilir. \ R \ n \ r \ nAncak, PureVPN Torrenting’e izin veren birkaç şirketten biri kaldı. Aslında, PureVPN’in Torrenting için özel sunucuları vardır ve ABD ve Birleşik Krallık’taki hızlar, çevrimiçi dosya indirmek veya paylaşmak için mükemmeldir. Tahsis edilmiş sunucuları kullanmak zorunda değilsiniz ve indirmeleriniz herhangi bir yerden başlayacak, ancak optimize edilmiş sunucuları kullanmak, indirmelerinizi daha hızlı hale getirecektir. \ R \ nNetflix ve PureVPN \ r \ nTorrenting gibi, birçok VPN, müşterileri için bu engelleri kaldıran hizmetleri sağlama çabası. VPN kullanan insanların yüzde 95’i onlara sadece bu amaçla ihtiyaç duyduğundan, herhangi bir sağlayıcının bu hizmeti sunmakta başarısız olması ya da bu hizmeti sağlamaya odaklanmaması aptalca görünüyor. \ R \ n \ r \ nNeyse ki, PureVPN ile, piyasada yer aldı ve kullanıcıları için oyundaki diğerlerinden çok daha ileride olan bir teklif hazırlamaya karar verdi. \ r \ n \ r \ nPureVPN size akış için özel sunucular sağlar ve bunlar hız için optimize edilmiştir, yani kazandınız ‘ Diğer pek çok sağlayıcıda olduğu gibi arabelleğe alma süresine katlanmak zorunda değilsiniz. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPureVPN akış sunucuları bize Netflix’in ABD sürümüne anında erişim sağladı ve hayır Amazon Prime, Hulu ve BBC iPlayer gibi diğer siteleri yayınlarken sorunlar. Netflix’ten BBC iPlayer’a geçerken dikkatimizi çeken bir hata mesajı aldık. Ancak, sunucu reddi otomatik olarak algılar ve sunucuları değiştirir ve site bize hemen erişim izni verir. \ R \ n \ r \ nYouTube’da ABD içeriğini görüntülerken de sorun yaşamadık ve bağlantı o kadar iyiydi ki, hiç yaşamadık En sevdiğimiz şovları izlerken oyalanmak veya ara vermek. Genel olarak, PureVPN’e akış kapasitesi için tam not veriyoruz ve eğer bir VPN için pazardaysanız, bir sağlayıcı seçmek için en önemli faktör akış olarak yayın yapıyorsanız, o zaman PureVPN’i öneririz. \ R \ nPureVPN Müşteri Desteği \ r \ nBir ise PureVPN’in doğru yaptığı şey, müşteri desteği. Kaydolduktan ve yazılımı yükledikten sonra, sitenin destek ve sorun giderme ile ilgili arşivlerini incelemeniz için biraz zaman ayırmanızı öneririz. \ R \ n \ r \ nPureVPN’inizi nasıl optimize edeceğiniz hakkında çok çeşitli kılavuzlar, öğreticiler ve videolar bulunmaktadır ve araçlarla deneyiminizden en iyi şekilde yararlanın. Ayrıca Çinli kullanıcılar için ABD Netflix’i nasıl izleyecekleri veya Çinli kullanıcılar için Torrentleri indirme konusunda sıcak kılavuzlar hakkında kılavuzlar da vardır. \ R \ n \ r \ nKurulum Kılavuzu, yazılımın Windows, Mac için nasıl optimize edileceğine dair belirli alt bölümlerle birlikte gelir. , Linux, iOS ve Android cihazlar. Ayrıca yönlendiricilerde ve akıllı TV’lerde PureVPN kurulumu için kılavuzlar bulacaksınız. \ R \ n \ r \ nWeb sitesinde aradığınızı bulamazsanız veya bir cevap için aceleniz varsa, E-posta masasına bir bilet göndermeyi deneyebilir veya bir destek danışmanıyla canlı sohbet edebilirsiniz. E-posta biletimizi gönderdikten sonra 24 saat içinde bir yanıt aldık. \ R \ n \ r \ nCanlı sohbet ayrıca etkileyici yanıt süreleri sundu, danışmanların görüşmede bizimle bağlantı kurması 10 dakikadan az sürdü ve birkaç sorumuzu cevaplamak için dakika. Sohbetteki destek personeli bilgili, arkadaş canlısı ve yardım etmeye istekli görünüyor. \ R \ n \ r \ nSunulan destek seviyesi yeterli olsa da, ExpressVPN gibi diğer sağlayıcıların daha iyi yanıt sürelerine sahip olduğunu düşünüyoruz. \ R \ nDiğer VPN Sağlayıcıları \ r \ nBlockonomi’de daha önce ele aldığımız diğer bazı sağlayıcılar şunlardır: \ r \ n \ r \ n \ tCyberGhost \ r \ n \ tAvast Secureline \ r \ n \ tNordVPN \ r \ n \ tExpressVPN \ r \ n \ tAVG VPN \ r \ n \ r \ nPureVPN Artıları & Eksileri \ r \ nİşte PureVPN’in kısa artıları ve eksileri. \ R \ n \ r \ nPros \ r \ n \ r \ n \ tPremium VPN’in tüm özellikleri. \ R \ n \ tMükemmel destek ve ilk katılım. \ r \ n \ t 1,99 ABD doları tutarındaki 1 yıllık anlaşma, paranızın tam karşılığını verir. \ r \ n \ tPara iade garantisi. \ r \ n \ tNetflix’in engelini herhangi bir yerden, hatta Çin’den kaldırır. \ r \ n \ r \ nCons \ r \ n \ r \ n \ tAndroid uygulamasında bağlantı ile ilgili birkaç sorun yaşadık. \ r \ n \ tİngiltere ve ABD dışındaki düşük hızlar \ r \ n \ tÜcretsiz deneme seçeneği yok. \ r \ n \ tBazı Günlükleri Tutabilir \ r \ n \ r \ nSonuç \ r \ nPureVPN’de sunulan özelliklerin sayısını en iyi abonelik paketinin maliyetiyle karşılaştırdığımızda (1.990 $ için 1 yıllık anlaşma \ u2013 PureVPN’in paranızın tam karşılığını aldığını görün. \ r \ n \ r \ nKullanıcı arayüzü kafa karıştırıcı ve karmaşa ile dolu olsa da, yazılımın bir VPN’in yapması gereken şeyi yaptığı \ u2013 gerçeğini değiştirmez ve bunu iyi yapar . Bu tam hizmet VPN, aylık ücretin neredeyse iki katı olan diğer VPN istemcileriyle ilişkili tüm özelliklere sahiptir. \ R \ n \ r \ n Endişe verici bir neden, günlükleri politikasıdır, ana sayfalarında günlük tutmadıklarını belirtirken, hüküm ve koşullarına bakarken müşterilerinin bir tür günlüklerini tuttuklarını göreceksiniz. \ R \ n \ r \ Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallık’ta bulunan kullanıcılar, PureVPN’i kullanmaktan en çok yararlanacaklardır ve bu bölgelerin dışında yaşıyorsanız, bunun yerine başka bir VPN sağlayıcısı kullanmanızı öneririz. Birleşik Krallık ve ABD sunucuları dışındaki hızlardaki düşüşler kabul edilemezdi ve şirketin altyapı geliştirme çabalarını hangi pazara odakladığı açık. \ R \ n \ r \ nİngiltere veya ABD merkezli hafif internet kullanıcıları olsaydık Amerika Birleşik Devletleri, PureVPN’in teklif ettiği 1 yıllık anlaşmayı ciddi olarak değerlendireceğiz. Ancak, bu konumların dışında olsaydık, başka bir VPN teklifine bakmanın daha iyi olacağını düşünüyoruz. \ R \ nPureVPN’i ziyaret edin","yazar": {"@type":"Kişi","isim":"Oliver Dale"},"datePublished":"2019-10-27"}}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me