Infinito Cüzdan

Infinito Cüzdan birden fazla varlığı destekleyen ilk evrensel cüzdan olduğunu iddia ediyor. Bitcoin, Litecoin, Bitcoin Cash, Dash, Dogecoin, NEO ve GAS dahil olmak üzere en iyi kripto para birimlerini destekliyor. Ek olarak, Infinito Cüzdan, ETH ERC-20 ve NEO NEP-5 dahil olmak üzere en iyi akıllı sözleşme blok zinciri belirteçlerine erişim sağlar. Desteklenen belirteçlerin ve kripto para birimlerinin listesi sürekli büyüyor ve Infinito Cüzdan’ın erişimini genişletiyor.

Infinito Cüzdan

Infinito Cüzdanının Arkasında Kim Var?

Şirket Infinito Cüzdan’ın arkasında, blok zinciri üzerinde çalışan ve tamamen uyumlu hizmetler, ürünler ve işbirliklerine odaklanan lider bir araştırma ve geliştirme şirketi olan Infinity Blockchain Labs bulunmaktadır..

Yıllar boyunca, çok sayıda ödül kazandı ve Asya’daki ilk resmi blockchain eğitim girişimi olan Asia Blockchain Eğitim Programını ortaklaşa düzenledi. Şirketin 150’den fazla kurum içi araştırmacısı, blok zinciri geliştiricisi, stratejik planlayıcısı ve pazarlamacısı var. Polonya, Kenya, Hong Kong, Japonya, Birleşik Krallık ve Vietnam da dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanında ortakları vardır ve Vietnam Bankalar Birliği’nin bir parçasıdır.

Infinito Cüzdan’ın kendisi, tasarımcılar, geliştiriciler, araştırmacılar, müşteri hizmetleri görevlileri ve pazarlama ve işletme yöneticileri dahil olmak üzere 70’ten fazla kararlı ekip üyesine sahiptir. Cüzdan, İngiltere’deki Man Adası’na kayıtlıdır ve Infinity Blockchain Labs Europe’un bir parçasıdır.

Infinito Wallet Hangi Kripto Para Birimleri ve Jetonları Destekler??

Infinito Wallet’ın en büyük çekilişlerinden biri, desteklediği çok sayıda token. Aslında, cüzdan, kullanıcıların bu jetonları aramasına, göndermesine, almasına veya depolamasına izin vererek mevcut jetonların çoğunu desteklemekten gurur duyuyor. Infinito Cüzdan’ın her zaman genişlettiği zaten uzun bir kripto para birimi listesinde birden fazla jeton desteği de var..

Infinito Cüzdanın Bazı Temel Özellikleri Nelerdir??

Infinito Cüzdan, rekabetçi sayıda token ve kripto para desteğine ek olarak, güvenlikten ödün vermeden uygulamaya hızlı ve kolay bir şekilde erişmeyi mümkün kılan dokunmatik kimlik desteği sunar. İşlemleri güçlükten arındırmak için, cüzdan ayrıca sık adresleri depolayan kişi yönetimi içerir. Kayıt tutmaya yardımcı olmak için işlemlere mesaj ekleme seçeneği bile vardır. Daha fazla kayıt tutma için cüzdan, tüm işlem geçmişinizi .csv dosyası aracılığıyla dışa aktarma ve ardından kendinize e-posta ile gönderme olanağını destekler..

Özellikleri

2018 yılının 3. çeyreği itibarıyla dünyanın her yerinden kullanıcılar 10’dan fazla dili destekleme yeteneği sayesinde Infinito Cüzdan’dan yararlanabilir. Bunlar arasında İngilizce, Çince, Japonca, Korece, Fransızca, Almanca, Tayca, Hintçe, Vietnamca, Rusça, İtalyanca ve Portekizce. Infinito Cüzdan ile birden fazla kripto para birimine ve jetona erişenler, portföy yönetimini geliştirmek ve zahmetsiz ticaret sağlamak için çeşitli cüzdanlar arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapma yeteneğini takdir edeceklerdir. Jetonu Verisign aracılığıyla göstermek için bir iş ortağının QR kodunu bile tarayabilirsiniz.

İşlemleri tamamlamak için cüzdanı kullananlar, mümkün olan en düşük işlem maliyetlerini sağlayan devrim niteliğindeki fiyat optimizasyon teknolojisini takdir edeceklerdir. Bu işlemler, 7/24 sürdürülen blok zincirine düzenli olarak güncellenen ağ geçidi sayesinde inanılmaz derecede hızlıdır..

Diğer temel özellikler, Infinito Cüzdanınızı ve portföyünüzü bir bütün olarak yönetmenize yardımcı olur, portföyünüzün genel görünümü de dahil olmak üzere yakında cüzdana katılacak. Bu, tüm portföyünüzün değerini fiat para birimi cinsinden gerçek zamanlı olarak gösteren bir grafik aracılığıyla gelir. Ayrıca, son 24 saat içinde mevcut fiyattaki farkı gösteren bir gösterge içerir. Yakında gelecek olan bir diğer özellik, kullanıcı olarak sizin için fiyat değişikliklerini izleyen fiyat değişikliği uyarısıdır..

Infinito Cüzdanı Nasıl Kullanabilirsiniz??

Infinito Cüzdan hem Android hem de iOS cihazlar için zaten mevcut. Kullanmaya başlamak için “infinito cüzdan” araması yapın ve ilgili uygulama mağazasından uygulamayı indirin.

İçin uygulamayı indirin iOS cihazlar burada.

Veya için uygulamayı indirin Android cihazlar burada.

Uygulamayı yükledikten sonra yeni bir cüzdan oluşturabilir ve ona isim verebilirsiniz. Bu noktada yedekleme ifadenizi kaydedebilir, böylece gerekirse gelecekte geri yükleyebilirsiniz..

Kurtarma tohumunuzu bir yere yazın ve bunu güvenli bir yerde saklayın, uygulama daha sonra sizden kelimeleri seçtiğini onaylamanızı isteyecektir. Bu sona erdiğinde şifrenizi belirleyebilirsiniz.

Uygulama, varsayılan olarak etkinleştirilmiş jetonları gösterecek ve desteklenen diğer jetonları ve jetonları eklemek için “+” düğmesine basabilirsiniz..

Artık ödemeleri almaya hazırsınız, “gönder” veya “al” sekmelerini seçerek bir adres gönderilecek veya aldığınız adresi görüntüleyeceksiniz..

Infinito Cüzdan Gizlilik ve Güvenliği Nasıl Sağlar??

Bir kripto cüzdanı olan Infinito Cüzdan, güvenlik için birçok özellik dahil olmak üzere kullanıcıların gizliliğini ciddiye alır. Özel anahtarlar tamamen gizli kalır ve yalnızca söz konusu kullanıcı bunlara erişebilir. Bu şekilde kalmasını sağlamak için hem özel anahtarlar hem de parolalar tamamen şifrelenmiştir. Infinito Cüzdan, bilgisayar korsanlarının ele geçirme riskini ortadan kaldırarak herhangi bir türdeki kullanıcı verilerini de saklamaz..

Güvenlik

Ek güvenlik, Infinito Cüzdan’ın şeffaflığı ve uyumluluğuyla sağlanır. Man Adası’na kayıtlıdır, bu nedenle aşağıdaki yönetmeliklere güvenebilirsiniz. Dış denetimlere izin veren kaynak kodu da mevcut olacak.

Infinito Cüzdan Yol Haritası Nasıl Görünüyor??

Infinito Cüzdan resmi olarak 8 Aralık 2017’de ERC20 tokenleri, ETH, BTC ve BCH desteği ile piyasaya sürüldü. 30 Nisan 2018’de, cüzdan yeni akıllı sözleşmeler ve madeni para blok zincirleri ekledi. Bu noktada, hem ETH20 hem de NEO NEP-5 tokenlarını destekleyen dünyadaki ilk evrensel cüzdan oldu. Bu aynı zamanda DOGE ve DASH için entegrasyonun gerçekleştiği zamandır.

2018’in 2. çeyreği, 3. çeyreği ve 4. çeyreği boyunca Infinito Cüzdan daha fazla özellik eklemeye ve ortaklık ağını genişletmeye devam ediyor. Bu aşama, ID / KYC çözümleri ve değişimleri dahil olmak üzere pratik blok zinciri hizmet entegrasyonunun gerçekleştiği aşamadır. Portföy ekranı da iyileştirilecek ve işlem maliyetleri optimize edilecektir. Gelecek özelliklerden bazıları, geçmiş notları ve işlem geçmişini keşfetme yeteneği de dahil olmak üzere bu zaman dilimi içinde piyasaya sürülmüş olacak veya zaten çıkmış olacak. Yıl sonunda, cüzdan kaynak kodu da çevrimiçi olarak yayınlanacaktır..

Yol haritası

2019 ve sonrasında Infinito Wallet, RSK, ADA, EOS ve ETC gibi en iyi kripto para birimi platformları için destek ekleyecek. Ayrıca, tamamen uyumlu bir uygulama içi değişim geliştirecek ve uygulayacak, mevcut fonları içe aktarma ve tasarruf için fonları dışa aktarma yeteneği ekleyecek ve temaları geliştirecektir..

Sonuç

Birçok cüzdan evrensel olduğunu iddia ederken, çoğu yalnızca kripto para birimlerini veya çeşitli belirteç türlerini kabul eder. Infinito Cüzdan, birden fazla kripto para biriminin yanı sıra hem NEO NEP-5 hem de ETH ERC20 dahil olmak üzere en yaygın token türlerini destekleme kabiliyeti ile öne çıkıyor. Cüzdan, birden fazla kripto varlığa sahip olanlar için zaten kullanışlıdır ve ekip daha fazla para birimi ve token için destek ekleyip planlanan özelliklerin uygulanmasını tamamladığında daha da kullanışlı hale gelecektir..

kullanışlı bağlantılar

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me