Cobinhood İncelemesi

CobinHood kripto para birimi ticareti için bir borsadır. Kendisini yeni nesil bir kripto para birimi platformu olarak görüyor. COBINHOOD ayrıca dünyadaki ilk sıfır ücretli kripto para borsası olarak kendini faturalandırıyor.

Popo Chen, CobinHood’un kurucusu ve CEO’sudur. O bir seri girişimcidir. Elektrik Mühendisliği alanında Yüksek Lisans derecesini 22 yaşında aldı. Bu platformun beş milyondan fazla aktif kullanıcısı var. Melek yatırımcılara bir yıl içinde 20 kat getiri sağladı.

Kurucu ortağı ve CTO’su Wei-Ning Huang’dır. Google’da üç yıllık deneyime ve açık kaynak alanında beş yıldan fazla deneyime sahiptir. Uzmanlığı, zorlu kullanılabilirlik ve verim sağlayan büyük ölçekli web uygulamaları oluşturmaktır..

Aynı zamanda erken kripto benimseyen biriydi. Bu, beş yıllık kripto para ticareti deneyimine ve derin bir blok zinciri anlayışına yol açtı. COBINHOOD’ın danışmanları arasında Eski ABD Federal Baş Bilgi Sorumlusu Tony Scott ve EasyCard’ın Eski Başkanı I-Cheng Liu bulunmaktadır..

Cobinhood İncelemesi

Cobinhood’ı ziyaret edin

Cobinhood Hesap Kaydı & Doğrulama

Bir hesap oluşturmak COBINHOOD’da nispeten basit bir süreçtir. Ana sayfada “Hesap Oluştur” u tıklayın. Ardından formu doldurun, hüküm ve koşulları okuyun ve kabul ettiğinizi tıklayın. Robot olmadığınızı onaylamanız istenecektir. Ardından, “Kaydol” u tıklayabilirsiniz. E-posta hesabınıza gidin, COBINHOOD’dan gelen mesajı bulun ve “Hesabı Etkinleştir” i tıklayın. Bunu yaptıktan sonra, sizi bir hesap doğrulama sayfasına götürecektir. Onaylanmış bir hesabınız olduğunu bildiren bir e-posta alacaksınız.

Coninhood Hesap Kaydı

Doğrulama sürecini başlatmak için “Hesaplar” ve “Sınırlar” a gidin. Burada, günlük limitlerle birlikte Seviye 1 ve 2 doğrulamaları için gereksinimleri göreceksiniz. Günlük kripto para yatırma limiti yoktur. Seviye 1 kripto para çekme işlemleri için günlük limit 3 BTC’dir ve Seviye 2 ile 100 BTC’ye yükselir. Seviye 1 doğrulaması otomatiktir, yalnızca e-postanızı ve şifrenizi gerektirir.

Seviye 2 doğrulaması için ayrıca tam adınızı (pasaportunuzda bulunan), mevcut ikametgahınızı, vatandaşlığınızı, bir kimlik (ülkenize veya pasaporta bağlı olarak ehliyet gibi), kimliğinizin olduğu bir selfie, FATCA, ve telefon numaran.

Fonları Nasıl Görüntülüyor, Yatırıyor ve Çekiyorsunuz??

Giriş yaptığınızda, ekranın sağ üst köşesine gidin ve menüden “Fonlar” a tıklayın. Mevcut paranızı Para Çekme veya Para Yatırma sekmesinden görüntüleyebilirsiniz. Bu, toplam bakiyenizi, para birimlerini, madeni paraları, kullanılabilir bakiyeyi, USD değerini, sipariş tutarını ve çeşitli eylemleri içerir. Fareyle “Tahmini Değer” üzerine gelirseniz, tam USD değerini görebilirsiniz.

Cobinhood Mevduat

Para yatırmak için “Para” sayfasından “Para Yatırma” seçeneğine tıklayın. Para birimini seçin ve “Para Yatırma” yı seçin. Paranızı transfer etmeniz gereken bir adres göreceksiniz. Doğru kripto para birimini doğru adrese aktardığınızdan emin olun. Aynı “Para” sayfasından ancak “Para Çekme” bölümünden çekebilirsiniz. “Gönder” e basmadan önce jetonları göndereceğiniz harici adresinizi ve çekilecek tutarı girmenizi isteyecektir.

Cobinhood’da Nasıl Ticaret Yapılır

Tarayıcınızda COBINHOOD’u kullanabilir veya mobil uygulamadan yararlanabilirsiniz. Değişimi çoğu akıllı telefon veya tablette kullanma olanağı sunan hem Android hem de Apple cihazları için halihazırda uygulamalar mevcuttur..

Yatırımcıların bir değişim yapmadan önce bilinçli bir karar vermelerine yardımcı olmak için, COBINHOOD’un “Exchange” sekmesi ihtiyacınız olabilecek neredeyse tüm bilgilere sahiptir. Seçtiğiniz kripto para birimi çiftinin en yüksek ve en düşük fiyatları da dahil olmak üzere fiyatlarını gösteren ayrıntılı bir grafik var. Çiftin ticaret geçmişini ve sipariş defterlerini de görüntüleyebilirsiniz..

İşlem Ekranı

Giriş yaptıktan sonra, “Ticaret” sayfası da siparişlerinizi gösterecektir. Bunlar, sayfanın sol tarafındaki çifti, türü, fiyatı, miktarı ve durumu içerir. Sağ taraf, mevcut olanlar ve toplam miktar dahil olmak üzere bakiyenizi gösterir. “Ticaret” sayfasının sağ üst kısmında, bir sipariş oluşturmak için sezgisel bölümü bulacaksınız. “Pazar”, “Limit” veya “Durdur” emirleri arasından doğru sekmeyi seçin. Ardından, çalıştığınız kripto para biriminin miktarını girin. Jeton başına fiyat görünecek ve ardından “Satın Al” veya “Sat” ı tıklayabilirsiniz.

Al sat

Kripto para birimi çiftini değiştirmek, sol üst köşeye gidip açılır menüyü görüntülemek için “Ürün Seç” e basmak kadar basittir. Oradan BTC, COB, ETH ve USDT dahil ilgili sekmeyi seçin. Bir sekmeye tıkladığınızda, seçtiğiniz kripto para birimi için mevcut çiftleri gösterecektir. İşlem yapmak istediğiniz çifte tıklayın. Ardından, sizi yukarıda listelenen tüm bilgileri içeren özel işlem sayfasına götürecektir..

Ticaret Çiftleri

Masaüstü sürümünün arayüzü ayrıca kırmızı ve yeşil düğmeleri içerir. Yeşil düğme, en yüksek teklife sahip fiyatı gösterir. Kırmızı düğme en düşük talebi gösterir. Benzer şekilde, yeşil düğme mevcut mevcut bakiyeniz için maksimum satın alma tutarınızı hesaplar. Kırmızı olan, mevcut mevcut bakiye için maksimum satış tutarınızı hesaplar.

COBINHOOD Ne Tür Siparişler Sunar?

Belirtildiği gibi, COBINHOOD piyasa ve limit emirleri sunar. Piyasa siparişleri, hızlı bir ticaret arayanlar için harikadır. Sadece sipariş boyutunu girersiniz ve piyasa fiyatı artı siparişinizin toplam fiyatını görürsünüz. COBINHOOD piyasa emirlerini anında doldurur, böylece onları iptal edemezsiniz.

Limit emirleri, satacağınız veya satın alacağınız minimum veya maksimum fiyatı seçmenize izin verir. Sipariş boyutunuzu ve seçtiğiniz fiyatı girin. Sistem toplam fiyatı gösterecektir. Ardından satın almayı veya satmayı seçebilirsiniz. Limit emirlerinin bazen kısmen yerine getirilebileceğini unutmayın. Ayrıca piyasa emirlerine göre fiyat ayarlamalarına tabidirler..

Ayrıca, yanlarındaki yıldıza tıklayarak favori ticaret çiftleri seçeneğine de sahipsiniz. “Ürün Seçin” açılır menüsünde BTC sekmesinden önce üzerinde yıldız bulunan sekmeyi tıklayarak tüm yıldızlı çiftlerinizi görüntüleyebilirsiniz..

COBINHOOD’un temel özelliklerinden biri, yüksek performanslı sipariş eşleştirme motorudur. Bu, milyonlarca siparişi işlerken bir milisaniyenin altında gecikme sağlama becerisine sahip tescilli bir sipariş eşleştirme motorudur. Bu sistemin tamamı, mümkün olan en iyi ticaret deneyimini sunmak için tamamen dağıtılmış, otomatik ölçeklenebilir ve yüksek düzeyde kullanılabilir..

Cobinhood Web Sitesi

COBINHOOD Ücretleri

Dünyanın ilk sıfır işlem ücreti olan kripto borsası olan COBINHOOD, spot ticaret için herhangi bir işlem ücreti talep etmez. Ayrıca, on kat kaldıraçla marj ticareti için ücret alınmaz..

COBINHOOD’un talep ettiği para çekme ücretleri borsaya fayda sağlamaz. Bunlar doğrudan madencilere gider ve kripto para birimine göre değişir. Yazım sırasında ücretler BTC için 0,001, USDT için 20 USD, ETH için 0,007 idi. Bu, QRC-20 tokenları için 3 USD’ye ve ERC-20 tokenleri için 8.4 USD’ye eşdeğerdir..

COBINHOOD komisyon ücreti almadığı için parasını nasıl kazandığını merak etmek doğaldır. Kârları, sigortalama hizmetinden gelir. Bu hizmet şu anda ICO sırasında toplanan fonların yüzde beşini toplamasına izin veriyor. ICO’nun ardından, gelir Kyber ve Filecoin gibi diğer büyük ICO projeleri için diğer yüklenim hizmetlerinden geliyor. Sigortalama hizmetleri için aldığı ücretler, COBINHOOD değişimini yürütmek ve hizmetlerini geliştirmek ve iyileştirmek için çalışmak için yeterlidir..

COB Jetonları nedir?

COB jetonlarına sahip olanlar, COBINHOOD’da özel ayrıcalıklara hak kazanır. COB jetonlarıyla ödemeyi seçerseniz, marj takas kredisi faizinden yüzde 50 indirim alabilirsiniz. Ayrıca COBINHOOD’un gelecekte taahhüt ettiği ICO’lardan önemli bir indirimle token alabilirsiniz. COBINHOOD, gelecekte token sahipleri için daha fazla ayrıcalık eklemeyi planlıyor.

COBINHOOD Tavsiye Programı Nedir?

COBINHOOD, başkalarını değiş tokuşu kullanmak için kaydolmaya teşvik eden kullanıcıları ödüllendirmek için nispeten yeni bir tavsiye programına sahiptir. Arkadaşlarınızı ticaret için COBINHOOD’u kullanmaya davet ettiğinizde, bir komisyon karşılığında on Günlük Bonus Çekiliş bileti alırsınız. Bu size BTC kazanma şansı verir. Yönlendirilen kullanıcı kayıttan sonraki bir ay içinde Seviye 2 Kimlik Doğrulamasını geçerse hem siz hem de yönlendirilen kullanıcı ödülü alırsınız.

Bonuslar, Airdrop’lar & Bedava Jetonlar

Kullanıcıları COBINHOOD’dan yararlanmaya teşvik etmek için platformda Günlük Bonus Çekilişi var. Bonus çekilişi için COBX’te başarılı bir işlem yapın. Günde maksimum bir giriş vardır. Kripto ödülleri rastgele ve en fazla 1 BTC içerebilir.

COBINHOOD ayrıca çeşitli noktalarda airdroplara katılarak size “COBINHOOD ödüllü bir görev” e katılma fırsatı verir. Bread (BRD) Lottery, LALA World Airdrop-lite ve Lympo (LYM) Airdrop-lite dahil olmak üzere mevcut ve gelecekteki airdrop’lar (yazım sırasında). COBINHOOD web sitesinin airdrop sayfasından daha fazla bilgi edinebilirsiniz..

Günlük Çekiliş

Ayrıca, 9’dan 19 Mart’a kadar süren BRD ticareti gibi ara sıra yarışmalar da vardır. Bu yarışma, her kullanıcıya BRD hesap bakiyesi çarpı BTD işlem hacmi çarpı COB faktörüne dayalı bir puan verdi, bu da kaç COB değerine bağlıdır. onlar tutar. Ödüller birincilik için 25.000 BRD, ikincilik için 20.000 ve üçüncü için 15.000’e kadar çıktı. Ayrıca 26 Şubat – 7 Mart tarihleri ​​arasında ABT için çeşitli oyunların ödüllendirildiği bir yarışma vardı. Hatta yarışmacıların kendi COBINHOOD API istemcilerini oluşturdukları gibi kodlama yarışmaları da sunuyor. Bu yarışma 31 Mart’ta sona eriyor ve toplamda 20.000 COB çekilişi içeriyor.

COBINHOOD’IN ICO Underwriting Hizmetleri

COBINHOOD, bir kripto para borsası olarak işlev görmenin yanı sıra, bir ICO başlatanlar için sigortalama hizmetleri de sunmaktadır. COBINHOOD, ICO’lar için kapsamlı taahhüt hizmetleri sunar. ICO’nuzu başarılı kılan bağış toplama yöntemlerinde uzmanlaşmıştır. COBINHOOD’ın yardımıyla, ICO’lar yaklaşık 64.056.882 ABD doları olan 29.400 ETH yükseltti.

ICO Hizmetlerini Taahhüt Etmek

Sigortalama hizmetleri, ICO’nun tamamlanmasının ardından COBINHOOD’da derhal listelenmeyi içerir, bu nedenle likidite sorunu yaşanmaz. COBINHOOD ayrıca akıllı sözleşme incelemesi, iş modelini iyileştirmek için teknoloji önerileri ve blok zinciri ve ICO ile ilgili diğer teknolojiler gibi teknoloji geliştirmeyi de sağlar. Ayrıca, düzenleyici ve yasal riskleri azaltmak için personelden oluşan bir avukat ekibi vardır. Hukuki yardım, ICO ile ilgili evrak işleri, teknik incelemeler, katılımcının kimliği, en iyi uygulamalar, belirteç kullanımı ve daha fazlası için danışmanlık içerir..

ICO’nun sorunsuz çalıştığından emin olmak için, COBINHOOD ayrıca manşet oluşturmak için halkla ilişkiler yönetimini de içerir. Bu, sosyal medya, stratejik iletişim ve daha fazlası aracılığıyla olumlu bir kamu imajı ve marka bilinirliği yaratır. Aynı zamanda, doğru kanallardan en iyi mesajı verirken, hedef kitlenizi hedefleyen özel stratejiler geliştiren stratejik bir yaklaşımla reklam desteği sağlar. Son olarak, COBINHOOD, pazarlama promosyonları ve topluluk katılımı şeklinde akılda kalan kampanyalar aracılığıyla stratejik pazarlama iletişimlerini içerir..

Cobinhood Güvenli mi?

Depolanan kripto para varlıklarının güvenliğini sağlamak için COBINHOOD bu varlıkların çoğunu çoklu imza özelliklerine sahip çevrimiçi bir kasada saklar. Açmak için sekiz coğrafi olarak dağıtılmış donanım güvenlik modülünden beşini gerektirir. Çevrimiçi cüzdanlardaki kripto varlıkları sigorta desteğine sahiptir.

Güvenliğiniz için, yeni bir IP adresinden veya cihazdan her oturum açtığınızda, gelen kutunuzda “Yeni Cihaz Onayı” mesajı göreceksiniz. COBINHOOD, iki faktörlü kimlik doğrulaması kurmanızı şiddetle önerir. Giriş yaptığınızda, “Hesap” a ve ardından “Güvenlik” e gidin. Google Authenticator veya SMS ile iki faktörlü kimlik doğrulamayı tercih edebilirsiniz.

SMS kimlik doğrulamasını seçerseniz, benzersiz kodu almak için bir cep telefonu numarası girmeniz gerekecektir. Google Authenticator’ı seçerseniz, bir QR kodunu taramak ve erişim kodunuzu ortaya çıkarmak için kullanabilmek için bu akıllı telefon uygulamasını indirmeniz gerekir. Aldığınız kodu girin ve ardından “Doğrula” yı seçin. Ardından, verilen bağlantıya tıklamanızı gerektiren bir doğrulama e-postası alacaksınız. Gelecekte, iki faktörlü kimlik doğrulama, oturum açmak, para çekme talep etmek ve IP adresleri eklemek için bir kod gerektirecektir..

Sonuç

COBINHOOD, çok iyi bir kripto para borsası ve ICO’lar için bir taahhüt hizmetidir. Platform, sıfır işlem ücreti ile dikkat çekiyor. Güzel miktarda alım satım çifti sunar ve iyi bir mobil uygulama ve oldukça basit bir doğrulama süreci ile çekici ve kullanımı kolay bir arayüze sahiptir..

COBINHOOD, ücretsiz, kolay ticaret ve çok sayıda bonus, airdrop ve yarışmalardan yararlanmak isteyenler için iyi bir seçenektir..

Yeni başlayanlar için uygundur, iyi bir ekip tarafından desteklenir ve kendisini diğer rakip platformlardan farklı kılan bazı ilginç özelliklere sahiptir. Bonuslar, Airdrop’lar sayesinde “eğlenceli” bir his veriyor & Kazanabileceğiniz Ücretsiz Jetonlar. Ancak sağlam bir kurucu ve şirket tarafından desteklendiğini ve 5 milyondan fazla kullanıcı tarafından kullanıldığını unutmayın, bu nedenle kesinlikle yasal bir borsa – kontrol etmenizi öneririz..

Cobinhood’ı ziyaret edin

Cobinhood

src = “~ resimler \ yeni başlayanlar-kılavuzu-cobinhood-tam-inceleme.gif”

alt = “Cobinhood”

class = “photo photo-wrapup wppr-product-image” /> 8.8

Kullanım kolaylığı

9.0 / 10

İtibar

9.0 / 10

Ücretler

10.0 / 10

Müşteri desteği

8.0 / 10

Ödeme metodları

8.0 / 10

Artıları

  • Sıfır İşlem Ücretleri
  • İyi Tasarlanmış Arayüz
  • İyi Mobil Uygulama
  • Geniş Jeton Yelpazesi
  • Yarışmalar, Airdrops & Bonuslar

Eksileri

  • Doğrulama Yavaş Olabilir
  • Henüz Fiat Ödeme Seçenekleri Yok

Ziyaret etmek {"@context":"http: \ / \ / schema.org \ /","@type":"Ürün","isim":"Cobinhood","görüntü":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2018 \ / 03 \ /cobinhood-review.gif","açıklama":"CobinHood, kripto para birimi ticareti için bir borsadır. Kendisini yeni nesil bir kripto para birimi platformu olarak görüyor. COBINHOOD ayrıca kendisini dünyadaki ilk sıfır ücretli kripto para birimi değişimi olarak faturalandırıyor. Popo Chen, CobinHood’un kurucusu ve CEO’sudur. O bir seri girişimcidir. Elektrik Mühendisliği alanında Yüksek Lisans Derecesini 22 yaşına kadar kazandı…..","teklifler": {"@type":"Teklif","fiyat":"0.00","priceCurrency":"$","satıcı": {"@type":"Kişi","isim":"Oliver Dale"}},"gözden geçirmek": {"@type":"gözden geçirmek","reviewRating": {"@type":"Değerlendirme","en iyi derece":"10","worstRating":"0","ratingValue":"8.80"},"isim":"Cobinhood","reviewBody":"CobinHood, kripto para birimi ticareti için bir borsadır. Kendisini yeni nesil bir kripto para birimi platformu olarak görüyor. COBINHOOD ayrıca kendisini dünyadaki ilk sıfır ücretli kripto para borsası olarak faturalandırıyor. \ R \ n \ r \ nPopo Chen, CobinHood’un kurucusu ve CEO’su. O bir seri girişimcidir. Elektrik Mühendisliğinde Yüksek Lisans Derecesini 22 yaşında kazandı. Bu platformun beş milyondan fazla aktif kullanıcısı var. Melek yatırımcılara bir yıl içinde 20 kat getiri sağladı. \ R \ n \ r \ nKurucu ortağı ve CTO’su Wei-Ning Huang’dır. Google’da üç yıllık deneyime ve açık kaynak alanında beş yıldan fazla deneyime sahiptir. Uzmanlığı, zorlu kullanılabilirlik ve işlem hacmi sunan büyük ölçekli web uygulamaları oluşturmaktır. \ R \ n \ r \ nO aynı zamanda erken bir kripto benimseyen oldu. Bu, beş yıllık kripto para ticareti deneyimi ve derin bir blok zinciri anlayışına yol açtı. COBINHOOD \ u2019’un danışmanları arasında Eski ABD Federal Baş Bilgi Sorumlusu Tony Scott ve EasyCard Eski Başkanı I-Cheng Liu bulunmaktadır. \ R \ n \ r \ n \ r \ nCobinhood’ı ziyaret edin \ r \ n \ r \ nKobinlik Hesabı Kaydol & Doğrulama \ r \ nCOBINHOOD’da bir hesap oluşturmak nispeten basit bir işlemdir. Ana sayfada \ u201cHesap Oluştur \ u201d öğesini tıklayın. Ardından formu doldurun, şartlar ve koşulları okuyun ve kabul ettiğinizi tıklayın. Robot olmadığınızı onaylamanız istenecektir. Ardından \ u201cKaydol’u tıklayabilirsiniz. \ U201d E-posta hesabınıza gidin, COBINHOOD’dan gelen mesajı bulun ve \ u201cHesabı Etkinleştir \ u201d’yi tıklayın. Bunu yaptıktan sonra, sizi bir hesap doğrulama sayfasına götürür. Onaylanmış bir hesabınız olduğunu bildiren bir e-posta alacaksınız. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nDoğrulama işlemine başlamak için \ u201cAccounts \ u201d ve \ u201cLimits \ u201d adreslerine gidin. Seviye 1 ve 2 doğrulamaları için gereksinimleri günlük sınırlarla birlikte görecek. Günlük kripto para yatırma limiti yoktur. Seviye 1 kripto para çekme işlemleri için günlük limit 3 BTC’dir ve Seviye 2 ile 100 BTC’ye yükselir. Seviye 1 doğrulaması otomatiktir, yalnızca e-posta adresinizi ve şifrenizi gerektirir. \ R \ n \ r \ n Seviye 2 doğrulama için ayrıca sağlamanız gerekir tam adınız (pasaportunuzda yazılıdır), mevcut ikametgahınız, vatandaşlığınız, bir kimlik (ülkenize veya pasaporta bağlı olarak ehliyetiniz gibi), kimliğinizin, FATCA’nın ve telefon numaranızın bulunduğu bir selfie. \ r \ nFonları Nasıl Görüntülüyor, Yatırıyor ve Çekiyorsunuz? \ r \ nOturum açtığınızda, ekranın sağ üst köşesine gidin ve menüde \ u201cFunds \ u201d seçeneğini tıklayın. Mevcut paranızı Para Çekme veya Para Yatırma sekmesinden görüntüleyebilirsiniz. Bu, toplam bakiyenizi, para birimlerini, madeni paraları, mevcut bakiyeyi, USD değerini, sipariş tutarını ve çeşitli eylemleri içerir. Fareyle \ u201cTahmini Değer \ u201d üzerine gelirseniz, USD değerinin tamamını görebilirsiniz. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ u201cFunds \ u201d sayfasından \ u201cDepozito \ u201d seçeneğini tıklayın depozito. Para birimini seçin ve \ u201cDepozitoyu seçin. \ U201d Paranızı transfer etmeniz gereken bir adres göreceksiniz. Doğru kripto para birimini doğru adrese aktardığınızdan emin olun. Aynı \ u201cFunds \ u201d sayfasından ancak \ u201cWithdraw \ u201d bölümünden para çekebilirsiniz. Sizden jetonları göndereceğiniz harici adresinizi ve \ u201cSubmit’e basmadan çekeceğiniz tutarı girmenizi isteyecektir. \ U201d \ r \ nCobinhood’da Nasıl İşlem Yapılır \ r \ nTarayıcınızda COBINHOOD’u kullanabilir veya şu avantajlardan yararlanabilirsiniz: mobil uygulama. Exchange’i çoğu akıllı telefon veya tablette kullanma olanağı sunan hem Android hem de Apple cihazları için zaten uygulamalar var. \ R \ n \ r \ nTacirlerin bir takas yapmadan önce bilinçli bir karar vermelerine yardımcı olmak için, \ u201cExchange \ u201d sekmesi COBINHOOD, ihtiyacınız olabilecek neredeyse tüm bilgilere sahiptir. Seçtiğiniz kripto para birimi çiftinin en yüksek ve en düşük fiyatları da dahil olmak üzere fiyatlarını gösteren ayrıntılı bir grafik var. Parite için işlem geçmişini ve sipariş defterlerini de görüntüleyebilirsiniz. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nGiriş yaptığınızda, \ u201cTrade \ u201d sayfası siparişlerinizi de görüntüleyecektir. Bunlar, sayfanın sol tarafındaki çifti, türü, fiyatı, miktarı ve durumu içerir. Sağ taraf, mevcut olan ve toplam miktar dahil olmak üzere bakiyenizi gösterir. \ U201cTrade \ u201d sayfasının sağ üst kısmında, sipariş oluşturmaya yönelik sezgisel bölümü bulacaksınız. \ U201cMarket, \ u201d \ u201cLimit, \ u201d veya \ u201cStop \ u201d siparişler arasında doğru sekmeyi seçin. Ardından, çalıştığınız kripto para biriminin miktarını girin. Jeton başına fiyat görünecek ve ardından \ u201cSatın al \ u201d veya \ u201cSat’ı tıklayabilirsiniz. \ U201d \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nKripto para birimi çiftini değiştirmek sol üst kısma gitmek kadar basittir Açılır menüyü görüntülemek için köşesine dokunun ve \ u201cÜrün Seçin \ u201d tuşuna basın. Oradan BTC, COB, ETH ve USDT dahil ilgili sekmeyi seçin. Bir sekmeye tıkladığınızda, seçtiğiniz kripto para birimi için mevcut çiftleri gösterecektir. İşlem yapmak istediğiniz çifte tıklayın. Ardından, sizi yukarıda listelenen tüm bilgileri içeren özel alım satım sayfasına götürecektir. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nMasaüstü sürümünün arayüzünde ayrıca kırmızı ve yeşil düğmeler bulunur. Yeşil düğme, en yüksek teklife sahip fiyatı gösterir. Kırmızı düğme en düşük talebi gösterir. Benzer şekilde, yeşil düğme mevcut mevcut bakiyeniz için maksimum satın alma tutarınızı hesaplar. Kırmızı olan, mevcut mevcut bakiye için maksimum satış tutarınızı hesaplar. \ R \ nCOBINHOOD Hangi Sipariş Türlerini Sunar? \ R \ nDaha önce belirtildiği gibi, COBINHOOD piyasa ve limit emirleri sunar. Piyasa emirleri, hızlı bir ticaret arayanlar için harikadır. Yalnızca sipariş boyutunuzu girersiniz ve piyasa fiyatı ile siparişinizin toplam fiyatını görürsünüz. COBINHOOD piyasa emirlerini anında doldurur, bu yüzden onları iptal edemezsiniz. \ R \ n \ r \ nLimit emirleri satacağınız veya satın alacağınız minimum veya maksimum fiyatı seçmenize izin verir. Sipariş boyutunuzu ve seçtiğiniz fiyatı girin. Sistem toplam fiyatı gösterecektir. Ardından satın almayı veya satmayı seçebilirsiniz. Limit emirlerinin bazen kısmen yerine getirilebileceğini unutmayın. Ayrıca piyasa emirlerine göre fiyat ayarlamalarına tabidirler. \ R \ n \ r \ nYanlarındaki yıldıza tıklayarak favori alım satım çiftleri seçeneğine de sahipsiniz. Tüm yıldızlı çiftlerinizi, \ u201cÜrün Seçin \ u201d açılır listesindeki BTC sekmesinden önce üzerinde yıldız bulunan sekmeyi tıklayarak görüntüleyebilirsiniz. \ R \ n \ r \ nCOBINHOOD’ın temel özelliklerinden biri yüksek- performans sıralaması eşleştirme motoru. Bu, milyonlarca siparişi işlerken bir milisaniyenin altında gecikme süresi sunabilen tescilli bir sipariş eşleştirme motorudur. Tüm bu sistem tamamen dağıtılmış, otomatik olarak ölçeklenebilir ve mümkün olan en iyi ticaret deneyimini sunmak için yüksek oranda kullanılabilir. \ R \ n \ r \ n \ r \ nCOBINHOOD Ücretleri \ r \ nDünyanın ilk sıfır işlem ücreti kripto borsası olarak, COBINHOOD, spot ticaret için herhangi bir işlem ücreti talep etmez. Ayrıca, on kat kaldıraçla marj ticareti için ücret alınmaz. \ R \ n \ r \ nCOBINHOOD’un uyguladığı para çekme ücretleri borsaya fayda sağlamaz. Bunlar doğrudan madencilere gider ve kripto para birimine göre değişir. Yazım sırasında ücretler BTC için 0,001, USDT için 20 USD, ETH için 0,007 idi. Bu, QRC-20 jetonları için 3 USD’ye ve ERC-20 jetonları için 8.4 USD’ye eşdeğerdir. \ R \ n \ r \ nCOBINHOOD komisyon ücreti almadığından, parasını nasıl kazandığını merak etmek doğaldır. . Kârları, sigortalama hizmetinden gelir. Bu hizmet şu anda ICO sırasında toplanan fonların yüzde beşini toplamasına izin veriyor. ICO’nun ardından, gelir Kyber ve Filecoin gibi diğer büyük ICO projeleri için diğer yüklenim hizmetlerinden geliyor. Sigortalama hizmetleri için aldığı ücretler, COBINHOOD değişimini yürütmek ve hizmetlerini geliştirmek ve iyileştirmek için çalışmak için yeterlidir. \ R \ nCOB Token nedir? \ R \ nCOB tokenlerine sahip olanlar, COBINHOOD’da özel ayrıcalıklara sahiptir. COB jetonlarıyla ödemeyi seçerseniz, marj takas kredisi faizinden yüzde 50 indirim alabilirsiniz. Ayrıca COBINHOOD’ın gelecekte taahhüt ettiği ICO’lardan önemli bir indirimle token alabilirsiniz. COBINHOOD, gelecekte jeton sahipleri için daha fazla ayrıcalık eklemeyi planlıyor. \ R \ nCOBINHOOD Yönlendirme Programı nedir? \ R \ nCOBINHOOD, başkalarını değiş tokuşu kullanmak için kaydolmaya teşvik eden kullanıcıları ödüllendirmek için nispeten yeni bir tavsiye programına sahiptir. Arkadaşlarınızı ticaret için COBINHOOD kullanmaya davet ettiğinizde, komisyon karşılığında on Günlük Bonus Çekiliş bileti alırsınız. Bu size BTC kazanma şansı verir. Yönlendirilen kullanıcı kayıttan sonraki bir ay içinde Seviye 2 Kimlik Doğrulamasını geçerse hem siz hem de yönlendirilen kullanıcı ödülü alırsınız. \ R \ nBonuslar, Airdrops & Ücretsiz Jetonlar \ r \ nKullanıcıları COBINHOOD’dan yararlanmaya teşvik etmek için platformda Günlük Bonus Çekilişi var. Bonus çekilişi için COBX’te başarılı bir işlem yapın. Günde maksimum bir giriş vardır. Kripto ödülleri rastgele verilir ve 1 BTC’ye kadar içerebilir. \ R \ n \ r \ nCOBINHOOD ayrıca çeşitli noktalarda airdroplara katılarak size \ u201cCOBINHOOD ödüllü bir göreve katılma fırsatı verir. \ U201d Mevcut ve gelecekteki airdrop’lar ( Bread (BRD) Lottery, LALA World Airdrop-lite ve Lympo (LYM) Airdrop-lite dahil olmak üzere yazım zamanı). COBINHOOD \ u2019 web sitesinin airdrop sayfasından daha fazla bilgi edinebilirsiniz. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n9 – 19 Mart arasında süren BRD ticareti gibi ara sıra yarışmalar da vardır. Bu rekabet, her kullanıcıya BRD hesap bakiyesi çarpı BTD işlem hacmi çarpı COB faktörüne dayalı bir puan verdi, bu da sahip oldukları COB değerine bağlı. Ödüller birincilik için 25.000 BRD, ikincilik için 20.000 ve üçüncü için 15.000’e kadar çıktı. Ayrıca 26 Şubat – 7 Mart tarihleri ​​arasında ABT için çeşitli oyunların ödüllendirildiği bir yarışma vardı. Hatta yarışmacıların kendi COBINHOOD API istemcilerini oluşturdukları gibi kodlama yarışmaları da sunuyor. Bu yarışma 31 Mart’ta sona eriyor ve toplamda 20.000 COB eşantiyonu içeriyor. \ R \ nCOBINHOOD \ u2019S ICO Underwriting Services \ r \ n COBINHOOD, bir kripto para birimi borsası olarak işlev görmesinin yanı sıra, bir ICO başlatanlar için sigortalama hizmetleri de sunuyor. COBINHOOD, ICO’lar için kapsamlı taahhüt hizmetleri sunar. ICO’nuzu başarılı kılan bağış toplama yöntemlerinde uzmanlaşmıştır. COBINHOOD \ u2019’un yardımıyla, ICO’lar yaklaşık 64.056.882 ABD doları olan 29.400 ETH yükseltti. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nSigorta hizmetleri, ICO’nun tamamlanmasının ardından COBINHOOD’da anında listelemeyi içerir, bu nedenle likidite sorunu yok. COBINHOOD ayrıca akıllı sözleşme incelemesi, iş modelini iyileştirmek için teknoloji önerileri ve blok zinciri ve ICO ile ilgili diğer teknolojiler gibi teknoloji geliştirmeyi de sağlar. Ayrıca, düzenleyici ve yasal riskleri azaltmak için personelden oluşan bir avukat ekibi vardır. Hukuki yardım; ICO ile ilgili evrak işleri, teknik incelemeler, katılımcının kimliği, en iyi uygulamalar, belirteç kullanımı ve daha fazlası için danışmanlık içerir. \ R \ n \ r \ nICO’nun aksamadan çalıştığından emin olmak için COBINHOOD ayrıca halkla ilişkileri de içerir manşet oluşturmak için yönetim. Bu, sosyal medya, stratejik iletişim ve daha fazlası aracılığıyla olumlu bir kamu imajı ve marka bilinirliği yaratır. Aynı zamanda, doğru kanallardan en iyi mesajı verirken, hedef kitlenizi hedefleyen özel stratejiler oluşturan stratejik bir yaklaşımla reklam desteği sağlar. Son olarak, COBINHOOD, pazarlama promosyonları ve topluluk katılımı şeklinde akılda kalan kampanyalar aracılığıyla stratejik pazarlama iletişimi içerir. \ R \ nCobinhood Güvenli mi? \ R \ nYatılan kripto para varlıklarının güvenliğini sağlamak için COBINHOOD, bu varlıkların çoğunu çoklu – imza özellikleri. Açmak için sekiz coğrafi dağıtılmış donanım güvenlik modülünden beşini gerektirir. Çevrimiçi cüzdanlardaki kripto varlıkları sigorta desteğine sahiptir. \ R \ n \ r \ nGüvenliğiniz için, yeni bir IP adresinden veya cihazdan her giriş yaptığınızda, gelen kutunuzda \ u201cYeni Cihaz Onayı \ u201d mesajı göreceksiniz. COBINHOOD, iki faktörlü kimlik doğrulaması kurmanızı şiddetle önerir. Giriş yaptığınızda \ u201cAccount \ u201d ve ardından \ u201cSecurity’e gidin. \ U201d Google Authenticator veya SMS ile iki faktörlü kimlik doğrulamayı kullanmayı tercih edebilirsiniz. \ R \ n \ r \ nSMS kimlik doğrulamasını seçerseniz, şunları yapmanız gerekir benzersiz kodu almak için bir cep telefonu numarası girin. Google Authenticator’ı seçerseniz, bir QR kodunu taramak ve erişim kodunuzu ortaya çıkarmak için kullanabilmek için bu akıllı telefon uygulamasını indirmeniz gerekir. Aldığınız kodu girin ve ardından \ u201cDoğrula \ u201d öğesini seçin. Ardından, verilen bağlantıyı tıklamanızı gerektiren bir doğrulama e-postası alacaksınız. Gelecekte, iki faktörlü kimlik doğrulama, oturum açmak, para çekme talebinde bulunmak ve IP adresleri eklemek için bir kod gerektirecektir. \ R \ nConclusion \ r \ nCOBINHOOD, ICO’lar için bir sigortalama hizmetinin yanı sıra çok iyi bir kripto para birimi değişimidir. Platform, sıfır işlem ücreti ile dikkat çekiyor. Çok sayıda alım satım çifti sunar ve iyi bir mobil uygulama ve oldukça basit bir doğrulama süreci ile çekici ve kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. \ R \ n \ r \ nCOBINHOOD, avantajdan yararlanmak isteyenler için iyi bir seçenektir. ücretsiz, kolay alım satım ve çok sayıda bonus, airdrop ve yarışma. \ r \ n \ r \ nİyi bir takım tarafından desteklenen yeni başlayanlar için uygundur ve onu diğer rakip platformlardan farklı kılan bazı ilginç özelliklere sahiptir. \"eğlence\" Bonuslar, Airdrop’lar nedeniyle hissedin & Kazanabileceğiniz Ücretsiz Jetonlar. Ancak, sağlam bir kurucu ve şirket tarafından desteklendiğini ve 5 milyondan fazla kullanıcı tarafından kullanıldığını unutmayın, bu nedenle kesinlikle yasal bir değişimdir – kontrol etmenizi öneririz. \ R \ nCobinhood’ı ziyaret edin.","yazar": {"@type":"Kişi","isim":"Oliver Dale"},"datePublished":"2019-04-19"}}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me