HitBTC İncelemesi

HitBTC kendisini “en gelişmiş Bitcoin borsası” olarak pazarlamaktadır ve 2013’ten beri faaliyette olan uzun bir geçmişe sahiptir. HitBTC, Bitcoin, Ethereum, Dogecoin, Litecoin, Monero ve USDT gibi para birimlerini alıp satmanız için ihtiyaç duyduğunuz pazarlara sahiptir. Hong Kong merkezli bir şirket olan HIT Solution Ltd., HitBTC’yi yönetiyor.

HitBTC İncelemesi

HitBTC’nin gelişimi, deneyimli tüccarlar, finans uzmanları ve yazılım geliştiriciler arasındaki işbirliğinin sonucuydu ve herkesin ihtiyaçlarını karşılayabilecek gelişmiş bir platforma öncülük etti. Sistemin temel eşleştirme motoru, gelişmiş sipariş eşleştirme algoritmaları ve gerçek zamanlı takas dahil olmak üzere yenilikçi özelliklere sahiptir. Ayrıca yüksek kullanılabilirlik, çalışma süresi ve hata toleransı için övgü aldı.

HitBTC’yi ziyaret edin

HitBTC Özellikleri

HitBTC, tüccarlar için yüksek likidite ve yukarıda bahsedilen en yeni eşleştirme motor teknolojileri dahil olmak üzere çok sayıda avantaj sunar. Ayrıca düşük ücretler, güçlü güvenlik önlemleri, dijital varlıkların depozito yatırılması veya çekilmesinde sınır yok, seçim yapabileceğiniz 150’den fazla araç ve en gelişmiş FIX API ve REST API var.

HitBTC Web Sitesi

Ek olarak, HitBTC kayıt gerektirmez, ticarete tam erişim sağlar ve bakiyeniz için sınırsız kontrole sahiptir..

 • Yüksek likidite
 • En yeni eşleşen motor teknolojileri
 • Dijital varlıkların yatırılması / çekilmesi için sınır yok
 • Düşük ücretler
 • 150’den fazla alet mevcut
 • Yüksek düzeyde güvenlik
 • En gelişmiş REST API ve FIX API

HitBTC Ticaret Araçları

Bazı borsalar yalnızca çok fazla bilgi olmadan işlem yapmanıza izin verir. Ancak HitBTC, işlem yapmadan önce karar vermeniz gereken bilgilerin çoğunu sağlar. Ticaret konusunda daha deneyimli olanlar, HitBTC’nin sunduğu çeşitli çizelgeleri ve grafikleri takdir edeceklerdir. Bilgiden ne çıkaracaklarından veya kripto para birimi ticareti konusunda nasıl hareket edeceklerinden emin olmayan yeni başlayanlar, bol miktarda ticaret ipucu içeren blogdaki bilgileri takdir edeceklerdir..

HtBTC Kaydı

HitBTC ile yeni bir hesap kaydetmek nispeten basittir. Web sitesinin sağ üst köşesindeki “Kaydol” seçeneğine tıklayın ve gerekli bilgileri doldurun. Bir e-posta adresine ihtiyacınız olacak ve bir şifre ayarlayacaksınız. E-postanıza gidin ve adresinizi onaylamak ve hesabınızı etkinleştirmek için HitBTC’den gelen mesajdaki bağlantıya tıklayın..

HitBTC Hesap Kaydı

HitBTC Mevduatları

HitBTC hesabınıza para yatırmak için önce bir cüzdan adresi oluşturmanız gerekir. Yeşil olan “Para Yatırma” düğmesine tıklayabilirsiniz. Oradan, yatırmak istediğiniz para birimine karşılık gelen satırı seçip “Para yatır” ı tıklayın. Artık hem sayı hem de harf dizisi ve bir QR kodu olmak üzere bir cüzdan adresi alacaksınız..

HitBTC Mevduatları

Hesaptaki her varlığın kendine özgü bir adresi olduğunu unutmayın. Belirli para birimleri, XEM için Mesaj veya XRP için Hedef Etiketi gibi ek tanımlayıcı alanları içerir. Para yatırmaya başladığınızda bunları her zaman dahil etmeyi bir noktaya getirmelisiniz. Bunu yapmazsanız, destek ekibiyle iletişime geçmeniz gerekecektir. Para HitBTC’ye ulaştığında, hesap sayfanızın alt kısmında bekleyen bir işlem gösterilecek ve para birimi kısa süre sonra kullanılabilecektir..

HitBTC Para Çekme

Jeton çekmek için “Hesaplar” sekmesine gidin. Hesabınızdaki her para birimi için bir düğme içeren “Para Çekme” sütununa bakın. Para çekmek için jetonların ana hesabınızda olması gerekir, bu nedenle gerekirse ticaret hesabından bir para transferi tamamlayın. Ardından, “Para Çek” i tıklayabilirsiniz.

Çekilecek miktarı seçin ve alıcı adresinize yapıştırın. İşlemi tersine çeviremeyeceğiniz için adresi her zaman iki kez kontrol edin. Bazı dijital varlıkların, gönderim işlemi için daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğunu unutmayın, bu nedenle ekstra özen gösterin. XMR ile bir örnek olabilir; ödeme kimliğini ve cüzdan adresini belirtmelisiniz. Tek minimum para çekme tutarı, “Tutar” alanının hemen altında görüntüleyebileceğiniz ağ ücreti değerinizden fazladır.

HitBTC Para Çekme

“Geri Çek” i seçtikten sonra, para çekme işlemleri için iki faktörlü kimlik doğrulamayı etkinleştirdiğinizi varsayarak kimlik doğrulama kodunuzu yazın. Para çekme işlemini e-posta yoluyla onaylamanız gerektiğini belirten bir bildirim göreceksiniz. E-posta adresinize gidin ve [email protected] adresinden “Para çekme isteği” etiketli e-postayı açın. İşlemi göndermek ve hesap sayfanıza dönmek için onaylamak için bağlantıya tıklayın.

Para çekme işlemini “Raporlar – Ödeme Geçmişi” veya “Son İşlemler” bölümünde görüntüleyebilirsiniz. İşleme sırasında üç sarı nokta olacaktır. İşleme tamamlandığında bu noktalar yeşil bir işaret haline gelir.

HitBTC’de Nasıl İşlem Yapılır

Bir ticarete başlamak için, önce Ana HitBTC hesabınızdan Ticaret hesabına para aktarmanız gerekir. “Hesaplar” sayfanızda, iki hesabınız arasındaki mavi oku tıklayın. Taşınacak miktarı girmeniz ve ardından “Transfer” i tıklamanız istenecektir.

Paralar hesabınıza girdiğinde, siparişi oluşturma zamanı gelmiştir. “Exchange” e tıklayarak işlem ekranınıza gidin ve “Enstrümanlar” bölümünden işlem çiftinizi seçin.

HitBTC İşlem Ekranı

Şimdi, Satın Al ve Sat kutularında tamamlamak istediğiniz sipariş türünü seçebilirsiniz. Web sitesi, ilgili soru işaretlerinin üzerine gelirseniz size her bir pazar, durdurma, sınırlama ve durdurma sınırı gibi kısa bir açıklama sunar..

HitBTC Satın Al & amp; Satmak

“Siparişlerim ve İşlemlerim” bölümüne bakarak belirli bir pazardaki işlem geçmişinizi görebilirsiniz. “Raporlar” ı tıklayarak piyasalardaki işlemleri de yönetebilirsiniz. Oradan “Siparişlerim” e gidin ve siparişleri görüntüleyebilir, durumlarını görebilir, bir siparişi iptal edebilir, ticaret geçmişini dışa aktarabilir ve diğer görevleri gerçekleştirebilirsiniz..

Alım satım ekranının altında, insanların seçtiğiniz kripto para birimini alıp sattığı en son satışları, pazar derinliğini ve fiyatları gösteren sipariş defterini görebilirsiniz..

HitBTC Sipariş Defteri

HitBTC Tarafından Verilen Emir Türleri

Piyasa emirleri, seçtiğiniz enstrümanı, sipariş verdiğinizde mevcut en iyi fiyat olan piyasa fiyatından satmanıza veya satın almanıza olanak tanır. Bu fiyat gerçek zamanlı olarak değiştiğinden toplamlar ve ücretler tahminidir.

Limit emirleri, belirlediğiniz bir fiyattan veya daha iyi bir fiyattan işlem yapmanıza izin verir. Bu nedenle, satın alınacak limit emirleri limitli veya daha düşük bir miktar, satış için limitli emirler ise limitli veya daha yüksek bir miktardır. Ticaret yapmak istediğiniz fiyatı biliyorsanız, bu idealdir. Bu siparişi oluşturduğunuzda, fonlar hesabınızda saklanır ve bunları görüntüleyebilirsiniz; sipariş defterinde de görünürler.

Durdurma emirleri, belirli fiyatlarla esnaf gerçekleştirir. Bu, limit emirlerden biraz farklıdır çünkü piyasa stop fiyatına ulaştığında, stop emri aslında bir piyasa emrine dönüşür. Bu siparişler, etkinleştirilene kadar sipariş defterinde görünmez ve ayrılmış para gerektirmez.

Son olarak, stop-limit emirleri, belirli bir fiyat için bir limit emri vermenizi sağlar. Bu stop fiyatına ulaştığında, stop-limit emriniz limit emrine dönüşür. Bu tür bir emirle, stop fiyatı ve bir limit fiyatı belirlersiniz. Stop fiyatına ulaşmak, seçtiğiniz limit fiyatı kullanarak limit emrini tetikleyen şeydir. Durdurma emirleri gibi, bu emir de etkinleştirilene kadar emir defterinde gösterilmeyecek ve ayrılmış para gerektirmez.

HitBTC OTC Ticareti

OTC ticareti veya tezgah üstü ticaret, kullanıcıların kamu emir defterlerini kullanmadan yüksek hacimli alım satım yapmalarına olanak tanır. Başka bir deyişle, yatırımcılar karşı taraflarıyla doğrudan bir anlaşma yaparlar ve token veya madeni paranın piyasa fiyatı etkilenmez. HitBTC, Trusted Volumes ile ortaklık sayesinde OTC ticareti sunar. Bu, yalnızca 100.000 USDT’nin (veya eşdeğeri) hacmine sahip işlemler için geçerlidir ve yüzde 0,1 komisyon vardır..

OTC Ticareti

Trusted Volumes cari aylık cirosu kripto para varlıklarında 1,5 Milyar $ ‘ı aşıyor, bu nedenle satmak için büyük miktarlarınız varsa bu, büyük satışlar fiyat düşüşlerini tetikleyebileceğinden bir borsada satış yapmaktan daha iyi bir seçenek.

HitBTC Ücretleri

Herhangi bir kripto para borsası gibi, HitBTC de kar elde etmek ve çalışmaya devam etmek için bir çeşit ücret almalıdır. HitBTC kullanıcıları, piyasalarındaki spread’i daraltırken likiditeyi en üst düzeye çıkarmak için üretici-alıcı modelini kullanır. Bir hatırlatma olarak, “alıcılar”, likiditeyi defterden alıp, mevcut emirlerden biriyle hemen eşleşen bir emir veren kişilerdir. “Yapanlar”, alış için istenen fiyatın altında veya satış için en yüksek teklifin üzerinde bir limit emri oluşturarak likidite sağlayanlardır..

HitBTC Ücretleri

Yapıcılar ve alıcılar arasındaki farkı göstermek için BTC’nin mevcut satış fiyatının 10.000 USDT olduğu bir örnek düşünün. Bu satış fiyatı olan 10.000 USDT’den bir sipariş verirseniz, alıcı olursunuz. Siparişiniz hemen tamamlandı. Bununla birlikte, 9,950 USDT limitli bir satın alma siparişi seçerseniz, üretici siz olursunuz.

Alıcılar, işlemlerinde yüzde 0,1 ücret alır. Üreticilerin hiçbir ücreti yoktur, bu, HitBTC’ye rekabette avantaj sağlayan kripto para birimi borsaları arasında nadir bir tekliftir. Aslında, yapımcılar ticaretlerinden yüzde 0.01 oranında bir indirim alıyorlar. Bu indirim, likidite sağlamak için bir ödül olarak tasarlanmıştır.

HitBTC’nin Pazar Yapma Sözleşmeleri

Piyasa yapıcılara daha fazla fayda sağlamak için HitBTC, Piyasa Yapıcı (MM) Sözleşmeleri sunar. Bunlar, indirim bonusları ve nakit teşviklerle birlikte gelen aylık sözleşmelerdir. Piyasa yapıcılar, yüksek düzeyde ayrıntı içeren günlük performans raporları alır. Her sözleşme yalnızca tek bir işlem çifti ile çalışır ve birkaç sözleşme kategorisi vardır. Ancak, piyasa yapıcılar her kategoriden yalnızca bir sözleşme alabilirler. Sözleşme, satış ve alım tarafındaki hacim aralığınızı ve maksimum spreadinizi belirtir.

Ay sonunda sözleşmeyi yerine getirdiğinizde, bir indirim bonusu (yüzde 0.01 ile 0.04 arasında) ve 1.000 ila 10.000 USDT’lik bir fayda elde edersiniz. Her bir sözleşme türünden birine sahip olabileceğiniz için,% 0,1’e kadar indirim artı aylık 21.000 USDT elde etmek mümkündür. Piyasa Yapıcı Sözleşmeler hakkında daha fazla bilgi alabilir veya HitBTC ile iletişime geçerek bir tane alabilirsiniz..

Ticaret Botları için HitBTC API

HitBTC için API robot dostudur, bu nedenle eğer varsa ticaret botunuzu kullanabilirsiniz. API ayrıca düşük gecikmeli verilere ve yürütme akışlarına sahiptir.

Bitcoin Ticaret Botları

HitBTC Ortaklık Programı

HitBTC, HitBTC’ye yeni insanlar getiren kullanıcıları ödüllendiren bir ortaklık programı sunar. İştirakler, arkadaşlarını HitBTC’ye katılmaya davet etmek ve ticarete başlamak için kullanabilecekleri özel bağlantılar alır. Arkadaşınız işlem yapmaya başladıktan sonra, işlem ücretlerinin yüzde 75’ini ödül olarak alabilirsiniz. Bu şekilde, daha fazla kullanıcı getirirseniz ve daha büyük bir işlem hacmine sahipseniz daha fazla kar elde edersiniz. HitBTC, bağlı kuruluşların hangi bağlantının en çok bağlı kuruluşu getirdiğini izlemelerine izin veren çeşitli araçlarına bile sahiptir. Birden çok bağlantı oluşturabilirsiniz; her birini kullandığınız yere göre adlandırın; ardından kayıtları, kazançları ve ciroyu izleyin. 0.01 BTC’ye ulaştığınızda ödüllerinizi geri çekebilirsiniz ve aynı anda 0.1 BTC’yi çekemezsiniz..

HitBTC Güvenli mi?

HitBTC deneyim kazandı 2015’te geri dönüş lansmanından kısa bir süre sonra.

Tecrübeli bir değişim olarak HitBTC, güvenliği ciddiye alır. Bilgilerinizi ve hesabınızı güvende tutmak için birden fazla stratejiye sahiptir. HitBTC, kullanıcıları iki faktörlü kimlik doğrulamadan yararlanmaya şiddetle teşvik eder. Ayrıca, fonlarının çoğu için soğuk depolama kullanır ve bilgilerinizi bilgisayar korsanlarından gizlemek için gelişmiş şifreleme teknolojisine güvenir..

HitBTC ayrıca, hesaplarını daha fazla korumaları için kullanıcılara birkaç tavsiyede bulunur. Birkaç haftada bir değiştirdiğiniz güçlü bir parola oluşturmanızı önerir. İki faktörlü doğrulamayı, “Ayarlar” ın “Güvenlik” sekmesinden, para çekme işlemleri için etkinleştirerek, oturum açarak ve / veya ayarlarınızı düzenleyerek kurabilirsiniz. Daha fazla güvenlik için borsa, hesabınıza yeni bir IP adresinden her erişildiğinde size bir e-posta bildirimi gönderir..

Ayrıca, bu eylemi gerçekleştirmek için kullandığınız oturum dışındaki tüm aktif oturumlarınızı otomatik olarak kapatan tüm oturumları sonlandırma seçeneği de vardır. Seçeneği “Güvenlik” sekmesinde bulabilirsiniz. İlgili bir notta, “Güvenlik” sekmesinde bir kez daha otomatik oturum kapatmayı etkinleştirebilirsiniz. 30 dakika, 1 saat, 8 saat, 1 gün, 7 gün veya hiçbir zaman seçenekleriyle otomatik olarak ne sıklıkla çıkış yapacağınızı seçebilirsiniz..

Hesap güvenliğiniz veya saldırıya uğramış olup olmadığınız konusunda herhangi bir şüpheniz varsa, en son etkinliğinizi “Güvenlik” sekmesinden de görüntüleyebilirsiniz. Bu, para çekme, iki faktörlü doğrulamayı etkinleştirme veya devre dışı bırakma, şifrenizi değiştirme ve oturum açma gibi işlemleri içerir..

Sonuç

HitBTC, neredeyse en başından beri kripto para topluluğunun bir parçası oldu ve borsa ile ilgili herhangi bir sorunu çözmesi için bolca zaman verdi. Ayrıca, çok sayıda ticaret seçeneği ve ipucu gibi birçok kullanışlı özelliğe ve ayrıca kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir..

Akılda tutulması gereken bazı noktalar, bazı kullanıcıların yavaş geri çekilme süreleri bildirmesi ve doğrulama sürecinin kişisel belgelerin taranmasını ve gönderilmesini gerektirecek şekilde yavaş ve zahmetli olabilmesidir. HitBTC müşterileri tarafından çevrimiçi olarak bırakılan ve para çekme gibi sorunlara son derece uzun bekleme süreleri olan müşteri desteğiyle ilgili sorunlardan bahseden bazı kötü incelemeler de var..

Genel olarak, yüksek hacimli ve likiditeye sahip sağlam bir borsa arıyorsanız veya bir API’ye erişmeniz gerekiyorsa, HitBTC muhtemelen dikkate alınmaya değer. Müşteri desteği kesinlikle değişimin eksik olduğu alan gibi görünüyor.

Önemli Güncelleme: 21/8/18

Kullanıcılardan gelen hesapların dondurulmasına ve para çekme işlemlerinin engellenmesine ilişkin şikayetleri giderek artmaktadır. Bunlardan bazılarını şurada okuyabilirsiniz: r / HitBTC subreddit. Gördüğünüz gibi, bu gönderide çok sayıda kullanıcı tarafından karşı çıkan çok sayıda olumsuz yorum var, bunların hepsi vfemail.net adresindeki e-posta hesaplarını kullanıyor ve bu da bizi, bunların aşağıdaki kişilerden organize bir girişim olduğuna inandırıyor. HitBTC, şirket hakkındaki çevrimiçi olumsuz duyguları gidermek için.

Kullanıcılarımıza şu anda işler daha netleşene kadar HitBTC’de işlem yapmalarını önermiyoruz..

HitBTC’yi ziyaret edin

HitBTC

src = “~ resimler \ başlangıç-kılavuzu-hitbtc-complete-review.gif”

alt = “HitBTC”

class = “photo photo-wrapup wppr-product-image” /> 5.8

Kullanım kolaylığı

9.0 / 10

İtibar

2.0 / 10

Ücretler

8.0 / 10

Müşteri desteği

2.0 / 10

Ödeme metodları

8.0 / 10

Artıları

 • Pazar Aralığı
 • İyi Tasarlanmış Arayüz
 • Makul Ücretler
 • İyi kurulmuş
 • Yüksek hacim ve likidite

Eksileri

 • Yetersiz Müşteri Desteği
 • Doğrulama Yavaş Olabilir
 • Fiat Ödeme Seçeneği Yok
 • Borsada İşlem Yapan Botlar
 • Yavaş Para Çekme

Ziyaret etmek {"@context":"http: \ / \ / schema.org \ /","@type":"Ürün","isim":"HitBTC","görüntü":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2018 \ / 03 \ /hitbtc-review.gif","açıklama":"HitBTC kendisini \ u201cm en gelişmiş Bitcoin borsası \ u201d olarak pazarlar ve 2013’ten beri faaliyette olan uzun bir geçmişe sahiptir. HitBTC, Bitcoin, Ethereum, Dogecoin, Litecoin, Monero ve USDT gibi para birimlerini alıp satmanız için gereken pazarlara sahiptir. diğerleri. Hong Kong merkezli bir şirket olan HIT Solution Ltd., HitBTC’yi yönetmektedir. HitBTC’nin gelişimi,…","teklifler": {"@type":"Teklif","fiyat":"0.00","priceCurrency":"$","satıcı": {"@type":"Kişi","isim":"Oliver Dale"}},"gözden geçirmek": {"@type":"gözden geçirmek","reviewRating": {"@type":"Değerlendirme","en iyi derece":"10","worstRating":"0","ratingValue":"5.80"},"isim":"HitBTC","reviewBody":"HitBTC kendisini \ u201cm en gelişmiş Bitcoin borsası \ u201d olarak pazarlar ve 2013’ten beri faaliyette olan uzun bir geçmişe sahiptir. HitBTC, Bitcoin, Ethereum, Dogecoin, Litecoin, Monero ve USDT gibi para birimlerini alıp satmanız için gereken pazarlara sahiptir. diğerleri. Hong Kong merkezli bir şirket olan HIT Solution Ltd. HitBTC’yi çalıştırmaktadır. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nHitBTC’nin gelişimi, deneyimli tüccarlar, finans uzmanları ve yazılım geliştiricileri arasındaki işbirliğinin sonucudur. herkesin ihtiyaçlarını karşılayabilecek gelişmiş bir platforma öncülük ediyor. Sistemin temel eşleştirme motoru, gelişmiş sipariş eşleştirme algoritmaları ve gerçek zamanlı takas gibi yenilikçi özelliklere sahiptir. Ayrıca yüksek kullanılabilirlik, çalışma süresi ve hata toleransı için övgü aldı. \ R \ nHitBTC Özelliklerini Ziyaret Edin \ r \ nHitBTC, tüccarlar için yüksek likidite ve son teknoloji eşleştirme motoru dahil olmak üzere çok sayıda avantaj sunar yukarıda bahsedilen teknolojiler. Ayrıca düşük ücretler, güçlü güvenlik önlemleri, dijital varlıkların yatırılması veya çekilmesi için sınır yok, seçim yapabileceğiniz 150’den fazla araç ve en gelişmiş FIX API ve REST API var. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nAyrıca, HitBTC kayıt gerektirmez, ticarete tam erişim sağlar ve bakiyeniz için sınırsız para yatırma sağlar. \ r \ n \ r \ n \ tYüksek likidite \ r \ n \ tKesici uç eşleştirme motoru teknolojileri \ r \ n \ tDijital varlıkların yatırılması / çekilmesi için sınır yok \ r \ n \ tDüşük ücretler \ r \ n \ t 150’den fazla araç mevcut \ r \ n \ tYüksek düzeyde güvenlik \ r \ n \ tEn gelişmiş REST API ve FIX API \ r \ n \ r \ nHitBTC Ticaret Araçları \ r \ nBazı borsalar yalnızca fazla bilgi olmadan işlem yapmanıza izin verir. Ancak HitBTC, işlem yapmadan önce karar vermeniz gereken bilgilerin çoğunu sağlar. Ticaret konusunda daha deneyimli olanlar, HitBTC’nin sunduğu çeşitli çizelgeleri ve grafikleri takdir edeceklerdir. Bilgiden ne çıkaracaklarından veya kripto para birimi ticareti konusunda nasıl hareket edeceklerinden emin olmayan yeni başlayanlar, blogdaki pek çok ticaret ipucu içeren bilgileri takdir edeceklerdir. \ R \ nHtBTC Kaydı \ r \ nHitBTC’ye yeni bir hesap kaydetmek nispeten kolaydır. . Web sitesinin sağ üst köşesindeki \ u201cKaydol \ u201d öğesini tıklayın ve gerekli bilgileri doldurun. Bir e-posta adresine ihtiyacınız olacak ve bir şifre ayarlayacaksınız. E-postanıza gidin ve adresinizi onaylamak ve hesabınızı etkinleştirmek için HitBTC’den gelen mesajdaki bağlantıya tıklayın. \ R \ n \ r \ n \ r \ nHitBTC Depozitoları \ r \ nHitBTC hesabınıza para yatırmak için önce oluşturmalısınız bir cüzdan adresi. Yeşil olan \ u201cDepozito \ u201d düğmesini tıklayabilirsiniz. Oradan, yatırmak istediğiniz para birimine karşılık gelen satırı seçin ve \ u201cFund’u tıklayın. \ U201d Artık hem sayılar hem de harfler ve bir QR kodu olmak üzere bir cüzdan adresi alacaksınız. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nHesaptaki her varlığın kendi benzersiz adresi olduğunu unutmayın. Belirli para birimleri, XEM için Mesaj veya XRP için Hedef Etiketi gibi ek tanımlayıcı alanları içerir. Para yatırmaya başladığınızda bunları her zaman dahil etmeyi bir noktaya getirmelisiniz. İstemiyorsanız, destek ekibiyle iletişime geçmeniz gerekecek. Para HitBTC’ye ulaştığında, hesap sayfanızın altında bekleyen bir işlem gösterilecek ve para birimi kısa süre sonra kullanılabilecektir. \ R \ nHitBTC Para Çekme \ r \ nKripto para çekmek için \ u201cAccounts \ u201d sekmesine gidin. Hesabınızdaki her para birimi için bir düğme içeren \ u201cWithdraw \ u201d sütununa bakın. Para çekmek için jetonların ana hesabınızda olması gerekir, bu nedenle gerekirse ticaret hesabından bir para transferi tamamlayın. Ardından, \ u201cGeri çek’i tıklayabilirsiniz. \ U201d \ r \ n \ r \ nÇekilecek miktarı seçin ve alıcı adresinize yapıştırın. İşlemi tersine çeviremeyeceğiniz için adresi her zaman iki kez kontrol edin. Bazı dijital varlıkların, gönderim işlemi için daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğunu unutmayın, bu nedenle ekstra özen gösterin. XMR ile bir örnek olabilir; ödeme kimliğini ve cüzdan adresini belirtmelisiniz. Tek minimum para çekme tutarı, \ u201cAmount alanının hemen altında görüntüleyebileceğiniz ağ ücreti değerinizden fazladır. \ U201d \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ u201cWithdraw \ u201d türünü seçtikten sonra para çekme işlemleri için iki faktörlü kimlik doğrulamayı etkinleştirdiğinizi varsayarak kimlik doğrulama kodunuz. Para çekme işlemini e-posta yoluyla onaylamanız gerektiğini belirten bir bildirim göreceksiniz. E-posta adresinize gidin ve [email protected] adresinden gelen \ u201cGeri çekme isteği olarak etiketlenmiş e-postayı açın. \ U201d İşlemi göndermek ve hesap sayfanıza dönmek için onaylamak için bağlantıyı tıklayın. \ R \ n \ r \ nGörüntüleyebilirsiniz \ u201cRaporlar \ u2013 Ödeme Geçmişi \ u201d veya \ u201cSon İşlemler \ u201d’deki para çekme İşlemi sırasında üç sarı nokta olacaktır. İşlem tamamlandığında, bu noktalar yeşil bir işaret haline gelir. \ R \ nHitBTC’de Nasıl İşlem Yapılır \ r \ nBir takasa başlamak için, önce Ana HitBTC hesabınızdan İşlem hesabına para aktarmanız gerekir. \ U201cHesaplar \ u201d sayfanızda, iki hesabınız arasındaki mavi oku tıklayın. Taşınacak miktarı girmeniz ve ardından \ u201c Transfer’i tıklamanız istenecektir. \ U201d \ r \ n \ r \ nKriptolar hesabınıza girdikten sonra, siparişi oluşturma zamanı gelmiştir. \ Seçeneğine tıklayarak işlem ekranınıza gidin"Değiş tokuş\" ve \ u201cEnstrümanlar \ u201d bölümünden alım satım çiftinizi seçin. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nŞimdi, Al ve Sat kutularında tamamlamak istediğiniz emir türünü seçebilirsiniz. İlgili soru işaretlerinin üzerine gelirseniz web sitesi size her \ u2013 pazar, durdurma, sınırlama ve durdurma sınırı \ u2013 hakkında kısa bir açıklama sunar. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ u201cSiparişlerim ve İşlemlerim \ u201d bölümüne bakarak belirli bir pazardaki alım satım geçmişi. Ayrıca \ u201cRaporlar \ u201d seçeneğini tıklayarak piyasalardaki işlemleri yönetebilirsiniz. Oradan, \ u201cSiparişlerim \ u201d’ye gidin ve siparişleri görüntüleyebilir, durumlarını görebilir, bir siparişi iptal edebilir, ticaret geçmişini dışa aktarabilir ve diğer işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. \ r \ n \ r \ n Alım satım ekranının altında, insanların seçtiğiniz kripto para birimini alıp sattığı en son satışları, pazar derinliğini ve fiyatları gösteren emir defterini görebilirsiniz. \ r \ n \ r \ n \ r \ nHitBTC Tarafından Sunulan Sipariş Türleri \ r \ nMarket siparişleri, seçtiğiniz enstrümanı, sipariş verdiğinizde mevcut en iyi fiyat olan piyasa fiyatından satmanıza veya satın almanıza olanak tanır. Bu fiyat gerçek zamanlı olarak değiştiği için toplamlar ve ücretler tahminidir. \ R \ n \ r \ nSınırlı emirler, sizin belirlediğiniz bir fiyattan veya daha iyi bir fiyattan işlem yapmanızı sağlar. Bu nedenle, satın alınacak limit emirleri limitli veya daha düşük bir miktar, satış için limitli emirler ise limitli veya daha yüksek bir miktardır. Ticaret yapmak istediğiniz fiyatı biliyorsanız, bu idealdir. Bu siparişi oluşturduğunuzda, fonlar hesabınızda saklanır ve bunları görüntüleyebilirsiniz; ayrıca emir defterinde de görünürler. \ r \ n \ r \ nDurdurma emirleri, belirli fiyatlarla işlem gerçekleştirir. Bu, limit emirlerden biraz farklıdır çünkü piyasa stop fiyatına ulaştığında, stop emri aslında bir piyasa emrine dönüşür. Bu siparişler, etkinleştirilene kadar sipariş defterinde görünmez ve herhangi bir ayrılmış para gerektirmez. \ R \ n \ r \ nSon olarak, stop-limit emirleri, belirli bir fiyat için bir limit emri vermenizi sağlar. Bu stop fiyatına ulaştığında, stop-limit emriniz limit emrine dönüşür. Bu tür bir emirle, stop fiyatı ve bir limit fiyatı belirlersiniz. Stop fiyatına ulaşmak, seçtiğiniz limit fiyatı kullanarak limit emrini tetikleyen şeydir. Durdurma emirleri gibi, bu emir de etkinleştirilinceye kadar emir defterinde gösterilmez ve ayrılmış para gerektirmez. \ R \ nHitBTC OTC Trading \ r \ nOTC ticareti veya tezgah üstü ticaret, kullanıcıların yüksek kamu sipariş defterlerini kullanmadan hacim ticareti. Başka bir deyişle, yatırımcılar karşı taraflarıyla doğrudan bir anlaşma yaparlar ve token veya madeni paranın piyasa fiyatı etkilenmez. HitBTC, Trusted Volumes ile ortaklık sayesinde OTC ticareti sunar. Bu yalnızca 100.000 USDT’nin (veya eşdeğeri) üzerinde bir hacme sahip işlemler için geçerlidir ve yüzde 0,1’lik bir komisyon vardır. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nGüvenilen Hacimler cari aylık ciro 1,5 $ ‘ı aşıyor Kripto para varlıklarında milyarlarca var, bu nedenle satmak için büyük miktarlarınız varsa, büyük satışlar fiyat düşüşlerini tetikleyebileceğinden bu bir borsada satış yapmaktan daha iyi bir seçenektir. \ R \ nHitBTC Ücretleri \ r \ nHerhangi bir kripto para birimi borsası gibi, HitBTC bir çeşit ücret almalıdır kar etmek ve koşmaya devam etmek. HitBTC kullanıcıları, piyasalarındaki spread’i daraltırken likiditeyi en üst düzeye çıkarmak için üretici-alıcı modelini kullanır. Bir hatırlatma olarak, \ u201etkinlikler \ u201d, kitaptan likiditeyi alıp mevcut siparişlerden biriyle hemen eşleşen bir sipariş verenlerdir. \ u201cMakers \ u201d alış için istenen fiyatın altında veya satış için en yüksek teklifin üzerinde bir limit emri oluşturarak likidite sağlayanlardır. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nBTC’nin Yapıcılar ve alıcılar arasındaki farkı göstermek için 10.000 USDT’lik mevcut satış fiyatı. Bu satış fiyatı olan 10.000 USDT’den bir sipariş verirseniz, alıcı olursunuz. Siparişiniz hemen tamamlandı. Bununla birlikte, 9.950 USDT limitli bir satın alma emri seçerseniz, üretici siz olursunuz. \ R \ n \ r \ nKullanıcılardan, alım satımlarında yüzde 0,1 ücret alınır. Üreticilerin hiçbir ücreti yoktur, bu, HitBTC’ye rekabette avantaj sağlayan kripto para birimi borsaları arasında nadir bir tekliftir. Aslında, yapımcılar ticaretlerinden yüzde 0.01 oranında bir indirim alıyorlar. Bu indirim, likidite sağlamak için bir ödül olarak tasarlanmıştır. HitBTC’nin Piyasa Yapıcı Sözleşmeleri \ r \ nPiyasa yapıcılara daha fazla fayda sağlamak için HitBTC, Piyasa Yapıcılık (MM) Sözleşmeleri sunar. Bunlar, indirim bonusları ve nakit teşviklerle birlikte gelen aylık sözleşmelerdir. Piyasa yapıcılar, yüksek düzeyde ayrıntı içeren günlük performans raporları alır. Her sözleşme yalnızca tek bir işlem çifti ile çalışır ve birkaç sözleşme kategorisi vardır. Ancak, piyasa yapıcılar her kategoriden yalnızca bir sözleşme alabilirler. Kontrat, satış ve alım tarafındaki hacim aralığını ve maksimum spreadinizi belirtir. \ R \ n \ r \ nAy sonunda sözleşmeyi tamamladığınızda, bir indirim bonusu alırsınız (yüzde 0,01 ile 0,04 arasında ) ve 1.000 ila 10.000 USDT’lik bir avantaj. Her bir sözleşme türünden birine sahip olabileceğiniz için,% 0,1’e kadar indirim artı aylık 21.000 USDT elde etmek mümkündür. Piyasa Yapıcılık Sözleşmeleri hakkında daha fazla bilgi edinebilir veya HitBTC ile iletişime geçerek bir tane alabilirsiniz. \ R \ nTicaret Robotları için HitBTC API \ r \ nHitBTC için API robot dostudur, bu nedenle eğer varsa ticaret botunuzu kullanabilirsiniz. API ayrıca düşük gecikmeli verilere ve yürütme akışlarına sahiptir. \ R \ n \ r \ n \ r \ nHitBTC Ortaklık Programı \ r \ nHitBTC, HitBTC’ye yeni insanlar getiren kullanıcıları ödüllendiren bir ortaklık programı sunar. İştirakler, arkadaşlarını HitBTC’ye katılmaya davet etmek ve ticarete başlamak için kullanabilecekleri özel bağlantılar alır. Arkadaşınız işlem yapmaya başladığında, işlem ücretlerinin yüzde 75’ini ödül olarak alabilirsiniz. Bu şekilde, daha fazla kullanıcı getirirseniz ve daha büyük bir işlem hacmine sahipseniz daha fazla kar elde edersiniz. HitBTC, bağlı kuruluşların hangi bağlantının en çok bağlı kuruluşu getirdiğini izlemelerine izin veren çeşitli araçlarına bile sahiptir. Birden çok bağlantı oluşturabilirsiniz; her birini kullandığınız yere göre adlandırın; ardından kayıtları, kazançları ve ciroyu izleyin. 0,01 BTC’ye ulaştığınızda ödüllerinizi geri çekebilirsiniz ve aynı anda 0,1 BTC’yi çekemezsiniz. \ R \ nHitBTC Güvenli mi? \ R \ nHitBTC, piyasaya sürüldükten kısa bir süre sonra 2015’te bir hacklenme yaşadı. \ R \ n \ r \ n Deneyimli bir değişim olarak HitBTC, güvenliği ciddiye alır. Bilgilerinizi ve hesabınızı güvende tutmak için birden fazla stratejiye sahiptir. HitBTC, kullanıcıları iki faktörlü kimlik doğrulamadan yararlanmaya şiddetle teşvik eder. Ayrıca parasının çoğu için soğuk depolamayı kullanır ve bilgilerinizi bilgisayar korsanlarından gizlemek için gelişmiş şifreleme teknolojisine güvenir. \ R \ n \ r \ nHitBTC ayrıca, hesaplarını daha fazla korumaları için kullanıcılara birkaç tavsiyede bulunur. Birkaç haftada bir değiştirdiğiniz güçlü bir parola oluşturmanızı önerir. İki faktörlü doğrulamayı \ u201cSettings’in \ u201cSecurity \ u201d sekmesi aracılığıyla ayarlayabilir, \ u201d para çekme, oturum açma ve \ / veya ayarlarınızı belirleme için etkinleştirebilirsiniz. Daha fazla güvenlik için, borsa, hesabınıza yeni bir IP adresinden her erişildiğinde size bir e-posta bildirimi gönderir. \ R \ n \ r \ nAyrıca, tüm oturumları sonlandırma seçeneği de vardır, bunlar hariç tüm aktif oturumlarınızı otomatik olarak kapatır. Bu eylemi gerçekleştirmek için kullandığınız kişi için. Seçeneği \ u201cSecurity \ u201d sekmesinde bulabilirsiniz. İlgili bir notta, \ u201cSecurity \ u201d sekmesinde tekrar bulunan otomatik oturumu kapatmayı etkinleştirebilirsiniz. 30 dakika, 1 saat, 8 saat, 1 gün, 7 gün veya hiçbir zaman seçenekleriyle otomatik olarak ne sıklıkta çıkış yapacağınızı seçebilirsiniz. \ R \ n \ r \ nHesap güvenliğiniz hakkında herhangi bir şüpheniz varsa veya Saldırıya uğramış olsanız da, en son etkinliğinizi \ u201cGüvenlik \ u201d sekmesinde de görüntüleyebilirsiniz. Bu, para çekme, iki faktörlü doğrulamayı etkinleştirme veya devre dışı bırakma, şifrenizi değiştirme ve oturum açma gibi işlemleri içerir. \ R \ nSonuç \ r \ nHitBTC, neredeyse başından beri kripto para birimi topluluğunun bir parçası olmuştur ve takas ile ilgili sorunları giderin. Ayrıca, çok sayıda alım satım seçeneği ve ipucu gibi birçok yararlı özelliğe ve ayrıca kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. \ R \ n \ r \ nBazı kullanıcıların yavaş para çekme süreleri ve doğrulama raporlamaları gerçeği akılda tutulması gereken bazı şeylerdir. işlem, kişisel belgelerin taranmasını ve gönderilmesini gerektirecek şekilde yavaş ve külfetli olabilir. HitBTC müşterileri tarafından çevrimiçi olarak bırakılan ve para çekme vb. Gibi sorunlarda son derece uzun bekleme süreleri olan müşteri desteğiyle ilgili sorunlardan bahseden bazı kötü incelemeler de var. \ R \ n \ r \ nGenel olarak, bir kuyu arıyorsanız HitBTC muhtemelen dikkate değer -yüksek hacim ve likidite ile kurulu borsa veya bir API’ye erişime ihtiyaç duyuyor. Müşteri desteği kesinlikle borsanın eksik olduğu alan gibi görünüyor. \ R \ n \ r \ nÖnemli Güncelleme: 21 \ / 8 \ / 18 \ r \ n \ r \ nHesap kullanıcıları tarafından artan sayıda şikayet var. donma ve para çekme işlemlerinin engellenmesi. Bunlardan bazılarını r \ / HitBTC alt dizininde okuyabilirsiniz. Gördüğünüz gibi, bu gönderide çok sayıda kullanıcı tarafından karşı çıkan çok sayıda olumsuz yorum var, bunların hepsi vfemail.net adresindeki e-posta hesaplarını kullanıyor ve bu da bizi, bunların aşağıdaki kişilerden organize bir girişim olduğuna inandırıyor. Şirketle ilgili çevrimiçi olumsuz duyguları dengelemek için HitBTC. \ R \ n \ r \ nİşler daha netleşene kadar şu anda kullanıcılarımıza HitBTC’de işlem yapmalarını önermiyoruz. \ R \ nHitBTC’yi ziyaret edin.","yazar": {"@type":"Kişi","isim":"Oliver Dale"},"datePublished":"2018-03-23"}}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me