Cryptopia İncelemesi

Cryptopia kullanıcıların varlıklarını satın almalarına ve satmalarına olanak tanıyan sayısız kripto para birimi borsalarından biridir. İşlemlerin borsanın kendisinden geçtiği bazı borsaların aksine, Cryptopia eşler arasıdır, bu nedenle tüm işlemler doğrudan diğer kullanıcılarla yapılır. Cryptopia’nın öne çıkmasını sağlamak için, kripto para birimi kullanarak neredeyse her şeyi satın almanıza, satmanıza veya ticaret yapmanıza izin veren bir pazar yeri vardır. Bu, kripto para dünyasında benzersiz bir kombinasyon ve pazarın ihtiyaç duyduğu bir şeye cevaptır..

Cryptopia İncelemesi

Cryptopia, Yeni Zelanda’da Cryptopia Limited adıyla kayıtlıdır. Yeni Zelanda hükümetine kayıtlı tamamen meşru bir şirkettir. Christchurch merkezli ve resmi belgeler, Temmuz 2014’te iki yönetmen, Adam Clark ve Robert Dawson ile kaydedildiğini gösteriyor. Resmi kayıt bilgilerine göre Cryptopia bir yazılım geliştirme hizmetidir. Finansal hizmet olarak herhangi bir iddiası yok, düzenlemelerine katkıda bulunacak bir şey.

Cryptopia’yı ziyaret edin

Cryptopia Özellikleri

Eşler arası kripto para birimi değişimi, Cryptopia’nın en popüler özelliklerinden biridir. Platform, işlem hacmine dayalı verilerle en iyi kripto para birimi değişimleri için düzenli olarak 50 ile 60 arasında sıralanır. Diğer borsalar, Bitcoin gibi en yaygın kripto para birimleri için kesinlikle daha popüler olsa da, Cryptopia’nın kapsamlı kripto para birimi desteği, onu daha az yaygın bir kripto para birimi ile ticaret yapmak isteyen herkes için ideal hale getirir. Cryptopia’da aradığınız hemen hemen tüm kripto para birimlerini bulmanız olasıdır..

Pazar yeri

Cryptopia ile ilişkili pazar, kolayca en yenilikçi özelliklerinden biridir. Pazar, satın alma, satış ve ticaret için kullanılan diğer sınıflandırılmış web sitelerine benzer, ancak kullanıcılar fiat para birimlerini kullanmak yerine kripto para birimlerinde işlem yapar..

Arbitraj

Arbitraj hizmeti, diğer popüler borsalarda çeşitli kripto para birimlerinin listelendiği şeklinde bilgi sağlar. Bu bilgiler, kullanıcıların bilinçli bir karar vermelerini ve böylece daha iyi bir anlaşma yapmalarını sağlar. Bu, Bitcoin gibi yüksek likiditeli para birimleri ile çok daha zor olduğundan, daha az popüler kripto para birimlerinde biraz para kazanmak için yararlı olabilir..

Coininfo

Cryptopia ayrıca web sitesinde işlem gören 500’den fazla jetonla ilgili güncel bilgilere sahiptir. İlgili bilgiler CoinInfo’da basit bir şekilde listelenmiştir. Genel derecelendirme, algoritmalar, ağ, bağlantı numarası, cüzdan durumu, liste durumu ve blok yüksekliği gibi bilgileri görüntüleyin.

Paytopia

Paytopia, doğrudan Cryptopia tarafından sunulan hizmetler ve ürünler kümesidir. Bunlar, girişlerinizin görülmesine ve bunlardan yararlanılmasına yardımcı olacak promosyon araçlarını içerir. Hizmetlerin çoğu Dotcoin ile ödenir ve aylık bir abonelik sunar.

Piyango

Cryptopia’nın da kendi piyangosu var. Birincilik, ikincilik ve üçüncü sıralar için genellikle ödül veren günlük veya aylık bir piyangoya katılabilir ve kazanabilirsiniz. Yazma sırasında, web sitesinin Loto bölümü, Ekim 2017’nin sonlarında listelenen tarihteki en son çizimle yakın zamanda güncellenmemişti. Ancak, Cryptopia’nın canlanmaya çalışıp çalışmadığını görmek için gözünüzü Loto’da tutmaya değer. o.

Mayın mili

Mineshaft, Cryptopia’nın çeşitli kripto para birimleriyle çalışmak üzere tasarlanmış madencilik platformudur. Yalnızca tek GPU veya CPU kullananlar, ASIC ustaları ve aradaki herkes dahil olmak üzere inanılmaz sayıda madenciyi destekler.

Cryptopia’ya Nasıl Kaydolun ve Hesabınızı Doğrulayın?

Cryptopia’ya kaydolmak inanılmaz derecede kolaydır. Web sitesindeki kayıt formunu doldurarak başlayın. Oradan, en azından e-posta adresinizi doğrulamanız gerekecek. Yalnızca bu bilgiyi doğrularsanız, günlük para çekme ve transfer limitiniz 5.000 $ olacaktır..

Cryptopia Kaydı

İkinci aşama doğrulama, bir kimlik, tam adınız, adresiniz ve bu kimliğe sahip bir fotoğrafınızı sağlamayı içerir. Limitler, 24 saatlik dönem başına 50.000 dolara çıkar. Doğrulamanın son aşaması, adresinizin kanıtı, neden daha yüksek sınırlara ihtiyaç duyduğunuzu açıklayan yazılı bir açıklama ve sizin ve Cryptopia kullanıcı adınızın elle yazılmış bir fotoğrafını gerektirir. Bu doğrulama ile limitler 500.000 $ ‘a yükseltilebilir. Ancak, diğer doğrulama seviyeleri için sadece isteğe bağlı olan iki faktörlü kimlik doğrulamaya sahip olmanız gerekir..

Cryptopia Kimlere Açık??

Hesabınızı doğruladığınız sürece, dünyanın neresinde olursanız olun Cryptopia’yı kullanabilirsiniz. Platformun kullandığı tek itibari para biriminin Yeni Zelanda doları olduğunu unutmayın, çünkü bu platformun temel aldığı yer burasıdır. Ek olarak, herhangi bir banka havalesi Yeni Zelanda banka hesabı kullanılarak yapılmalıdır. Bu, kripto para birimlerine bağlı kalmaya istekli olduğunuz veya fiat para birimlerinizi Yeni Zelanda dolarına çevirmeye istekli olduğunuz sürece, Cryptopia’yı kullanabilirsiniz..

Cryptopia Hesabınıza Nasıl Para Yatırırsınız?

Cryptopia ile uyumlu tek itibari para biriminin Yeni Zelanda doları olduğunu unutmayın. Hesabınıza kripto para birimi ile para yatırmak nispeten basittir. Giriş yaptıktan sonra, kullanıcı adınızın yanında görünen Bitcoin sembolüne tıklamanız yeterlidir. Oradan, menüdeki “Para Yatır” ı tıklayın. Bu sizi seçtiğiniz altcoin’i seçtiğiniz bir sayfaya götürecektir. Sistem tek seferlik bir para yatırma adresi oluşturur ve parayı oraya gönderirsiniz.

Cryptopia Mevduat

Cryptopia’da Nasıl Ticaret Yapılır

Bir ticarete başlamak için web sitesinin “Exchange” sekmesine giderek başlayın. Ekranın sol tarafında “Piyasalar” sekmesinin seçili olduğunu doğrulayın. Daha sonra çiftlere göz atabilir veya sonuçları filtreleyecek arama kutusunu kullanabilirsiniz. Oradan, seçtiğiniz ticaret çiftine uyan mevcut siparişleri göreceksiniz ve siparişi tamamlayabilirsiniz..

Cryptopia Ticareti

Cryptopia Pazarı

Cryptopia’nın benzersiz bir özelliği, kullanıcıların ürün alıp satabilecekleri, müzayedeler yayınlayabilecekleri ve aranan reklamları – biraz eBay veya Facebook satın alma ve satma grupları gibi – bir pazar yerinin dahil edilmesidir. Listelenen öğelerin çoğu, madencilik sözleşmeleri, ICO kılavuzları, para birimleri, ticaret botları ve diğer yazılım parçaları gibi Kripto ile ilgilidir..

Cryptopia Pazarı

Pazar Yeri’ni kullanmak, sayfanın üst kısmındaki “Pazar Yeri” sekmesine tıklanarak başlar. Oradan listeleri arayabilir veya kategorilere göz atabilirsiniz. Bir giriş oluşturmak istiyorsanız, “+ Ekle” düğmesini tıklayın ve talimatları izleyin. Bir açık artırma ayarlama veya satış için belirlenmiş bir fiyat seçme seçeneğiniz var. Cryptopia dünyanın her yerinde çalıştığından, ulaşmanın ne kadar süreceği ve nakliye için ödeme yapmanız gerekip gerekmeyeceği konusunda fikir edinmek için her zaman fiziksel öğelerin konumuna dikkat etmelisiniz..

Cryptopia Ödülleri Nedir?

Cryptopia, kullanıcıları web sitesini kullandıklarında ve belirli eylemleri tamamladıklarında ödüllendiren bir ödül botuna sahiptir. Ödüllerin hepsinde rastgele miktarda rastgele jeton bulunur ve belirli bir zaman aralığında rastgele görevleri tamamladıkları için verilir. Ödüle yol açabilecek eylemlerden sadece birkaçı blokları bulmak, oy vermek, sohbet etmek, madencilik hisselerini eklemek, ticaret yapmak ve bahşiş vermektir. Tam ödül geçmişi, şeffaflık için web sitesinde listelenmiştir.

Cryptopia Ödülleri

Her gün, her jetonun 161 ödülü vardır. Bu ödüller yüzde 5 ödül, yüzde 10 1 ödül, yüzde 50 0,1 ödül ve yüzde 100 0,01 ödül olarak bölünmüştür. Ödüllerin süresi dolar, bu nedenle verilen süre içinde tetiklemezseniz, süresi dolar ve ödül botunun bakiyesine geri döner. Kullanıcılar isterlerse bu ödül botuna bağış yapabilirler..

Cryptopia Hangi Kripto Para Birimlerini Destekler??

Cryptopia’nın desteklediği tek itibari para birimi Yeni Zelanda doları olsa da, görünüşte sonsuz sayıda kripto para birimini destekliyor, bu da sürekli büyüyen bir rakam. Bu yazı itibariyle (Ocak 2018), desteklenen 574 kripto para birimi var, bu nedenle en popüler olanları ve hatta çok azının duyduğu desteği bulmakta sorun yaşamayacaksınız.

Cryptopia’ya Nasıl Para Eklersiniz?

Cryptopia’da takas etmek veya kullanmak istediğiniz bir kripto para biriminiz varsa, ancak şu anda desteklenmiyorsa, platform onu ​​eklemeyi kolaylaştırır. Paytopia’yı ziyaret edin ve bir Exchange Listesi için “Şimdi Satın Al” ı tıklayın. Oradan, adı, ticker’ı, algoritması, ağ türü, para birimi web sitesi, blok gezgini bağlantısı ve daha fazlası dahil olmak üzere madeni parayla ilgili bilgileri girersiniz. Bilginin gönderilmesi 5 milyon DOT’a mal oluyor. Bu, bilgileri gözden geçirme ve web sitesine ekleme maliyetini kapsar. Bu fiyat değişebilir.

Cryptopia’dan En Çok Kimler Yararlanacak??

Cryptopia’nın arayüzü, Binance veya Kucoin gibi daha yeni borsalarla karşılaştırıldığında biraz eski görünse de, açık ve sezgiseldir, bu da ortalama bir kişinin bu platformu kullanırken hiçbir problem yaşamayacağı anlamına gelir..

Cryptopia gelişmiş ticaret özellikleri sunmadığından, çok fazla kripto para birimi ticareti yapan gelişmiş tüccarlar için ideal değildir. Bunun yerine, daha rahat alım satım yapan veya kripto para satın alan kişiler için en uygun olanıdır..

Aynı zamanda pazarlık arayanlar veya pazar nedeniyle kripto para kullanarak ürün alıp satmak isteyenler için mükemmel bir kaynaktır. Diğer kullanıcılar tüm listeleri oluşturduğu için harika teklifler alabileceğinizi unutmayın. Ancak, ara sıra yapılan kötü teklifi de ayıklamanız gerekecek.

Cryptopia Ücretleri

Cryptopia’yı kullanma ücretleri yalnızca belirli işlem türlerine uygulanır ve nispeten düşüktür. Cüzdanlar arasında kripto para transfer ettiğinizde bir ücret ödemeniz gerekecek ve bu ücret söz konusu para birimine ve diğer değişkenlere bağlıdır. Yeni Zelanda dolarını hesabınızdan çekmek veya kripto para birimlerini çekmek için de transfer ücretleri vardır..

Çeşitli Cryptopia kullanıcıları arasında altcoin transferiyle ilgili herhangi bir ücret yoktur. Platform bunu mümkün kılar çünkü paralar Cryptopia cüzdanında kalır, ancak kişi erişim değişikliklerine izin verdi.

Cryptopia Ücretleri

Transferler Ne Kadar Sürer?

Kripto para biriminin aktarılması durumunda, transfer süresi ağın işine ve söz konusu altcoin’e göre değişir. Çoğu durumda, transfer birkaç dakika içinde tamamlanır.

Yeni Zelanda dolarının yatırılması veya çekilmesi olarak fiat para biriminin aktarılması, işletmeye, günün saatine ve işlemin onaylanmasının ne kadar sürdüğüne bağlı olarak birkaç gün sürebilir..

Cryptopia Güvenli mi?

Cryptopia’yı kullanmak genellikle güvenlidir. Platform kişisel bilgileri dağıtmaz ve bir HTTPS güvenlik sertifikası kullanır. Ekip genellikle platformun her zaman güvenli olmasını sağlar. Ancak, internet üzerinden gönderildiğinde hiçbir bilginin tamamen güvenli olamayacağı konusunda uyarıyorlar. Güvenliğinizi artırmak için Cryptopia, iki faktörlü doğrulama (2FA) kullanmanızı şiddetle tavsiye eder. Daha önce belirtildiği gibi, bu en yüksek doğrulama düzeyinde gereklidir. Dilerseniz Paytopia bölümünde Cryptopia’dan 2FA cihaz satın alabilirsiniz. Cryptopia ayrıca kullanıcılarından güçlü parolalar gerektirir.

Cryptopia’nın geniş bir kullanıcı tabanı olduğu için, bu platforma güvenebileceğinize dair pek çok gösterge var. Sosyal medyadaki aktif mevcudiyet, tüketicisinin Yeni Zelanda yasalarına uyacağını garanti ettiği gibi, daha da güven veriyor..

Cryptopia Müşteri Desteği

Cryptopia, sohbet programı, forumlar ve sosyal medya aracılığıyla müşteri desteğiyle iletişim kurmayı kolaylaştırır. Bunların son ikisi, diğer topluluk üyelerinden yardım istemenize de izin verir. Banka havalesi isteme veya bir hatayı bildirme gibi belirli sorunlar için kolayca destek biletleri gönderebilirsiniz..

Şu anda birçok Kripto borsasında olduğu gibi, kripto para, destek biletlerinde beklenen gecikmelerle birlikte müşteri desteği konusunda bazı artan sıkıntılar yaşıyor gibi görünüyor. Destek sayfalarında şu anda şu mesaj görüntüleniyor:

Devam eden benzeri görülmemiş büyüme nedeniyle, yeni personeli onlarla başa çıkmak için eğitebileceğimizden daha hızlı destek biletleri alıyoruz.

Bu, platformda işlem yapmayı seçerken akılda tutulması gereken bir şeydir..

Müşteri desteği

Cryptopia, kullanıcıları arasında bir topluluk hissi yarattı ve etkileşimler için geniş bir fırsat sunuyor. Sosyal medya varlığı ve forumlar arasında, diğer kullanıcılarla etkileşim kurmanın, ortak ilgi alanlarınız üzerinde bağlantı kurmanın veya küçük sorun giderme konusunda birbirinize yardımcı olmanın birçok yolu vardır..

Sonuç

Kripto para borsalarıyla dolu bir pazarda, Cryptopia bundan çok daha fazlasını sunuyor. Eşler arası bir değişim olarak, oldukça uygun fiyatlar için fırsat sunar. Cryptopia’nın 550’den fazla kripto para birimini desteklemesi, piyasada olduğu gibi öne çıkmasına yardımcı oluyor. Bu pazar, mal ve hizmet ticareti için sınıflandırılmış web sitelerinin kullanımını kripto para dünyasına genişleten mükemmel bir eklentidir. Ödüller gibi diğer hizmetleri ve özellikleri hesaba kattığınızda, Cryptopia kripto dünyasına çok hoş bir katkı olur ve kullanıcıların var olduğunu bile fark etmemiş olabileceği tekliflerdeki bir boşluğu doldurur..

Cryptopia

src = “~ resimler \ başlangıç-kılavuzu-kriptopya-tam-inceleme.gif”

alt = “Cryptopia İncelemesi”

class = “photo photo-wrapup wppr-product-image” /> 8

Kullanım kolaylığı

9.0 / 10

İtibar

8.0 / 10

Ücretler

9.0 / 10

Müşteri desteği

7.0 / 10

Ödeme metodları

7.0 / 10

Artıları

  • Çok sayıda Liste
  • İyi Kullanıcı Topluluğu
  • Düşük Ücretler
  • Pazar yeri
  • Yeni Başlayanlar İçin İyi

Eksileri

  • Yavaş Müşteri Desteği
  • Tarihli Arayüz
  • Fiat sadece Yeni Zelanda için

Ziyaret etmek {"@context":"http: \ / \ / schema.org \ /","@type":"Ürün","isim":"Cryptopia","görüntü":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2018 \ / 01 \ /cryptopia-review.gif","açıklama":"Cryptopia, kullanıcıların varlıklarını satın almalarına ve satmalarına izin veren çok sayıda kripto para birimi borsasından biridir. İşlemlerin borsanın kendisinden geçtiği bazı borsaların aksine, Cryptopia eşler arasıdır, bu nedenle tüm işlemler doğrudan diğer kullanıcılarla yapılır. Cryptopia’nın öne çıkmasını sağlamak için ayrıca size izin veren bir pazar yeri vardır….","teklifler": {"@type":"Teklif","fiyat":"0.00","priceCurrency":"$","satıcı": {"@type":"Kişi","isim":"Oliver Dale"}},"gözden geçirmek": {"@type":"gözden geçirmek","reviewRating": {"@type":"Değerlendirme","en iyi derece":"10","worstRating":"0","ratingValue":"8.00"},"isim":"Cryptopia","reviewBody":"Cryptopia, kullanıcıların varlıklarını satın almalarına ve satmalarına izin veren çok sayıda kripto para birimi borsasından biridir. İşlemlerin borsanın kendisinden geçtiği bazı borsaların aksine, Cryptopia eşler arasıdır, bu nedenle tüm işlemler doğrudan diğer kullanıcılarla yapılır. Cryptopia’nın öne çıkmasını sağlamak için, kripto para birimi kullanarak neredeyse her şeyi satın almanıza, satmanıza veya ticaret yapmanıza izin veren bir pazar yeri vardır. Bu, kripto para dünyasında benzersiz bir kombinasyon ve piyasanın ihtiyaç duyduğu bir şeye cevaptır. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nCryptopia, Yeni Zelanda’da Cryptopia Limited adıyla kayıtlıdır. Yeni Zelanda hükümetine kayıtlı tamamen meşru bir şirkettir. Christchurch merkezli ve resmi belgeler, Temmuz 2014’te iki yönetmen, Adam Clark ve Robert Dawson ile kaydedildiğini gösteriyor. Resmi kayıt bilgilerine göre Cryptopia bir yazılım geliştirme hizmetidir. Finansal hizmet olarak herhangi bir hak talebinde bulunmaz, düzenlemelerine eklenecek bir şey. \ R \ n \ r \ nCryptopia \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nCryptopia Özellikleri \ r \ n -to-peer kripto para birimi değişimi, Cryptopia’nın en popüler özelliklerinden biridir. Platform, işlem hacmine dayalı verilerle en iyi kripto para birimi değişimleri için düzenli olarak 50 ile 60 arasında sıralanır. Diğer borsalar, Bitcoin gibi en yaygın kripto para birimleri için kesinlikle daha popüler olsa da, Cryptopia’nın kapsamlı kripto para birimi desteği, onu daha az yaygın bir kripto para birimi ile ticaret yapmak isteyenler için ideal hale getirir. Cryptopia’da aradığınız hemen hemen tüm kripto para birimlerini bulmanız olasıdır. \ R \ nMarketplace \ r \ nCryptopia ile ilişkili pazar, kolayca en yenilikçi özelliklerinden biridir. Pazar, satın alma, satma ve ticaret için kullanılan diğer sınıflandırılmış web sitelerine benzer, ancak kullanıcılar fiat para birimleri kullanmak yerine kripto para birimlerinde işlem yaparlar. \ R \ nArbitraj \ r \ nArbitraj hizmeti, çeşitli kripto para birimleri biçiminde bilgi sağlar. diğer popüler borsalarda listelenmiştir. Bu bilgiler, kullanıcıların bilinçli bir karar vermelerini ve böylece daha iyi bir anlaşma yapmalarını sağlar. Bu, Bitcoin gibi likiditesi yüksek para birimlerinde çok daha zor olduğundan, daha az popüler olan kripto para birimlerinden biraz para kazanmak için yararlı olabilir. \ R \ nCoininfo \ r \ nCryptopia ayrıca 500’den fazla kripto para birimiyle ilgili güncel bilgilere sahiptir. web sitesinde işlem gören paralar. İlgili bilgiler CoinInfo’da basit bir şekilde listelenmiştir. Genel derecelendirme, algoritmalar, ağ, bağlantı numarası, cüzdan durumu, listeleme durumu ve blok yüksekliği gibi bilgileri görüntüleyin. \ R \ nPaytopia \ r \ nPaytopia, Cryptopia tarafından doğrudan sunulan hizmetler ve ürünler kümesidir. Bunlar, girişlerinizin görülmesine ve bunlardan yararlanılmasına yardımcı olacak promosyon araçlarını içerir. Hizmetlerin çoğu Dotcoin ile ödenir ve aylık bir abonelik sunar. \ R \ nPiyango \ r \ nCryptopia’nın kendi piyangosu da vardır. Birincilik, ikincilik ve üçüncü sıralar için genellikle ödül veren günlük veya aylık bir piyangoya katılabilir ve kazanabilirsiniz. Yazma sırasında, web sitesinin Loto bölümü, Ekim 2017’nin sonlarında listelenen tarihteki en son çizimle yakın zamanda güncellenmemişti. Ancak, Cryptopia’nın canlanmaya çalışıp çalışmadığını görmek için gözünüzü Loto’da tutmaya değer. it. \ r \ nMineshaft \ r \ nMineshaft, Cryptopia’nın çeşitli kripto para birimleriyle çalışmak üzere tasarlanmış madencilik platformudur. Yalnızca tek GPU veya CPU, ASIC master kullananlar ve aradaki herkes dahil olmak üzere inanılmaz sayıda madenciyi destekler. \ R \ nKriptopya’ya Nasıl Kaydolun ve Hesabınızı Doğrulayın? \ R \ nKriptopya’ya kaydolmak inanılmaz derecede kolay. Web sitesindeki kayıt formunu doldurarak başlayın. Oradan, en azından e-posta adresinizi doğrulamanız gerekecek. Yalnızca bu bilgiyi doğrularsanız, günlük para çekme ve transfer limitiniz 5.000 $ olacaktır. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nİkinci aşama doğrulaması bir kimlik, tam adınız ve adresinizi içerir. ve bu kimliğe sahip bir fotoğrafınız. Limitler, 24 saatlik dönem başına 50.000 dolara çıkar. Doğrulamanın son aşaması, adresinizin kanıtı, neden daha yüksek sınırlara ihtiyacınız olduğunu açıklayan yazılı bir açıklama ve sizin ve Cryptopia kullanıcı adınızın elle yazılmış bir fotoğrafını gerektirir. Bu doğrulama ile limitler 500.000 $ ‘a yükseltilebilir. Ancak, diğer doğrulama seviyeleri için isteğe bağlı olan iki faktörlü kimlik doğrulamaya sahip olmanız gerekir. \ R \ nKriptopia Kimlere Açık? \ R \ nHesabınızı doğruladığınız sürece, dünyanın neresinde olursanız olun Cryptopia’yı kullanabilirsiniz. vardır. Platformun kullandığı tek itibari para biriminin Yeni Zelanda doları olduğunu unutmayın, çünkü bu platformun temel aldığı yer burasıdır. Ek olarak, herhangi bir banka havalesi Yeni Zelanda banka hesabı kullanılarak yapılmalıdır. Bu, kripto para birimlerine bağlı kalmaya istekli olduğunuz veya fiat para birimlerinizi Yeni Zelanda dolarına çevirmeye istekli olduğunuz sürece Cryptopia’yı kullanabilirsiniz. \ R \ nKriptopya Hesabınıza Nasıl Para Yatırırsınız? \ R \ nKriptopya Hesabınıza Nasıl Para Yatırırsınız? \ R \ n Cryptopia ile uyumlu Yeni Zelanda dolarıdır. Hesabınıza kripto para birimi ile para yatırmak nispeten basittir. Giriş yaptıktan sonra, kullanıcı adınızın yanında görünen Bitcoin sembolüne tıklamanız yeterlidir. Oradan, menüde \ u201cDepozito \ u201d düğmesine basın. Bu sizi seçtiğiniz altcoin’i seçtiğiniz bir sayfaya götürecektir. Sistem tek seferlik bir para yatırma adresi oluşturur ve parayı oraya gönderirsiniz. \ R \ n \ r \ n \ r \ nCryptopia’da Nasıl İşlem Yapılır \ r \ nBir takasa başlamak için \ u201cExchange \ u201d’ye giderek başlayın web sitesinin sekmesi. Ekranın sol tarafında \ u201cMarkets \ u201d sekmesinin seçili olduğunu onaylayın. Daha sonra çiftlere göz atabilir veya sonuçları filtreleyecek arama kutusunu kullanabilirsiniz. Oradan, seçtiğiniz ticaret çiftiyle eşleşen mevcut siparişleri göreceksiniz ve siparişi tamamlayabilirsiniz. \ R \ n \ r \ n \ r \ nCryptopia Pazaryeri \ r \ n Cryptopia’nın benzersiz bir özelliği, bir pazarın dahil edilmesidir. kullanıcılar, eBay veya Facebook gibi gruplar alıp satabilir, ürün satın alabilir ve satabilir, müzayedeler yayınlayabilir ve istenen reklamları yapabilir. Listelenen öğelerin çoğu, madencilik sözleşmeleri, ICO kılavuzları, para birimleri, ticaret botları ve diğer yazılım parçaları gibi Kripto ile ilgilidir. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPazar Yerini kullanmak, sayfanın üst kısmındaki \ u201cMarketplace \ u201d sekmesi. Oradan listeleri arayabilir veya kategorilere göz atabilirsiniz. Bir giriş oluşturmak istiyorsanız, \ u201c + Ekle \ u201d düğmesini tıklayın ve talimatları izleyin. Bir açık artırma ayarlama veya satış için belirlenmiş bir fiyat seçme seçeneğiniz var. Cryptopia dünyanın her yerinde çalıştığından, ulaşmasının ne kadar süreceği ve nakliye için ödeme yapmanız gerekip gerekmediği konusunda fikir edinmek için fiziksel öğelerin bulunduğu yere her zaman dikkat etmelisiniz. \ R \ nKriptopya Ödülleri Nedir? \ R \ nCryptopia, kullanıcıları web sitesini kullandıklarında ve belirli eylemleri tamamladıklarında ödüllendiren bir ödül botuna sahiptir. Ödüllerin hepsinde rastgele miktarda rastgele jeton bulunur ve belirli bir zaman aralığında rastgele görevleri tamamladıkları için verilir. Ödüle yol açabilecek eylemlerden sadece birkaçı blokları bulmak, oy vermek, sohbet etmek, madencilik hisselerini eklemek, ticaret yapmak ve bahşiş vermektir. Ödül tarihinin tamamı şeffaflık için web sitesinde listelenmiştir. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nHer gün, her jetonun 161 ödülü vardır. Bu ödüller yüzde 5 ödül, yüzde 10 1 ödül, yüzde 50 0,1 ödül ve yüzde 100 0,01 ödül olarak bölünmüştür. Ödüllerin süresi dolar, bu nedenle verilen süre içinde tetiklemezseniz, süresi dolar ve ödül botunun bakiyesine geri döner. Kullanıcılar isterlerse bu ödül botuna bağışta bulunabilirler. \ R \ nCryptopia Hangi Kripto Para Birimlerini Destekliyor? \ R \ nCryptopia’nın desteklediği tek itibari para birimi Yeni Zelanda doları olsa da, görünüşte sonsuz sayıda kripto para birimini destekliyor, bu da sürekli büyüyen bir rakam. . Bu yazı (Ocak 2018) itibarıyla desteklenen 574 kripto para birimi vardır, bu nedenle en popüler olanları ve hatta çok azının duymuş olduğu kripto para birimleri için destek bulmakta sorun yaşamayacaksınız. \ R \ nKriptopya’ya Nasıl Para Eklersiniz? \ r \ nCryptopia’da takas etmek veya kullanmak istediğiniz bir kripto para biriminiz varsa, ancak şu anda desteklenmiyorsa, platform onu ​​eklemeyi kolaylaştırır. Paytopia’yı ziyaret edin ve bir Exchange Listesi için \ u201cŞimdi Satın Al \ u201d düğmesine basın. Oradan, adı, ticker’ı, algoritması, ağ türü, para birimi web sitesi, blok gezgini bağlantısı ve daha fazlası dahil olmak üzere madeni parayla ilgili bilgileri girersiniz. Bilginin gönderilmesi 5 milyon DOT’a mal oluyor. Bu, bilgileri gözden geçirme ve web sitesine ekleme maliyetini kapsar. Bu fiyat değişebilir. \ R \ nKriptopia’dan En Çok Kimler Yararlanacak? \ R \ nCryptopia’nın arayüzü, Binance veya Kucoin gibi daha yeni borsalara kıyasla biraz eski görünse de, açık ve sezgiseldir, bu da Ortalama bir kişi bu platformu kullanırken sorun yaşamayacak. \ r \ n \ r \ nCryptopia gelişmiş ticaret özellikleri sunmadığından, çok fazla kripto para birimi ticareti yapan gelişmiş tüccarlar için ideal değildir. Bunun yerine, daha rasgele alım satım yapanlar veya kripto para satın almaları için daha uygundur. \ R \ n \ r \ nAyrıca, pazarlık arayanlar veya vadesi gelen kripto para birimini kullanarak ürün alıp satmak isteyenler için mükemmel bir kaynaktır. pazara. Diğer kullanıcılar tüm listeleri oluşturduğu için harika teklifler alabileceğinizi unutmayın. Ancak, ara sıra verilen kötü teklifi de ayıklamanız gerekecek. \ R \ nKriptopya Ücretleri \ r \ nKriptopya kullanım ücretleri yalnızca belirli işlem türlerine uygulanır ve nispeten düşüktür. Cüzdanlar arasında kripto para transfer ettiğinizde, bir ücret ödemeniz gerekecektir ve bu ücret söz konusu para birimine ve diğer değişkenlere bağlıdır. Yeni Zelanda dolarını hesabınızdan çekmek veya kripto para birimlerini çekmek için de transfer ücretleri vardır. \ R \ n \ r \ nÇeşitli Cryptopia kullanıcıları arasında altcoin transferiyle ilgili herhangi bir ücret yoktur. Platform bunu mümkün kılar çünkü paralar Cryptopia cüzdanında kalır, ancak kişi erişim değişikliklerine izin verir. \ R \ n \ r \ n \ r \ nHarfler Ne Kadar Sürer? \ R \ nKripto para biriminin aktarılması durumunda transfer zaman, ağın işine ve söz konusu altcoin’e göre değişir. Çoğu durumda, transfer birkaç dakika içinde tamamlanır. \ R \ n \ r \ nYeni Zelanda dolarının yatırılması veya çekilmesi olarak fiat para biriminin aktarılması, işletmeye, günün saatine ve saatine bağlı olarak birkaç gün sürebilir. ve işlemin onaylanması ne kadar sürer. \ r \ nCryptopia Güvenli mi? \ r \ nKriptopya kullanmak genellikle güvenlidir. Platform kişisel bilgileri dağıtmaz ve bir HTTPS güvenlik sertifikası kullanır. Ekip genellikle platformun her zaman güvenli olmasını sağlar. Ancak, internet üzerinden gönderildiğinde hiçbir bilginin tamamen güvenli olamayacağı konusunda uyarıyorlar. Güvenliğinizi artırmak için Cryptopia, iki faktörlü doğrulama (2FA) kullanmanızı şiddetle tavsiye eder. Daha önce belirtildiği gibi, bu en yüksek doğrulama düzeyinde gereklidir. Dilerseniz Paytopia bölümünde Cryptopia’dan 2FA cihaz satın alabilirsiniz. Cryptopia ayrıca kullanıcılarından güçlü parolalar gerektirir. \ R \ n \ r \ nCryptopia geniş bir kullanıcı tabanına sahip olduğundan, bu platforma güvenebileceğiniz konusunda pek çok gösterge vardır. Sosyal medyadaki aktif mevcudiyet, tüketicisinin Yeni Zelanda yasalarına uyacağını garanti ettiği gibi, güven duygusunu daha da artırıyor. \ R \ nCryptopia Müşteri Desteği \ r \ nCryptopia, sohbet programı, forumlar ve sosyal medya aracılığıyla müşteri desteğiyle iletişim kurmayı kolaylaştırır. Bunların son ikisi, diğer topluluk üyelerinden yardım istemenize de izin verir. Banka havalesi talep etme veya bir hatayı bildirme gibi belirli sorunlar için destek biletlerini kolayca gönderebilirsiniz. \ R \ n \ r \ nŞu anda birçok Kripto borsasında olduğu gibi, kriptopya ile ilgili olarak bazı büyüyen sıkıntılar yaşıyor gibi görünüyor destek çağrılarında beklenen gecikmelerle müşteri desteğine. Destek sayfalarında şu anda şu mesaj görüntüleniyor: \ r \ nEklenmemiş büyümenin devam etmesi nedeniyle, yeni personeli onlarla başa çıkmaları için eğitebileceğimizden daha hızlı destek biletleri alıyoruz. \ R \ nBu, platformda işlem yapmayı seçerken akılda tutulması gereken bir şeydir . \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nCryptopia, kullanıcıları arasında bir topluluk hissi yarattı ve etkileşimler için bolca fırsat sunuyor. Sosyal medya varlığı ve forumlar arasında, diğer kullanıcılarla etkileşim kurmanın, ortak ilgi alanlarınıza bağlanmanın veya küçük sorun giderme ile birbirinize yardımcı olmanın birçok yolu vardır. \ R \ nSonuç \ r \ nKripto para birimi borsalarıyla dolu bir pazarda Cryptopia çok şey sunar bundan daha fazlası. Eşler arası bir değişim olarak, oldukça uygun fiyatlar için fırsat sunar. Cryptopia’nın 550’den fazla kripto parayı desteklemesi, piyasada olduğu gibi öne çıkmasına yardımcı oluyor. Bu pazar, mal ve hizmet ticareti için sınıflandırılmış web sitelerinin kullanımını kripto para dünyasına genişleten mükemmel bir eklentidir. Ödüller gibi diğer hizmetleri ve özellikleri hesaba kattığınızda, Cryptopia kripto dünyasına çok hoş bir katkı olur ve kullanıcıların var olduğunu bile fark etmemiş olabileceği tekliflerdeki bir boşluğu doldurur..","yazar": {"@type":"Kişi","isim":"Oliver Dale"},"datePublished":"2018-01-25"}}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me