Bitmart İncelemesi

BitMart kripto para meraklıları tarafından oluşturulan küresel bir ticaret platformudur. BitMart Vakfı’nın dünya çapında ofisleri vardır ancak Cayman Adaları’nda kayıtlıdır. Platform, dijital varlıklar için spot ticaret, OTC ticareti, vadeli işlem sözleşmesi ticareti ve diğer hizmetleri sunar. Ekip, birinci sınıf dijital varlık alım satım platformlarından biri olma umuduyla daha güvenli, daha sorunsuz ve daha hızlı ticaret sunmayı bir öncelik haline getiriyor..

Bitmart İncelemesi

BitMart’ın yol haritası, Kasım 2017’de pazarlama, operasyonlar ve teknoloji departmanlarından oluşan uluslararası bir ekip oluşturduğunda başladı. Yatırım jetonunu Ocak 2018’de aldı ve Şubat 2018’de dünyanın dört bir yanındaki şehirleri ziyaret ettiği küresel bir tanıtım turunu tamamladı. Mart 2018’de BitMart spot ticaretini resmen başlattı. Nisan ayında, ABD düzenleyicilerine ve bir MSB olarak tescil edildi.

BitMart’ı ziyaret edin

BitMart Hangi Ticaret Türlerini Destekler??

BitMart’ta en yaygın ticaret türü, platformun üstün blockchain dijital varlıkları seçtiği spot ticarettir. Ayrıca, bireysel varlık türleri aracılığıyla gelecekteki sözleşmeli ticaret sağlar. Ayrıca bireyler ve işletmeler için C2C ve B2Btrading modları için bir aracı hizmet platformu olacak.

BitMart Özellikleri

BitMart platformu aynı zamanda dünyanın dört bir yanındaki büyük ticaret platformlarını birbirine bağlayarak sınırsız işlemlere izin verecek. Bu sistem, kullanıcıların tek bir tıklama ile birden fazla platforma yayılan işlemleri tamamlamasını mümkün kılmalıdır..

Son olarak, BitMart, merkezi olmayan bir değişim geliştirmek ve inşa etmek için çalışıyor. Bu değişim, ekibin verimlilik, istikrar ve güvenliğin garanti edilmesi gerektiği yönündeki önermesi nedeniyle BitMart’ın önemli bir parçasıdır..

BitMart’ı her yerdeki herkes için kullanışlı hale getirmek için platform tüm cihazlarda kullanılabilir. Web tarayıcınız, H5 mobil tarayıcı, Android, iOS, Mac OS veya PC üzerinden erişebilirsiniz..

BitMart Kaydı

BitMart’a kaydolmak basittir, devam etmeden önce e-posta adresinizi girmeniz ve ardından bir kod alarak bu e-postayı onaylamanız gerekir. Ardından, şifrenizi ve varsa bir davet kodunu girin, daha sonra borsaya erişim verilir ve ticarete başlayabilirsiniz.

BitMart Kaydı

BitMart Hesap Sınırları

Tüm yeni hesaplar, hesaplarını doğrulamak zorunda kalmadan günde 2BTC’ye eşdeğer para çekebilir. Bundan daha fazlasına ihtiyacınız varsa kimlik, pasaport veya ehliyet gibi belgelerinizin kopyalarını yükleyerek hesap doğrulama sürecine başlayabilirsiniz. Bu tamamlandığında, günlük 100BTC para çekme işlemine erişebileceksiniz..

Doğrulama

BitMart Mevduatları

BitMart, fiat ödemelerini veya Cryptocurrency’i kabul eder, bu nedenle platformu kullanmaya başlamak için, para yatırma sayfası aracılığıyla borsaya bir miktar kripto para birimi göndermeniz veya mevcut fiat seçeneklerini kullanarak bir satın alma işlemi yapmanız gerekir..

Borsada işlem yapabileceğiniz herhangi bir jeton veya jeton gönderebilirsiniz, sadece para biriminizi seçin ve gönderilecek bir adres oluşturmak için “Para Yatırma” düğmesine tıklayın.

BitMart Mevduatları

Bitmart’ta ticaret

BitMart’ta Exchange sayfasına giderseniz, kripto para birimi ticareti yaparken karar vermeniz gereken bilgileri ve bunun için bir nokta göreceksiniz. İşlem sayfasının sol tarafında, BTC, ETH veya USDT içerip içermediklerine göre kategorilere ayrılmış tüm kripto para birimi çiftleri bulunur. İstediğiniz herhangi bir alım satım çiftine tıklayabilirsiniz ve sayfa otomatik olarak o çiftin fiyatlandırmasıyla ilgili bilgileri görüntüleyecek şekilde güncellenecektir. En düşük, en yüksek ve hacim için yüzde ve 24 saatlik rakamlardaki son değişimle birlikte sayfanın üst kısmında paritenin fiyatını göreceksiniz..

Ticaret Çiftleri

Sayfanın ortası, fiyatlandırma ve değişikliklerle ilgili bilgileri bulacağınız yerdir. Açılış, yüksek, düşük ve kapanış fiyatları dahil olmak üzere ayrıntılı bilgileri göreceksiniz. TradingView tarafından desteklenen bir şamdan fiyat grafiği ve bir hacim tablosu da vardır. Belirli bir zaman ve o nokta için verileri görmek için grafikler üzerindeki herhangi bir noktanın üzerine gelebilirsiniz. Bir, 5, 15 veya 30 dakikalık seçeneklerle grafikte aralıkları ayarlama seçeneği de vardır; bir, iki veya dört saat; bir gün; veya bir hafta. Grafiğe gösterge ekleme yeteneği de vardır. BitMart hala nispeten yeni olduğu için, grafikler ideal olarak yerleştirilmemiştir, grafiklerin kendileri bazen sayılarla çakışır, bu nedenle onları tam ekran modunda görüntülemek isteyebilirsiniz. Ancak ihtiyacınız olan tüm bilgileri alırsınız ve bu sorun bir noktada çözülmelidir.

Ticaret Tabloları

Grafiklerin sağında, satış ve satın alma emirlerine ayrılmış olarak fiyat, tutar ve toplamı listeleyen çift için emir defterini göreceksiniz..

Sipariş defteri

Grafiğin altında limit emri vermek için form var. Satmak istediğiniz bir kripto para biriminin belirli bir miktarını doldurabilir veya bu kriptodaki varlıklarınızın bir yüzdesini (yüzde 25, 50, 75 veya 100) satmayı seçebilirsiniz. Bunun altında aktif emirlerinizi görüntüleyebilirsiniz. Sipariş formunun hemen solunda, en son piyasa işlemlerini göreceksiniz.

Satın & amp; Satmak

BMX Jetonu

BMX, BitMart’ın arkasındaki belirteçtir. Toplam 1 milyar token hacmi var ve bu bir ERC20 token. Tokenlerin yüzde 30’u halka arz için, yüzde 30’u kurucu ekibe tahsis edildi ve bu tokenler üç yıl içinde serbest bırakıldı. Erken benimseyenler tokenlerin yüzde 10’unu alırken, yüzde 20’si topluluk harcamalarına ve yüzde 10’u beyaz listedeki yatırımcılara gidiyor.

BMX tuttuğunuzda, işleminizdeki para birimlerinden biri BMX olup olmadığına bakılmaksızın, işlem ücretlerinde indirim alma hakkına sahip olursunuz. Ayrıca, BitMart ekibinin BMX’i geri satın almak için periyodik olarak platformun işlem ücretlerinin yüzde 20’sini kullanacağı BMX için bir geri satın alma mekanizması da vardır. Geri alınan BMX tamamen imha edilecek. Ekip 500 milyon BMX’i yok edene kadar bu süreç devam edecek..

Desteklenen Kripto Para Birimleri

Belirtildiği gibi, BitMart’taki ticaret çiftleri BTC, ETH ve USDT içerenlere bölünmüştür. Yazım sırasında, toplam 29 işlem çifti için BTC’yi içeren 13, ETH’yi içeren (ETH / BTC’yi saymayan) ve USDT ile dört işlem çifti vardı. BitMart, gelecekte daha fazla madeni para listelemeyi planlıyor ve paralarını platformda listelemek isteyenler için genişlemesini teşvik etmenin bir yolu olarak bir form sunuyor..

BitMart Ücretleri

BitMart, alım satım için% 0,05, depozito için sıfır ücret alır ve token çekmenin yanı sıra minimum para çekme miktarları da vardır, ancak bunlar kripto para birimine göre değişir. Ayrıntıları “Ücretler” sayfasında görüntüleyebilirsiniz. BTC, 0.0005 ücret ile minimum para çekme miktarı 0.005 BTC’dir. ETH’nin 0,01 ücret ile minimum 0,015 ETH çekilmesi vardır. Son olarak, BMX, 10 BMX ücreti ile minimum 30 para çekme hakkına sahiptir..

Para Çekme Ücretleri

Sonuç

BitMart, gelecek en yeni kripto para birimi borsalarından biridir, ancak platformun kullanımı sezgiseldir ve iyi düzenlenmiştir. Şu anda ticaret için çok çeşitli jeton ve madeni paralar sunmamaktadır, ancak bu zamanla genişlemelidir. BMX tokenının kullanımı hoş bir ek ve Binance tarafından kullanılan, tokenı tutmak için ücretlerden para kazanabileceğiniz çok başarılı modeli takip ediyorlar ve ayrıca tokenlerin değerinin artması gereken geri alım modelini de kullanıyorlar. onları tutmak için bir teşvik sağlayan zaman.

BitMart’ın potansiyeli var, ancak Binance, Kucoin ve diğer borsalar gibi popülerlik ve kullanıcı tabanında büyüyen Merkezi Olmayan borsaların yükselişine karşı daha sağlam bir şekilde kurulmak için zorlu bir mücadele ile karşı karşıya. Ekip, merkezi olmayan bir değişimin planlandığından ve daha sonraki bir tarihte başlayacağından sitede bahsetmiyor.

BitMart’ın arkasındaki şirket, resmi olarak kayıtlı Finansal Suçları Uygulama Ağı (FinCEN) tarafından yönetilen ve borsanın arkasındaki işletmenin meşruiyetini kanıtlamaya yardımcı olan ABD düzenleyicileriyle bir Para Hizmeti İşletmesi (MSB) olarak.

Her zaman olduğu gibi, merkezileştirilmiş borsalarda, cüzdanlarınızın özel anahtarlarına sahip değilsiniz, korsanlığa ve dolandırıcılığa karşı sizin için güvenlik sağlamak için borsaya güveniyorsunuz, bu nedenle borsada büyük bir bakiye tutmamanızı ve yalnızca uzun vadeli bekletme için herhangi bir parayı kendi cüzdanınıza geri çekmek.

BitMart’ı ziyaret edin

BitMart

src = “~ resimler \ yeni başlayanlar-kılavuzu-bitmart-tam-inceleme.gif”

alt = “Bitmart İncelemesi”

class = “photo photo-wrapup wppr-product-image” /> 8.4

Kullanım kolaylığı

9.0 / 10

İtibar

8.0 / 10

Ücretler

8.0 / 10

Müşteri desteği

8.0 / 10

Ödeme metodları

9.0 / 10

Artıları

  • MSB lisansı
  • İyi Tasarlanmış Arayüz
  • Yolda Merkezi Olmayan Değişim
  • BMX Token Faydaları
  • Makul Ücretler

Eksileri

  • Yeni Değişim
  • Rakipler Kadar Çok Para Birimi Değil

Ziyaret etmek {"@context":"http: \ / \ / schema.org \ /","@type":"Ürün","isim":"BitMart","görüntü":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2018 \ / 06 \ /bitmart-review.gif","açıklama":"BitMart, kripto para meraklıları tarafından oluşturulan küresel bir ticaret platformudur. BitMart Vakfı’nın dünya çapında ofisleri vardır ancak Cayman Adaları’nda kayıtlıdır. Platform, dijital varlıklar için spot ticaret, OTC ticareti, vadeli işlem sözleşmesi ticareti ve diğer hizmetleri sunar. Ekip, daha güvenli, sorunsuz ve daha hızlı ticaret sunmayı bir öncelik haline getiriyor….","teklifler": {"@type":"Teklif","fiyat":"0.00","priceCurrency":"$","satıcı": {"@type":"Kişi","isim":"Oliver Dale"}},"gözden geçirmek": {"@type":"gözden geçirmek","reviewRating": {"@type":"Değerlendirme","en iyi derece":"10","worstRating":"0","ratingValue":"8.40"},"isim":"BitMart","reviewBody":"BitMart, kripto para meraklıları tarafından oluşturulan küresel bir ticaret platformudur. BitMart Vakfı’nın dünya çapında ofisleri vardır ancak Cayman Adaları’nda kayıtlıdır. Platform, dijital varlıklar için spot ticaret, OTC ticareti, vadeli işlem sözleşmesi ticareti ve diğer hizmetleri sunar. Ekip, birinci sınıf dijital varlık ticaret platformlarından biri olma umuduyla daha güvenli, daha sorunsuz ve daha hızlı ticaret sunmayı bir öncelik haline getiriyor. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nBitMart \ u2019’un yol haritası Kasım 2017’de pazarlama, operasyon ve teknoloji departmanlarından oluşan uluslararası bir ekip oluşturduğunda başladı. Yatırım jetonunu Ocak 2018’de aldı ve Şubat 2018’de dünya çapındaki şehirleri ziyaret ettiği küresel bir roadshow’u tamamladı. Mart 2018’de BitMart spot ticaretini resmen başlattı. Nisan ayında, ABD düzenleyicilerine ve bir MSB olarak kaydoldu. \ R \ n \ r \ nBitMart’ı ziyaret edin \ r \ nBitMart’ta Hangi Ticaret Türlerini Destekliyor? \ R \ nBitMart’ta en yaygın ticaret türü, spot ticarettir. platform, üstün blockchain dijital varlıkları seçer. Ayrıca, bireysel varlık türleri aracılığıyla gelecekteki sözleşmeli ticaret sağlar. Ayrıca bireyler ve işletmeler için C2C ve B2Btrading modları için bir aracı hizmet platformu olacak. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nBitMart platformu aynı zamanda dünyanın dört bir yanındaki büyük ticaret platformlarını birbirine bağlayarak sınırsız işlemlere izin verecek . Bu sistem, kullanıcıların tek bir tıklama ile birden fazla platforma yayılan işlemleri tamamlamasını mümkün kılmalıdır. \ R \ n \ r \ nSon olarak, BitMart merkezi olmayan bir değişim geliştirmek ve inşa etmek için çalışıyor. Verimlilik, kararlılık ve güvenliğin garanti edilmesi gerektiğine dair ekibin önermesi nedeniyle bu değişim BitMart’ın önemli bir parçasıdır. \ R \ n \ r \ nBitMart’ı her yerde herkes için yararlı kılmak için platform tüm cihazlarda kullanılabilir. Web tarayıcınız, H5 mobil tarayıcınız, Android, iOS, Mac OS veya PC üzerinden erişebilirsiniz. \ R \ nBitMart Kaydı \ r \ nBitMart’a kaydolmak basittir, e-posta adresinizi girmeniz ve ardından onaylamanız gerekir bu e-postayı, devam etmeden önce bir kod alarak. Ardından, şifrenizi ve varsa bir davet kodunu girin, ardından borsaya erişim verilir ve işlem yapmaya başlayabilirsiniz. \ R \ n \ r \ n \ r \ nBitMart Hesap Limitleri \ r \ nTüm yeni hesaplar, hesaplarını doğrulamak zorunda kalmadan günde 2BTC’ye eşdeğer. Bundan daha fazlasına ihtiyacınız varsa kimlik, pasaport veya ehliyet gibi belgelerinizin kopyalarını yükleyerek hesap doğrulama sürecine başlayabilirsiniz. Bu tamamlandığında, günlük 100BTC para çekme işlemine erişebileceksiniz. \ R \ n \ r \ n \ r \ nBitMart Depozitoları \ r \ nBitMart, fiat ödemelerini veya Cryptocurrency’i kabul eder, bu nedenle platformu kullanmaya başlamak için bir miktar kripto para göndermeniz gerekecektir. Para yatırma sayfasından borsaya veya mevcut itibari para seçeneklerini kullanarak alışveriş yapın. \ r \ n \ r \ nBorsada işlem yapmak için mevcut olan herhangi bir madeni para veya jeton gönderebilirsiniz, sadece para biriminizi seçin ve \"Depozito\" gönderilecek bir adres oluşturmak için buton. \ r \ n \ r \ n \ r \ nBitmart’ta ticaret \ r \ nBitMart’ta Exchange sayfasına giderseniz, kripto para birimi ticareti yaparken karar vermeniz gereken bilgileri de göreceksiniz bunu yapmak için bir yer olarak. İşlem sayfasının sol tarafında, BTC, ETH veya USDT içerip içermediklerine göre kategorilere ayrılmış tüm kripto para birimi çiftleri bulunur. İstediğiniz herhangi bir alım satım çiftini tıklayabilirsiniz ve sayfa, o çiftin fiyatlandırmasıyla ilgili bilgileri görüntülemek için otomatik olarak güncellenecektir. En düşük, en yüksek ve hacim için yüzde ve 24 saatlik rakamlardaki son değişimle birlikte sayfanın üst kısmında çiftin fiyatını göreceksiniz. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nSayfanın ortası, fiyatlandırma ve değişikliklerle ilgili bilgileri bulacağınız yerdir. Açılış, yüksek, düşük ve kapanış fiyatları dahil olmak üzere ayrıntılı bilgileri göreceksiniz. TradingView tarafından desteklenen bir şamdan fiyat grafiği ve bir hacim tablosu da vardır. Belirli bir zaman ve o nokta için verileri görmek için grafikler üzerindeki herhangi bir noktanın üzerine gelebilirsiniz. Bir, 5, 15 veya 30 dakikalık seçeneklerle grafikte aralıkları ayarlama seçeneği de vardır; bir, iki veya dört saat; bir gün; veya bir hafta. Grafiğe gösterge ekleme yeteneği de vardır. BitMart hala nispeten yeni olduğu için, grafikler ideal olarak yerleştirilmemiştir, grafiklerin kendileri bazen sayılarla çakışır, bu nedenle onları tam ekran modunda görüntülemek isteyebilirsiniz. Bununla birlikte, ihtiyacınız olan tüm bilgileri alırsınız ve bu sorun bir noktada çözülür. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nŞirketlerin sağ tarafında, sipariş kitabını göreceksiniz. Satış ve satın alma emirlerine ayrılmış fiyat, tutar ve toplamı listeleyen çifti. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nAşağıda grafik bir limit emri verme formudur. Satmak istediğiniz bir kripto para biriminin belirli bir miktarını doldurabilir veya bu kriptodaki varlığınızın bir yüzdesini (yüzde 25, 50, 75 veya 100) satmayı seçebilirsiniz. Bunun altında aktif emirlerinizi görüntüleyebilirsiniz. Sipariş formunun hemen solunda, en son piyasa işlemlerini göreceksiniz. \ R \ n \ r \ n \ r \ nBMX Token \ r \ nBMX, BitMart’ın arkasındaki belirteçtir. Toplam 1 milyar token hacmi var ve bu bir ERC20 token. Tokenlerin yüzde 30’u halka arz için, yüzde 30’u kurucu ekibe tahsis edildi ve bu tokenler üç yıl içinde serbest bırakıldı. Erken benimseyenler tokenlerin yüzde 10’unu alırken, yüzde 20’si topluluk harcamalarına ve yüzde 10’u beyaz listedeki yatırımcılara gidiyor. \ R \ n \ r \ nBMX tuttuğunuzda, BMX’in olup olmadığına bakılmaksızın alım satım ücretlerinde indirim alma hakkınız vardır. işleminizdeki para birimlerinden biri. Ayrıca, BitMart ekibinin BMX’i geri satın almak için periyodik olarak platformun işlem ücretlerinin yüzde 20’sini kullanacağı BMX için bir geri satın alma mekanizması da vardır. Geri alınan BMX tamamen imha edilecek. Bu süreç, ekip 500 milyon BMX’i yok edene kadar devam edecek. \ R \ nDesteklenen Kripto Para Birimleri \ r \ nDaha önce belirtildiği gibi, BitMart’taki alım satım çiftleri BTC, ETH ve USDT içerenlere bölünmüştür. Yazım sırasında, toplam 29 işlem çifti için BTC’yi içeren 13, ETH’yi içeren (ETH \ / BTC’yi saymayan) ve USDT ile dört işlem çifti vardı. BitMart, gelecekte daha fazla para listelemeyi planlıyor ve paralarını platformda genişletmeyi teşvik etmenin bir yolu olarak listelemek isteyenler için bir form sunuyor. \ R \ nBitMart Ücretleri \ r \ nBitMart ücretleri \ u00a% 0,05 ticaret ücreti , para yatırma için sıfır ücret ve minimum para çekme miktarlarının yanı sıra jeton çekmek için ücretler vardır, ancak bunlar kripto para birimine göre değişir. Ayrıntıları \ u201cFees \ u201d sayfasında görüntüleyebilirsiniz. BTC, 0.0005 ücret ile minimum para çekme miktarı 0.005 BTC’dir. ETH’nin 0,01 ücret ile minimum 0,015 ETH çekilmesi vardır. Son olarak, BMX, 10 BMX ücreti ile minimum 30 para çekme hakkına sahiptir. \ R \ n \ r \ n \ r \ nConclusion \ r \ nBitMart, gelecek en yeni kripto para birimi borsalarından biridir, ancak platformun kullanımı sezgisel ve iyi düzenlenmiştir dışarı. Şu anda ticaret için çok çeşitli token ve madeni paralar sunmuyor, ancak bu zamanla genişlemeli. BMX tokenının kullanımı hoş bir ek ve Binance tarafından kullanılan, tokenı tutmak için ücretlerden para kazanabileceğiniz çok başarılı modeli takip ediyorlar ve ayrıca tokenlerin değerinin artması gereken geri alım modelini de kullanıyorlar. zaman, onları tutmak için bir teşvik sağlıyor. \ r \ n \ r \ nBitMart potansiyeline sahip ancak Binance, Kucoin ve diğer borsalara ve büyüyen Merkezi olmayan borsaların yükselişine karşı daha sağlam bir şekilde kurulmak için zorlu bir savaşla karşı karşıya. popülerlik ve kullanıcı tabanında. Ekip, sitede Merkezi Olmayan bir değişimin planlandığından ve daha sonraki bir tarihte başlayacağından bahsetmiyor. \ R \ n \ r \ nBitMart’ın arkasındaki şirket, ABD düzenleyicilerine resmi olarak Para Hizmeti İşletmesi (MSB) olarak kaydoldu. Borsanın arkasındaki işin meşruiyetini kanıtlamaya yardımcı olan Mali Suçları Uygulama Ağı (FinCEN). \ r \ n \ r \ nMerkezi borsalarda her zaman olduğu gibi, borsaya bağlı olarak cüzdanlarınızın özel anahtarlarına sahip değilsiniz Bilgisayar korsanlığı ve dolandırıcılığa karşı güvenliğinizi sağlamak için, bu nedenle borsada büyük bir bakiye tutmamanızı ve bu bakiyeyi yalnızca alım satım için kullanmanızı, uzun vadeli bekletme için kendi cüzdanınıza geri çekmenizi öneririz. \ r \ n \ r \ nVisit BitMart","yazar": {"@type":"Kişi","isim":"Oliver Dale"},"datePublished":"2018-06-21"}}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me