Poloniex İncelemesi

Bitcoin ve diğer kripto para birimleri için çok farklı borsalarda bile, Poloniex lider olmaya devam ediyor. Birkaç yıldır sektörün içindedir ve tüccarların aradığı tüm özelliklere sahiptir. Bu aynı zamanda Amerika Birleşik Devletleri merkezli birkaç borsadan biridir. Poloniex, gelişmiş ticaret özellikleri ve maksimum güvenlik sunmaktan gurur duyar.

Poloniex, 2014 yılında piyasaya sürüldü ve Amerika Birleşik Devletleri, Wilmington, Delaware’de bulunuyor. Çok yakın zamanda Circle tarafından alındı, Poloniex ve kullanıcıları ve aslında genel olarak Cryptocurrency için harika bir haber olan büyük bir Goldman-Sachs destekli şirket. Circle ile yeni sahipler olarak, SEC ve FINRA’ya broker / bayi olarak kaydolarak Poloniex’i ilk düzenlenmiş Borsa yapmayı hedefliyorlar. Borsayı Asya pazarına genişletme planları da var.

Poloniex İncelemesi

Poloniex, Litecoin gibi altcoinler için en yüksek işlem hacimlerine sahip olma konusunda tutarlıdır. Borsada ayrıca olağanüstü sayıda ticaret çifti vardır. Bazı platformlar, kripto para birimini fiat para birimleriyle takas etmenize izin verirken ve bunun tersi, yalnızca kripto para birimiyle ilgilenen Poloniex için durum böyle değildir..

Poloniex’i ziyaret edin

Poloniex Kimler İçin Tasarlandı?

Kripto para dünyasında yeni olanlar veya ilk Bitcoin veya Altcoin’lerini satın almak isteyenler, Poloniex’i ilk başta biraz ürkütücü bulabilir. Bahsedildiği gibi, borsa yalnızca kripto para birimi ile ilgilenir, bu nedenle ilk kripto satın alımınızı bu borsa üzerinden yapamazsınız. Ek olarak, değişimin içerdiği düzen ve özellikler, kripto para birimi fikrinde yeni olanlardan daha deneyimli tüccarlara yöneliktir. Mobil uyumlu bir web sitesine sahip olmasına rağmen Poloniex’i hareket halindeyken kullanmayı biraz zorlaştıran mobil uygulama da yoktur..

Yatırımcılar ve Geliştiriciler Hangi Özellikleri Takdir Edecek??

Poloniex’te deneyimli yatırımcıların takdir edeceği birçok özellik vardır. Alım satımlarla ilgili eğitimli kararlar vermenize olanak tanıyan çok ayrıntılı çizelgelerin yanı sıra bir dizi verimli veri analizi aracı bulabilirsiniz. Poloniex’in yüksek hacimli yapısı, tüccarlara, özellikle de borç verme ve marj ticareti yapma becerisine hitap ediyor..

Poloniex Borsası

Kodlama bilgisine sahip tüccarlar, ticaret arayüz kodunun çoğunun müşteri tarafında yürütüldüğünü takdir edeceklerdir, yani açık kaynak kodludur ve Poloniex’in nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi edinmek için inceleyebilirsiniz. Geliştiriciler, API’nin kullanılabilir olduğu gerçeğini de takdir edeceklerdir. Bu, Poloniex’ten en iyi şekilde yararlanmak için hesapları yönetmek ve verileri analiz etmek için araçlar oluşturmayı mümkün kılar.

Poloniex’i Nerede Kullanabilirsiniz??

Poloniex platformu Amerika Birleşik Devletleri’nde yerleşiktir, ancak ülkelerinde kripto para değişimini yasaklayan yasalar olmadığı sürece herkes onu kullanabilir. Poloniex, herhangi bir itibari para birimi olmadan yalnızca kripto para birimlerini kullandığından, finans ve bankacılık düzenlemelerini karşılaması gerekmez. Bu, Poloniex’in ülkenizde kullanımını engelleyen yasal kısıtlamalarla karşılaşma olasılığınızın düşük olduğu anlamına gelir..

Poloniex Hangi Kripto Para Birimlerini Kabul Eder??

Çoğu kullanıcı, çok sayıda alım satım çifti nedeniyle Poloniex’e çekilir. Yazım sırasında, borsada 97 işlem çifti vardı ve bu da istediğiniz kripto para birimlerini takas etme olasılığınızı çok yüksek kılıyordu. Tek dezavantajı, depozitolarınızı kredi kartı veya banka havalesi seçeneği olmadan kripto para biriminde yapmanız gerektiğidir..

Poloniex Mevduatı

Ancak bunu telafi etmek için, depozitonuzun değerini USDT’ye, doğrudan USD’ye bağlı bir Tether kripto para birimine kaydedebilirsiniz. Bu nedenle, 1 USDT her zaman yaklaşık 1 USD olmalıdır. Bu özellik, kripto para piyasasının oynaklığı hakkında endişeleri olan yatırımcılara biraz huzur verir..

Nasıl Hesap Açarsınız?

Poloniex’te bir hesap oluşturmak, özellikle diğer borsalara kıyasla nispeten basittir. Poloniex yalnızca kripto para birimleri kullandığından ve fiat para birimleri kullanmadığından, uyması gereken düzenlemelerin eksikliği, borsanın kayıt sürecini daha kolay ve daha az istilacı hale getirmesine olanak tanır. Kullanıcılar yalnızca bir hesap açabilir ve bu sayının aşılması, platformdan uzaklaştırılmanıza veya atılmanıza neden olabilir. Bir hesap oluşturduğunuzda, takas, borç verme ve ticaret dahil tüm hizmetlere erişim elde edersiniz..

Poloniex, fiat para biriminden kripto satın almanın bir yolu olmadığı için yeni başlayanlar için en iyisi olmasa da, kullanıcı arayüzü tüm seviyelerdekiler için çok basittir..

Yeni başlayanlar önce Coinbase gibi bir borsadan Bitcoin gibi bir kripto para birimi satın almalı, ardından bunu ticaret için Poloniex’e göndermelidir..

Hangi Hesap Doğrulama Düzeyleri Vardır??

Her gün yüksek hacimde BTC ticareti yapanlar için daha düşük ücretlere rağmen, ilk doğrulama seviyesine bağlı kalırsanız Poloniex ile günde 2.000 $ ‘dan fazla para çekemeyeceğinizi unutmayın. Bu, düzenli olarak ticaret yaptığınız hacme bağlı olarak bir engel olabilir. Bu doğrulama düzeyi yalnızca adınızı, e-postanızı ve ikamet ettiğiniz ülkeyi girmenizi gerektirir. Bu doğrulama hala takas etmenize, ödünç vermenize ve ticaret yapmanıza izin verir.

İki seviyeli doğrulama, fiziksel adresinizi, posta adresinizi, doğum tarihinizi, pasaportunuzu ve telefon numaranızı gerektirir. Kimlik ve pasaport fotoğraflarını gerçekten yüklemelisiniz. Onaylandıktan sonra, para çekme ve para yatırma limitleriniz 25.000 $ ‘a yükselir.

Daha da yüksek bir limite ihtiyaç duyanlar için daha yüksek bir doğrulama seviyesi vardır, ancak bu doğrulamaya ulaşmak için doğrudan destek ile iletişime geçmelisiniz..

Poloniex’te Nasıl Ticaret Yapılır?

Poloniex’te ticaret yapmak çok basit. Hesabınıza yeterince para yatırdığınızdan emin olarak başlayın. Bazı paralar, işlem yapmadan önce kontrol edebileceğiniz minimum depozito gerektirir. İşlem yapmaya hazır olduğunuzda, piyasalarda uygun sekmeyi seçin. Kullanmak istediğiniz kripto para biriminin sekmesini seçin, ardından ticaret çiftini seçin.

Poloniex'te Nasıl Ticaret Yapılır

Oradan, istediğiniz fiyatı artı jeton miktarını girerek satın almayı veya satmayı seçebilirsiniz. Bir tutarı manuel olarak girme, en düşük satış fiyatını seçme veya “sipariş defterinden” bir sipariş seçme seçeneğiniz vardır. “Satın Al” a basın, sistem otomatik olarak karşı tarafı arayacaktır.

Poloniex'te Satın Al Sat

Başka bir kullanıcıdan eşleşen bir talep yoksa beklemek için doldurulacak veya “emir defterine” girilecektir. Dolduktan sonra, Ticaret Geçmişinde görüntüleyebilirsiniz..

Poloniex Ticaret Tarihi

Poloniex Marjin Ticareti Sunuyor mu?

Poloniex, marj ticareti ile liderdir. Platformdaki bu özellik, fon ödünç almak ve marj ticaretine başlamak için eşler arası işlevsellikle kullanımı hızlı ve etkilidir. Platformu, yatırım fonlarını güvence altına almak ve borç verme özellikleri aracılığıyla diğer tüccarlarla çalışmak için kullanabilirsiniz..

Poloniex Marjin Ticareti

Poloniex Güvenli mi?

Poloniex, güvenliği çeşitli şekillerde ele alır. Bilgisayar korsanlarını uzak tutmak için, müşterilerin depozitolarının çoğunu çevrimdışı hava boşluklu soğuk depoda saklar. Aktif ticareti basit ve sorunsuz hale getirmek için yalnızca yeterli parayı çevrimiçi tutmak için çaba gösterir; bu, tüccarlar için herhangi bir olumsuz etki olmaksızın maruz kalma ve riski en aza indiren bir şeydir..

Borsada ayrıca 24/7/365 sürekli çalışan denetim programları vardır. Bu programlar, şüpheli etkinliği tespit etmek amacıyla etkinliği izler. Herhangi bir şey tespit edilirse, programlar rapor verir ve sorun haline gelmeden önce onu engeller..

Küçük bir güvenlik ihlali oldu ve bunu takiben Poloniex, etkilenen kullanıcılara tam bir geri ödeme yaparak, bu tür öngörülemeyen durumlarla başa çıkmanın adil olduğunu gösterdi. Bu, takasın henüz yeni olduğu 2014 yılında gerçekleşti. Ancak, o zamandan beri herhangi bir ihlal rapor edilmedi, bu da bunun tekrar olacağına dair endişeleri giderdi..

Poloniex’in paranızı kullanması endişesi yok. Borsa ve bankalar arasındaki temel fark, kısmi rezervleri kullanarak işlemeyecek olmasıdır. Borsaya koyduğunuz fonlar sizindir, Poloniex’in değil. Bu fonlar sadece hesabınız üzerinden alım satım işlemlerini kolaylaştırmak için kullanılır, başka hiçbir şey.

Poloniex ek güvenlik için iki faktörlü kimlik doğrulama sunar. Bu, bilgisayar korsanlarının hesabınıza erişme riskini önemli ölçüde azaltır ve her kullanıcı bundan yararlanmalıdır. Güvenliği daha da artırmak için, borsada uzun bir süre büyük miktarlarda para bulundurmaktan kaçının, bunun yerine fonları kontrol ettiğiniz soğuk sert bir cüzdana aktarın.

Poloniex Ücretleri

Çalışmaya devam etmek ve kar etmek için Poloniex, diğer tüm borsalarda olduğu gibi bazı ücretler almalıdır. Bununla birlikte, ekip bu ücretleri en aza indirmeye çalışır, böylece paranızın mümkün olduğunca çoğunu elinizde tutabilirsiniz. Yapıcı alıcı ve hacim kademeli ücret planına sahiptir. Kullanıcılar, hangi seviyede olduklarını görmek için kendi hesap sayfalarında Ticaret Seviyesi Durumlarını görebilirler. Beklendiği gibi, işlem hacminiz ne kadar büyükse, ücretleriniz o kadar düşük.

Ücretlere bakıldığında, üreticiler ticaretten önce sipariş defterinde bir sipariş oluşturanlardır. Alıcılar, “siparişi almak” olarak bilinen, üreticinin siparişiyle eşleşen bir sipariş verir. Yapanlar isimlerini piyasa likiditesini “yaparak” alırken, alıcılar bu likiditeyi kaldırırlar. Poloniex, piyasa likiditesini teşvik ettiği için bu modeli tercih etti. Bunun nedeni, üretici ücretlerinin alıcılara göre daha az olması ve piyasa likiditesi yaratanlara finansal bir nimet vermesidir. Alıcının daha yüksek ücreti, yapımcılar birbirlerinden daha yüksek teklif vermeyi hedefledikçe, daha sıkı spread sayesinde daha iyi fiyatlandırma ile dengelenir..

MakerTakerTrade Hacmi (son 30 günlük ortalama)
% 0.15 % 0.25 < 600 BTC
% 0.14 % 0.24 ≥ 600 BTC
% 0.12 % 0.22 ≥ 1.200 BTC
% 0.10 % 0,20 ≥ 2.400 BTC
% 0,08 % 0.16 ≥ 6.000 BTC
% 0.05 % 0.14 ≥ 12.000 BTC
% 0,02 % 0.12 ≥ 18.000 BTC
% 0.00 % 0.10 ≥ 24.000 BTC
% 0.00 % 0,08 ≥ 60.000 BTC
% 0.00 % 0.05 ≥ 120.000 BTC

İşlem hacmi her 24 saatte bir hesaplanır ve son 30 güne dayalı olarak, marj ve spot ticareti birleştirir. Yazının yazıldığı tarihte, işlem hacmi 600 BTC’nin altında olan yapımcılar yüzde 0.15, alıcılar ise yüzde 0.25 ödeyecek. 600 BTC’nin üzerindeki hacimler için bunlar sırasıyla yüzde 0,14 ve 0,24’e düşüyor. Diğer katmanlar 1.200, 2.400, 6.000, 12.000, 18.000, 24.000, 60.000 ve 120.000 BTC’de başlar. 12.000 BTC’nin üzerinde bir hacme sahip tüccarlar, halihazırda yapımcı olarak yalnızca yüzde 0.05 ve alıcı olarak yüzde 0.14 ödüyor. 24.000 BTC’de, üretici ücretleri tamamen ortadan kalkıyor ve alıcı ücretleri sadece yüzde 0,1. 120.000 BTC’nin üzerinde işlem hacmine sahip olanlar için mümkün olan en düşük alıcı ücreti yüzde 0,05’tir. Borç verenler ayrıca kazanılan faiz üzerinden yüzde 15 ücret alır.

Poloniex Hacmi?

Yazma sırasında Poloniex’in 24 saatlik hacmi 11.075 BTC, 1.887 ETH, 451 XMR ve 54.291.370 USDT idi. Belirtildiği gibi, 97 işlem çifti vardır. 24 saat içindeki işlemler, endüstri web sitelerinde 33.972.742’den fazla listelenmiştir..

Poloniex Müşteri Desteği

Poloniex’in yıldızlardan daha az bir itibara sahip olduğu alanlardan biri müşteri hizmetleridir. Son derece uzun bekleme sürelerine sahip birden fazla masalı çevrimiçi olarak kolayca bulabilirsiniz; ara sıra kullanıcılar, sorunlarını çözmek için 90 gün (veya daha fazla) beklemek zorunda kalır. Sorun, Poloniex’in müşteri hizmetleri sunmak istememesi, sadece talebin çok yüksek olması gibi görünüyor. Bu, sürekli olarak bu kadar yüksek oranda büyüyen bir sektörde bekleniyor, ancak kullanıcılar yine de müşteri desteğinin hızının iyileştirilmesini diliyor..

Yavaş destek sürelerini telafi etmek için Poloniex web sitesinde, özellikle de Destek Merkezi’nde pek çok belge bulunmaktadır. Burada, temel bilgiler, ticaret rehberi, ücretler, jeton ekleme, API ve daha fazlası gibi en sık sorulan soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Başlamak, iki faktörlü kimlik doğrulama, para yatırma, para çekme ve destek alma ile ilgili sık sorulan sorular sayfasında belirli bölümler bulacaksınız. Bu kaynaklar nedeniyle, teknik bir sorununuz olmadıkça, müşteri desteğine başvurmanız gerekmiyor..

Poloniex Müşteri Yorumları

Herhangi bir borsada olduğu gibi, Poloniex’in incelemeleri genellikle karışıktır. Yavaş müşteri desteği yanıtı, düşük incelemelere neden olur ve bazı tüccarlar likidite ve para çekme ile ilgili sorunlardan bahseder. Bir para çekme talebinin onaylanmasını uzun süre beklemek zorunda olduğuna dair çok sayıda rapor var, onayın ne zaman geleceğini bile önerecek bir zaman çizelgesi yok. Tüccarlar ayrıca itibari para biriminde para çekememekten hoşlanmazlar, ancak başka bir borsayla kolayca başa çıkabilirler..

Bu sorunlara rağmen, tüccarlar kullanışlı ticaret araçları, yüksek ticaret hacmi ve çok sayıda çift nedeniyle Poloniex’e dönmeye devam ediyor. Ayrıca, artan kripto borsaları alanında bile nadir görülen marjin ticareti gibi ek özellikleri de takdir ediyorlar..

Sonuç

Poloniex, sektör lideri sayıda kripto para birimi çifti ve marj ticareti gibi ek özelliklerle güvenilir bir değişim isteyenler için mükemmel bir seçenek sunuyor. Kullanmayı tercih edenler, herhangi bir müşteri desteği için uzun süre beklemeye hazır olmalı ve yalnızca kripto para birimi kullanarak para yatırıp çekebileceklerinin farkında olmalıdır. Poloniex’teki büyük ticaret hacimleri nedeniyle, işlevselliğinin çoğu için sorunsuz çalışacağını varsayabilirsiniz..

Müşteri desteği, yavaş yanıt süreleri ile ilgili bir sorun olabilir, bu, tüm kripto para birimi borsalarında yaygın bir sorun gibi görünüyor ve kripto gerçekten ana akım olacaksa ele alınması gereken bir şey. Büyük meblağlar söz konusu olduğunda, destek biletlerine yanıt vermek için günler hatta haftalar beklemek kabul edilemez..

Circle’ın yakın zamanda satın almasıyla, borsanın emin ellerde olduğundan ve ilgili tüm kurallara ve düzenlemelere uygun olacağından emin olabilirsiniz, bu nedenle bu, bu borsada işlem yapma konusunda size güven verecektir..

Poloniex

src = “~ resimler \ başlangıç-kılavuzu-poloniex-tam-inceleme.gif”

alt = “Poloniex İncelemesi”

class = “photo photo-wrapup wppr-product-image” /> 8.2

Kullanım kolaylığı

8.0 / 10

İtibar

9.0 / 10

Ücretler

9.0 / 10

Müşteri desteği

8.0 / 10

Ödeme metodları

7.0 / 10

Artıları

  • Marj Ticaret Seçenekleri
  • Pazar Aralığı
  • Açık ve düşük ücret yapısı
  • Yüksek Hacimli Değişim
  • Güvenilir & Güvenli

Eksileri

  • Yeni Başlayanlar İçin Değil
  • Destek yavaş olabilir
  • Henüz Fiat Ödeme Seçenekleri Yok
  • Mobil Uygulama Yok
  • Telefon Desteği Yok

Ziyaret etmek {"@context":"http: \ / \ / schema.org \ /","@type":"Ürün","isim":"Poloniex","görüntü":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2018 \ / 03 \ /poloniex-review.gif","açıklama":"Bitcoin ve diğer kripto para birimleri için bu kadar çok farklı borsaya rağmen, Poloniex bir lider olmaya devam ediyor. Birkaç yıldır sektörün içindedir ve tüccarların aradığı tüm özelliklere sahiptir. Bu aynı zamanda Amerika Birleşik Devletleri merkezli birkaç borsadan biridir. Poloniex, gelişmiş ticaret özellikleri sunmaktan gurur duyar ve…","teklifler": {"@type":"Teklif","fiyat":"0.00","priceCurrency":"$","satıcı": {"@type":"Kişi","isim":"Oliver Dale"}},"gözden geçirmek": {"@type":"gözden geçirmek","reviewRating": {"@type":"Değerlendirme","en iyi derece":"10","worstRating":"0","ratingValue":"8.20"},"isim":"Poloniex","reviewBody":"Bitcoin ve diğer kripto para birimleri için bu kadar çok farklı borsaya rağmen, Poloniex bir lider olmaya devam ediyor. Birkaç yıldır sektörün içindedir ve tüccarların aradığı tüm özelliklere sahiptir. Bu aynı zamanda Amerika Birleşik Devletleri merkezli birkaç borsadan biridir. Poloniex, gelişmiş ticaret özellikleri ve maksimum güvenlik sunmaktan gurur duyuyor. \ R \ n \ r \ nPoloniex, 2014’te piyasaya sürüldü ve Amerika Birleşik Devletleri, Wilmington, Delaware’de bulunuyor. Poloniex ve kullanıcıları ve aslında genel olarak Cryptocurrency için harika bir haber olan büyük bir Goldman-Sachs destekli şirket olan Circle tarafından kısa süre önce satın alındı. Circle ile yeni sahipler olarak Poloniex’i SEC ve FINRA’ya bir komisyoncu \ / satıcı olarak kaydolarak düzenlenmiş ilk Borsa yapmayı hedefliyorlar. Borsayı Asya pazarına genişletme planları da var. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPoloniex, Litecoin gibi altcoinler için en yüksek işlem hacimlerine sahip olma konusunda tutarlı. Borsada ayrıca olağanüstü sayıda ticaret çifti vardır. Bazı platformlar kripto para birimini fiat para birimleriyle takas etmenize izin verirken ve bunun tersi, yalnızca kripto para birimiyle ilgilenen Poloniex için durum böyle değildir. \ R \ n \ r \ nPoloniex \ r \ nPoloniex Kimler İçin Tasarlandı? \ R \ nKripto para dünyasında yeni olanlar veya ilk Bitcoin veya Altcoinlerini satın almak isteyenler, Poloniex’i ilk başta biraz ürkütücü bulabilir. Bahsedildiği gibi, borsa yalnızca kripto para birimi ile ilgilenir, bu nedenle ilk kripto satın alımınızı bu borsa üzerinden yapamazsınız. Ek olarak, değişimin içerdiği düzen ve özellikler, kripto para birimi fikrinde yeni olanlardan daha deneyimli tüccarlara yöneliktir. Mobil uygulama da olmadığı için Poloniex’i mobil uyumlu bir web sitesine sahip olmasına rağmen hareket halindeyken kullanımını biraz zorlaştırıyor. \ R \ nTacirler ve Geliştiriciler Hangi Özellikleri Takdir Edecek? \ R \ nPoloniex’te deneyimli tüccarlar olan pek çok özellik var takdir edecek. Alım satımlarla ilgili eğitimli kararlar vermenize olanak tanıyan çok ayrıntılı çizelgelerin yanı sıra bir dizi verimli veri analizi aracı bulabilirsiniz. Poloniex’in yüksek hacimli yapısı, özellikle borç verme ve marj ticareti yapma yeteneği olmak üzere yatırımcılara da hitap ediyor. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nKodlama bilgisine sahip tüccarlar, ticaret arayüzü kodunun çoğunu takdir edeceklerdir. istemci tarafında yürütülür, yani açık kaynaktır ve Poloniex’in nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi edinmek için inceleyebilirsiniz. Geliştiriciler, API’nin kullanılabilir olduğu gerçeğini de takdir edeceklerdir. Bu, Poloniex’ten en iyi şekilde yararlanmak için hesapları yönetmek ve verileri analiz etmek için araçlar oluşturmayı mümkün kılar. \ R \ nPoloniex’i Nerede Kullanabilirsiniz? \ R \ nPoloniex platformu Amerika Birleşik Devletleri içindedir, ancak herkes kullanabilir Ülkelerinde kripto para değişimini yasaklayan yasalar olmadığı sürece. Poloniex, herhangi bir itibari para birimi olmadan yalnızca kripto para birimlerini kullandığından, finans ve bankacılık düzenlemelerini karşılaması gerekmez. Bu, Poloniex’in ülkenizde kullanılmasını engelleyen yasal kısıtlamalarla karşılaşma ihtimalinizin düşük olduğu anlamına gelir. \ R \ nPoloniex Hangi Kripto Para Birimlerini Kabul Eder? \ R \ nÇoğu kullanıcı, çok sayıda ticaret çifti nedeniyle Poloniex’e çekilir. Yazım sırasında, borsada 97 işlem çifti vardı ve bu da istediğiniz kripto para birimlerini takas etme olasılığınızı çok yüksek kılıyordu. Tek dezavantajı, para yatırma işlemlerinizi kredi kartı veya banka havalesi seçeneği olmadan kripto para biriminde yapmanız gerektiğidir. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nBunu telafi etmek için, ancak saklayabilirsiniz Doğrudan USD ile bağlantılı bir Tether kripto para birimi olan USDT cinsinden depozitonuzun değeri. Bu nedenle, 1 USDT her zaman yaklaşık 1 USD olmalıdır. Bu özellik, kripto para piyasasının oynaklığı konusunda endişeleri olan tüccarlara biraz rahatlık sağlar. \ R \ nNasıl Hesap Oluşturursunuz? \ R \ nPoloniex’te bir hesap oluşturmak, özellikle diğer borsalara kıyasla nispeten basittir. Poloniex yalnızca kripto para birimleri kullandığından ve fiat para birimleri kullanmadığından, uyması gereken düzenlemelerin eksikliği, borsanın kayıt sürecini daha kolay ve daha az istilacı hale getirmesine olanak tanır. Kullanıcılar yalnızca bir hesap açabilir ve bu sayının aşılması, platformdan uzaklaştırılmanıza veya atılmanıza neden olabilir. Bir hesap oluşturduğunuzda, takas, borç verme ve ticaret de dahil olmak üzere tüm hizmetlere erişebilirsiniz. \ R \ n \ r \ nPoloniex, fiat para biriminden kripto satın almanın bir yolu olmadığı için yeni başlayanlar için en iyisi olmasa da, kullanıcı arayüzü tüm seviyelerdekiler için oldukça basittir. \ r \ n \ r \ nBaşlangıçlar önce Coinbase gibi bir borsadan Bitcoin gibi bir kripto para birimi satın almalı, sonra bunu ticaret için Poloniex’e göndermelidir. \ r \ nHangi Hesap Doğrulama Seviyeleri Vardır? \ r \ nHer gün yüksek hacimli BTC ticareti yapanlar için daha düşük ücretlere rağmen, ilk doğrulama seviyesine bağlı kalırsanız Poloniex ile günde 2.000 $ ‘dan fazla para çekemeyeceğinizi unutmayın. Bu, düzenli olarak ticaret yaptığınız hacme bağlı olarak bir engel olabilir. Bu doğrulama düzeyi yalnızca adınızı, e-postanızı ve ikamet ettiğiniz ülkeyi girmenizi gerektirir. Bu doğrulama hala takas, ödünç verme ve ticaret yapmanıza izin verir. \ R \ n \ r \ nİki seviyeli doğrulama, fiziksel adresinizi, posta adresinizi, doğum tarihinizi, pasaportunuzu ve telefon numaranızı gerektirir. Kimlik ve pasaport fotoğraflarını gerçekten yüklemelisiniz. Onaylandıktan sonra, para çekme ve para yatırma limitleriniz 25.000 $ ‘a yükselir. \ R \ n \ r \ nDaha yüksek bir limite ihtiyaç duyanlar için daha yüksek bir doğrulama seviyesi vardır, ancak bu doğrulamaya ulaşmak için doğrudan destek ile iletişime geçmelisiniz. \ R \ nPoloniex’te Nasıl İşlem Yapılır? \ r \ nPoloniex’te işlem yapmak çok basit. Hesabınıza yeterince para yatırdığınızdan emin olarak başlayın. Bazı paralar, işlem yapmadan önce kontrol edebileceğiniz minimum depozito gerektirir. İşlem yapmaya hazır olduğunuzda, piyasalarda uygun sekmeyi seçin. Kullanmak istediğiniz kripto para biriminin sekmesini seçin, ardından alım satım çiftini seçin. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nBuradan istediğiniz fiyat artı jeton miktarını girerek satın almayı veya satmayı seçebilirsiniz. . Manuel olarak bir tutar girme, en düşük satış fiyatını seçme veya \ u201kayıt defterinden bir sipariş seçme seçeneğine sahipsiniz. \ U201d Tıklayın \ u201cSatın al \ u201d ve sistem otomatik olarak bir karşı tarafı arayacaktır. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nBaşka bir kullanıcıdan eşleşen bir istek yoksa beklemek için \ u201kayıt defterine \ u201d doldurulacak veya girilecektir. Dolduktan sonra, Ticaret Geçmişinde görüntüleyebilirsiniz. \ R \ n \ r \ n \ r \ nPoloniex Marj Ticareti Sunuyor mu? \ R \ nPoloniex, marj ticareti ile liderdir. Platformdaki bu özellik, fon ödünç almak ve marj ticaretine başlamak için eşler arası işlevsellikle kullanımı hızlı ve etkilidir. Platformu, yatırım fonlarını güvence altına almak ve borç verme özellikleri aracılığıyla diğer tüccarlarla çalışmak için kullanabilirsiniz. \ R \ n \ r \ n \ r \ nPoloniex Güvenli mi? \ R \ nPoloniex, güvenliği çeşitli şekillerde halleder. Bilgisayar korsanlarını uzak tutmak için müşterilerin depozitolarının çoğunu hava boşluklu soğuk depoda çevrimdışı olarak depolar. Aktif ticareti basit ve sorunsuz hale getirmek için yalnızca yeterli parayı çevrimiçi tutmak için çaba gösterir; bu, tüccarlar için herhangi bir olumsuz etki olmaksızın riski ve riski en aza indiren bir şey. \ R \ n \ r \ nBorsa ayrıca sürekli çalışan denetim programlarına sahiptir, 24 \ / 7 \ / 365. Bu programlar, şüpheli etkinliği tespit etmek amacıyla etkinliği izler. Herhangi bir şey tespit edilirse, programlar bir soruna dönüşmeden önce onu bloke eder. \ R \ n \ r \ nKüçük bir güvenlik ihlali oldu ve ardından Poloniex, etkilenen kullanıcılara tam bir geri ödeme yaparak bunun adil olduğunu belirtiyor bu tür öngörülemeyen durumlarla uğraşırken. Bu, takasın henüz yeni olduğu 2014 yılında gerçekleşti. Ancak, o zamandan beri herhangi bir ihlal rapor edilmedi, bu da bunun tekrar olacağına dair endişeleri gideriyor. \ R \ n \ r \ nParanızı kullanması Poloniex’in endişesi yok. Borsa ve bankalar arasındaki temel fark, kısmi rezervleri kullanarak işlemeyecek olmasıdır. Borsaya koyduğunuz fonlar sizindir, Poloniex’in değil. Bu fonlar yalnızca hesabınız aracılığıyla alım satım işlemlerini kolaylaştırmak için kullanılır, başka hiçbir şey yapmaz. \ R \ n \ r \ nEk güvenlik için Poloniex iki faktörlü kimlik doğrulama sunar. Bu, bilgisayar korsanlarının hesabınıza erişme riskini önemli ölçüde azaltır ve her kullanıcı bundan yararlanmalıdır. Güvenliği daha da artırmak için, borsada uzun süre büyük miktarlarda para bulundurmaktan kaçının, bunun yerine fonları kontrol ettiğiniz soğuk bir cüzdana aktarın. \ R \ nPoloniex Ücretleri \ r \ nÇalışmaya devam etmek ve kar etmek için, Poloniex, diğer tüm borsalarda olduğu gibi bazı ücretler almalıdır. Bununla birlikte, ekip bu ücretleri en aza indirmeye çalışır, böylece paranızın mümkün olduğunca çoğunu elinizde tutabilirsiniz. Yapıcı alıcı ve hacim kademeli ücret planına sahiptir. Kullanıcılar, hangi seviyede olduklarını görmek için kendi hesap sayfalarında Ticaret Seviyesi Durumlarını görebilirler. Beklendiği gibi, işlem hacminiz ne kadar büyük olursa, ücretleriniz o kadar düşük olur. \ R \ n \ r \ nÜcretlere bakıldığında, üreticiler işlemden önce sipariş defterinde bir sipariş oluşturanlardır. Alıcılar, üreticinin siparişiyle eşleşen bir sipariş verir; bu, siparişi verme olarak bilinir. \ U201d Alıcılar bu likiditeyi kaldırırken, üreticiler isimlerini piyasa likiditesini \ u201c yaparak \ u201d alırlar. Poloniex, piyasa likiditesini teşvik ettiği için bu modeli tercih etti. Bunun nedeni, üretici ücretlerinin alıcılara göre daha az olması ve piyasa likiditesi yaratanlara finansal bir nimet vermesidir. Alıcının daha yüksek ücreti, genellikle üreticiler birbirlerinden daha yüksek teklif vermeyi amaçladıkları için daha sıkı spread sayesinde iyileştirilmiş fiyatlandırma ile dengelenir. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nMaker \ r \ nTakım Hacmi (30 günlük ortalama) \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n0.15% \ r \ n0.25% \ r \ n< 600 BTC \ r \ n \ r \ n \ r \ n0.14% \ r \ n0.24% \ r \ n \ u2265 600 BTC \ r \ n \ r \ n \ r \ n0.12% \ r \ n0,22% \ r \ n \ u2265 1.200 BTC \ r \ n \ r \ n \ r \ n0.10% \ r \ n0.20% \ r \ n \ u2265 2.400 BTC \ r \ n \ r \ n \ r \ n0.08% \ r \ n0.16% \ r \ n \ u2265 6.000 BTC \ r \ n \ r \ n \ r \ n0.05% \ r \ n0.14% \ r \ n \ u2265 12.000 BTC \ r \ n \ r \ n \ r \ n0.02% \ r \ n0.12% \ r \ n \ u2265 18.000 BTC \ r \ n \ r \ n \ r \ n0,00% \ r \ n0.10% \ r \ n \ u2265 24.000 BTC \ r \ n \ r \ n \ r \ n0.00% \ r \ n0.08% \ r \ n \ u2265 60.000 BTC \ r \ n \ r \ n \ r \ n0.00% \ r \ n0.05% \ r \ n \ u2265 120.000 BTC \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nİşlem hacmi her 24 saatte bir hesaplanır ve geçmişe göre Marj ve spot ticareti birleştiren 30 gün. Yazının yazıldığı tarihte, işlem hacmi 600 BTC’nin altında olan yapımcılar yüzde 0.15, alıcılar ise yüzde 0.25 ödeyecek. 600 BTC’nin üzerindeki hacimler için bunlar sırasıyla yüzde 0,14 ve 0,24’e düşüyor. Diğer katmanlar 1.200, 2.400, 6.000, 12.000, 18.000, 24.000, 60.000 ve 120.000 BTC’de başlar. 12.000 BTC’nin üzerinde bir hacme sahip olan tüccarlar, halihazırda üretici olarak yalnızca yüzde 0,05 ve alıcı olarak yüzde 0,14 ödüyor. 24.000 BTC’de, üretici ücretleri tamamen ortadan kalkıyor ve alıcı ücretleri sadece yüzde 0,1. 120.000 BTC’nin üzerinde işlem hacmine sahip olanlar için mümkün olan en düşük alıcı ücreti yüzde 0,05’tir. Borç verenler ayrıca kazanılan faiz üzerinden yüzde 15 ücret alırlar. \ R \ nPoloniex Hacmi? \ R \ n Yazma sırasında Poloniex’in 24 saatlik hacmi 11.075 BTC, 1.887 ETH, 451 XMR ve 54.291.370 USDT idi. Belirtildiği gibi, 97 işlem çifti vardır. 24 saat içindeki işlemler, endüstri web sitelerinde 33.972.742’den fazla listede listelenmiştir. \ R \ nPoloniex Müşteri Desteği \ r \ nPoloniex’in mükemmel bir itibara sahip olduğu alanlardan biri müşteri hizmetleridir. Çok uzun bekleme sürelerine sahip birden fazla masalı çevrimiçi olarak kolayca bulabilirsiniz; ara sıra kullanıcıların, sorunlarını çözmek için 90 gün (veya daha fazla) beklemesi gerektiğini bildirirsiniz. Sorun Poloniex’in müşteri hizmeti sunmak istememesi, sadece talebin çok yüksek olması gibi görünüyor. Bu, sürekli olarak bu kadar yüksek bir hızla büyüyen bir sektörde bekleniyor, ancak kullanıcılar yine de müşteri desteğinin hızının iyileştirilmesini istiyor. \ R \ n \ r \ nYavaş destek sürelerini telafi etmek için çok sayıda belge var Poloniex web sitesinde, özellikle Destek Merkezi’nde. Burada, temel bilgiler, ticaret rehberi, ücretler, jeton ekleme, API ve daha fazlası gibi en yaygın soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Başlamak, iki faktörlü kimlik doğrulama, para yatırma, para çekme ve destek alma ile ilgili sık sorulan sorular sayfasında belirli bölümler bulacaksınız. Bu kaynaklar nedeniyle, teknik bir sorununuz olmadıkça, müşteri desteğine başvurmanız pek olası değildir. \ R \ nPoloniex Müşteri Yorumları \ r \ nHer borsada olduğu gibi, Poloniex incelemeleri genellikle karışıktır. Yavaş müşteri desteği yanıtı, düşük incelemelere neden olur ve bazı tüccarlar likidite ve para çekme ile ilgili sorunlardan bahsederler. Bir para çekme talebinin onaylanmasını uzun süre beklemek zorunda olduğuna dair çok sayıda rapor var, onayın ne zaman geleceğini bile önerecek bir zaman çizelgesi yok. Tüccarlar ayrıca itibari para biriminde para çekememekten hoşlanmazlar, ancak başka bir borsayla kolayca başa çıkabilirler. \ R \ n \ r \ nBu sorunlara rağmen, tüccarlar kullanışlı ticaret araçları, yüksek işlem hacmi nedeniyle Poloniex’e dönmeye devam ediyor. ve çok sayıda çift. Ayrıca, artan kripto borsaları alanında bile nadir görülen bir şey olan marj ticareti gibi ek özellikleri de takdir ediyorlar. \ R \ nSonuç \ r \ nSektörün önde gelen sayıda kripto para birimi çifti ve ek olarak güvenilir bir değişim isteyenler için marj ticareti gibi özellikler, Poloniex mükemmel bir seçenek sunuyor. Kullanmayı tercih edenler, herhangi bir müşteri desteği için uzun süre beklemeye hazır olmalı ve yalnızca kripto para birimi kullanarak para yatırıp çekebileceklerinin farkında olmalıdır. Poloniex’teki büyük ticaret hacimleri nedeniyle, işlevselliğinin çoğu için sorunsuz çalışacağını varsayabilirsiniz. \ R \ n \ r \ nMüşteri desteği, yavaş yanıt süreleri ile ilgili bir sorun olabilir, bu, herkesin içinde yaygın bir sorun gibi görünüyor. kripto para birimi değişimi ve kripto gerçekten ana akım olacaksa ele alınması gereken bir şeydir. Büyük meblağlar söz konusu olduğunda, destek biletlerine yanıt vermek için günler hatta haftalarca beklemek kabul edilemez. \ R \ n \ r \ n Circle’ın yakın zamanda satın almasıyla, borsanın emin ellerde olduğundan ve geleceğinden emin olabilirsiniz. ilgili tüm kurallara ve düzenlemelere uymak, bu nedenle bu, bu borsada işlem yapmak için size güven vermelidir.","yazar": {"@type":"Kişi","isim":"Oliver Dale"},"datePublished":"2018-03-16"}}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me