Phemex

Ticaret dünyası bakışını kripto para birimlerine çevirirken, muazzam talebi karşılamak için giderek daha fazla platform başlatıldı..

Birçoğu kaliteli ticarete odaklanmak yerine kitlesel ölçekte kullanıcıları çekerken, Phemex.com basit ama kapsamlı ve şeffaf bir platform sunarak fark yarattı.

Kapsamlı bir ticaret araçları seti ve düşük ücretler sunan bir kripto ve türev borsası arıyorsanız, Phemex bir göz atmaya değer.

Phemex’i Tanıyın

Phemex.com, 2019 yılında deneyimli Wall St. yatırımcısı Jack Tao ve ekibi tarafından kuruldu. Phemex, ticaret araçlarını basitleştirme ve dünyanın her yerinden insanlar için daha erişilebilir hale getirme misyonuyla doğdu. Aynı zamanda kripto ve türev işlemleri için en güvenilir platform olma hedefiyle inşa edilmiştir..

Liderlerinin (eski Morgan Stanley geliştiricileri) deneyim, disiplin ve bilgisinden yararlanan Phemex, yalnızca en üst düzey finansal araçlar sağlamakla kalmaz, aynı zamanda tüm müşterilerine gönül rahatlığı sunar. Sonuç olarak, Phemex basitlik, güven ve yenilik ile karakterize edilen harika bir ticaret platformu yarattı..

Phemex PiyasalarıPhemex Piyasaları

Ürünler ve pazarlar

Phemex.com, yatırımcılara dijital varlık ticareti için kapsamlı bir çözüm listesi sunar. Kullanıcılar kripto para birimleri satın alabilir, bunları spot piyasalarda takas edebilir veya kaldıraçlı kalıcı sözleşmelerle ticaret yapabilirler..

Spot ticaret hizmetleri, yenilikçi bir sıfır ücret modeli nedeniyle dikkate değerdir. Premium üyeliğe sahip herkes, herhangi bir komisyon ödemeden USDT’ye karşı BTC, ETH, XRP, LINK, XTZ, LTC, ADA, TRX, ONT, BCH ve NEO ticareti yapabilir. Rakiplerinin çoğu, her jeton satın aldığınızda veya sattığınızda sizden% 0.1-0.5 ücret talep edecektir..

Türevler açısından platform, BTC / USD, ETH / USD, XRP / USD, LINK / USD, XTZ / USD, LTC / USD ve hatta 100x’e kadar kaldıraçla GOLD / USD sürekli sözleşmeleri sunar. Phemex, altın gibi kripto olmayan bir varlığın fiyatı hakkında spekülasyon yapabileceğiniz birkaç borsadan biridir. Gelecekte şirket, Forex, hisse senetleri ve diğer emtialar gibi daha geleneksel varlıkları eklemeyi planlıyor..

Platform, yatırımcıların pozisyonları üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmalarına ve risklerini daha verimli bir şekilde yönetmelerine yardımcı olmak için bir dizi ticaret aracı, özelliği ve hizmeti oluşturdu. Tüm ticaret bilgileri, mükemmel bir kullanıcı arayüzü aracılığıyla açık ve öz bir şekilde görüntülenir..

Tek Tıkla Cryptocurrency Satın AlınTek Tıkla Cryptocurrency Satın Alın

Güçlü Alet Seti

Yukarıda belirtildiği gibi Phemex, profesyonel ticaret ve risk yönetimi için önde gelen platformlardan biridir. Özellikle, kullanıcılar, pozisyonların hesabın değerinden 100 kat daha büyük olmasına olanak tanıyan tam kaldıraçtan yararlanırken, kâr potansiyelini en üst düzeye çıkarmak ve riskleri azaltmak için her zaman Kar Al ve Zararı Durdur işlevlerinden yararlanabilir..

Bununla birlikte, kaldıraç kullanımıyla birlikte ek risk gelir, bu nedenle, kötü bir pozisyon tarafından silinmekten kaçınmak için limit emirlerinin nasıl kullanılacağını anlamak çok önemlidir..

Ek olarak, Phemex, kullanıcıların BTC ve USD marj ayarlarını kontrol etmelerine izin verir, bu da özellikle dikkatli olması gereken yeni tüccarlar için harikadır. Bu, diğer borsalara kıyasla Phemex’in birçok güçlü yönünden biridir. Örneğin, BitMex yalnızca BTC hesaplaması sunarken, BitFinex yalnızca USDT’ye sahiptir.

Phemex kullanıcıları, hemen hemen her yerden hızlı bir ticaret ortamına erişebilir. Bir emri yerine getirmek 0,001 saniyeden az sürdüğü için, sistem saniyede 300.000’e kadar işlem gerçekleştirebilir.

Hem iOS hem de Android için mevcut olan mobil uygulama ile kullanıcılar fonlarını herhangi bir kısıtlama olmaksızın anında yönetebilirler..

Kontrat Alım Satım EkranıKontrat Alım Satım Ekranı

Kayıt ve Fiyatlandırma Planları

Phemex’e yeni bir hesap kaydetmek son derece kolaydır. Tek gereken, bir kişinin geçerli bir e-posta adresi ve şifre girmesidir. Kaydı e-posta yoluyla doğruladıktan sonra Phemex üyesisiniz. KYC gereksinimi yoktur.

Her Phemex üyesi, ticari türevlere ücretsiz erişime sahip olacaktır. Spot pazarlarına erişmek ve sıfır komisyonla işlem yapabilmek için Phemex, Premium üyelikler sunar.

Sıfır spot işlem ücretlerine ek olarak, premium üyeler ayrıca koşullu spot siparişlerin, saatlik ve sınırsız para çekme işlemlerinin ve arkadaşlarına premium denemeler hediye etme olanağının keyfini çıkarır..

Tüm yeni kullanıcılar 7 günlük premium deneme üyeliği alacak.

Aksi takdirde, kaydolabilir ve ardından Full Premium satın alıp yükseltebilirsiniz..

İşte maliyetler:

  • 30 gün için 9,99 ABD doları
  • 90 gün için 19,99 ABD doları
  • 365 gün için 69,99 ABD doları

Phemex PremiumPhemex Premium

İşlem ücretleri

Tüm ticaret ücretleri açıkça Phemex.com’da listelenmiştir.

Yukarıda belirtildiği gibi, Premium üyeler sıfır ücretli spot ticaret hizmetlerinden yararlanabilirler.

Sözleşmeler için Phemex, piyasa yapıcılardan -% 0,025, piyasa alıcılarından% 0,075 ücret alır. Negatif bir ücret, esasen Phemex’in kullanıcılarına sipariş defterine likidite eklemek için bir teşvik olarak ödeme yaptığı anlamına gelir..

Ek olarak, yatırımcılar arasında ödenen bir fonlama ücreti vardır. Fonlama oranı pozitif olduğunda, uzunlar kısa ödeme yapar ve fonlama oranı negatif olduğunda, şortlar uzun süre ödeme yapar. Açık olmak gerekirse, bu işlemciler arasında ödeme olarak ve Phemex tarafından ücretlendirilmiyor.

Promosyonlar

Phemex.com bir dizi sağlar hoşgeldin bonusları ve yeni tüccarlar ve platforma sadık olan herkes için diğer teşvikler.

Özellikle, 80 $ ‘a kadar 3 türe ayrılmış Hoş Geldiniz Bonusu olarak sunulur.

İlk kilometre taşı, bir hesap açmak ve belirli bir miktarda BTC, USDT, ETH, XRP veya LINK yatırmak ve ardından kümülatif BTC / USD sözleşme değeri ticareti için 50.000 USD’yi aşmak için 60 $ ‘lık bir ödüldür..

İkinci olarak, Phemex kullanıcıları 500 USDT veya üzeri bir spot sipariş verirken 10 $ kazanma şansına sahipler. Benzer şekilde, $ 5.000 veya daha fazla değere sahip tek bir BTC / USD sözleşmesine de 10 $ bonus verilir..

Bu bonuslar cüzdanlara çekilemez veya transfer edilemese de, farklı ücretler ödemek, pozisyon yerleştirmek veya ticaret faaliyetlerinden kaynaklanan kayıpları karşılamak için kullanılabilirler..

Ayrıca, bir kullanıcı yeni bir üyeyi para yatırmaya başarıyla davet ettiğinde, Yönlendirme Programında cazip ödüller verilir..

Bonuslar, davetlilerin ilk para yatırma miktarına bağlı olarak 10 ila 100 ABD Doları arasında değişir. Kullanıcılar bu parayı Hoşgeldin Bonusları gibi kullanabilirler çünkü bu çekilemez veya başka bir hesaba gönderilemez..

Depozito ve amp; Ticaret BonuslarıDepozito & Ticaret Bonusları

Güvenlik ve Şeffaflık

Phemex’in güvenli ve şeffaf bir dijital ticaret ortamı sağlamak için elinden gelenin en iyisini yaptığına şüphe yok. Diğer düzenlenmemiş platformların aksine, Phemex’in hedefi, hem büyük hem de küçük tüccarlar için en güvenilir kanal olmaktır..

Bu hedefi gerçeğe dönüştürmek için, Phemex kayıt oldu ve şu anda ABD Mali Suçları Uygulama Ağı tarafından yürütülen tamamen uyumlu bir Para Hizmetleri İşletmesidir. Pratikte Phemex, her bir hesabın ve tüm sistemin güvenliğini sağlamak için birden çok güvenlik katmanı uygular..

Phemex’in cüzdanları, her para yatırma ve çekme talebinin çevrimdışı imzalarla onaylandığı bir Hiyerarşik Belirleyici Soğuk Cüzdan Sistemi altında tasarlanmıştır. Bu mekanizma, kullanıcıların hesaplarını güvenli bir şekilde saklamaya yardımcı olur ve kötü niyetli etkinlikleri tespit etmelerine olanak tanır.

Platform, ayrılmış güvenlik duvarları ve özel tasarlanmış ağ yönetimi protokolleriyle güçlendirilmiştir. Her şey, sistemik bir kapanmaya yol açabilecek hataları önleyen Amazon Web Service Cloud temelinde çalıştırılır..

Kullanıcılar için Phemex, hesaplarını kilitlemek için 2 faktörlü bir kimlik doğrulama özelliği sunar.

Parolaları değiştirmek veya nakit paraya çevirmek gibi bir prosedür talep edildiğinde, olası riskleri önlemek veya kullanıcıların fonlarını kesmek için ikincil bir doğrulama etkinleştirilir..

Phemex ayrıca ana sayfada halka açık risk uyarısı beyanı yapar, böylece tüccarlar her iki tarafın yükümlülük ve sorumluluklarından daha fazla haberdar olur..

Herhangi bir merkezi borsa gibi, karşı tarafınız borsanın kendisidir. Neyse ki Phemex, ABD düzenlemelerine uymak için çalıştı ve aynı zamanda bir problem riskini azaltmak için aktif risk yönetimi kullanıyor.

Kaldıraç Kullanırken Güvende Kalın

Phemex’in harika bir ticaret platformu var, ancak bir ticarete girmeden önce riskleri nasıl uygun şekilde yöneteceğinizi anlamanız gerekiyor..

Kaldıraç kullandığınızda, hem kazançlar hem de kayıplar büyür. Bu, hesabınızda bulunan paranın 50 katını bir pozisyonda kullanıyorsanız, size karşı% 50’lik bir fiyat hareketinin tüm başlangıç ​​marjınızı tasfiye edeceği anlamına gelir..

Güvende kalmanın tek yolu, stop-loss emirleri kullanmaktır, böylece pozisyonunuz tüm hesabınız silinmeden satılır. Bu siparişleri nasıl kullanacağınızı anladığınızdan emin olun ve piyasanın yanlış tarafında kalırsanız bazı fonları güvende tutun..

Destek ve Topluluk

Birçok harika ticaret özelliğinin yanı sıra, Phemex, kullanıcılarını destekleyen mükemmel bir iş çıkardı. Tüccarlar, ana siteden, çeşitli konular ve hizmetler hakkında ayrıntılı kullanıcı kılavuzlarını ve makaleleri kolayca arayabilirler..

Yardım Merkezlerindeki kapsamlı bir makale kitaplığının yanı sıra, 7/24 canlı destek ile iletişime geçerek ek yardım talep edilebilir..

Phemex topluluğu Facebook, Twitter, Telegram ve YouTube dahil en popüler sosyal sitelerde aktiftir..

Phemex hakkında daha fazla bilgi edinmek veya ücretsiz bir hesap açmak istiyorsanız, web sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayın!