Emirex

Finansal piyasalar değişiyor ve Emirex finans dünyasındaki herkesin sorunsuz bir şekilde ticaret yapmasına yardımcı olmak için yeni nesil bir platform oluşturuyor. Mevcut finansal sistemin yetersiz hizmet verdiği birçok alan var. Varlıkların tokenlaştırılması, insanların varlıkları ticarete konu olan menkul kıymetlere dönüştürme şeklini değiştirebilir ve ayrıca menkul kıymetleştirme sürecinde parayı kimin kazanacağını değiştirebilir..

Emirex nasıl olduğunu görüyor blockchain teknolojisi yardımcı olabilir işletmeler varlıklarını pazara götürür ve hizmetleri için çok para alan büyük bankalarla uğraşmaktan kaçınır. Birçok yönden, mevcut finansal sistemin üzerine inşa edildiği modeller arkaiktir ve değiştirilmeleri gerekir..

Varlıkları ve sermayeyi verimli bir şekilde tahsis etmek, herhangi bir ekonominin başarılı olmasının nedenidir. Emirex, değer yaratan şirketlerin sermayeye neredeyse doğrudan erişmesine, böylece paranın projelere gereksiz adım atmadan akmasına olanak tanıyan bir değişim modeline sahiptir. Platform çok daha fazlasını yapar ve orta vadede en önemli değişim yapılarından biri olabilir.

Emirex

Emirex Verimlilik Oluşturuyor

2017 sonrası Blockchain patlamasında filizlenen birçok şirketin aksine, Emirex’in şirketleri 2014 gibi erken bir tarihte kuruldu. Emirex, sermayenin değer üreticilerine ulaşması ve ticaret varlıkları oluşturması için etkili yollar yaratmak için kurulmuş bir şirketler grubudur. Eski sistemleri değiştirmek için dijital teknolojiden yararlanarak kolay.

Emirex, grubun çatısı altında, ilgili tüm düzenlemelere uygun olarak çalışan ve diğer küresel borsalar, son kullanıcılar ve tüccarlar ile bir dizi finansal varlığın ticaretini yapmak için lisanslara sahip bir dizi şirkete sahiptir..

Emirex Şirketler Grubu, hem Doğu hem de Batı pazarlarına erişmek isteyen tüm şirketler için dinamik bir konum olan Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai şehrinde ana üssüne sahiptir. Küresel bir finans merkezi ve emtia ticaret merkezi olarak Dubai, küresel bir müşteriye hizmet vermek için iyi bir konuma sahiptir..

Neden Tokenizasyon?

Sormak doğru olur: Neden küresel ekonomiyi daha büyük ölçüde belirtmeliyiz??

Dijital varlıklar, ticaret yapma şeklimizi değiştirme ve bir şirkette hisse senedi gibi basit şeylere sahip olma yeteneğine sahiptir. Varlıkları menkul kıymetleştirmek, tutmak ve ticaret yapmak için bankaları ve emanetçileri kullanmak yerine, belirteçler, bu eylemlerin çoğunu, ortaya çıkarak para kazanan aracıların daha az katılımıyla yapmamızı sağlar..

Simgeleştirmenin hem yatırımcıların hem de şirketlerin verimlilikte kazanç elde etmesine nasıl yardımcı olabileceğinin bir örneği olarak, “halka açılmak” veya yatırımcılardan öz sermaye toplamak isteyen bir şirketi kullanalım..

Bir şirket, öz sermayesinin NYSE gibi halka açık bir borsada listelenmesini istiyorsa, şirket ile nihayetinde öz sermayelerinde işlem yapacak yatırımcılar arasında çok sayıda finansal varlık vardır. Aynı şirket özel bir hisse senedi ihracı kullanmak isterse, bu genellikle daha kolaydır, ancak satışa katılabilecek yatırımcı sayısı düşer ve ikincil piyasada hisse senedi ticareti yapmak daha zor hale gelir..

Jetonlar Çok Mantıklı

Halka açık bir halka arzın zorlukları veya doğrudan özel yatırımcılara sermaye satışı arasında seçim yapmak yerine, tokenlar bir şirket ile o şirkete maruz kalmak isteyen hemen hemen her yatırımcı arasında bir köprü görevi görür..

Bir şirketin öz sermayesi, daha sonra doğrudan bir yatırımcı tarafından veya yatırımcı bu hizmet için ödeme yapmak istiyorsa bir emanetçi tarafından tutulabilen bir jeton şeklinde tutulabilir. Token ticareti söz konusu olduğunda, bu basittir. Tıpkı kriptolar gibi, jetonlar da doğrudan eşler arası bazda alınıp satılabilir veya varlıkların sorumlusu olarak hareket eden merkezi bir borsa aracılığıyla takas edilebilir..

Emirex, Bitcoin Orta Doğu Borsası’nı veya BitMeEx’i zaten yarattı ve ayrıca token tabanlı bir emtia ticaret platformu tasarladı. BitMeEx, protokol, hizmet, ödeme ve emtia jetonlarının ticaretine izin verir ve neredeyse her tür dijital varlık ile çalışmak üzere genişletilebilir..

Merak ettiyseniz, finansal enstrümanların nerede ve nasıl alınıp satıldığına gelince bir güç oyunu var. Dünyanın emtialarının çoğu, New York, Londra ve Chicago gibi Batı finans merkezlerinde alınıp satılmaktadır, ancak bu ülkeler kendi borsalarında işlem gören (genel piyasa perspektifinden) emtialar yolunda çok fazla üretim yapmasalar da.

EMRX Jetonu

Hakkında daha fazlasını okuyun EMRX jetonu burada.

Yeni Pazarlar Açmak

Dünyayı kendi borsalarını ve para birimini ticaret için kullanmaya ikna edebilen bir ulus için bazı büyük faydalar vardır. Dünya hayati kaynakları satın almak ve finansal varlıklara yeniden yatırım yapmak için ABD ve İngiltere finansal sistemlerini kullandığından, ABD ve İngiltere, küresel finans sistemi ve dünyanın emtia üreten ülkeleri üzerinde aşırı bir etki uygulayabilmiştir..

Bu piyasa güçlerinden net siyasi etkiler varken, asıl sorunlar verimlilik kaybı olarak ortaya çıkıyor. Bir projenin veya şirketin finansal destek alabilmesi için Batı finansal sisteminin dümenindeki finansal kuruluşlar tarafından kabul edilmesi gerekir..

Yatırım bankalarına erişimi olmayan ülkelerden birçok küçük şirket büyüyemeyecek ve net sonuç, pazardaki küçük üreticilerin eksikliği olacaktır. Tek bir küçük şirket, küresel arz ve talep üzerinde büyük bir etki yaratmayabilir, ancak gelişmekte olan pazarlardaki binlerce küçük şirket, dünya ekonomisinin çalışma şeklini etkilemeye başlayacaktır..

Bugünkü haliyle, küçük şirketler sermayeye erişemiyor çünkü tek seçenekleri finansal bekçiler tarafından kontrol ediliyor ve özel menkul kıymetlerin pazarlanması gelişmiş ekonomilerde bile zor. Tokenizasyon, bu ikilemi çözmeye yardımcı olabilir ve küresel pazarı çok daha verimli hale getirebilir.

Emirex’in sunması gerekenler?

Emirex grubu, bugün en eksiksiz jeton takımlarından birini oluşturan çok sayıda bölüme sahiptir. Şirketin üye bölümlerinin bir listesi ve hepsinin ne yaptığına ilişkin şirket açıklamaları:

Emirex Borsası

Bir platform yatırımcılar ve tüccarlar için dijital varlık ticaretinin kolay, hızlı, uyumlu ve güvenli bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.

Değişimin iki temel işlevi vardır:

  1. Öncelikle, profesyonel olmayan tüccarların dijital varlıkları kolayca alıp satmalarına olanak tanıyan kullanımı kolay bir arayüz sunar. Emirex Exchange, teknik bilgisi olmayan bir kullanıcı tarafından güvenle kullanılabilir. Son kullanıcıların dijital varlıklara güvenli, basit ve uyumlu bir şekilde erişmesini sağlamak istiyoruz..
  2. Ayrıca, geleneksel döviz ve emtia piyasalarındaki yerleşik ticaret platformlarından beklenen işlevsellikle tamamlanmış, uzman tüccarlar için profesyonel bir platform sunar..

Değiş tokuş

Emirex Exchange Engine

  • Sipariş defteri 1.000.000 sipariş / saniye işleme kapasitesine sahiptir
  • Profesyonel sipariş türleri ile spot ticaret, marj ve vadeli işlem ticareti sunar
  • ISO 27001 uyarınca bankacılık sektöründe uluslararası BT güvenliği standartlarıyla uyumlu gelişmiş güvenlik önlemleri sunar
  • Profesyonel tüccarlar için özelleştirilebilir alım satım görünümü tablolarının yanı sıra sipariş defteri, ticaret geçmişi, piyasalar ve piyasa derinliği için gelişmiş işlevselliğe sahiptir
  • Teknik analiz için bir çizim araç çubuğu sunar ve diğer teknik göstergeler gelişmiş geçmiş ticaret analizini gösterir Gelişmiş likidite toplama teknolojisini entegre eder

Emirex Tokenizasyon Platformu

Özellikle emtialara odaklanan, tokenlaştırılmış varlıklar için birincil bir ihraç platformu.

Emirex Group, her hisse senedinin, tahvilin, para biriminin ve emtianın tokenize edileceğine ve eşler arası alım satım yapılacağına kuvvetle inanıyor.

Başarıyla blockchain destekli kurumsal tahvil ve tokenize edilmiş emtia platformunu teslim ettikten ve birden fazla hisse senedi tokenizasyon projesinde tavsiyelerde bulunduktan sonra, şu anda jetonlu menkul kıymetler ve varlıklar için birincil bir ihraç platformu geliştiriyoruz..

Emirex Tokenizasyon Platformu, kabul edilen en iyi uygulama ile birlikte deneyimlerimiz üzerine inşa edilmiştir. Sunduğu:

Emirex Cryptocurrency Cüzdanı: EMRX ve diğer kripto para birimleri için

Emirex, sanal para cüzdanı hizmeti için AB lisanslarına ve sanal para birimini fiat para birimine dönüştürme hizmetlerine sahiptir. Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Türkiye (MENAT) Bölgesi’ndeki düzenleyicilerle sürekli iletişim halindeyiz, böylece bu yetki alanlarında benzer lisansları düzenlemeler mümkün kılar en kısa sürede alacağız..

Emirex Danışmanlığı

Emtia sektöründeki şirketlere alternatif bir sermaye oluşumu olarak özkaynaklarının, borçlarının ve varlıklarının belirtilmesi konusunda tavsiyelerde bulunmaya odaklanır.

Emirex Saklama Hizmetleri

Kurumsal yatırımcılar için dijital varlıkların benimsenmesinin önündeki engellerden biri olan dijital varlıkların güvenli depolanması için yerelleştirilmiş ihtiyacı çözmeyi amaçlamaktadır..

Emirex, kullanıcıların kripto varlıklarının güvende kalmasını ve yatırımcı itfa ve doğrulama gereksinimlerini karşılamak için kullanılabilir kalmasını sağlayacak şekilde% 100 soğuk depolama kullanacak. Saklama modelimiz, müşteri alım satım hesaplarında tutulan varlıklarla asla karıştırılmamalarını sağlayarak saklanan varlıkları koruyacaktır. Soğuk hava deposu hizmet seviyesi, önde gelen Avrupa bankalarının mevcut seviyelerini karşılayacak.

Müşteriler, varlık portföyleri için pazar ve performans değerlendirmeleri dahil olmak üzere düzenli ve denetlenebilir konsolide raporlama alacaklar. Raporlama aylık, üç aylık ve yıllık aralıklarla yayınlanacaktır.

Emirex Underwriting Fund

Dijital varlık ihracı, yönetimi ve ticareti alanındaki en iyi projelere stratejik olarak yatırım yaparak uzun vadeli Emirex büyümesini destekler ve mevcut stratejik yatırımcılarımızdan fon toplayarak ve kendi yatırımlarını yaparak düzenlenmiş bir yatırım aracı olarak kurulacaktır.

para kaynağı.

Emirex Varlık Yönetimi Hizmetleri

Grup, Orta Doğu’da faaliyet gösteren veya Orta Doğu’da faaliyet göstererek servetlerini güvence altına almayı amaçlayan aile ofislerinin ve HNWI’nin gereksinimlerini karşılamak için Tier 1 yargı bölgelerinde mali aracılık lisansları alma sürecindedir..

Sonuç

Emirex Grubu kurulu finansal sistem ile önümüzdeki on yıllarda ortaya çıkacak finansal sistem arasındaki boşluğu kapatmaya yardımcı olabilecek harika bir üst düzey finansal hizmetler koleksiyonu oluşturdu.

Emirex Group’un ne yaptığı veya birçok hizmetini nasıl kullanabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, burayı tıklayın. Beyaz kağıt, veya kontrol edin Bağlı daha fazla bilgi için sayfa.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me