Coinvest

Coinvest, güven ve otomasyona vurgu yapan yeni bir merkezi olmayan borsadır. Coinvest, kripto para birimi alım satımını ve ilgili ücretleri, tescilli jetonu için bir cüzdanla ve sonunda tam teşekküllü bir borsa ile entegre tek bir platformda birleştirmeyi amaçlamaktadır..

Coinvest ekibi projenin blogunda “Platformumuz hepsi bir arada bir yatırım platformu, cüzdan ve değişim (gelecek) olacak” dedi. “Herkesin kolayca satın almasını, yüzlerce farklı kriptolanmış varlığa yatırım yapmasını ve yalnızca bir cüzdan ve bir madeni para kullanarak kripto para harcayabilmesini sağlayan tek noktadan bir çözüm olmayı hedefliyoruz.”

Coinvest’in cüzdanı, yerleşik bir yatırım ticareti piyasasına sahip olması bakımından benzersizdir. Kardeş projeleri Coinvest Plus ve Coinvest Vault, sırasıyla tam teşekküllü bir merkezi olmayan borsayı ve birinci sınıf bir donanım cüzdanını temsil ediyor..

Coinvest

O nasıl çalışır?

Coinvest ekibi, projenin birincil kullanım durumu için gerçek dünya senaryosu sunar. Bir yatırımcı, bazı ilk araştırmalar yapar ve etrafında bir portföy oluşturmayı planladığı 20 çekirdek paraya yerleşir. Standart yatırım senaryosunda, bu varsayımsal yatırımcı daha sonra bir dizi karmaşık ve maliyetli adımı takip etmek zorunda kalacak ve her biri için hassas bilgileri bir hack veya güvensiz sisteme kaptırma olasılığı olacaktır. Yatırımcı, seçtiği madeni paraları destekleyen borsaları bulmalıdır; her değişim için ayrı müşterinizi tanı kontrolleri gerçekleştirin; her biri bir yüzde ücreti olan 20 ayrı işlem yapın; Her bir madeni para veya madeni para sınıfı için uygun tüm cüzdanların ayarlandığından ve gerektiği gibi güvenceye alındığından emin olun; 20 farklı özel anahtarı takip edin; ve son olarak, işlem ücretleri hesaba katıldıktan sonra koinlerden herhangi biri üzerinde kar ederse, fiat dönüşümleri gerçekleştirin.

Buna karşılık, Coinvest’in platformu, varsayımsal yatırımcının tek bir akıllı sözleşmenin parçası olarak tek bir düşük ücret karşılığında (4,99 $) 20 işlemin tamamını gerçekleştirmesine izin verebilir. Tüm işlemler, sektördeki en iyi teknik destek ve güvenlik ile tek bir tescilli cüzdan aracılığıyla gerçekleştirilir. Muhtemelen en iyisi, itibari paraya geçmeye gerek yoktur ve yalnızca ek ticaret ücretlerine değil, aynı zamanda potansiyel olarak karmaşık vergi yükümlülüklerine de maruz kalmanızdır. Coinvest cüzdanında, etkin bir şekilde kripto arenasının kutsal kasesi olan yerleşik banka kartı desteği vardır – sıkı işlem gören paralarınızı doğrudan mallar ve hizmetler için harcayabilirsiniz..

Coinvest ekibi, “Bugün piyasadaki mevcut çözümler çok karmaşık” dedi. “Bunu o kadar kolaylaştırmak istiyoruz ki büyükannem bile onu kullanabilir ve bu yeni devrime katılabilir.”

Nasıl çalışır

Coinvest Ne Kadar Güvenli??

Coinvest’in güvenlik önlemleri ve yasal uyumluluk özellikle titizdir. Bu, ulusal sınırlar ve düzenleyici sistemler arasında atılan çok miktarda paranın çok sayıda kötü aktörü, bilgisayar korsanını, kimlik avcısını ve daha fazlasını çekme eğiliminde olduğu kripto dünyasında hayati önem taşır..

Coinvest’in cüzdanı, ticaret platformu ve yeni ortaya çıkan merkezi olmayan borsası, bağımsız olarak denetlenen kod ve hata avı için topluluk ödülleri ile şeffaftır. Ayrıca, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ve Finans Endüstrisi Düzenleme Kurumu dahil olmak üzere tüm ilgili devlet kurumlarıyla tamamen uyumludur.

Ayrıca, Coinvest Vault’un planlanan donanım cüzdanı, desteklenen her tür para birimi için eşsiz güvenlik sunar. Kriptoda, soğuk depolamanın gerçekten güvenli olan tek depolama ortamı olduğu, internetle bağlantısı tamamen kesildiği ve bunun doğal tehlikeleri olduğu yaygın bir bilgidir. Coinvest platformu için bu tür bir desteğin zaten planlandığını ve benzer – ancak eksik – platformların bir adım ötesine geçtiğini görmek son derece güven verici..

Coinvest’in Arkasındaki Ekip Kimdir?

Coinvest’in çekirdek ekip üyeliği listesinde Microsoft, Wal-Mart ve Hotels.com gibi teknoloji ve ticari sektörlerdeki en iyi oyunculardan derin bir yetenek havuzu bulunur. Danışma kurulu aynı şekilde Mashable, Microsoft, Disney ve Republic’in kurucuları ve üst düzey yöneticilerinden oluşur..

Coinvest’in kurucusu ve genel müdürü Damon Nam’dır. Nam, Coinvest’i kurmadan önce, son olarak şirketin ABD hizmetler ortağı program direktörü olarak 16 yıl boyunca Microsoft’ta görev yaptı. Bu rolde Nam, 75 üye kuruluşla operasyonları koordine etti ve yıllık 90 milyon dolarlık gelirden doğrudan sorumluydu..

Teknoloji direktörü Byron Levels, daha önce Microsoft, AT’de hizmet vermiş olan özgeçmişinde şirket kredilerinin bir listesi var.&T ve American Airlines.

Coinvest ayrıca, Mashable CEO’su Tony Cashmore ve Tony Scott Group CEO’su Tony Scott’ın başkanlık ettiği danışma komitesi nedeniyle de öne çıkıyor..

Pazar Nasıl Görünüyor?

COIN, kripto alanında nispeten yeni bir oyuncu ve yine de, 0.16 $ ‘dan fazla bir COIN fiyatı ile yaklaşık 1.68 milyon $’ lık bir piyasa değeri elde etmeyi başardı. COIN’in toplam arzı 107.142.857 ve dolaşımdaki arz (Ekim 2018 itibariyle) 10.168.177.

Bu madalyonun temelleri kendileri için konuşuyor. Piyasa kapitalizasyonu hala nispeten düşük olmasına rağmen, bu muazzam bir büyüme fırsatını temsil ediyor. Ekip, 2019 yılı sonu gelirinin 45 milyon dolara yakın olmasını bekliyor.

COIN’in nispeten kısa bir süre içinde pazara gelir getiren üç büyük ürün getirdiğini de belirtmek gerekir. Bu, kendi başına kripto para alanında bir öne çıkmasını sağlar, çünkü birçok proje, yakından incelendiğinde sağlam bir ürün desteği olmadan “boş beyaz kağıtlar” haline gelir..

Jeton

Yol Haritasında Sırada Ne Var??

Coinvest oldukça kısa bir sürede uzun bir yol kat etti. Ekip, ziyaret edebileceğiniz ticaret platformunun beta sürümünü zaten başlattı. İşte. Coinvest, beta test uzmanlarına hem sistemi denemek hem de projenin geliştiricileri tarafından geliştirilebileceği yolları belirlemek için sahte işlemler için 10.000 COIN veriyor. Bu sadece bir test ağından daha önemlidir – daha üstün, topluluk odaklı bir ürün üretmek için geliştirici topluluğuyla şeffaf bir şekilde etkileşim kurma isteğini gösterir. Bu, bir sonraki büyük merkezi olmayan değişim olmayı hedefleyen bir proje için özellikle önemlidir.

Şeffaflık teması üzerine Coinvest, projenin tanıtım belgesinde sunulan yol haritasındaki sonraki adımlarını açıkça ortaya koyuyor..

Coinvest, 2018’in sonunda cüzdan varlık değişimini hazır ve çalışır durumda tutmayı planlıyor. Ayrıca, donanım cüzdanının çalışan bir prototipine sahip olmayı da bekliyor. 2019’un ilk yarısında Coinvest’in iddialı planları arasında vadeli işlemler ve ETF’ler gibi ek ticaret seçenekleri; donanım cüzdanının piyasaya sürülmesi; güvenli bir bankacılık lisansı; ve tam banka kartı desteği.

Sonuç

Coinvest’in iş planları iddialı, ancak proje anlayışı ve çekirdek ekibi bunları gerçekleştirmekten fazlasıyla yetkin. Coinvest’in güvenlik ve şeffaflığa odaklanması, potansiyel kötü aktörlerle oldukça dolu bir pazarda canlanıyor ve tek noktadan alışveriş cüzdanı anlayışı, hem güvenliği hem de açıkçası kripto yatırımına dahil olmanın basitliğini büyük ölçüde artırıyor. Dahası, hem cüzdan hem de merkezi olmayan borsa ticareti için sağlam büyüme planları ve tam destekli bir donanım cüzdanı aracılığıyla uzun vadeli soğuk depolama ile proje geleceğe yönelik görünüyor..

Kriptosferdeki pek çok proje, aşırı iddialı bir teknik incelemeden sonra tükeniyor. Coinvest, nispeten düşük bir piyasa değeri ile şimdiden büyük bir anlaşma yaptı ve gelecekteki yatırımcılar için potansiyel bir gişe rekorları kırdı..

Projenin ana sayfasını ziyaret edebilirsiniz İşte, teknik incelemeyi oku İşte, ve Coinvest beta ticaret sitesini deneyin İşte.

kullanışlı bağlantılar

  1. https://docs.google.com/document/d/1ePI50Vd9MGdkPnH0KdVuhTOOSiqmnE7WteGDtG10GuE/edit
  2. https://coinve.st/
  3. https://beta.coinve.st/
  4. https://coinvesthq.zendesk.com/hc/en-us/articles/360002218994-What-Is-Coinvest-

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me