COSS Exchange İncelemesi

COSS.io, aksi takdirde “Crypto One-stop Solution” olarak bilinen, normal, vanilya kripto borsalarınızın normal sınırlarının çok ötesine geçen daha yeni bir kripto para birimi değişimidir. Bunun nedeni, COSS’un yalnızca bir değişim değil; aynı zamanda tüccarlar için bir ödeme ağ geçidi, bir mikro kripto ekonomisi ve COSS ücretlerini sahipleriyle paylaşan Ethereum tabanlı bir ERC20 jetonudur.

Bu anlamda, COSS hepsini yapmayı hedefliyor. Tüccarlar artık tüm çevrimiçi mağazalarını COSS platformu aracılığıyla donatabilir, kripto para birimi ödemelerini kabul edebilir ve kusursuz kayıtlar tutarken aynı zamanda kripto-fiat işlevlerine sahip olabilir..

COSS İncelemesi

Şirket hakkında

Şirketin kendisine gelince, COSS’un merkezi Singapur’da bulunuyor, ancak borsanın Romanya ile neredeyse 50/50 Singapurlu ve Romen olduğu kadar çok bağı var. Örneğin, projenin çalışanlarının çoğu Romanyalıyken, COSS Romanya’nın Ticaret ve Sanayi Odası’nda listelenmiştir. Üstelik COSS, Singapur’un en popüler blockchain derneği ACCESS’in bir üyesidir ve borsanın da New York’ta bir şubesi vardır..

Önemli ekip üyeleri şunları içerir:

 • Kurucu ortak Dan Cearnau
 • Takım koordinatörü Ioana Frincu
 • Teknik memur Iulian Oprea

Buna göre, COSS borsasının meşruiyetine işaret eden yasal bir belge izi vardır, ancak COSS’un bu noktada herhangi bir gözetim kuruluşu tarafından yönetilmediğini de akılda tutmak önemlidir. İleriye dönük düşünmeniz gereken bir şey, ancak yine de cryptoverse rotasına tamamen denk bir dinamik.

Söz konusu değişim, proje ekibinin başarılı bir ICO yürütmesinin ardından 2017 Baharında başlatıldı. COSS değişiminin kendisi beta aşamasında, alfa aşamasında değil, bu nedenle ileride hala çok sayıda büyüme ve düzeltilmesi gereken karışıklıklar var.

Yine de yeni olmanın avantajı? COSS henüz başarılı bir şekilde saldırıya uğramadı, bu da yenisinden beri şaşırtıcı değil. Ne olursa olsun, COSS, daha geniş kapsamlı borsaların tahakkuk ettirdiği bagaja sahip değil.

Bu ön noktaları yoldan çekerek, biraz daha derine inelim.

COSS’u ziyaret edin

COSS Kaydı & Oturum aç

COSS.io değişimine kaydolmak basittir ve son birkaç yılda tamamladığınız diğer kayıt işlemlerine benzer.

Bir kullanıcı adı seçecek, e-posta adresinizi girecek ve güvenli bir şifre seçeceksiniz. Bu görevleri tamamladıktan sonra, şartlar ve koşullar onay kutusunu işaretleyin ve captcha’yı doldurun ve devam etmeye hazırsınız.

COSS Kaydı

Bilgilerinizi gönderdikten sonra bir doğrulama e-postası alacaksınız. COSS.io size hesabınızın oluşturulduğunu ve onaylamak için e-postanızı kontrol etmenizi söyleyen bir mesaj verecektir. E-postayı açın ve bağlantıyı tıklayın, doğrulanacaksınız.

COSS Onayla

Değiş tokuşa geri döndüğünüzde, ilk kez giriş yapmanız gerekecek. Ve hesabınızda iki faktörlü kimlik doğrulamayı hemen kurmanız için zamanında bir hatırlatma alacaksınız.

COSS Borsasında Ticaret

Değişim arayüzünün kendisi şık ve göze hoş geliyor. COSS şu anda 30’dan fazla popüler kripto para ile bitcoin (BTC) ve eter (ETH) ticaret çiftleri sunuyor ve bu arada daha fazla kripto ekleniyor. Dash (DASH) gibi gizlilik jetonlarından OmiseGo (OMG) gibi sıcak ERC20 jetonlarına kadar emin olmak için tüm ağır ağırlıklara sahiptir..

Marjin ticareti arayanlar için, COSS marj ticareti işlevleri sunmadığından başka bir yere bakmanız gerekecektir. Üstelik, borsanın yol haritasında bu tür işlevlerin yakın zamanda geleceğini gösteren hiçbir şey yok.

COSS’ta işlem yapmaya başlamak için, henüz Fiat ödeme seçenekleri sunmadığından bir kripto para birimi yatırmanız gerekecek..

COSS Mevduatı

COSS ticaret arayüzüne herhangi bir web tarayıcısı veya COSS GO uygulaması aracılığıyla erişebilirsiniz. Ve COSS kesinlikle kendi estetik tarzına sahipken, ticaret yazılımı da kripto para birimi alanı gittiği sürece kurs için eşit: özel bir şey değil, ama vanilya da değil.

COSS’ta arzulanan bir şey bırakan bir şey, ticaret tablolarıdır. Bittrex gibi diğer borsaların grafik yeteneklerine kıyasla basit hissediyorlar. Temel iyidir, ancak COSS daha iyi grafik araçları (örneğin, daha iyi teknik göstergeler, yakınlaştırma) sunana kadar kapatılacak daha gelişmiş tüccarlar olacaktır..

COSS Ticaret

Dikkate alınması gereken bir diğer nokta da, COSS hala gençken ve beta formundayken, diğer popüler borsalara kıyasla likiditenin düşük olmasıdır. Bu dinamiğin her zaman kalacağını düşünmek için hiçbir neden yok, ancak bu, değişim büyürken kısa vadede mücadele etmeniz gereken bir şey.

Ve gelecekte, COSS itibari paradan kriptoya ticaret olanaklarını uygulamayı umuyor, ancak şimdilik uygulamanın yakın zamanda burada olacağına dair hiçbir gösterge yok. Şimdilik yapabileceğiniz tek şey kripto para birimlerini borsadan yatırmak ve çekmek..

Son olarak, temel hesap kullanıcıları için günlük işlem limiti 2.000 USD’den başladı. Şimdi (Ekim 2017’den beri) günlük limit, en azından borsa yeni KYC (“Müşterinizi Tanıyın”) prosedürlerini güncelleyene kadar, COSS’taki tüm hesap türleri için 100.000 $ ‘dır. Bu yapıldıktan sonra, temel kullanıcılar kontrol panelinize girip yükseltilmiş bir KYC hesabı için başvuruda bulunacaktır..

COSS Cüzdan

COSS’un kripto para cüzdanları, tüm geleneksel kripto para birimi borsalarının sunduğu temel güvenlik avantajlarıyla birlikte gelir. Bu avantajlar arasında iki faktörlü kimlik doğrulama, arka uç soğuk depolama ve e-posta onayları bulunur.

Ayrıca, COSS cüzdanları, kullanıcıların Changelly ve Shapeshift gibi merkezi olmayan borsalarda katlandığı bekleme süreleri olmadan para birimleri arasında ticaret yapmanızı sağlar. Gelecekte, borsa, Coinbase’in şu anda izin verdiği gibi, anında fiat’a çekilebilmeniz için fiat işlevleri eklemeyi umuyor..

COSS Cüzdan

COSS’un tüccarlar için nasıl bir ödeme ağ geçidi olmayı hedeflediğini gören cüzdanları, işletmelerin kripto para birimlerini kolay, şeffaf ve hesap verebilir bir şekilde kabul etmesine de izin veriyor..

Değişim hala beta aşamasında olduğundan, daha fazla cüzdan avantajı gelmeye devam ediyor. Bu özellikler arasında geliştirilmiş KYC uygulamaları, bir havale portalı ve token takas yetenekleri bulunur.

COSS Para Çekme

Para çekme işlemlerine gelince, süreç basittir. Para çekme işlemini başlattığınızda, size iki doğrulama e-postası gönderilir. Bu e-postalardan ilki, bir işlemin talep edildiğini açıklayan basit bir mesajdır. İkinci e-posta, işlemi tamamlamak için açmanız gereken onay e-postasıdır..

Bu noktada para çekme işleminiz işleme alınacak ve başlayacaktır. Onay e-postasındaki bağlantıyı tıklamadığınız takdirde, işleminizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz..

Para çekme işleminizin ne kadar ilerlediğini kontrol etmek isterseniz, “Hesap” sekmesine gidin. “Geçmiş” düğmesini bulun, üzerine tıklayın ve ardından “Mevduat & Para çekme. “

İşlem henüz doğrulanmadı mı? Ardından “Para çekme (kullanıcı onayı bekleniyor” mesajını göreceksiniz. Aksi takdirde, “Para çekme (işlendi)” mesajını görürsünüz ve paranız kısa süre içinde biter.

COSS’u değerlendirirken dikkate alınması gereken son bir nokta, para çekme sürelerinin diğer sağlayıcılara kıyasla oldukça yavaş olabileceğidir. Değişim, SSS bölümünde açıklandığı gibi:

“Bu konuda COSS, güvenliği kolaylığın üstüne koyuyor ve kullanıcılarımızın bunu takdir etmesini umuyoruz. Oyunda, tüm kripto para birimlerini çevrimdışı olarak sakladığımız için kullanıcının para yatırırken ve çekerken görmediği birden fazla işlem vardır. Bu nedenle, işlemlerin temizlenmesi için lütfen biraz zaman tanıyın. Bu, arbitraj arayan anlık yatırımcılar için ideal değildir, ancak bu konuda kolaylık yerine güvenlikten ödün vermeyeceğiz. Genel bir kural olarak çoğu ERC20 jetonunda 10-30 dakika ve BTC için 1-3 saat (ancak her iki şekilde de istisnalar vardır). “

ICO Listeleri

COSS ile ilgili daha yeni ve ilginç yönlerden biri, platformlarında İlk Para Tekliflerine (ICO’lar) izin vermesidir. Bu amaçla, bu model, ICO’ları günlük yatırımcılar için erişilebilir hale getirme açısından bir oyun değiştirici olabilir, çünkü şu anda çoğu zaman bu değiller..

Buna göre, onaylanırsa, projeler ICO’larını COSS’ta kolaylaştırabilir ve daha sonra yeni piyasaya sürülen kriptolarını daha sonra gerçek COSS borsasında listeleyebilir. Bu dinamik, projelerin kendilerini hızla meşrulaştırmasına ve likidite kazanmasına yardımcı olabilir.

Listeleme süreci basit görünüyor. COSS.io web sitesine göre, projenizin şunları yapması gerekir:

 1. Https://coss.io/cryptocurrency-listing adresinde bir listeleme isteği doldurun ve gönderin
 2. İ[email protected] adresine net bir yasal görüş gönderin
 3. İsteğiniz onaylandıktan sonra 200.000 * COSS jetonu listeleme ücreti ödeyin. Listeleme için ödeme yapmak yerine bir ticaret promosyonu olarak pazarlık yapılabilir. Ayrıca, 200.000, COSS jetonunun mevcut işlem fiyatına göre ayarlanabilir..

COSS’ta bir ICO’ya sahip olmanın bir başka avantajı da, değişimin yeni kripto para birimini kazançlı PROMO programına anında girmesidir. Program, gelirleri bir aylık bir dönemde en iyi 50 hacimli tüccar arasında paylaştıran bir teşvik kampanyasıdır..

Bugüne kadar, COSS bu PROMO kampanyası için 500.000 $ ‘dan fazla para topladı. Gelirler aşağıdaki şekilde bölünmüştür:

 • İlk 10 tüccar havuzun% 30’unu paylaştı
 • Sonraki 10% 25 bölme
 • Sonraki 10% 20 bölme
 • Sonraki 10% 15 bölme
 • Sonraki 10% 10 bölme

COSS Ücretleri

Biraz rahatsız edici bir gelişmede, borsanın sitesinde hızlı bir anket işlem ücretleri hakkında kolayca keşfedilebilecek herhangi bir ayrıntı sağlamadı. Diğer kullanıcılar, COSS ile ilgili işlem başına yüzde 0,20’lik bir oyunda yer aldığını bildirdi, ancak bu, basın zamanında bağımsız olarak doğrulanmadı..

Ancak alım satımlar, COSS’taki tek ücret kaynağı değil: para çekme işlemleri de öyle. Para çekme ücretleri jetondan jetona farklıdır, bu nedenle ödemeniz gereken miktar değişecektir, profil bölümünüzde her bir para biriminin ücretlerinin ayrıntılarını veren bir açılır pencere vardır..

COSS Para Çekme Ücretleri

COSS Coin

Borsa, ICO’sunu Ağustos 2017’nin başlarında gerçekleştirdi. COSS jetonunun kendisi, jetonun sahiplerine COSS değişim ücretlerinden elde edilen temettüler üreten Ethereum tabanlı bir ERC20 jetonudur. COSS’nuz, örneğin MyEtherWallet gibi herhangi bir Ethereum cüzdanında tutulabilir..

Binance ve KuCoin’in temettü jetonları geçtiğimiz birkaç hafta içinde popülaritesini artırdığından, bu tür bir model ekosistemde son zamanlarda oldukça popüler hale geldi. Bu nedenle, kullanıcılar yalnızca COSS’u elde etmek için ödenen temettü almakla kalmadı, aynı zamanda token fiyatı da istikrarlı bir şekilde artıyor ve her yerde karları artırıyor.

COSS’un gelecekte baskın bir borsa haline gelmesi durumunda bunun nasıl çok kazançlı bir dinamik olabileceğini hayal edebilirsiniz. COSS, takas işlem ücretlerinin yüzde 50’sini COSS sahiplerine dağıttığı için hoşuna gitmeyen şeyler. Ödemeler de haftalık

Piyasa özelliklerine gelince, her şey söylendiğinde ve yapıldığında var olacak 200 milyon COSS token var. ICO sırasında yatırımcılara 130 milyon jeton serbest bırakıldı ve bundan önce 25 milyon jeton, ICO öncesi satışta ele geçirildi..

COSS Müşteri Desteği

COSS’ta müşteri desteği? Görünüşüne göre şimdilik oldukça kıt. Bunun önümüzdeki aylarda önemli ölçüde iyileştirilmesi gerekecek. Platformdaki tek destek biçimi, [email protected] adresine “Sorun bildir” mesajıydı..

Yine de projenin kredisine göre, COSS topluluğu, COSS geliştiricilerinin sosyal medyadaki iletişiminin güçlü olduğu konusunda geniş çapta saldırıyor.

COSS İçin Neler Gelmeli

Borsanın açık bir şekilde listelenmiş gelecek için yol haritası var. İlk olarak “Kitle Fonlaması Aşaması” gelecek. Bu, COSS içinde kullanıcıların kendi projelerini finanse etmelerine olanak tanıyan bir platform olacak.

Ardından, “Ön Ödemeli Kartlar Aşaması” gelecek. COSS, tamamlandıktan sonra, kripto para birimi fonlarınızı doğrudan borsadan yatırabileceğiniz MasterCard destekli bir karta sahip olmanızı ister..

Üçüncüsü, “Akıllı Sözleşmeler” aşaması olacak. Bu, borsada yasal veya ticari amaçlar için akıllı sözleşmeler ayarlamanıza izin verecek bir işlev olacaktır..

Ardından, COSS’un uluslararası para transferlerine tek elden çözümler sunmaya çalışacağı “Havale Aşaması” gelir..

Son olarak, şu anda haritalanan son aşama “Üçüncü Taraf Eklentiler Aşaması” dır. Adından da anlaşılacağı gibi, bu aşama COSS kullanıcılarına yenilikçi eklenti işlevleri sağlamaya odaklanacaktır..

Sonuç

Öncelikle, COSS.io’nun hala beta durumunda olduğunu hatırlamalıyız, bu nedenle şimdilik kesinlikle nihai bir karar veremeyiz. Karşılaştığınız herhangi bir hıçkırıkla ilgili geri bildirim vermek için her zaman COSS’un Telegram’ına veya Slack’e girebilirsiniz; Ekip, tüm kenarları düzeltmek için çalışırken kesinlikle takdir edecektir..

Bununla birlikte, COSS, önümüzdeki aylarda daha fazla benimsenmesi muhtemel olan kesinlikle ilginç bir borsa. Bu kadar çok rakip olduğu için, COSS’un sonunda nereye yerleşeceğini söylemek zor ama umut verici görünüyor ve Binance ve Kucoin gibi diğer borsalar gibi yükseliyor, gerçekten çok başarılı olabilir..

COSS

src = “~ resimler \ başlangıç-kılavuzu-coss-complete-review.gif”

alt = “COSS”

class = “photo photo-wrapup wppr-product-image” /> 7.8

Kullanım kolaylığı

9.0 / 10

İtibar

9.0 / 10

Ücretler

7.0 / 10

Müşteri desteği

7.0 / 10

Ödeme metodları

7.0 / 10

Artıları

 • Güzel Arayüz
 • COSS Coin Temettüleri
 • COSS Cüzdan
 • ICO Platformu
 • Umut Veren Değişim

Eksileri

 • Düşük Likidite
 • Grafiğin İyileştirilmesi Gerekiyor
 • Henüz Fiat Ödeme Seçenekleri Yok
 • Müşteri Hizmetleri İyileştirilmesi gerekiyor
 • Gösterilmeyen Ücretler

Ziyaret etmek {"@context":"http: \ / \ / schema.org \ /","@type":"Ürün","isim":"COSS","görüntü":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2017 \ / 12 \ /coss-review.gif","açıklama":"COSS.io, aksi takdirde \"Crypto One-Stop Solution, \" normal, vanilya kripto borsalarınızın normal sınırlarının çok ötesine geçen daha yeni bir kripto para borsasıdır. Bunun nedeni, COSS’un yalnızca bir değişim değil; aynı zamanda tüccarlar için bir ödeme ağ geçidi, bir mikro kripto ekonomisi ve COSS’un ücretlerini sahipleriyle paylaşan Ethereum tabanlı bir ERC20 belirteci….","teklifler": {"@type":"Teklif","fiyat":"0.00","priceCurrency":"$","satıcı": {"@type":"Kişi","isim":"William M. Peaster"}},"gözden geçirmek": {"@type":"gözden geçirmek","reviewRating": {"@type":"Değerlendirme","en iyi derece":"10","worstRating":"0","ratingValue":"7.80"},"isim":"COSS","reviewBody":"COSS.io, aksi takdirde \"Crypto One-Stop Solution, \" normal, vanilya kripto borsalarınızın normal sınırlarının çok ötesine geçen daha yeni bir kripto para borsasıdır. Bunun nedeni, COSS’un yalnızca bir değişim değil; aynı zamanda tüccarlar için bir ödeme ağ geçidi, bir mikro kripto ekonomisi ve COSS’un ücretlerini sahipleriyle paylaşan Ethereum tabanlı bir ERC20 belirteci. \ r \ n \ r \ nBu anlamda, COSS hepsini yapmayı hedefliyor. Tüccarlar artık tüm çevrimiçi mağazalarını COSS platformu aracılığıyla donatabilir, kripto para birimi ödemelerini kabul edebilir ve kusursuz kayıtlar tutarken aynı zamanda kriptodan fiat’a kadar işlevlere sahip olabilir. \ R \ n \ r \ n \ r \ nŞirket Hakkında \ r \ n şirketin kendisi, COSS’un merkezi Singapur’da bulunuyor, ancak borsanın Romanya ile neredeyse 50 \ / 50 Singapurlu ve Romen olduğu kadar çok bağları var. Örneğin, projedeki çalışanların çoğu Romen iken, COSS Romanya’nın Ticaret ve Sanayi Odası’nda listelenmiştir. Üstelik COSS, Singapur’un en popüler blockchain derneği ACCESS’in bir üyesidir ve borsanın New York’ta da bir şubesi vardır. \ R \ n \ r \ nÖnemli ekip üyeleri şunlardır: \ r \ n \ r \ n \ tCo-founder Dan Cearnau \ r \ n \ tTakım koordinatörü Ioana Frincu \ r \ n \ tTeknoloji görevlisi Iulian Oprea \ r \ n \ r \ nBuna göre, COSS borsasının meşruiyetine işaret eden yasal bir belge var, ama aynı zamanda COSS’un bu noktada herhangi bir gözetim kuruluşu tarafından yönetilmediğini unutmamak önemlidir. İleriye dönük düşünmeniz gereken bir şey, ancak yine de bu, kripto ters rotası için tamamen eşit bir dinamik. \ R \ n \ r \ nSöz konusu değişim, proje ekibinin başarılı bir ICO yürütmesinin ardından 2017 İlkbaharında başlatıldı. . COSS değişiminin kendisi beta aşamasında, alfa aşamasında değil, bu yüzden ileride hala birçok büyüme ve düzeltilmesi gereken karışıklıklar var. \ R \ n \ r \ nYeni olmanın avantajı? COSS henüz başarılı bir şekilde saldırıya uğramadı, bu da yenisinden beri şaşırtıcı değil. Her şeye rağmen, COSS, daha büyük borsaların tahakkuk ettirdiği bagaja sahip değil. \ R \ n \ r \ nBu ön noktalar ile biraz daha derine dalalım. \ R \ n \ r \ nCOSS’u ziyaret edin \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nCOSS Kaydı & Giriş \ r \ nCOSS.io değişimine kaydolmak basittir ve son birkaç yılda tamamladığınız diğer kayıt işlemlerine benzer. \ R \ n \ r \ nBir kullanıcı adı seçip e-postanızı girin adresini girin ve güvenli bir parola seçin. Bu görevleri tamamladıktan sonra, şartlar ve koşullar onay kutusunu işaretleyin ve captcha’yı doldurun ve devam etmeye hazırsınız. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nAyrıntılarınızı gönderdikten sonra bir doğrulama e-postası gönderilecektir. COSS.io size hesabınızın oluşturulduğunu ve onaylamak için e-postanızı kontrol etmenizi söyleyen bir mesaj verecektir. E-postayı açın ve bağlantıyı tıklayın, doğrulanacaksınız. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nBorsaya geri döndüğünüzde, ilk kez oturum açmanız gerekecek. Ayrıca, hesabınızda iki faktörlü kimlik doğrulamayı hemen kurmanız için zamanında bir hatırlatma alacaksınız. \ R \ n \ r \ n \ r \ nCOSS Borsasında işlem yapmak \ r \ nBorsa arayüzünün kendisi şık ve göze hoş geliyor . COSS şu anda 30’dan fazla popüler kripto para ile bitcoin (BTC) ve eter (ETH) ticaret çiftleri sunuyor ve bu arada daha fazla kripto ekleniyor. Dash (DASH) gibi gizlilik jetonlarından OmiseGo (OMG) gibi sıcak ERC20 jetonlarına kadar emin olmak için tüm ağır ağırlıklara sahip. \ R \ n \ r \ nMarjin ticareti arayanlar için başka bir yere bakmanız gerekecek. COSS, marj ticareti işlevleri sunmaz. Dahası, borsanın yol haritasında bu tür işlevlerin yakın zamanda geleceğini gösteren hiçbir şey yok. \ R \ n \ r \ nCOSS’ta işlem yapmaya başlamak için şu anda sunmadığı için bir kripto para birimi yatırmanız gerekecek Henüz Fiat ödeme seçenekleri. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nCOSS işlem arayüzüne herhangi bir web tarayıcısı veya COSS GO uygulaması üzerinden erişebilirsiniz. Ve COSS kesinlikle kendi estetik tarzına sahip olsa da, ticaret yazılımı da kripto para birimi alanı için eşittir: özel bir şey değil, vanilya da değil. \ R \ n \ r \ n COSS’ta arzulanan çok az şey, ticaret tablolarıdır. Bittrex gibi diğer borsanın grafik yeteneklerine kıyasla basit hissediyorlar. Temel sorun değil, ancak COSS daha iyi grafik araçları (örneğin daha iyi teknik göstergeler, yakınlaştırma) sunana kadar kapatılacak daha gelişmiş tüccarlar olacak. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nDikkat edilmesi gereken başka bir nokta COSS hala gençken ve beta formundayken, diğer popüler borsalara kıyasla likidite düşük. Bu dinamiğin her zaman kalacağını düşünmek için bir neden yok, ancak bu, değişim büyürken kısa vadede uğraşmanız gereken bir şey. \ R \ n \ r \ nVe gelecekte, COSS fiat- kripto para ticareti olasılıkları, ancak şimdilik uygulamanın yakın zamanda burada olacağına dair bir gösterge yok. Şimdilik tek yapabileceğiniz, kripto para birimlerini borsadan yatırmak ve çekmek. \ R \ n \ r \ nSon olarak, temel hesap kullanıcıları için günlük işlem limiti 2.000 USD’den başladı. Şimdi (Ekim 2017’den beri) günlük limit, en azından borsa yeni KYC’sini güncelleyene kadar, COSS’taki tüm hesap türleri için 100.000 $ ‘dır"Müşterini tanı\") prosedürler. Bu tamamlandıktan sonra, temel kullanıcılar \ u00a0 kontrol panelinize girerek ve yükseltilmiş bir KYC hesabı için başvuruda bulunacaktır. \ R \ nCOSS Cüzdan \ r \ nCOSS’un kripto para birimi cüzdanları, tüm geleneksel kripto para birimi borsalarının sunduğu temel güvenlik avantajlarıyla birlikte gelir. Bu avantajlar arasında iki faktörlü kimlik doğrulama, arka uç soğuk depolama ve e-posta onayları bulunur. \ R \ n \ r \ nAyrıca, COSS cüzdanları, kullanıcıların Changelly ve Shapeshift gibi merkezi olmayan borsalarda dayanma süreleri olmadan para birimleri arasında ticaret yapmanıza olanak tanır. Gelecekte, borsa, Coinbase’in şu anda izin verdiği gibi, fiat’a anında geri çekilebilmeniz için fiat işlevleri eklemeyi umuyor. \ R \ n \ r \ nVe COSS’un tüccarlar için nasıl bir ödeme ağ geçidi olmayı hedeflediğini görünce, cüzdanlar ayrıca işletmelerin kripto para birimlerini kolay, şeffaf ve hesap verebilir bir şekilde kabul etmesine olanak tanır. \ r \ n \ r \ nBorsa hala beta aşamasında olduğundan, daha fazla cüzdan avantajı gelmeye devam edecek. Bu özellikler arasında, geliştirilmiş KYC uygulamaları, bir havale portalı ve token takas yetenekleri bulunur. \ R \ nCOSS Para Çekme \ r \ nPara çekmeye gelince, süreç basittir. Para çekme işlemini başlattığınızda, size iki doğrulama e-postası gönderilir. Bu e-postalardan ilki, bir işlemin talep edildiğini açıklayan basit bir mesajdır. İkinci e-posta, işlemi tamamlamanız için açmanız gereken onay e-postasıdır. \ R \ n \ r \ nBu noktada, para çekme işleminiz işleme konulacak ve başlayacaktır. Onay e-postasındaki bağlantıya tıklamadığınız takdirde, işleminizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. \ R \ n \ r \ nCayma işleminizin ne kadar ilerlediğini görmek için kontrol etmek isterseniz, gidin \ ‘e"Hesap \" sekmesi. Bul \"Tarih\" düğmesini tıklayın ve ardından \"Mevduat & Para çekme. \"\ r \ n \ r \ nİşlemi henüz doğrulamadınız mı? Sonra \"Para çekme (kullanıcı onayı bekleniyor \" İleti. Aksi takdirde, \"Para çekme (işlendi) \" ve paranız kısa süre içinde bitecek. \ r \ n \ r \ nCOSS’u değerlendirirken dikkate alınması gereken son nokta, para çekme sürelerinin diğer sağlayıcılara kıyasla oldukça yavaş olabileceğidir. Değişimin SSS bölümünde açıklandığı gibi: \ r \ n \"Bu konuda COSS güvenliği rahatlığın üstüne koymaktadır ve kullanıcılarımızın bunu takdir etmesini umuyoruz. Oyunda, tüm kripto para birimlerini çevrimdışı olarak sakladığımız için kullanıcının para yatırırken ve çekerken görmediği birden fazla işlem vardır. Bu nedenle, işlemlerin temizlenmesi için lütfen biraz zaman tanıyın. Bu, arbitraj arayan anlık yatırımcılar için ideal değildir, ancak bu konuda kolaylık yerine güvenlikten ödün vermeyeceğiz. Genel bir kural olarak çoğu ERC20 jetonunda 10-30 dakika ve BTC için 1-3 saat (ancak her iki şekilde de istisnalar vardır). \"\ r \ nICO Listings \ r \ nCOSS ile ilgili daha yeni ve ilginç yönlerden biri, platformlarında İlk Para Tekliflerine (ICO’lar) izin vermesidir. Bu amaçla, bu model, ICO’ları şu anda büyük ölçüde olmadığı için günlük yatırımcılar için erişilebilir hale getirme konusunda bir oyun değiştirici olabilir. \ R \ n \ r \ nBuna göre, onaylanırsa, projeler ICO’larını kolaylaştırabilir. COSS ve daha sonra yeni piyasaya sürülen kriptoları da var ve ardından gerçek COSS borsasında listeleniyor. Bu dinamik, projelerin kendilerini hızla meşrulaştırmalarına ve likidite kazanmalarına yardımcı olabilir. \ R \ n \ r \ n Listeleme süreci basit görünüyor. COSS.io web sitesine göre, projenizin: \ r \ n \ r \ n \ tHttps: \ / \ / coss.io \ / cryptocurrency-list \ r \ n \ tGöndermek için bir listeleme isteği doldurması ve göndermesi gerekir İsteğiniz onaylandıktan sonra \ [email protected] \ r \ n \ t için açık bir yasal görüş 200.000 * COSS jetonu listeleme ücreti ödeyin. Listeleme için ödeme yapmak yerine bir ticaret promosyonu olarak pazarlık yapılabilir. Ayrıca, 200.000, COSS belirtecinin mevcut işlem fiyatına göre ayarlanabilir. \ R \ n \ r \ n COSS’ta bir ICO’ya sahip olmanın bir başka avantajı da, borsanın yeni kripto para birimini kazançlı PROMO programına anında girmesidir. Program, gelirleri bir aylık bir dönem içinde ilk 50 hacimli tüccar arasında paylaştıran bir teşvik kampanyasıdır. \ R \ n \ r \ nŞimdiye kadar, COSS bu PROMO kampanyası için 500.000 $ ‘ın üzerinde para topladı. Gelirler şu şekilde bölünür: \ r \ n \ r \ n \ tEn iyi 10 tüccar havuzun% 30’unu paylaşır \ r \ n \ tSonraki 10% 25’lik bölüşüm \ r \ n \ tSonraki 10% 20’lik bölüşüm \ r \ n \ tSonraki 10% 15 \ r \ n \ tSonraki 10% 10 bölüşüm \ r \ n \ r \ nKarşılaştırılan Ücretler \ r \ nBiraz rahatsız edici bir gelişmede, borsanın sitesinde hızlı bir anket işlem ücretleri hakkında kolayca keşfedilebilir herhangi bir ayrıntı sağlamadı. Diğer kullanıcılar, COSS’un işlem başına yüzde 0,20’lik bir oyunda olduğunu bildirdi, ancak bu, baskı sırasında bağımsız olarak doğrulanmadı. \ R \ n \ r \ nAma işlemler, COSS’taki tek ücret kaynağı değil: aynı şekilde para çekme. Para çekme ücretleri jetondan jetona farklıdır, bu nedenle ödemeniz gereken miktar değişecektir, profil bölümünüzde her bir para birimi için ücretleri ayrıntılandıran bir açılır pencere vardır. \ R \ n \ r \ n \ r \ nCOSS Coin \ r \ nBorsa, ICO’sunu Ağustos 2017’nin başlarında gerçekleştirdi. COSS jetonunun kendisi, jeton sahiplerine COSS değişim ücretlerinden elde edilen temettüler üreten Ethereum tabanlı bir ERC20 belirtecidir. COSS’unuz MyEtherWallet gibi herhangi bir Ethereum cüzdanında tutulabilir. \ R \ n \ r \ nBinance ve KuCoin’in temettü jetonları geçmişte popülaritesini artırdığından, bu tür bir model ekosistemde son derece popüler olmuştur Birkaç hafta. Bu nedenle, kullanıcılar yalnızca COSS’u elde ettikleri için ödenen temettü almakla kalmadı, aynı zamanda token fiyatı da istikrarlı bir şekilde artıyor ve her yerde karları artırıyor. \ R \ n \ r \ nCOSS bir hale gelirse bunun nasıl çok kazançlı bir dinamik olabileceğini hayal edebilirsiniz. gelecekte baskın değişim. COSS, takas işlem ücretlerinin yüzde 50’sini COSS sahiplerine dağıttığı için hoşuna gitmeyen şey. Ödemeler de haftalık olarak yapılır \ r \ n \ r \ nPiyasa spesifikasyonlarına göre, her şey söylendiğinde ve yapıldığında var olacak 200 milyon COSS jetonu var. ICO sırasında yatırımcılara 130 milyon jeton serbest bırakıldı ve bundan önce 25 milyon jeton, ICO öncesi satışta toplandı. \ R \ nCOSS Müşteri Desteği \ r \ nCOSS’ta müşteri desteği? Görünüşüne göre şimdilik oldukça kıt. Bunun önümüzdeki aylarda önemli ölçüde iyileştirilmesi gerekecek. Platformun kendisindeki tek destek görünümü, \"Sorun bildirin \" to \ [email protected] \ r \ n \ r \ nProjenin kredisine göre, COSS topluluğu, COSS geliştiricilerinin iletişiminin sosyal medyada güçlü olduğu konusunda geniş çapta saldırıyor. \ r \ nCOSS İçin Ne Geliyor \ r \ n exchange’in gelecek için yol haritası açıkça listelenmiştir. İlk önce gelecek"Kitle fonlaması Aşaması. \" Bu, kullanıcıların kendi projelerini finanse etmelerine olanak tanıyan COSS içinde bir platform olacak. \ R \ n \ r \ nSonra, \"Ön Ödemeli Kart Aşaması. \" COSS tamamlandıktan sonra, kripto para biriminizi doğrudan borsadan yatırabileceğiniz MasterCard destekli bir karta sahip olmanızı istiyor. \ R \ n \ r \ nÜçüncüsü \"Akıllı Sözleşmeler \" evre. Bu, borsada yasal veya ticari amaçlar için akıllı sözleşmeler ayarlamanıza izin verecek bir işlev olacaktır. \ R \ n \ r \ nDaha sonra \"Havale Aşaması, \" burada COSS, uluslararası para transferlerine tek elden çözümler sağlamaya çalışacaktır. \ r \ n \ r \ nSon olarak, şu anda haritalanan son aşama \"Üçüncü Taraf Eklentiler Aşaması. \" Adından da anlaşılacağı gibi, bu aşama COSS kullanıcılarına yenilikçi eklenti işlevleri sağlamaya odaklanacaktır. \ R \ nConclusion \ r \ nÖncelikle, COSS.io’nun hala beta durumunda olduğunu hatırlamalıyız, bu yüzden kesinlikle render edemiyoruz şimdilik bununla ilgili son bir karar. Karşılaştığınız herhangi bir hıçkırıkla ilgili geri bildirim vermek için her zaman COSS’un Telegram’ına veya Slack’e girebilirsiniz; Ekip, tüm kenarları yumuşatmak için çalışırken kesinlikle takdir edecek. \ r \ n \ r \ nBununla birlikte, COSS kesinlikle önümüzdeki aylarda daha fazla benimsenecek olan ilginç bir değişim. Bu kadar çok rakip varken, COSS’un sonunda nereye yerleşeceğini söylemek zor ama umut verici görünüyor ve Binance ve Kucoin gibi diğer borsalar gibi yükseliyor, gerçekten çok başarılı olabilir..","yazar": {"@type":"Kişi","isim":"William M. Peaster"},"datePublished":"2018-01-10"}}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me